Téma: Ördögi kör

10/10
Zsupo 2010 nov. 17. - 17:34:45 10/10
(21615/25415)
Mai rész amit láttam belõle: Manuela elmondta riporternek azt amit tud. Virgínia ki volt borulva a találkozástól, annyira sajnálom õt.Jimmy verededett az emberrablókkal. angel fel van dobva mert végre elérkezett az igazság pillanata. Silviana megsértödõtt amiért nem avatták be õt a történtekbe. Topo gyõzködi Cacorrot de látszólag nincs benne a tervbe. Martin a rendezvényen mindenki figyelmét felkelti, mindenki dicséri.
10/10
offtopic
Neli 2010 nov. 17. - 13:27:03 10/10
(21614/25415)
jav. lagzi
10/10
offtopic
Neli 2010 nov. 17. - 13:25:47 10/10
(21613/25415)
közben nézem az Elenát... :P még nincs fent minden, de az utolsó vidi nagyon izgi (82. rész, 4. részlet) :P
elkezdõdik az esküvõ, de itt nincs algzi balhé nélkül (mondjuk mást vártam cirkusznak, de ez is jó... idõhúzás :P):
Milady bevonul mint koszorúslány, végig tele a szeme fájdalommal, a võlegény nem kevésbé komor, tuti azt szeretné, ha a csaj állna a menyasszony helyén... :P mellesleg én is :D :P aztán jön az ara, de elég bizonytalanul lépeget, a fejéhez kap, nincs jól... viszont folytatni akarja (a võlegény nem tudja, hogy beteg, senki nem szólt neki, hogy ne szánalomból nõsüljön- jó vicc), nem érzi súlyosnak a bajt, nem tudja, mekkora... megy tovább, aztán jön az eskü, közben az ara apja messzirõl, egy kocsiból figyel- õt nem hívták meg, fasírtban vannak-, és a menyasszony igazi szerelme is sasol a székrõl...
a csaj boldognak tûnik, de szerelmet azt tuti nem érez a võlegény iránt... na és az eskü közben, amit a srác kezd és húzná fel a gyûrût, az ara hirtelen elájul... a srác kapja el.
lehetett sejteni, hogy lesz vmi, mert nincs jól a csaj (kezd megvakulni, minden kiesik a kezébõl, gyenge), de vmi "élesebb", nagyobb botrányt vártam... bár tuti nagy lesz most a fejetlenség.
a vége még nincs fenn, de sztem ezek után esküvõ elnapolva, halleluja :D :P remélem... MM újabb esélye :D :P
hadd álmodozzak :D :P
10/10
Neli 2010 nov. 17. - 11:57:56 10/10
(21612/25415)
jól hangzik, de sajnos nálam egyik se megoldható... elég zûrös idõszak elé nézek, és sajna nem megy, arra kell koncentrálnom...
de biztos jó lesz ;)
10/10
offtopic
Neli 2010 nov. 17. - 11:56:13 10/10
(21611/25415)
:D .P sztem meg is van a "bármi", legalábbis nálam ;) :D :P
de nem, tényleg, esetleg mondjuk elenázhatnál hajnalban és másnap mesélhetnél, mert csak heti 2x látom élõben... ;) :P
na jó, nem adok tippeket :D :P
bettybabe87 2010 nov. 17. - 11:43:42
(21610/25415)
Sziasztok!

A személyes találka idõpontja szerintem nekem jó lesz...viszon szombatonként nem tudok Skypolni...de azon kívül minden nap igen...:-(((
Edith ezt a szöveget kirakhatom a Facebook-os oldalra is???
10/10
Neli 2010 nov. 17. - 11:09:39 10/10
(21609/25415)
oké :) eddig nagyobb baj nem volt, ritkán vagyok beteg, csak sokszor fáradt, pedig nem is nagyon csinálok semmit, ritkán...
persze hosszútávon nem jó, tudom... :S csak vhogy a "normális" életvitel nekem nem nagyon megy... :S :P
10/10
Neli 2010 nov. 17. - 11:06:53 10/10
(21608/25415)
:D :P ezt de szépen írtad a végén :P :D ;)
tényleg ari, ahogy balhéznak, és lesz majd még bõven ilyen a békülésig (mint két durcás gyerek, akik igazából szeretik egymást, csak a hülye sérelmeiken nem bírnak felülemelkedni :P :D természetesen ebben is Angel pártján vagyok, neki több joga van cirkuszolni, de azért õ is gyerekes kicsit... :D :P persze ettõl csak aribb :P :D)... :P

spoiler:

