Téma: Ne hagyj el!

kikelet54 2016 jún. 14. - 21:54:09
(304/444)
Szia!

Igen Arturo Peniche – Gonzalo és Brandon Peniche – René apa és fia, és azt olvastam, hogy Brandonnak nagyon nehéz volt a forgatás, mert a papa mindig beleszólt a munkájába.

Nem csoda, hogy René az édes kis pofijával /no meg a "jó" modorával/ mindenkit meghódít, kivéve Maut és a nagyit. Maun nem csodálkozom, hogy utálja, mert riválist lát benne, és biztos nagyon fájdalmas együtt látni õket.
mariland 2016 jún. 14. - 20:46:42
(303/444)
Azt tudtátok hogy a Renét játszó fiú az életben a fia a Gondalot alakító színésznek?
mariland 2016 jún. 14. - 18:48:16
(302/444)
Én is nézem a sorozatot.

Tetszik ahogy viszik a történetet. Az viszont kicsit bosszantott ahogy Val barinóje választás elé állította at anyját. Nekem önzõ dolognak túnt mert pi tosan tudta hogy Úgyis õt fogja választani miután 17 év után rátalált.
René játéka nekem is tetszik, nagyon tudja hozni a jófiút
malvinkicska 2016 jún. 14. - 15:01:49
(301/444)
Renének nagyon jó szerep van írva ésszel dolgozik, mert az önéletrajzot, is már rendezte amit kért tõle Gonsalo, és annyi jó benne nincs jelenben erõszak.Sajnos még most nincs fent a tegnapi rész.
Milibindi 2016 jún. 13. - 23:39:55 Előzmény ildimix
(300/444)
Nem derülne ki. René csináltatott hamis igazilványt. Nyilván azzal jelentkezett be a szállodába is.
malvinkicska 2016 jún. 11. - 16:35:28
(299/444)
Amire feltették, hogy nézhetem elment a net, mindig van akadály, hogy nézzem, a 83-as részben megtudta Tobias nem az õ fia, és ezért az anyát okolja, de egyezséget kötnek, hallgatnak róla, mivel Nuria csak a pénz miatt szeretné a gyereket. az nagy volt mikor René bemutatkozott az ugye az apja , és annyit mondott mintha találkoztak volna már, de R jó irányba terelte a témát. Maut lehet sajnálni, de honnan tudja, hogy szerelmes Valéba, mikor nem tudtak beszélni, mert mire beszéltek volna megérkezett R. Aranyosak együtt, de ahogy olvastam Suxel volt kedves megírta sokára fog kiderülni az igazság, addig biztos sok minden történik köztük. Azért írok részenként, mert egyszerre, most is 3 rész és az sok.
malvinkicska 2016 jún. 11. - 16:35:28
(298/444)
Amire feltették, hogy nézhetem elment a net, mindig van akadály, hogy nézzem, a 83-as részben megtudta Tobias nem az õ fia, és ezért az anyát okolja, de egyezséget kötnek, hallgatnak róla, mivel Nuria csak a pénz miatt szeretné a gyereket. az nagy volt mikor René bemutatkozott az ugye az apja , és annyit mondott mintha találkoztak volna már, de R jó irányba terelte a témát. Maut lehet sajnálni, de honnan tudja, hogy szerelmes Valéba, mikor nem tudtak beszélni, mert mire beszéltek volna megérkezett R. Aranyosak együtt, de ahogy olvastam Suxel volt kedves megírta sokára fog kiderülni az igazság, addig biztos sok minden történik köztük. Azért írok részenként, mert egyszerre, most is 3 rész és az sok.
malvinkicska 2016 jún. 11. - 16:35:27
(297/444)
Amire feltették, hogy nézhetem elment a net, mindig van akadály, hogy nézzem, a 83-as részben megtudta Tobias nem az õ fia, és ezért az anyát okolja, de egyezséget kötnek, hallgatnak róla, mivel Nuria csak a pénz miatt szeretné a gyereket. az nagy volt mikor René bemutatkozott az ugye az apja , és annyit mondott mintha találkoztak volna már, de R jó irányba terelte a témát. Maut lehet sajnálni, de honnan tudja, hogy szerelmes Valéba, mikor nem tudtak beszélni, mert mire beszéltek volna megérkezett R. Aranyosak együtt, de ahogy olvastam Suxel volt kedves megírta sokára fog kiderülni az igazság, addig biztos sok minden történik köztük. Azért írok részenként, mert egyszerre, most is 3 rész és az sok.
7/10
suxel 2016 jún. 11. - 07:50:24 7/10
(296/444)
Spoiler

