Téma: Ördögi kör

10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 02:12:33 10/10
(21875/25415)
Milyen összefoglaló kezdõdik és hol?
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 02:04:30 9/10
(21874/25415)
Kezdõdik az összefoglaló. :)
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 01:58:51 9/10
(21873/25415)
:) Pontosan, ezért nem tetszik a gondolat, hogy Aurora Martínnal jöjjön össze, amire, van esély mivel õ a fõszereplõ (elvileg).
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 01:54:33 10/10
(21872/25415)
Jaj, de örülnék neki! Halálra idegesít a pasi, mármint a szjnész... katasztrofálisan játszik, mint egy bábu... Ellenben Jorge Luis Pila a legjobbat nyújtja ebben a szerepben, és nagy összhangban van Aurorával, ezért ösztönösen neki szurkolunk :) Ja, és mindenki ellenük van, ami mégjobban közel sodorja õket egymáshoz. Sztem közelíti a MSED-kategóriát a sori.
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 01:51:08 9/10
(21871/25415)
Ha nem is lesz terhes, eljátszhatja, hogy az. Képzeld el Martín arcát. :)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 01:48:52 10/10
(21870/25415)
:) persze, hogy jobban hangzik, de a szombat is jobban hangzik, mint a péntek :)

Megnéztem a hsz-t, de szerintem ez az álomkategória :) Majd meglátjuk, hogy a forgatókönyvíró súgott-e :)
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 01:41:43 9/10
(21869/25415)
Igaz, de a hétfõ sokkal jobban hangzik, mint a kedd. :)

Ez csak feltételezés, vagy õk már tudnak valamit, amit mi még nem?
http://foros.msnlatino.telemundo.com/Telemundo/index.php?s=5f5395ca79313e7cf3cf84207fdc4c3b&showtopic=21740
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 01:38:21 10/10
(21868/25415)
Ne panaszkodj, mert a két rész között ugyanannyi telik el neked is, mint nekem... mert te ezek szerint nem pénteken, hanem szombaton hajnalban láttad az utolsót :)
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 01:21:41 9/10
(21867/25415)
Nincs mit.
Neked hétfõ, de nekem az már kedd.:)
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 01:17:54 10/10
(21866/25415)
Köszi az újabb neveket, remélem, meg tudom jegyezni - bár nem errõl vagyok híres :)

Az igaz, hogy nem mondta, hogy Lorenzo apja, azért kutakodott a lányzó, hogyan lehetnének tesók...

Haragudok rettenetesen a Telemundora- hogy két nap éheztetésben van részünk... :) Sosem lesz hétfõ :)
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 00:30:38 9/10
(21865/25415)
Akkor még csak annyit mondott, hogy testvérek. A hétfõi részben fogja elmondani, hogy Lorenzo az apja.
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 00:29:37 9/10
(21864/25415)
Köszi!
A közös fiú: César (õ rabolta el Blancát). Ismael la Rosa: Federico.
"Nina apja bárki lehet, ahogy elnézem a sorit," :)))))))))))))))
Egyébként, szerintem a legjobb jelenet az volt, amikor Aurora megmutatta Lorenzonak a "mama" naplóját.
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 00:25:26 10/10
(21863/25415)
Az nem elõzetes, az már megtörtént. A szerdai rész végén, amikor a tûzbõl kimenekítették õket Lorenzoék, akkor megbetegedett Aurora megint, és a jégre tették, hogy lehûtsék a hõmérsékletét, azt hitte szegény, hogy most meghal, és miután meglátta a mellette lévõ ágyon, hogy Martin szájon csókolja a lányát, úgy döntött, hogy elmondja az igazat neki. Meg is tette, ezért a második fél órában Blanca már azután kutakodott, hogy hogyan lehet Martin a testvére, mert Aurora nagyon komolyan beszélt.
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 nov. 27. - 00:22:48 10/10
(21862/25415)
Köszike a neveket :)

Nina apjáról nem beszélünk, nem érdekes, csak annyi egyelõre, hogy nem Lorenzo lánya, és a közös fiúk sem a vére... Lorenzo gyermekei: Martin és Blanca.

