Téma: Ne hagyj el!

kikelet54 2016 jún. 26. - 15:18:54
(324/444)
René megérdemelte amit az apjától kapott, kíváncsi vagyok, hogy fog rá reagálni, miként magyarázza ki magát. Annyit azért hozzátennék, igaz, hogy most Gonzalot kenyérre lehet kenni, de azért az õ fiatalsága is hagy némi kívánnivalót maga után.

Adriana egyre utálatosabb, teljesen egyívású Julietaval, és nyiltan szembeszáll Valentinával.

Nuria tajtékzik a dühtõl az elõkerült rokonok hallatán, biztos nem hagyja annyiban, hogy az apja kitagadta a vagyonból, pedig világ életében erre fájt a foga.
Szegényt Tobiast teljesen meghülyíti és kihasználja.

Remélem Jaimenek nincs komoly baja, és nem akarják ezt a szép, békés családot megbolygatni azzal, hogy valami halálos betegséggel kiírják a sorozatból.

Épp elég sok jó és szerethetõ karaktert padlóra küldtek az elõzõ részben.
offtopic
ildimix 2016 jún. 26. - 14:18:45
(323/444)
Kikelet nagyon köszi a választ mostmár megtudtam Hogyan ment Valhoz az a fúria.

Izgatottan várom a jövõheti részeket remélem hamar feltöltik.
offtopic
ildimix 2016 jún. 26. - 14:11:43
(322/444)
Szemét ez a René azt hazudta Vallnak, hogy inpotens. Végre kiderült az igazság megtudta Gonsalo, hogy az õ fia. Sajnálom, hogy Vallnak nem mondják el jova van megtudni az igazságot. Rakel remélem nem fog nagyon összebarátkozni Caroline anyjával bízom benne, hogy az asszony nem jön össze Gonzalóval.

Várom a jövõheti részeket.
malvinkicska 2016 jún. 23. - 11:36:08
(321/444)
René leleplezése nagyon érik, mert a tesó utazik, Nuria továbbra is nagyon aljas nem tudom mikor fog emberére találni, fertelmes egy nõ, az ember ha látja szinte a rosszul lét környékezi, én különösen gyûlölöm ezt a színésznõt, úgy károg, mint mikor a tyúk kotlik. A bolond nõ nem is olyan bolond rájött a pénzét elvette az a másik vén fúria. Azért ez a sorozat is bõvelkedik negatív karakterbe.
malvinkicska 2016 jún. 22. - 13:19:48
(320/444)
Érdekesen alakulnak a dolgok Vale és René között, azért V is sejt valamit fotót készítette, és elküldte a barátnõnek, és azok Alannal kezdenek jó úton járni. Az nagyon tetszett mikor Mau beolvasott Renének, ha próbálja bántani, V-t vele lesznek gondjai, nagyon okosan tette, kapjon már a fejéhez. Nuriat nagyon becsapja az srác de az azt is érdemli, az olyan piszok készül kirabolni, Gonsalot. Rachel kár beteg mert már rég leleplezte volna azta mocsok Nuriat. Az is érdekes, Gonsalo és Osvaldo egy nõ után epekednek, nagyon jó színészek csipem õket, fõleg Césart Az biztos nagy lesz mikor René lebukik, már nem sok van hátra.
kikelet54 2016 jún. 22. - 06:03:15
(319/444)
Fer és Alan már közel járnak az igazsághoz, miszerint Valentina barátja Alan testvére. Alan eldöntötte, hogy odautazik, és személyesen gyõzõdik meg róla.

Mau szomorú és nagyon mérges, próbálja Valentinával megértetni, hogy René nem rendes ember.

Miután Gonzalo rájött, hogy Nuria milyen kegyetlen volt az unokákkal régebben nagy fájdalommal hozza meg a döntést: kitagadja Nuriát, és elzavarja a háztól. Persze Nuria bosszút esküszik, a szerelõ "barátja" meg csak még jobban hergeli a pénz miatt.

Raquel rohama miatt Gonzálo elkezd töprengeni, és nyomozásba kezd a vörös ruhás nõ után, aki vélhetõen megölte Alfonsot, és felmerül Nuria neve, aki mindig vörös ruhában jár.

Renérõl kiderül, hogy semmit nem ért a rábízott feladathoz, ezzel persze gyanússá válik.
kikelet54 2016 jún. 20. - 17:28:37
(318/444)
Végre feltûnt Valentinának, hogy René mindig kitér a csókok elõl, de olyan szerelmes, hogy még ezt is megmagyarázza Fernandának és saját magának is azzal, hogy nagyon hagyomány tisztelõ.