Rene lebukása Gonzalo elõtt 95. rész, Vale elõtt 102. Rész
offtopic
ildimix 2016 jún. 11. - 06:40:02
(295/444)
Sajnáltam Betót kiderült Tobias nem az õ fia. Maut is sajnáltam nem jött össze Vallal a romantikus este. Gonsalonak valahonnan ismerõs a fiú remélem hamar lebukik. Ugye nem csak a filmsorozat végén derül ki, hogy õ Gonsalo fia?

Szemét volt, hogy töröltette Val repülõjegyét az õ megkérdezése nélkül.

A csütörtöki pénteki részeket még nem láttam.

Rakel érzi, hogy Val barátja rosszban sántikál. Megkéne nézni a szállodai bejelentõ lapot ott kiderülne az igazi neve.
malvinkicska 2016 jún. 10. - 13:15:21
(294/444)
Nagyon csendes a fórum az igaz elég sehogy rakják fel, a részeket, de aki látja sem ír róla, pedig szívesen olvasnám, mert azok már úgyis megtörténtek, a Fb-ja is olyan csendes nem sok vélemény van nyilvánítva, pedig ez jobb, mint a szeretned kell, én a többit nem nézem.
malvinkicska 2016 jún. 08. - 13:59:42
(293/444)
Sok rész el volt maradva ezért aztán nagyon kell figyelni az új eseményeket nem bszélve, a sok új színész benne ki kivel van, hiába értelmes az ember de nagyon nagy figyelést igényel. Azt vettem észre a 78- 79 -es rész egyezik, ami fel van téve. A dolgok alakulnak Angelica megtalálta a lányát, akinek a szeretõje Osvaldo, de Angelica nem akar beszélni vele ha a lány vissza megy csak akkor. Fernanda vágyik mert ott van Alan a szerelme. Aztán elég érdekes lett Vale jól kiáll magáért azt jól teszi nem hagyja annak az ördög Nurianak magát az a megtestesült gonoszság, most bele habarodott az autó szerelõbe, és most is az jár abba a nem normális fejébe, hogy az szegény hozzá, de senkinek nem kell annak a féreg Leonelnek sem. Vale után utána jött René tudjuk álneven, nagyon megsajnáltam Maut mikor bemutatta a nagyapának, ugye a fiát, az csak nézett, mint jani a moziba. Jelenben nem itélem el Valet mivel nem mondta neki Mau, hogy nem testvéri szeretett van csak köztük, hanem szerelemmel tudná szeretni, a másik szépség hibája René nagyon jól hozza a hõs szerelmest de õ bosszút forral, az egész család ellen. Az biztos lesznk itt még dolgok, mivel a pénzére hajt Julietanak az öreg Silvia, nagyon egy aljas nõ még az is. Leonel semmit nem változott olyan féreg, mint volt. Aztán majd ha kész lesz a DNS teszt azt várom Tobias származását illetõen. Az az egy ami egy kicsit zavar nagy a stáb, szerintem nem kellene ekkora gárdával dolgozni, attól lehetne jó ütõs a sorozat.
kikelet54 2016 jún. 08. - 08:41:55
(292/444)
Az összes elmaradt rész fent van a sorozatbaráton!!!!

http://www.sorozat-barat.club/episode/148122/Ne_hagyj_el_online_sorozat_01_evad_76_resz