Nina apja bárki lehet, ahogy elnézem a sorit, de nagyobb valószínûséggel bír, hogy Aurora régi võlegénye, jelenlegi "apja" lenne az, akit Ismael La Rosa játszik.
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 27. - 00:01:47 9/10
(21861/25415)
"Lorenzo és Aurora találkozásai libabõrrel végzõdnek... süt, tüze van... nagyot alakítanak, viszont Martin bárkivel is van, semmi hatása a nézõre, sztem :)"
Én is így érzem. :) Martín jöjjön össze Ninával, vagy valaki mással.
A hétfõi elõzetes: Aurora elmondja Blancának, hogy Lorenzo az apja.
9/10
offtopic
handi99 2010 nov. 26. - 23:55:46 9/10
(21860/25415)
Köszi! A neveket illetõen segítek: Aylín Mujica: Vanesa.
"- Az apuci ennyivel azért nem éri be, kiderül, hogy Aurora legjobb barátnõjének is a szeretõje volt, aki most éppen Lorenzo felesége, akin osztozott Aurora régi võlegényjelöltjével is." "Az apuci" Gustavo. Õ lenne Nina (Lorenzo feleségének a lánya) apja?
10/10
dzsanna3 2010 nov. 26. - 23:34:56 10/10 Előzmény Evelin96
(21859/25415)
Miami Libre egy musical... egy Kubából érkezett énekes táncos életét mutatja be. Színházban játszották majdnem egy hónapig Miamiban.
10/10
dzsanna3 2010 nov. 26. - 23:33:30 10/10 Előzmény Zsuzsa17
(21858/25415)
Nemcsak JC, hanem minden latin, és elsõsorban akkor, ha többes szám második személyben kellene beszélni, mert Latin-Amerikában azt nem használják. Ilyenkor jön a magázás, de tegezésnek fordítjuk
10/10
dzsanna3 2010 nov. 26. - 23:31:17 10/10 Előzmény handi99
(21857/25415)
Hú, megfogtál! nem tudom a neveket igazából, csak négyet jegyeztem meg belõlük!


NELINEK IS A LÉNYEG:

Auróra és Lorenzo egymásba szeretnek 20 évvel ezelõtt, amikorra Lorenzonak már van egy 5 éves fia: Martin, akit az anyja elhagyott, és sohasem házasodtak össze. Lorenzo szegény tánctanár, Aurora egyetlen gyerek a gazdag családban, és hogy ne ijessze el Lorenzot, azt hazudja, hogy õ is szegény.

Aurorának van két jó barátnõje (vagyis azt hiszi róluk) és mindhárman Lorenzoba szerelmesek, ezért mindenre képesek, hogy elszakítsák õket egymástól. Nem tudom a sorozatban Aylin Mujica nevét, de õ az, aki Aurora szülinapi bulijára elhívja Lorenzot, de megesketi, hogy nem tõle kapta a meghívót. A célja az, hogy leleplezze Lorenzo elõtt: a lány hazudott, mert gazdag, és csak szórakozik az érzéseivel.

Aurora szülinapjára eljegyzést akarnak tartani a szülei egy gyermekkori pajtásával. A fiú éppen meg akarja csókolni, amikor Lorenzo belép, meglátja õket, és el is rohan. Aurora utána, de hiába a pasi többé nem akarja látni õt.

Aurora elájul, az apja megtudja, hogy állapotos Lorenzotól, ezért egy vidéki házba toloncolják két-három testõrrel, akik nem engedik onnan kimozdulni, de telefonálni sem. Megszületik a baba, és rövidesen rosszul lesz, a halálán van, amikor könyörög, hogy egy telefont engedélyezzenek neki, fel kell hívnia Lorenzot, aki baba sírását hallja a háttérben, miközben Aurora közli vele, hogy mindig is szerettelek itt a földön, de a síron túl is... megszakad a vonal, Aurora meghal.

Az apja rohan vele, mint az õrült, a klinkára, és hibernálja...

A lányát a szülei a sajátjukként nevelik fel, és az örök téma a családban Aurora, a másik lányuk, akit jégkirálynõnek hívnak. A lány ismeretlenül is gyûlöli az édesanyját: Aurorát, féltékenységbõl.

Eltelik 20 év, Lorenzo akkor 5 éves fia: Martin felnõtt (ugyanaz a színész játssza, mint a fiatalkori Lorenzot), Aurora egyik barátnõje, aki részt vett a cselszövésben ellene, 15 évvel ezelõtt férjhez megy Lorenzohoz, aki már lemondott a lány feltámadási lehetõségérõl... Ennek a barátnõnek van balkézrõl egy lánya, és Lorenzoval közösen örökbe fogadnak egy fiút, aki ekkor éppen börtönben van, de eljött a kiszabadulásának az ideje.

Aurora apja feltámasztja a világ elsõ hibernált emberét: a lányát, Aurorát. A lány magához tér, és követeli a kislányát, Blancát. Megtudja, hogy a lány gyûlöli, és a szüleit nevezi szüleinek. Meglátja maga mellett a gyakorló orvosként a klinikára rendelt Martint, akit elõször Lorenzonak hisz, és a fiú azonnal beleszeret.

