Téma: Ördögi kör

10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 18:25:00 10/10
(6595/25415)
Köszi, még nem ért ide... úgy látszik, messze vagyok :)

A szolgáltatások csúcsa az én telefontársaságom, aki az sms-t 2 és fél nap múlva küldte el nekem, hogy valaki késik negyed órát:)

Folyamatosan kukkolom a ládimat, hátha belepottyan a leveled...
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 18:23:47 10/10
(6594/25415)
oksa, mindjárt megnézem - és visszajövök a hírrel :)
10/10
szandra160319 2010 aug. 05. - 18:08:30 10/10
(6593/25415)
Igen egész pontosan meg tudom mondani neked...a 63.részben 23:46 percnél,amikor Manuela rátelefonál Angelre hogy mi történik vele,miért nem mondja el neki mi van,a Manuelan pedig egy szép rövidujjú pink-piros ing van épp,az ott oldalt csúsztathatós telefon nem blackburry csak nem tudom az milyen lehet,azt szeretném tudni.
tina 88 2010 aug. 05. - 18:05:57
(6592/25415)
Mindenkinek gyönyörüséges szép napot !!!!!!!!!!!!!!!!
DZSANNA "a póstás 2x csenget "
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 18:01:20 10/10
(6591/25415)
Tudom, hogy nem Mercedesnek hívják Ángel anyját, akkor ki is javított Belle :)

Mindössze bemásoltam nektek egy régi ismertetõt a Christian Meier fórumból, ahol csaknem minden megtalálható a sorival kapcsolatban, mint írtam is az elõbb :)
10/10
Zsupo 2010 aug. 05. - 17:57:57 10/10 Előzmény dzsanna3
(6590/25415)
Köszi a részletes ismertetõt. Angel anyját nem Mercedesnek hívják hanem Esperanzának. Spoiler Angelnek sokat köszönhet majd Jimmy, annak ellenére hogy Jimmy haragszik rá Spoiler vége
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 17:57:49 10/10 Előzmény szandra160319
(6589/25415)
szia!

Legalább azt meg tudod mondani, melyik részben láttad?

Tudomásom szerint BB-t (Black Berry-t) használnak a MSED-ben mindannyian, ami nem oldalt nyjlik - de lehet, hogy mást is... nem tudom így
10/10
Zsupo 2010 aug. 05. - 17:55:04 10/10
(6588/25415)
Jimmyn látszik hogy még mindig szereti Virgíniát. Virgíniát nagyon sajnáltam nem ezt érdemelte. Angel nem sejti hogy mi vár rá, szorgosan szervezi a rablást nem sejt semmit. Cauchot is sajnálom õ se tudja mi vár rá. Suzy kezd rádöbbenni hogy mit csinált Sandroval. Spoiler A következõ két három rész nagyon izgalmas és szomorú lesz biztos sokat fogunk sírni és szidni Martint. Caucho nem jön ki élve a börtönbõl.Spoiler vége
10/10
szandra160319 2010 aug. 05. - 17:05:13 10/10
(6587/25415)
Szia mindenkinek!!

Csak egy percre ugrottam be hozzátok,azt se tudom hol áll a fejem,rohangálok össze-vissza,dehát ez a nyár most ilyen!!
Csak azt szerettem volna megtudakolni,hogy esetleg nem tudja valaki - elsõsorban dzsannara gondolok,mert õ otthon van MSED témában :)) - hogy Manuelanak milyen márkájú az oldalt csúsztathatós mobiltelefonja???? - meg azt hiszem az Angelnek is olyan van...légyszi ha valaki tudja írja meg,fontos lenne!!!!
Elõre is köszi annak aki tudja és megírja!!!!
Most rohanok tovább!!
Legyetek jók!!