Köszönet a feltöltõknek!
malvinkicska 2016 jún. 06. - 18:12:23
(291/444)
Igazán rendes tõled, hogy leírod a történteket, sajnos azt olvastam a FB-on fel kerül onlin e de nagyon elfoglalt aki felteszi, ezt már elõbb is tehették volna, mert akik fordítanak olyan rendesek közlik mikor közbe jön valami, és mikor várható, megérti az ember, hiszen mindenkinek van magánélete.
kikelet54 2016 jún. 06. - 17:24:33
(290/444)
Valentina kezd megenyhülni a nagyapjával szemben, sok mindent megbeszéltek, és Vale apródonként rájön, hogy a nagyapja tényleg sokat változott.
Fernanda és az anyja jól kijönnek egymással, de Osvaldonak még mindig nem sikerült találkozni Angélicaval, mert amikor utána ment az étterembe, meglepte az a hirtelenszõke, unszimpatikus Maite, és végül nem ment oda.
Megérkezett Adriána, de hiába tesznek meg mindent, hogy jól érezze magát, csak azt hajtogatja, hogy ez nem az õ otthona, és amint lehet visszamegy Madridba.
Mau körbevezeti Valentinát a szállodába, és találkoznak a szörfös csajjal, aki miatt csúfolták, Vale egybõl kirúgta, de Mau elmagyarázta neki, hogy ez nem helyes, lépjen túl a múlton, csak a jövõbe tekintsen.
Nuria megismerkedett egy igazán dögös autószerelõvel, amikor az úton lerobbant a kocsija.
Julianna Prieschl 2016 jún. 06. - 12:08:12
(289/444)
Segitseget kerek !! a mult heti reszeket ,nagyon megszeretnem nezni !Mivel nem töltöttek fel ! Aki tudja hol nezhetem vissza ,kerem ,nagyon szepen, ija meg ! elöre ia halasan köszönöm !!
kikelet54 2016 jún. 05. - 14:22:20
(288/444)
Igen, Leonel kereste fel, látta, hogy mindenkivel jóban van, és sokat tudhat. Persze azonnal szólt Maunak és Gonsalónak, akik arra kérték, hogy csináljon úgy, mintha belemenne, de hamis adatokat adnak tovább.

Igen, a nyugdíjas börtön igazgatónõ egyértelmûen Julieta pénzére hajt, kérdés, hogy mikor jön rá erre Julieta, és mit tesz az öreg nõvel.
malvinkicska 2016 jún. 05. - 11:43:54
(287/444)
Szia nincs semmi gond de annyit írhatott volna ti M-ek ne várjátok mert a Fb-on akik fordítanak, ha késika rész közlik, miért és mikorra várható, tudod én nem szeretem a vitát de ez most egy kicsit irritál, nem kellet volna belekezdeni. a többi adón ami megy mind fent van csak a story5-é nincs, képzeld felrakták Az Éjszaka Kírálynõje 15 részét igaz olvasni kell de nagyon jó.
offtopic
ildimix 2016 jún. 05. - 09:07:21
(286/444)
Én a telenovellák g portálon néztem meg a sorozatot sajnos csak a hétfõi a 76.ost nem töltötték fel. Trianát nagyon sajnáltam, kár, hogy meghalt. Szerintem de ez nem biztos de Adriana a lánya vezethette a kocsit amiben ültek és így lett baleset.

Kikelet megtudod írni Mau barátja hogy ment bele, hogy Leonelnek kémkedjen? Tudom ez csak a látcat de Leonel kereste fel ezzel?

Szerintem az igazgatónõ Huliéta pénzére feni a fogát de lehet tévedek.

Sajnálom, hogy a megszokott oldalra nem tették fel a részeket. Lehet a feltöltõ szabin van vagy már nem érdekli a 2. évad.

Annak azért örülök írta valaki, hogy ebben az évadban nem lesz annyi halál.
malvinkicska 2016 jún. 03. - 18:11:21
(285/444)
Nagyon szépen köszönöm szép hétvégét, kívánok. Remélem felrakják, ha nem akkor sem dõl össze a világ.