ami a 160. részben lesz elvileg, és a 162-ben van a hoteles szex, az nagyon szép :P egy csomó gyertya meg minden... :P
ja és Angel megint rajzzal üzen M-nak, hol várja, és lesz majd rózsa is nála :P szóval tényleg jól megcsinálják :P
10/10
Neli 2010 nov. 17. - 11:02:32 10/10
(21607/25415)
köszi :)
tegnap kicsit rosszul voltam este, és szerencsésen bealudtam 8 és éjfél közt... :S aztán még éjszaka is, sõt most is álmos vagyok... :S keveset alszom ált. és napközben pótolom, talán azért... :S még jó, hogy kedd-szerdán lehet, csak egy-egy órám van reggel :D :P
ezért vagyok most is itt, de nem akarok sokáig, mert máris leragad a szemem... :S

a bagolylét árnyoldalai... :S :D :P
bettybabe87 2010 nov. 17. - 02:42:27
(21606/25415)
Sziasztok !

Nos nálam ugye az a gáz a Skyp-os tali miatt hogy csak a melóhelyen tudok netezni,otthon nem..:-((( Vagyis van tegnaptól mobilnetem is..de szon el nem tudom képzelni hogy mûködik-e a Skype...:-S
Úgyhogy én csak éjjel 2 és másnap dél között vagyok netközelben..7 végén és péntek este mondjuk csak abban az esetben ha v.mi csoda történik vagy szabira megyek..:-PPPP
10/10
Prettygossip 2010 nov. 16. - 21:04:52 10/10
(21605/25415)
Apa kezdõdik, apa kezdõdik...kezdõdik, kezdõdik, kezdõdik, kezdõdik ahh... :D
Anikó^^. 2010 nov. 16. - 19:59:15
(21604/25415)
Sziasztok:)Igen-igen Neli 3 jó dolog van Manuélában :D

1.Kihozta a drágánkat a sittrõl :) Amit nagyon köszönök neki mellesleg :D
2.Világra hozza a pici hasonmást :)
3.És végül segíti Jimmyt :)

Egy.nagyon szupi lett a tabló :) Tetszik.Csinik vagytok rajta :)

És azt is el kell h. mondjam h. imádom amikor Ángel&Manuéla marják egymást,durciskodnak :D De látni rajtuk h. legbelül még mindig ott van az a gyönyörû szép szerelem :D
Evelin96 2010 nov. 16. - 18:20:51
(21603/25415)
Köszi az ismertetõt de ma meg tudtam nézni. Mert a b.nõm elment táncra csak, hogy addig se legyen otthon. :( Ja és utólag is boldog 34.születésnapot Gabynak.
10/10
Zsupo 2010 nov. 16. - 17:39:00 10/10
(21602/25415)
Mai rész: Arianna és Lucas jó sokáig voltak együtt titokba még szerencse hogy nem tudott a dologról senki. Martin örül a cikknek, ami megjelent róla nem is sejti hogy mit terveznek Manuelaék. Carmelo szövetséget köt Leonnal Martin ellen. Suzy és sandrot jó így látni, minden jól megy nekik, bezzeg Leonnak egy két vendége van. Jimmy elmondja Manuelanak a Cauco ügyet. Ha jól sejtem szerintem a börtönlakók háromnegyede Martin miatt van ott. Silviana és Mike aranyosak együt, Silviana gondolom már rég odaköltözött Mikehoz mert nagyon otthonosan érzi ott magát. Angel és Manuela folytatják a kis veszekedésüket, miközben, Angel tanácsokkal látja el Manuelat az interjúval kapcsolatba.
10/10
Neli 2010 nov. 16. - 16:44:20 10/10
(21601/25415)
majd várom az összefoglalót- és most én irigyellek, nekem még sokat kell várnom, mire fent lesz és láthatom... :S
10/10
offtopic
Neli 2010 nov. 16. - 16:43:19 10/10
(21600/25415)
:D ó, az már rég öszehozta õket, már unokáznak :D :P nagy esküvõ volt, amire anyucit nem hívták meg és nem bocsátott meg neki egyik se :D azért a másik csajt nem hagytam emghalni, neki ott van az igazi szerelme :D :P szóval ezt már összehoztuk ;) :D :P