Pussz
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 16:56:41 10/10
(6586/25415)
Összetévesztettem csak a sorozatokat, mert nem ismerem fel a magyar címrõl, hogy melyikrõl van szó. De semmiképpen nem nézem meg az El rostro de Analia-t, ha eddig nem tettem meg, mert nincs idõm rá... vmikor élnem is kell :)

Pontosan a 100. részben lesz elõször az AMOR QUÉDATE klip összevágva a MSED entrada képeivel. Kb 30-40 részen keresztül ez lesz, utána pedig egy vadonatúj Más sabe el Diablo-s entrada lesz az utolsó részig...
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 16:30:05 10/10
(6585/25415)
Légyszi, ismételd meg a kérdést... és bocsi, ha nem válaszoltam
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 15:36:51 10/10
(6584/25415)
a Christian Meier fórumról... egy kis összefoglaló - sztem mostanáig pont ezek történtek az Ördögi körben :)

......................................................................


2009. nov. 18. 06:30 | 28435/30322

******************************************
Írtam - Neli kérésére egy rövid tartalmat a MSED-bõl, hogy az összefüggések világosak legyenek azoknak, akik nem nézik, nézték végig, csak belekukkantanak idõhiányból, ezt most megosztom veletek is, ha nem bánjátok:

***************** S P O I L E R ***********************

A történet azzal kezdõdik, hogy Mercedes, Ángel édesanyja, akinek a keresztanyján kívül, akivel együtt szolgál az Acero-házban senkije sincs, beleszeret Martín fiatalúrba, és azt hiszi, az viszontszereti õt. Amikor teherbe esik, Martínt az anyja New Yorkba küldi egyetemre, és a lányt a kórházba kíséri, abortuszra kötelezve, de Mercedes megszökik, és Miamiba megy a család egyik barátnõjével - szolgálónak. Amikor kiderül, hogy állapotos, a nõ nagyon dühös lesz rá, nem akarja kifizetni õt, de Mercedes elveszi a neki járó pénzt, és New Yorkba utazik, már 9 hónapos terhesen, ott elrabolják a kézitáskáját, és egy fillér nélkül maradva, egy metro-állomáson megszüli Ángelt. Sosem mondja el az igazat Ángelnek az apjának a kilétérõl, de Martín is abban a tudatban van, hogy a gyereket elvetették.

A következõ kép már a börtön, ahol Ángel 18 hónapot töltött lopások és rablások miatt. Manuela kirendelt védõügyvédként jelenik meg nála, és bízik benne, és felmenteti õt. Ángel nagyon hálás ezért, és megfogadja, hogy tisztességes életet fog élni ezek után, de amikor hazaér, kiderül, hogy az édesanyja a beteg lába és egyéb egészségügyi problémák miatt nem tudott dolgozni, lakbért és gyógyszert fizetni, és León, a banda feje segítette - nem önzetlenül. 60 ezer dollár adósságot írt a számlájukra (a lakást is tõle bérlik)
és közli Ángel-lel, hogy nem térhet jó útra csak abban az esetben, ha letette ezt az összeget. Már azon az estén rablást kell szerveznie, mégpedig az ügyvédje, Manuela édesanyjának az ékszer-árverésén, ahol pincérként felügyeli és irányítja a rablást, és találkozik Manuela-val. Jimmy az édesapjával együtt dolgozik nyomozóként, és biztonsági szemlét akar tartani az árverésen, ezért Mike társaságában bemennek a terembe, az apja kint marad a kocsiban, és észreveszi a távozó banda tagjait, lövöldözésbe kezdenek, és Gregorio, Ángel legjobb barátja lelövi a õt.

Martín (el Hierro=Vas) utasítást ad a nyomozó megölésére a kórházban, mert látta a bandatagokat, és León Ángelt és Gregoriot kötelezi a feladatra, de a férfi szívrohamot kap, és meghal - amit Ángel végignéz.

Hierro utasítására Gregoriot meg kell ölni, és erre a feladatra León Cachorro-t, a saját fiát bízza meg. Gregorio a kórházba siet, mert éppen születik a fia.

