Téma: Ördögi kör

Eszter:)) 2010 dec. 13. - 00:16:13
(22675/25415)
ÖÖÖhh, Dzsanna, az ez alatti hsz Neked szól! Bocsi, elfelejtettem címezni!:((
DE GONDOLOM, tudod!!)
Eszter:)) 2010 dec. 13. - 00:14:16
(22674/25415)
Vitatkozgatsz?! :))))))))))))))))DDD

O.K. persze, ez egy profi gépezet...
Mindenkit köt mindenféle szerzõdés, és hajtják a pénzt a TM-nak (is).:)
Értem én, hogy a õ szakmáját gyakorolja és abból él,(én csak annyit jegyeztem meg, hogy emellett remek marketinges, sõt már õ maga is producer, "üzletember", VAGYIS NEM MINDENKI FELEL MEG ATTÓL HOGY SZÍNÉSZ ILYEN JÓL A REKLÁMOZÁSNAK IS...)A TM IS TUDTA KIT KELL FOGLALKOZTATNI, kivel lesz valami jól eladható- AZ ISZONYATOS NAGY TEHETSÉG MELLETT persze-.)

De tudod mit,ha jól meggondolom igazad van különben: akkor úgy mondom inkább, hogy JC csak
JÓL!!! BE TUDJA TARTANI AZ ÕT KÖTELEZÕ MINDENFÉLE SZERZÕDÉS ÖSSZES PONTJÁT ÉS §-áT!
Hát ebben is JÓÓÓ!;)

Különben meg igen, nekünk csak szórakozni kell rajta, a többi "hülyeség" meg nem a fanok dolga VÉGSÕSORON, EZT ÉN IS ALÁÍROM ÉS BELÁTOM!


Jaaa, egyébként igen, most fogom megvenni a Búscame CD-t, lehet Magyarországon is rendelni végre(jobb késõn, mint soha!::) ) Szóval hozzájárulok a KASSZÁHOZ...!:)(Csak, hogy ne ok nélkül járjon a szám, mi?!;)D )
DE ÍGÉREM BEFEJEZEM A TÉMÁT ERRÕL,O.K....?!:))
(!!!Egyes emberek így is ki fognak akadni, mert nem közvetlen az MSED-hez szóltam hozzá. Tudod, ezt azért még a végén magamra kell majd vennem nekem is. NAGY AZ ILYENFAJTA TEHER... De hát mások akaratát is néha érvényesülni kell hagyniii!!!:-))DD )


AHHHHH, TÖK JÓ VOLT ESZMECSERÉLNI VELED! NEM HAGYTAD MAGAD( egy jó rajongó szinte mindent megtesz a kedvencéért:) ), JC MOST BÜSZKE LENNE RÁD!;)))))))))))))))))))))))DDDDDD

Na, szép egyébként meg a "vitatkozgatásunk" végére azért valamilyen szinten mégis MEGGYÕZTÉL engem (meg én is saját magamat)!:))
Így az igazán szép, neked volt MOST több IGAZAD!;-)D (A legközelebbi promóknál majd eszembe jut, mit mondtál ma nekem! KÖSSSZii!!!:)) )

ÉS MIVEL A "VITÁBAN" a VÉGSZÓ IS MINDIG VALAKIÉ, NEKED ADOM... MONDJ VALAMI SZÉPET JC-RÕL! Ha már úgyis ott tartunk, hogy õ mindig mindenben csak A tökéletes... !!:)))))...

Holnap elolvasom majd, most megyek aludni (nálunk már 13-a vaaaaann!!!), neked meg jó TV elõtti SZÓRAKOZÁST akkor mindenki közös kedvencével/kedvencén! DE JÓÓÓ IS EGYESEKNEK, AKIK LÁTJÁK ÕT MA!:'))

SZIAAAAA!!!:-)
10/10
dzsanna3 2010 dec. 12. - 23:13:08 10/10
(22673/25415)
Íme egy példa:

opisfil Oswaldo Pisfil
Sólo faltan 5 horas para el gran estreno de Fabrica de Sueños con @jencarlosmusic x @Telemundo 10PM/9C

Már csak 5 óra van hátra...

Ez a Telemundonak hozza a pénzt a konyhára, mert éppen promóz egy show-mûsort, amibõl sorozatot akar csinálni, tehát végtelen lesz a sor - és a közben leadott reklámokból akar jólétet biztosítani éppen magának... Jencarlos majd a szerepléséért, tehát a munkájáért kap belõle fizetést...
10/10
dzsanna3 2010 dec. 12. - 23:10:29 10/10
(22672/25415)
Én azért még vitatkozgatnék egy kicsit, ha megengeded:

Mindenkit a produktuma tart el: a pék kenyeret árul, tehát abból él, a fodrász szolgáltatást nyújt, abból él - ha jól csinálják, akkor többet keresnek. Jencarlos abból él, amit tanult: a dalokból és a különbözõ mûvészetekbõl, amiket elsajátított... Ha Telemundos produkcióról van szó, és ebbe beletartoznak az albumai is, akkor a szerzõdése kötelezi a promózásra, mint ahogy a fodrász és a pék is hirdeti magát...

