Téma: Ördögi kör

10/10
Zsupo 2010 júl. 29. - 17:54:06 10/10
(5595/25415)
Angel és Manuela jól néztek ki együtt és most már Nina is tudja hogy õk egy pár. Chirstian amikor Gracielaval volt furcsa volt a Horacios beszélgetés miatt. Esperanza megkapta a pénzt olyan boldog volt utána. Sandro szerintem jól tette hogy elhagyta Suzyt Perlának igaza volt hogy az anyja miatt történik mindez. Nina nagyon aranyos volt Angelel. Anibal megint durván viselkedett Manuelaval. Jimmy és Virginia újabb veszekédese kemény volt. Jimmy és Mike nyomozássa a tetkó után vicces fõleg az utolsó pasi ott nagyon röhögtem Spoiler a magánnyomozó vezeti Martint Angelhez Spoiler vége
9/10
handi99 2010 júl. 29. - 17:47:29 9/10
(5594/25415)
Spoiler-kérdés!


Hogy tudják Jimmyre rákenni a Mauricio-gyilkosságot, hiszen éppen a kórházban volt akkor?

Egyébként megtaláltam az általad említett jelenetet, amikor kiderül, hogy Arianna Lucas szeretõje volt + megnéztem még néhány jelenetet és meg kell állapítanom Virginia tudja mikor kell érkezni(, hogy megzavarja Ángelt és Manuelát, valamint Lucast és Ariannát. Egyre jobban kedvelem a karakterét, a drogozás ellenére is.


Spoiler vége.
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 17:23:55 10/10
(5593/25415)
köszi :)
10/10
Prettygossip 2010 júl. 29. - 16:50:04 10/10
(5592/25415)
Gabz Espino igen, õ játszott a Bosszú álarcában, Barbara Morival ellentétben :) az tény, hogy a magyar fordítások tényleg össze vissza vannak!!
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 16:30:28 10/10
(5591/25415)
Ahogy elnézem az elõzõ képet, ami a La diosa coronada-ból van, teljes egészében colombiai színészek...
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 16:29:01 10/10
(5590/25415)
Nagyon kedves tõled, és köszönjük! :)
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 16:27:59 10/10
(5589/25415)
Látod? Ennyire bajban vagyok a nevekkel, címekkel:) Teljes meggyõzõdéssel utasítottam el a Rubí-t, amikor a téma a Bosszú álarca, amirõl azt sem tudom, hogy eszik vagy isszák, illetve most, hogy helyretetted a memóriámat (:), talán annyit, hogy gaby Espino is játszott benne? Nem vagyok biztos benne... Az a baj, hogy a magyar címek nem fordítások, és nem tudom azonosítani az eredeti címmel, ha nem láttam :)
10/10
Nikol02 2010 júl. 29. - 16:13:15 10/10
(5588/25415)
Szia! Nagyon szívesen megosztom azt a keveset is amit tudok mindenkivel, mert ti is rengeteget segítetek, és minden kérdésemre válaszoltok, csak kicsit törleszteni akartam! :)
10/10
Prettygossip 2010 júl. 29. - 15:47:37 10/10
(5587/25415)
Hogy jött Barbara Mori a Bosszú álarcához?? :) nagyon kíváncsivá tettél most..
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 15:21:10 10/10
(5586/25415)
Szia, Nikol :)

Köszi, hogy rád mindig lehet számítani :)
10/10
Nikol02 2010 júl. 29. - 15:12:19 10/10
(5585/25415)
Sziasztok! Gondoltam unalmas perceimben írok egy kis epizódismertetõt, lehet h van aki még nem tudja/olvasta ezeket:
Spoiler:
augusztus 9 :
Angel gond nélkül behatol a házba, és feltöri a páncélszekrényt, de némi készpénzen és biztosítási papíron kívül nem talál semmit.Ekkor válik neki gyanússá a megbízás, és amint kinéz az ablakon, észreveszi a két nyomozót, akik arra várnak h tetten érjék. Sikerül kimenekülnie a házból és motorra pattan.Uribe és Romero követik h végezhessenek vele. Jimmy és Sanchez sarokba szorítják. Angel megadja magát, de az egyik Vasember által lefizetett zsaru rálõ, és Angel a tengerbe zuhan.

augusztus 10 :
Angel súlyosan megsérül, de sikerül partot érnie. A rendõrség nagy erõkkel keresi a holttestét, de sikertelenül. Horacio és Virginia a pályaudvarra sietnek, hogy értesítsék Manuelát a történtekrõl. A lány nem hajlandó elhinni, hogy szerelme becsapta és meghalt. Angel utolsó erejével elvonszolja magát Lucas mûterméig. A festõ befogadja, és mindent elkövet, hogy életben tartsa.