Jimmy megszállottként keresi apja gyilkosát. A nyomozás kapcsán ismerkedik meg Virginiával, és egymásba szeretnek. Virginia kábítószeren él egy ideje, mert az apja gyermekkora óta érezteti vele, hogy nem teljes ember, mert nem férfinak született. Ennek okán segíti Martínt, aki 23 éve a család árnyékában él, látja felnõni Manuela-t, és várja, hogy feleségül vehesse (bár nem szereti), mert ez az egyetlen módja annak, hogy uralkodhasson a család vagyonán. Az öreg rákos, néhány hónapja van hátra az életbõl, de nem mondja el a lányainak, csak Martín tud róla.

Amikor Manuela beleszeret Ángel-be, és az szakít Martin-nal, Martin utasítást ad az embereinek, hogy kerítsék elõ a gazembert, mert az apósjelölt legnagyobb fájdalmát kifejezve közölte, hogy sajnos ebben az esetben Virginia lesz a corporation elnöke, nem õ, hiszen családot alapít majd, és nem az õ lányai és felesége érdekében döntene a vagyonról. Martín õrjöng, nem jön rá, ki lehet az átkozott csábító. Mercedes viszont felkeresi õt a cégnél, és elmondja neki, hogy nem vetette el a gyereket, él, és 23 éves. Martín szemét módon közli, hogy itt van 300 dollár, és felejtsék el egymást. Mercedes megkérdezi: még a nevét sem akarod megtudni? A válasz: nem!

Manuela állandóan visel egy karkötõt, amit az édesapjától kapott 15. születésnapjára, és amikor elmegy Martínhoz, hogy szakítson vele, a karkötõ leesik a csuklójáról, amit késõbb Marina talál meg, és büszkén visel tovább. Ángel meglátja rajta, és az közli, hogy Martíntól kapta... Ángel elámul, amikor meglátja Marina telefonjában Martín képét, akit Hierro-ként ismert.

Ángel szenved a rablások miatt, mert ezzel becsapja Manuela-t, ezért mihamarabb a végére akar jutni az adósságoknak, és falhoz állítja Leónt: nagyobb rablás, nagyobb pénz - az adósság lecsökken 37 ezer dollárra.

Közben a tévében Mercedes meglátja Martínt, aki adománygyûjtést szervez a Queens-i egyedülálló anyák megsegítésére. Elmegy Suzival az estélyre, és megzsarolja Martínt 37 ezer dollárra azzal, hogy minden újság tudomására juttatja: olyan ember, aki miatt õ egyedülálló anyaként neveli a gyerekét. Martín anyja kifizeti a pénzt neki, de egyben felvesz egy magándetektívet is, hogy tudja meg, hol lakik és mindent a fiáról. A detektív képeket készít, és minden adatot megszerez.

Mercedes boldogan átadja a pénzt Ángelnek azzal, hogy vége, nem tartoznak, megszabadulhat a rablásoktól. Ángel megkérdi honnan van a pénz, de az anyja csak annyit mond, hogy megzsarolta az apját, és ez nagyon igazságos ezért a 23 évért.

Martín tervet agyal ki: Manuelanak ki kell ábrándulnia, sõt meggyûlölnie az ellenfelet, ezért León-nal megszervezteti a Davila család vidéki házába való betörést és a széf feltörését vmiféle "fontos üzleti iratokért", s ezért 37 ezer dollárt fizet, vége az adósságnak - rém csábító - de: azt, hogy hová kell betörni, nem árulja el Ángel-nak. Ez persze csapda, mert a 2 általa fizetett nyomozó tud róla, és már követik is a tetthelyre, hogy azonnal lecsapjanak rá. Ezzel Manuela az õ karjaiba zuhan majd.

Ángel boldogan vágja le León asztalára a pénzt azzal, hogy köszöni, de nem kér a rablásból, õ ugyan nem tör be sehová többé.