Na tessék mondani, mi ebben a rossz? Mi ebben az erõszakos? Nem minden reklám erõszakosak a különbség az közöttük, hogy én nem vagyok a mindenféle hajsampon, mosószer és tampon rajongója, tehát lehalkítom a tévét, ha reklám jön, míg felhangosítom, ha meglátom a kedvencemet a képernyõn, és alig várom, hogy promózzon valamit, mert szórakozni akarok, és ha szórakozni akarok, akkor azért fizetni kell(ene), de most hadd kérdezzelek meg: mennyivel támogattad te személy szerint az õ "Jólétét"? Megvettél valamit már tõle?

(Csak filozofálgatok, ne vedd magadra)
Eszter:)) 2010 dec. 12. - 22:39:33
(22671/25415)
KIS HELYES...:)DDD
Eszter:)) 2010 dec. 12. - 22:37:15
(22670/25415)
és persze mndezzel ELÉRI, HOGY FOLYAMATOSAN MAGÁN TARTJA AZ EMBEREK ÉRDEKLÕDÉSÉT!!!!!!!!!!!!!!!!! MERT MINDENKI FIGYELI SZÜNTELEN... NEM IGAZ?!;)))
Eszter:)) 2010 dec. 12. - 22:24:23
(22669/25415)
Jóképû, tehetséges,nagyon profi, ééés persze mi NAGYON szeretjük:)),
sok-SOK mindent kapunk Tõle persze...
Õ is szereti a rajongóit, DE: A FANOK TARTJÁK EL ÕT (nem is rosszul él belõlük)...!:))))))))))
KÖLCSÖNÖSEN SZERETJÜK EGYMÁST, AHOGY Õ mondja mindig, "együtt többek vagyunk"!:)

Egyébként arra gondoltam, hogy rengeteget promóznak mindent akár a Twitter-en, akár egy riportban elmondja mindig ezerszer, mit hol kell figyelni, megvenni, stb. Néha egy kicsit ez erõszakos nekem, de végsõ soron megértem, végülis az üzlet az üzlet. Meg tudom, hogy a "felettesei" ezt várják el Tõle... Remélem így jobban elmondtam:))
Nem zavar, csak feltûnik néha a dolog, -(szakmai ártalom...!)-,és akkor jókat nevetek, hogy na vajon ezt a mondatot, vagy felhívást még hányszor fogja ma elmondani;))))))

Egyébként IMÁDNIVALÓ! Kíváncsi leszek a mai riportra Vele! (amit szintén ezerszer promóztak már Neki;)!)
De a kérdésedre visszatérve: IGEN, TUDOM, HOGY IGAZAD VAN,persze!;-)DDD
10/10
dzsanna3 2010 dec. 12. - 22:05:14 10/10
(22668/25415)
Ok, mondjuk igazad van, de azért egy példát mondhatnál arra, hogy mivel ámítja Jencarlos a népet... Szerintem nem kell a rajongóit ámítania, mert magunktól szaladunk utána, mert szórakoztat, és mi meg szórakozásra vágyunk. Hogy ezért fizetni is kell? Na nem mindenkinek, csak aki megveszi a terméket: a cd-t, a koncertjegyet, az pedig valljuk be, hogy nem olyan nagy része annak, amit kapunk ingyen: a televíziós felvételeit, a YT-on szintén ingyen és bérmentve a videóit, sõt továbbmegyek: a dalait sem veszik meg oly sokan, hanem letöltik ingyenes oldalakról... nincs igazam?
Eszter:)) 2010 dec. 12. - 21:58:07
(22667/25415)
:))
10/10
Prettygossip 2010 dec. 12. - 21:49:14 10/10
(22666/25415)
Ne hari, de téged itt még nem láttunk, tehát nem sok közöd van a témánkhoz...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 dec. 12. - 21:33:07 10/10
(22665/25415)
Hadd kérdezzem meg, ki vagy te?

Mert mi egy fórum vagyunk, és nem a hadseregben, hanem szabadon, az életben, ahol arról beszélgetünk, mint baráti társaság, amirõl csak akarunk, de marad a fõtémánk az Ördögi kör...