augusztus 11 :
Jimmy a fejét veri a falba, amiért egy bûnözõnek sikerült õt becsapnia, hiszen már-már a barátjának tekintette Angelt. Anibal és Ariana Manuela lakására sietnek, hogy támogatásukról biztosítsák a lányt. Jimmy felkeresi Manuelát, mert szüksége van a vallomására, de Virginiával nem hajlandó szóba állni. Virginia Jimmy füle hallatára mond igent apja ajánlatára.

augusztus 12 :
Jimmy nem biztos abban, hogy Angel meghalt, ezért addig nem nyugszik, míg a holttestét meg nem találják. Manuelát teljesen letaglózza a hír, h Angel valójában egy bûnözõ, és mély depresszióba esik. Lucas hív egy kínai gyógyítót, aki rendbehozza Angelt. Anibal bejelenti a cégcsoport igazgatóinak, h Virginiát nevezi ki az utódjának.

augusztus 13 :
Martin felajánlja Manuelának, h kezdjék újra kapcsolatukat, mert õ még mindig szereti. Cachorro folyamatosan udvarol Marinának. Miután Manuela elmondta a rendõröknek, kik Angel barátai, a rendõrség razziázik a bárban, és Topo kivételével a bandatagokat beviszik kihallgatásra, de mivel nincs priuszuk, nem tartóztathatják le õket.
Spoiler vége
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 14:23:45 10/10
(5584/25415)
Szia Riley!

Nem látom a Cool tévét (sem) letöltöm a sorozatot, de igazából még nem néztem meg egyetlen részt sem magyarul, csak belekukkantottam a szinkron miatt... Majd egyszer... De nem láttam a Bosszú álarcát sem a TM-on, sem magyarul - és nem is fogom megnézni, ebben biztos vagyok, mert Barbara Morit eddig 2 Christian Meier sorozatban, és egy mozifilmjében láttam, és nekem nem tetszett.
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 14:17:16 10/10 Előzmény Zsupo
(5583/25415)
Sziasztok, szép napot Mindenkinek!


S P O I L E R ------------------

Cacorro anyjáról ki fog valami derülni a sorozatból?
- Nem

Spoiler Suzy és Sandro milyen bárba fognak dolgozni?
- Sandro fellendíti az empanada üzletet (Suzy segítségével, aki León bárjában árulja majd), és amikor összejön a mani, Sandro nyit egy éttermet, nem bárt!

És mi lesz León bárjával?
- León végig ott árválkodik egyedül a bárjában, merthogy mindenki elhagyta - elsõsorban a vendégek :) Mindez azért történik, mert Cachorro ahhoz, hogy Principe-nek, a drogbárónak dolgozhasson, 20 ezer dolcsit emel el az apja széfjébõl, aki a lopással Suzyt gyanúsítja meg, és még fegyvert is fog rá, hogy vallja be. Suzy elmondja, hogy nyilván a fiacskád volt, aki droggal kereskedik már egy ideje, és azért tolong a bárban millió ember esténként. León kitakarít a bárban:) Azután, hogy Marinát is leleplezi, minden vendég elhagyja, az unatkozó lányokat meg vendégszerzésre az utcára küldi :)

Rendõrök lefoglalják a végén Martinnék lakásait( Martin lakása és Graciela lakása)
- Nem térünk ki ilyesmire. Nyilván, ha folytatódna a film, és érdekelne ez valakit is, Ángel örökölné, mert õ az egyetlen vérszerinti örökös...

S P O I L E R VÉGE ------------------
10/10
Zsupo 2010 júl. 29. - 08:46:40 10/10
(5582/25415)
Cacorro anyjáról ki fog valami derülni a sorozatból? Spoiler Suzy és Sandro milyen bárba fognak dolgozni? És mi lesz León bárjával? Rendõrök lefoglalják a végén Martinnék lakásait( Martin lakása és Graciela lakása) Spoiler vége
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 04:59:15 10/10
(5581/25415)
Hierro névem elhíresült, de Martin Aceronak hívják nálunk most MIGUEL VARONI-t, akit itt láthattok a promóban, amit nemrég meséltem, hogy láttam...

http://www.youtube.com/watch?v=rrCdG4ZbNPE&feature=youtu.be

OJO POR OJO - kukkoljatok bele!
Pisfil nagyon titkozatos ezzel kapcsolatban, azt mondja, hogy hej de nagy meglepetésben lesz részünk a fõszereplõket illetõen... de majd csak pár nap múlva
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 02:41:20 10/10
(5580/25415)
ja, és kihagytam a Corazón abierto-t, ami most 11-tõl megy éppen
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 02:40:02 10/10
(5579/25415)
Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
Mit láttam az imént reklámozni a Clon szünetében? Na mit?