Közben Martín emberei fényképet készítenek Manuela és Ángel csókolózásáról, és elküldik neki - Martín tombol, hogy a futár az ellenfele. Az anyja is képekkel rendelkezik már, amivel elmegy Martínhoz, akit éppen León hívott fel azzal, hogy Diablo nem hajlandó elvállalni a betörést. Martyn megkérdi León-t, mi a neve Diablo-nak - de közben az anyja is mondja: Mercedes fia, Ángel Salvador és elé dobja a képeket. Ekkor döbben le Martín, hogy az õ fia az. Ez persze nem akadályozza meg abban, hogy utasítást adjon a két rendõrnek: lõjék le menekülés közben, amit meg is tesznek Jimmy szeme láttára.

De közben Martín, hogy rávegye a rablásra, elraboltatja Mercedest, és a szabadulása ára: a rablás Manuela-ék vidéki házába.

Ángel azt mondja Manuela-nak, hogy menjen vele messzire innen, ahol új életet kezdhetnek, és ráveszi a lányt, hogy egy vasútállomáson várjon rá - de sajnos a sebesülés miatt nem õ érkezett oda, hanem Jimmyék, akik teletömték a fejét azzal, hogy sosem szerette õt Ángel, csak a közelébe akart férkõzni, hogy kirabolhassa a családját.

Manuela elkeseredve mindent, ami Ángelre emlékeztette, kukába hajított, és gyakorlatilag bocsánatot kért Martíntól, és megkérte a kezét. Hetekkel késõbb derül ki, hogy gyermeket vár, és Martín (aki végülis a nagyapja a gyereknek) nagylelkûen megbocsát, és közös gyermekükként fogja szeretni - ígéri Manuela-nak, de a terve az, hogy Megöli a szülés után Manuela-t, mert az öreg Dávila végrendelete szerint, ha elválik, akkor nem jár az elnökség, de a gyerek az más, így marad családi kapcsolata. (Az öreget abban a pillanatban, amikor aláírta a végrendeletet, miszerint õt jelöli meg kiskirálynak a cégben, megfojtotta a párnával)

Virginiat Mauricio barátját felhasználva bedrogozta, ezzel a család elõtt alkalmatlanná tette az elnökségre, de késõbb Mauriciót is megölette.

De Jimmyt is el akarta tetetni láb alól, a 2 beépített nyomozó segítségével bombát rakattak a kocsija alá, amit Ángel akadályozott meg azzal, hogy leütötte õt, és egy értesítést tett a mellére azzal, hogy bomba van a kocsi alatt, nehogy Mike beüljön.

Leónt megnevezte egy szerzõdésben, mint egy panamai cégvezetõi üzlettársát, ahová a rablásokból származó pénzt átutalhatja, tisztára mosva. Ezért León 20 %-ot kap - de majd csak egy év múlva az üzletbõl. Ezt a szerzõdést Martín aláíratta a lányokkal és az anyjukkal is.

Lucas, a festõmûvész úgy került a képbe, hogy Manuela mutatta be Ángel-nak azzal, hogy tanuljon nála, mert nagyon tehetséges, és barátokká váltak. Így neki köszönheti az életét. Amikor felgyógyul, anyjával együtt elindulnak Mexikóba, új életet kezdeni. A határon megkérdezi az anyját, hogy ki az apja? S amikor az megmondja, hányni kezd az undortól, és közli az anyjával, hogy Martín Acero egyenlõ Hierro-val. Ángel sírva fakad: hogy annak ellenére, hogy Martín tudta, õ a fia, meg tönkretette az életét, és még meg is akarta öletni. Elhatározza, hogy visszamegy New Yorkba, és leleplezi. Bizonyítékokat gyûjt ellene, és közben kapcsolatot keres Manuela-val, hogy kitálalhasson. Megtudja Marina lakásának a címét, amit Martín vásárolt neki, és felhívja Manuela-t, hogy ellenõrizze hol van a férje, hogy Marina-val csalja és még azelõtt kezdõdött ez, hogy feleségül ment volna hozzá.