Találkoznak Lorenzoval, aki azt hiszi, hogy a messzi távolban nevelkedett lány Aurora lánya, és gyanakszik, hogy az övé is, de a lány nem akarja elárulni magát, egy csókkal bizonyítja, hogy nem egy a vérük. Lorenzo feleségét a féltékenység marcangolja, pláne, amikor meglátja Aurorát, aki talányokban beszél, és közli, hogy mindent, amit tud, az anyja naplójában olvasta. Persze Lorenzo viselkedése is okot ad a féltékenységre.

Lorenzonak két ellenlábasa is van: az egyik Martin, aki közli, hogy szállj le az én Aurorámról, mert a tiéd az anyja volt, nem õ. A másik ellenség a két féltékeny barátnõt leszámítva: a másik pedig a 20 évvel ezelõtt elutasított võlegénye, akit most Aurora igazi apja lefizet, hogy vállalja el az unoka Aurora apjának a szerepét, nehogy Lorenzo megneszelje, tõle született gyermeke a lánynak.

Aztán ahogy ez lenni szokott, mindenkirõl kiderül, hogy milyen ember is valójában, illetve ki kinek mikor volt a szeretõje. Így aztán képben vagyunk:

- Aurora apjának a kolléganõje a jelenlegi szeretõje, aki jelenleg elõszeretettel gyilkol minden érzés nélkül embereket, mondván, a szerelme érdekében teszi.
- Az apuci ennyivel azért nem éri be, kiderül, hogy Aurora legjobb barátnõjének is a szeretõje volt, aki most éppen Lorenzo felesége, akin osztozott Aurora régi võlegényjelöltjével is.

- Blanca már régen nem kislány, Aurora elhûlve hallgatja, hogy hány fickóval volt már szerelmi kapcsolata.

- Lorenzo felségének a lánya - miután tudja, hogy nincs közte és Martin között vérségi kapcsolat, hát halálosan beleszeret, sõt: maszkban elcsábítja egy éjszakára Martint, és szeretkezik is vele, amitõl a fiõnak hányingere lesz, amikor a lány leleplezi magát.

- de nem csak õ szerelmes Martinba, hanem Blanca is, viszont Aurora közli vele, hogy tiltott szerelem, mert testvérek. Most Blanca kutat a lehetséges vérségi kapcsolat után, hogy is lehetne a fiú a testvére.

- A börtönbõl szabadult tesó elrabolja Blancát egy diszkóból, és két társával 3 millió dollárt csikar ki Aurora apjából, akirõl ugye azt hiszik, hogy Blancáé is. Igenám, de kiderül, hogy halálosan beleszeretett Blancába. Viszont õbelé meg Aurora másik régi barátnõje, a nagy sz..rkeverõ Aylin Mujica lánya szerelmes.

Jelenleg ott tartunk, hogy a két régi barátnõ szövetkezik Aurora ellen, és beadják neki: Lorenzo csak a vagyonát akarta megszerezni, valójában abba volt szerelmes, akit feleségül vett, és õk tudtak a játékról, amit vele folytatott. Ezért Auróra bosszút forral mindenki ellen, kivéve Martint, aki semmirõl nem tehet.
Összeeszkábál egy új naplót, amit az "anyja" hagyott hátra, és abban leírja, hogy csak szórakozott Lorenzoval, nem is szerette, mert egy szegény senkiházi volt csak. Lorenzoval ugyanjgy elhiteti mindenki, hogy bizony ez így volt.

Amikor Blancát elrabolják, akkor Aurora rohan a segítségére, és Lorenzot hívja, de Martin is azonnal útnak ered apuval, így kiszabadítják a lányt, de sejtik, hogy ki volt az elrablója.

Aurora apja megtudja, hogy Martin Lorenzo fia, ezért kidobja a klinikáról.

Lorenzo viszont beleszeret Aurora "lányába" és ezt közli is Martinnal, hogy mostantól vetélytársak.

Eddig jutottunk idáig - nagyvonalakban...

Lorenzo és Aurora találkozásai libabõrrel végzõdnek... süt, tüze van... nagyot alakítanak, viszont Martin bárkivel is van, semmi hatása a nézõre, sztem :)
10/10
dzsanna3 2010 nov. 26. - 22:36:36 10/10
(21856/25415)
Jencarlos twitter üzenetei az elmúlt fél órában:)

-Fue un placer compartir anoche con ustedes que rico!! Como la pasaron??

- Fantasztikus volt veletek tölteni az idõt tegnap este, de jó! Hogy éreztétek magatokat?

-Yo todavia me estoy recuperando de anoche!
- Én még csak most kezdek helyre jönni a tegnap estétõl!

-Bueno anoche las sentimos muy cerca la verdad!! Esten donde esten las llevo conmigo. We had an amazing time!

- Egymáshoz jó közel éreztük magunkat tegnap este, tényleg! Bárhol is vagytok magammal viszlek titeket. Csodálatos volt együtt!