Neliiiiiiiiiiiii, el fogsz ájulni néhány társaddal együtt: OJO por OJO, azaz Szemet szemért címmel hamarosan bemutatásra kerül Hierro apánk fõszereplésével a TM új sorija... A promó a következõ: Martin papa ül egy kopott asztanál, és egy hatalmas husánggal csap le egy fickóra, aki belép... :) funnnnnyyyyyy :)

Meg ne kérdezzétek, hogy melyik mûsoridõbe fér bele, mert már zsong a fejem :)

este
7- El cartel II
8 - Clon
9 - El fantasma de Elena
10 - egyelõre Donde está Elisa, utána La diosa coronada
11 - La reina del Sur

szerintetek mikor fogják adni? :)

Ja, és Gaby éppen a Las 4 mujeres de Juan-beli szerepét tanulja, és októberben már bemutatásra került a sori...

Ángelünk októberben kezd el forgatni, és januárban mutatják be az El otro-t...

Össze vagyok zavarodva :)
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 02:23:19 10/10
(5578/25415)
S P O I L E R -------

Nézem a MSED-remixet - most tartunk ott, hogy Manuela elcipeli Jimmyt és Virginiát Lucashoz - Horacio már ott várja õket - hogy Ángel elmesélhesse Jimmynek az egész sztorit. Amikor Ángel belép, Jimmyt nyolcan fogják le, mert azonnal agyon akarja csapni szegény védencünket :) Végül Ángel kéri, hogy hagyják, hátha azután, hogy behúzott neki egyet-kettõt, majd hajlandó lesz meghallgatni õt :)

Marina eláztatja a telefont, amikor szerelmet vall Cachorronak, aki csak meghallgatni hajlandó õt, de nem szól a telefonba - miután megtudta, hogy Marina Mario volt. Cachorronak idõ kell ennek a megemésztéséhez. (Ja, tegnap derült ki a dolog, amikor León elkezdett ordítozni Cachorroval, hogy milyen nyelven mondjam már el neked, hogy marina férfi?! Ezt kihallgatta Mocho, aki kiment a bárba, és elmondta mindenkinek. Iszonyú verekedés kerekedett belõle :)

Ángel elmeséli a sztorit elejétõl a végéig, Jimmy figyelmesen hallgatja, és Virginia kimondja, ki a hidegvérû bandavezér, a fehérgalléros bûnözõ, akire senki sem gyanakszik: Martin Acero.

Mocho szemétkedik Cachorroval, odaszól neki: szóval vele maradsz? - Ez spanyolul úgy szól, hogy Vas a quedar con él? - ami férfit jelent :)

Ángelen a besos piros-fekete kockás dzseki van, de csak megtévesztésül: nyista beso ma :(

Cristian közli Ciscoval, aki marinát õrzi zárt alakat alatt Martin számára, hogy a következõ napokban többször elõ fog fordulni a kégliben. Cristian vissza akarja adni a kölcsönt: valami bizonyítékot keres a lány ellen, amiért tönkretette az életét azzal, hogy leleplezte a másságát Martin elõtt.

Jön a leglényegesebb kérdés Jimmytõl: Ki lõtt az apámra? - Gregorio
Ki akarta megölni õt a kórházban? - Martin Acero kiadta a parancsot, hogy nem élheti túl - Gregoriot és engem jelöltek ki a feladatra. Esküszöm neked Jimmy, ott álltam apád betegágya elõtt, és képtelen voltam megtenni. Végignéztem, amint szívrohamot kap, és már nem tudtak segíteni rajta.

Ekkor Jimmy egy akkorát és olyan gyorsan behúzott Ángelnek, hogy már nem volt idõm a védelmére kelni:) Ángel állva maradt, szemei könnyel megtelve :( és azt mondja, hogy Jimmy, ahhoz hogy leleplezzük Hierrot és igazságot tegyünk, össze kell fognunk.

Ángel elmondja, hogy nem tudja milyen üzletben vannak Hierro és León, de elmondja, hogy a cég neve, amibe átmentette a Dávila Entertainment vagyonát: Global Invest Corporation... A két Dávila lány rosszul lesz egy pillanat alatt, mert ezt a dokumentumot íratta alá velük Martin. Ángel - erre várt Martin Acero 23 éve... és megkapta, mert az anyjuk is aláírta :(

Ezután Jimmy azt mondja, hogy kinyomozza mit tett martin, mint Hierro és lecsukatja - odaszól Manuelának, hogy téged sajnállak a legjobban, mert te vagy a legérintettebb ebben az ügyben. Manuela áthárítja, hogy nem én, hanem sajnos Ángel az. Ángel elmondja, hogy sajnos nem csak az áldozata, hanem a fia is annak a szemétnek, aki életet adott neki, hogy aztán elvegye.

S P O I L E R VÉGE -----------
10/10
dzsanna3 2010 júl. 29. - 00:17:52 10/10
(5577/25415)
Persze - de nemcsak rajtam múlik, melyiket tehetem fel, a YT-nak beleszólása van :) Amit enged, mindet felteszem... CHM-bõl nincs, ami nincs nekem :)
tina 88 2010 júl. 28. - 23:16:59
(5576/25415)
Jó éjszakát mindenkinek