Amikor elmeséli a szövevényes kapcsolatokat, Manuela nem hisz neki - erre közli, hogy Martín az õ apja. Manuela DNS-vizsgálatot akar azzal, hogy akkor fog hinni neki, ha ez az apaság igaz.

Cachorro New York leghírhedtebb drogvezérével áll üzleti kapcsolatban, drogot árul az apja bárjában, és a páncélból 20 ezer dollárt lop el, amivel León Suzy-t gyanúsítja, aki elmondja, hogy a fia tette. Amikor Marina miatt verekedés tör ki a bárban, Cachorro elveszíti a drogos zacskót, és kétségbeesetten keresi... az apja ellene szurkol, mire Cachorro köp egyet rá, a szemére veti, hogy gyerekkorában elhagyta; közli, hogy szeretné a sárba tiporva látni, és felsorolja mi mindent tud róla.

***************** S P O I L E R ***********************
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 15:07:17 10/10
(6583/25415)
... az meg, hogy nem hallott senki sem a sorozatról, nem állja meg a helyét, mert én gondoskodtam róla! Micsoda feltételezés, kérem:) hahahahaha

A Christian Meier fórumában élt a MSED mindaddig, amíg a port.-hu nem nyitott egy topicot neki :) úHa valaki kíváncsi a részek tartalmára, ott visszakeresheti, képekkel, cikkekkekl, mindennel, amit csak akartok :)
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 15:04:37 10/10
(6582/25415)
Én azt gondolom, hogy amikorra a tévétársaságok forgatni kezdenek, szétküldik a promóciós vidiket, és akkor kell lekötni a sorira az igényt. Ha a Cool akkor megtette, akkor a riporterek is kimehettek a forgatásra, és készíthettek riportokat. Más kérdés, hogy egy hétre mentek Floridába, és csak két napot voltak a forgatáson, mit csináltak a többi napon? Fizetésnélküli szabit vettek ki? :)
f_nikcsy 2010 aug. 05. - 14:41:33
(6581/25415)
én ezt az egészet nem is hiszem,hogy õk csinálták a képeket meg a riportokat,hisz akkor még nem is nagyon hallott senki a sorozatról,és a cool sem intézett semmit a vetítési joggal kapcsolatban sztem...
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 14:18:17 10/10
(6580/25415)
Szia, Hanna!

Köszi, hogy megvetted a magazint és megosztottad velünk... Jasont meg tolod fölfelé - velem együtt :) Jó lett az új háttér szerintem is. Aranyosak rajta
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 14:02:22 10/10
(6579/25415)
Hát elég régen készíthették a riportokat, mert a forgatások tavaly október végén befejezõdtek. Ha elõbb teszik be a riportokat, a kutyát sem érdekelte volna, mert senki nem ismeri a sztorit, esetleg a szereplõket sem... tehát jó az üzleti fogás, ilyenkor kell betenni a riportokat és akkor veszi a Lapot, aki veszi a lapot!:)
10/10
Nikol02 2010 aug. 05. - 13:59:02 10/10
(6578/25415)
Igen, remélem jó sokáig olvashatunk róluk!! :) De milyen nagy francok, azt írják régebben készítették a riportokat, de megvárták még elég sikeres és híres lesz a sorozat, majd utána tették be a lapba! :)
10/10
Nikol02 2010 aug. 05. - 13:56:37 10/10
(6577/25415)
Szia! Igen, azthiszem ez az, mert valakitõl hallottam h volt címlapon! Köszönöm!! :)
10/10
dzsanna3 2010 aug. 05. - 13:54:21 10/10
(6576/25415)
A cikkben az áll, hogy több szereplõvel készítettek riportot Miamiban, amit a következõ hetekben olvashatunk... ezek szerint már tervbe van véve, hogy mostantól minden héten MSED az Epizódban, mivel jó sok szereplõ van :)