offtopic
studioworks 2009 jan. 06. - 15:54:28
(24/64)
***moderálva***
ezeket a videókat én csináltam, és én is töltöttem fel. errõl ennyit! NO COMMENT! :)
10/10
offtopic
blacktimesforever 2009 jan. 06. - 15:41:13 10/10
(23/64)
nem pacoca üzenetére a válasz hanem studiworksére. szal pacica ez nem neked szól hanem ennek a studioworksnek!
10/10
offtopic
blacktimesforever 2009 jan. 06. - 15:40:23 10/10
(22/64)
kösz, hogy reklámozod az általam feltöltött videókat. ja és ez nem az ócsárlás helye, ugyhogy a véleményed tartsd meg magadnak. Ha nem teccik nemértem mért jöttél e fórumba. Nem teccik ne hallgasd ***moderálva***!
pacica 2009 jan. 06. - 15:36:46
(21/64)
Tényleg hamis. Lehet beteg volt.
studioworks 2009 jan. 06. - 15:31:51
(20/64)
nevetgélhetsz nyugodtan nagyokat, ***moderálva***, ettõl még szilvi hangja hamis, a produkció pedig színvonaltalan, amatõr... :) ott voltam az arénában, de a tánckaron kívül senki nem okozott felejthetetlen élményt... ja, de, a hegedûs hölgy még zseniális volt, és olyan csúnyán énekelte le szilvit, hogy csak úgy füstölt... :) ja, és a playback/nem playback-rõl meg ennyit:

http://www.youtube.com/watch?v=oX8Yog5fnXA - playback

http://www.youtube.com/watch?v=GuIbcMw8kyI&feature=related - élõ

vitatkozhatsz, de attól ez még tény... :)
Jemmy 2009 jan. 06. - 14:27:59
(19/64)
Ha már kiemeljük a szöveget: a többség aki ismeri és szereti az eddigi NOX cd-ket,nem tud igazán kiemelni 1-2 dalt ami vinné a pálmát. Ezen viszont magasan viszi a Még 1 perc!!! Persze megoszlanak a vélemények, de tartalmilag akkor is kevesebb mint az eddigiek! Szerintem is sablonos, egykaptafás cd lett.
Azt már csak halkan említem meg, hogy szánalmas dolog, hogy itt kell véleményt nyílvánítani, mert nincs saját fórumuk! Arra már biztos nem maradt lóvé, hisz sokba kerülhetett a nem mûködõ interaktív kivetítõ...
10/10
blacktimesforever 2009 jan. 06. - 14:17:12 10/10
(18/64)
HAHAHAHAHAHAHA EZEN NAGYOT NEVETTEM!!! SZILVI HANGJA A HAMIS?? HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. A legjobb legszebb hangú magyar énekes!!! HÚHA! playbackrõl megy mi? láccik, hogy nem, voltál koncerten!!! Hamis hangot alig hallani. A hangja szinte tökéletes. Figyelj egy életre szóló élmény: Nyíregyházi koncert még egy perc. Úgy énekelte a számot mint még soha!!! ***moderálva***
zsözsö 2009 jan. 06. - 14:05:13
(17/64)
hibátlan színpadi produkció? ha erre azt mondod, mit mondanál 1 justin timberlake koncertre? :)
szilvi borzasztóan amatõr és hamis. ami nem playback-rõl megy, attól a hideg ráz, mert élõben 1 dalt sem tud hamis hangok nélkül elénekelni... a fénytechnika szar, a hangosítás szar, az interaktív kivetítõ nem mûködik... amatõr az egész, úgy, ahogy van, KIVÉVE A TÁNCKART, akik elõtt le a kalappal!!! nélkülük nagy bajban lenne a nox...
10/10
blacktimesforever 2009 jan. 06. - 13:46:05 10/10
(16/64)
Látom folyik itt a vita. hihh. Még egy perc: a kétkedõk ezt a számot halgassák meg. Ez csak 1 példa. Hihetetlen mondanivalómennyiséggel és kiváló dal.Kedves bûvölet: Ne hallgasd a noxot, ne menny el koncertre és ne irogass e fórumba ha nem teccik. Ennyi. A látvány fenomenális volt. Az új lemez szerintem fantasztikus. üdv.
*ennyi* 2009 jan. 06. - 13:44:11
(15/64)
Én azt mondom hogy lehet ez is jó meg persze a téáncuk szuper most is amivel semmi bajom nincs..Szilvi hangja most is lenyûgözö,kiráz tõle a hideg (a lehetõ legjobb értelemben) csak azt mondom hogy nekem a régi felállás az valahogy jobban bejött....
Izlések és pofonok... engem a régi Mox jobban megérintett... nem mondom azt hogy ez az új semmit sem ér de közelsem a régi..jó azóta lehet hogy énis már kicsit kiszerettem a Noxból..megváltozott az érdeklõdési köröm...de ha elõveszem az idáigi Cdiket még most is szívesen hallgatom... csak nekem ez az új dolog nem annyira jön be...
Bûvõlet 2009 jan. 06. - 13:35:52
(14/64)
Régebben 2 két alatt volt 4 koncert nem pedig 2 hónap alatt,és akkor is táncoltak!
10/10
hebbik 2009 jan. 06. - 13:28:59 10/10
(13/64)
De! Hogy! Remek hangszerelés, tökéletes dalszövegek, hibátlan színpadi produkció! Amikor hallgatom a noxot mindig megszólal a népies hangszerelés.
Nagyon jó lett az új album, valamint az új színpadi koreográfia! Az eddigi legjobb! Valamelyik okos ember beírta, hogy kevésli a 4 koncertet... 2 hónap alatt volt eddig 4 koncert!!! Ha szerinted ez kevés akkor.... Nemhinném, hogy táncoltál már 2 órát végig barátom, hidd el én tudom milyen fárasztó. Mégis 4 koncert volt 2 hónap alatt. Hihetetlen remekmûvet alkotott idén is a Nox. Páratlan együttes melyet csak dícsérni lehet!
*ennyi* 2009 jan. 06. - 12:43:07
(12/64)
Meg az egyedi volt..ez meg már az a "kövessük a divatot legyünk olyan amilyet a divat diktál" stílus...
Bûvõlet 2009 jan. 06. - 11:04:01
(11/64)
A régi Noxot akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pacica 2009 jan. 06. - 10:49:00
(10/64)
Hiszed e még videoklip tiszta Aeon Flux-os.
pacica 2009 jan. 06. - 10:47:13
(9/64)
Igen, mert az olyan magyaros volt, ez meg olyan amcsis..
*ennyi* 2009 jan. 06. - 10:37:30
(8/64)
Nos képzeld el voltam már Nox koncerten...nem is 1en nem is 2...elég sokon... és minden lemezük idáig megvolt... én csak azt mondom hogy nekem ez az arculatváltás nem jött be... szerintem a régi Nox jobb volt....
Jemmy 2009 jan. 06. - 09:52:00
(7/64)
Köszi, hogy ismeretlenül megítéled hozzáértésemet!
Minden dalszöveget értek és érzek amit a NOXtól ismerek! Hidd el mindegyik benne van! Épp ezért merem a SAJÁT! véleményem kinyílvánítani! Továbbra is azt mondom, hogy gyengébb az össz mondanivaló, látvány az eddigiekhez képest!
A telt házzal kapcsolatban csak annyit,hogy ha a csarnok feléhez építik fel a színpadot, akkor nem nehéz megteremteni a látszatot. Ha meg valóban akkora show, és annyira érti a dolgát a producer úr, miért csak 4 koncert volt?
A tánckarral semmi gondom, elismerésem nekik, kemény dolog 2 órát így végig mozogni. Pusztán csak az eddig megszokott produkcióhoz képest kevesebb- sivárabb a látvány.Ez sem az õ hibájuk.
Továbbra is azt gondolom, lett volna még igény a "régi" NOXra és ráértek volna még a jövõbe menni.
10/10
olleg 2009 jan. 05. - 22:43:57 10/10 Előzmény kisspe2
(6/64)
Teljesen egyetértek veled: aki egy kicsit is ért a zenéhez vagy a NOX dalszövegei mögé látnak azok értik mi is igazából a NOX. Mennyi mondanivalója van a dalszövegeiknek és ráadásul remek dallamokkal párosulnak. A látvágy pedig egyenesen fergeteges volt. Én tudom, hiszen a Debreceni koncert eszméletlen volt. Fergeteges zene, fergete4ges látvágy. Sajnos az elöttemszólók nem tünnek hozzáértõnek. Úgyhogy nem kell adni a véleményükre. Nem hinném, hogy voltak koncerten vagy halgatták a Nox bármelyik számát: és ezzel együtt nem hiszem, hogy MEGÉRTETTÉK a dalok mondanivalóját. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. NOX Forever.
studioworks 2009 jan. 05. - 22:09:04 Előzmény kisspe2
(5/64)
teltház? mindenhol? :D:D:D te melyik bolygón élsz, ember(ke)? 1ik koncertjük sem volt eddig teltházas a mostani turnén, az arénában pedig minden volt, csak õrjöngés nem..., max. az 1. pár sor hallatta a hangját... 1edül a táncosok miatt érte meg elmenni, mondjuk, értük nagyon! õk tényleg világszínvonalút alkottak...