Ha úgy gondolod, hogy te elegendõ infóval láthatod el az idetévedõket, akkor rádhagyományozom a fórumot sok szeretettel, viszont visszajárok ellenõrizni, nehogy eltérj a témától - tudod, mint az isiben: azt teszed, amit a tanár óra alatt megenged!
Eszter:)) 2010 dec. 12. - 20:24:04
(22664/25415)
A show-business nagy úr, A NÉP KAJÁLJA, AMIT MONDANAK NEKI, ha jóóól vannak tálalva, megfelelõen vannak elõadva a dolgok...!!:( (Bárhol a világon így van, úgy Amerikában, mint nálunk Magyarországon...)


Bááááár JC is benne van az egészben (a nép ámításában), neki is van belõle ilyen-olyan haszna... NEM IS KICSI!!!!! DE azért persze SZERETJÜK, mégha befolyásolja is az embereket. Egyébként meg ért hozzá, jól csinálja, ki van okítva a srác, ha azt mondaná, akkor sokan "kútba ugranának" neki!:))))) Õ IS GYÁRTJA AZ ÁLMOKAT SOK EMBER FEJÉBEN... Hahaha!) ;)))))DDDDDDD

DEEEEEEEEEEEEEEEEE AZÉRT persze, SZERETJÜK... :-)PP

(Nem negatívként írtam ám az egészet, nehogy valaki aztán magára vegye ám! Csak egy észrevétel volt!!!!! Ennyi.;) )
10/10
édesmaya 2010 dec. 12. - 20:04:34 10/10
(22663/25415)
Természetesen nem az elõttem 3 perccel elõbb érkezettre vonatkozik.
10/10
édesmaya 2010 dec. 12. - 20:02:55 10/10
(22662/25415)
Ez itt véletlenül nem az Ördögi kör fóruma? Mert aztán itt minden elõfordul, Megasztár, X.faktor.
Pedig elég egyszerûen át lehetne menni a megfelelõ fórumokra, ha tudtok olvasni.
Miért nem lehet a témánál maradni?
10/10
dzsanna3 2010 dec. 12. - 19:59:05 10/10
(22661/25415)
Ma lesz a nagy nap, amikor megismerhetjük Jencarlos életét az Álomgyár show által. A show csak most veszi kezdetét, Jencarlos az elsõ az a sorozatban.

Jencarlos életét egy visszaemlékezés kapcsán mutatják be. Jencarlos szerelme éppen férjhez menni készül, Jencarlos üldözõbe veszi, és amikor végre találkoznak, felidézik a múltat Jencarlos 5 éves korától kezdve, videókkal és képekkel illusztrálva, illetve meghívják élete legfontosabb szereplõit is...

Ennek kapcsán bemutatják Jencarlos második cd-jének elsõ slágerét, MI CORAZÓN INSISTE címmel.

A show célja elhitetni a népekkel: Ha el akarsz érni valamit, igenis megteheted, sikerülnie kell, ha mindent beleadsz!

Jó szórakozást hozzá!
10/10
dzsanna3 2010 dec. 12. - 19:35:47 10/10
(22660/25415)
Szia everybody!

Eszembe jutott valami, szóljatok, ha õrültség!

A SZIGET FESZTIVÁL! Ha valaki tudja, hogy ki szervezi a népeket oda, nyert ügyünk van!

A Szigetnek múltja van már, egész Európa ismeri, tehát nemzetközi nézõsereg, és Jencarlos is profitálhatna abból, hogy összejön a többi dalospacsirtával...

Mit szóltok hozzá? :)

Erre talán õ sem tudna nemet mondani, és a nézõsereg biztosítva! Még olyanok is odaugranának meghallgatni, akik nem is ismerik, de mint tudjuk, a dal száll a széllel! :)
f_nikcsy 2010 dec. 12. - 17:28:52
(22659/25415)
Én már nagyon várom,fõleg,mert mindig ráz a hideg a hangjától,annyira jó:) Ami elég ritka nálam:))
10/10
dorina02 2010 dec. 12. - 16:53:18 10/10
(22658/25415)
Én búcsúznék a hétre...sajnos megint menni kell vissza de már csak egy hét....és remélem utána többen itt tudunk lenni!!!
Akinek van facebookja az ha gondolhatja írhat!!! Ezúton is szeretném megköszönni Bettynek és Editnek a sok infót face-n...legalább nem maradok le annyi mindenrõl...!!!
Na puszi nektek sziasztok!!! Kellemes hetet!!! <3
10/10
offtopic
dorina02 2010 dec. 12. - 16:49:13 10/10
(22657/25415)
off.....
Igen...le lehetett olvasni a szájáról mindent...mondott cifrábbakat is!!!
Nagyon sajnáltam õket:( :( :(
off..........vége
10/10
dorina02 2010 dec. 12. - 16:42:35 10/10
(22656/25415)
off.....
Igen...le lehetett olvasni a szájáról mindent...mondott cifrábbakat is!!!
Nagyon sajnáltam õket:( :( :(
off..........vége