egyébként most néztem meg a 135-ös D.-részt, ismét sok kép készült, és ami a legviccesebb, hogy úgy látom, Cachorrónál is behozták a fekete atlétát :D :P próblágatják, kinél a legnépszerûbb :D :P természetesen ez nem kérdés, Angelnél, és a legrosszabbul Mike-nak áll... :D most nem azért, de sztem így van :D :P C-nak nem rossz, Jimmy a 2. Angel mögött :D :P az abszolút elsõ hely pedig betonbiztos :D :P
10/10
offtopic
Neli 2010 nov. 16. - 16:26:17 10/10
(21599/25415)
ok :)
nem, pont hogy Milady húga (féltesó) a másik csaj, de Michelnek nem, mert Michelnek semmi köze egyikhez se, örökbefogadták... de errõl anyuka mélyen hallgat, mert nem akarja, hogy MM összejöjjön... :S
MM hitte azt, hogy tesók (féltesók), és a srác öngyilkosságot kísérelt meg, a csaj meg totál kiakadt, mert elõtte lefeküdtek... de a srác csak késõbb tudta meg, hogy "tesók", emiatt akart végezni magával... és az ara semmirõl se tud, mert mindenki sajnálja és meg akarja kímélni... :S és Milady is miatta is döntött úgy, hogy félreáll... pedig ha tudnák, hogy tök fölös az áldozat... :S iylenkor úgy odakiabálnék, hogy mi van... :S :D
10/10
offtopic
Neli 2010 nov. 16. - 16:08:06 10/10
(21598/25415)
:D az pont elég is :D :P
nem, azért rövidebb lesz, nyugi ;) :P
szóval most végre Michelékre (csillagszemû :P) koncentráltak, bár nem egészen úgy, ahogy szerettem volna, most lenne ugyanis az esküvõ azzal, akivel tul.képpen csak belehajszolták õket a házasságba, nem is jártak komolyan, csak egy-két csók volt, meg hát ugye mindketten mást szeretnek... és a csaj nem tudja, hogy mi is volt Miladyvel... viszont most beteg a leendõ ara, kezd megvakulni meg minden kiesik a kezébõl, és mindenki sír, ha õ nem látja, hogy haldoklik, vmi autoimmun baja van elvileg és egyre gyengül... de annyira nem látja azt se, mi folyik a háta mögött, hogy mindenki szomorú meg hogy a pasi nem is úgy szereti, és mintha csak azért lenne az esküvõ, hogy életében még vmi jó érje... :S jó, kicsit sajnálom, de azért mégiscsak akadály a drágáim között... :S :D :P egyébként Miladynek tegnap feltûnt az apja, a drágalátos anyuka vallott neki, hogy van egy lánya, akirõl eddig nem beszélt, de a pasinak ez még sokk, nem akarja a nevét se tudni Miladynek... egyelõre. a ksicsaj közben beszélgetett a pappal, akinek persze nem tetszik, ahogy az anyuka intézné a dolgokat, mert ugye õ MM-nek szurkol :D :P anyuka meg mélyen hallgat arról, hogy a srác nem a fia, így nem tesók... mert emiatt mentek szét. Milady mondta a papnak, hogy sajnálja a másik csajt, de azért fáj neki, ami majd történik, hogy az õ szerelméhez készül az hozzámenni... :S na és az izgi az volt, mikor Michel a húga megjegyzésébõl kisakkozta, hogy vmi hiba van a krét akörül, mert ha Milady az anyjuk házassága elõtt született, idõsebbnek kell lennie a srácnál, ami ugye nincs így... és hát elég erõs kételyei támadtak, hogy akkor most mi a szitu, ment is anyucit számonkérni, aki persze csak habogott meg elküldte a fenébe, hogy az a magánügye, megcsalta-e anno az apjukat vagy csak hazudott, hogy elválassza a szerelmeseket- ezzel vádolta a srác... és percekig úgy tûnt, hiába törõdött már bele, hogy el kell vennie a másik csajt, azért erre a ki az idõsebb kérdésre azonnal megszólalt benne a vészcsengõ és komolyan reménykedtem, mindjárt lefúj mindent és nagy balhé lesz, mert végre rájött a nagy kamura... de egyelõre úgy tûnik, anyuci erõsebb, és a kövi elõzetesében már gyûrûhúzás volt, meg mondták az esküt, miközben az ara igazi szerelme aggódva figyelt (bár õ is nõsülni készül, de õ se igazán szerelmes), és persze Milady is... de naná, hogy nem mutattak többet, úgyhogy nagyon kivi vagyok, mi lesz ma, bár csak holnap látom... :S
elenás vonalon nem sok volt, csak hogy a csaj sógorának szeretõje már beférkõzött a diliházba, hogy lassan mérgezze... :S
egyre jobb :D
10/10
Neli 2010 nov. 16. - 15:47:14 10/10
(21597/25415)
:D :S
azt nem hagyjuk ;) :D :P
még a végén elbujdosna emiatt az érdemtelen nõszemély miatt... :S akiben csak az a jó, hogy kihozta Angelt a sittrõl meg a baba... :S :P na jó, még az is, hogy védi Jimmyt... :P
Anikó^^. 2010 nov. 16. - 15:36:28
(21596/25415)
Különben még elmegy egy lakaltan szigetre,emiatt a libától és itthagy minket :)