A két barát Gonzalo és Osvaldo ugyanazért a nõért epekednek, míg Gonzálo boldog, addig szegény Osvaldo szenved, mert senki sem tudja mit érez Angélica iránt, és fõleg mióta.

Nuria még mindig nem jött rá, hogy kihasználják, de nem is kicsit.

Valénak sikerült lefényképezni Renét, és titokban elküldte Fernandának, aki biztos megmutatja Alannak, és szerintem ezzel megkezdõdik René lebukása.

Kíváncsi vagyok az apja elõtt hogy bukik le, amit hétvégén bizonyára meg is tudunk.
malvinkicska 2016 jún. 20. - 15:25:38
(317/444)
Ahogy nézem érdekesen alakulnak dolgok, nagyon bolond az a nõ Julieta azt hittem megöli Valét, de hála az Istenek másképp történt. René már csinálja a huncutságait, kezd, aljaskodni azzal a mocskos Leonellel, az is kapható minden rosszra, Nuria lebukott a papa elõtt ideje volt, az autó szerelõ jó hülyére veszi, még nem láttam teljesen minden részt. Tobias is megéri a pénzét szemét egy gyerek, az meg azt a kis dilis Adrianat fogja zsebelni. Ahogy nézem itt is sok a negatív karakter. Maut valahol sajnálom, mert szereti Valét, de ugye ott a huncut René, de azért remélem jóra fordul.
malvinkicska 2016 jún. 20. - 15:25:38
(316/444)
Ahogy nézem érdekesen alakulnak dolgok, nagyon bolond az a nõ Julieta azt hittem megöli Valét, de hála az Istenek másképp történt. René már csinálja a huncutságait, kezd, aljaskodni azzal a mocskos Leonellel, az is kapható minden rosszra, Nuria lebukott a papa elõtt ideje volt, az autó szerelõ jó hülyére veszi, még nem láttam teljesen minden részt. Tobias is megéri a pénzét szemét egy gyerek, az meg azt a kis dilis Adrianat fogja zsebelni. Ahogy nézem itt is sok a negatív karakter. Maut valahol sajnálom, mert szereti Valét, de ugye ott a huncut René, de azért remélem jóra fordul.
kikelet54 2016 jún. 20. - 11:13:11 Előzmény ildimix
(315/444)
Még nem ölte meg, de ha így sanyargatja elõbb-utóbb mégjobban bekattan Juelita, és megteszi.
Most úgy tudott eljönni, hogy az igazgatónõ elaludt, és ellopta a kulcsokat tõle.

Az igaz, hogy rájött nem Paulinával találkozott, de sajnos a bosszúról nem fog lemondani, biztos tovább folytatja Valentinán.
offtopic
ildimix 2016 jún. 19. - 10:35:22
(314/444)
A csütörtöki részt nem láttam. Huliéta hogyan szökött el az igazgatónõtõl? Remélem nem õlte meg. Végre rájött nem Paulinát látta hanem a lányát. Remélem nem fogja õt bántani. Betó végre elmondta az igazat sajnálom a férfit, hogy 1 ilyen semmirekellõt nevelt.
malvinkicska 2016 jún. 17. - 14:21:55
(313/444)
Feltettek két részt megnéztem, Vale megbocsátott a nagyapának, a mama elszólta magát Mau, úgy szereti Valet, mint férfi a nõt, és ezt V nem akarja elhinni, belezúgott Renébe, aki nagyon szépen átverte elõször, lemondta a repülõt, erre Gonzalo állást ajánl neki, és itt maradnak. Tóbias elég rondán beszél mindenkivel, Nuriat jól átverte a szerelõ de az meg is érdemli egy aljas féreg, de most már nem hagyja magát Vale, de a nagyapa is leszólja már. Leonel az egyedüli, aki felismerte REnét és szembesítette a valósággal nagy volt. Az anyja és Alan idegeskednek nehogy, valami rosszba keveredjen, de persze az éli a világát meg vezet mindenkit, René egy fifikás dörzsölt fickó. Adriana nem ért célt , mert szabadult a dili nagynéni, õ sem sokkal okosabb.
kikelet54 2016 jún. 17. - 07:21:42
(312/444)
Sajnos a tegnapi rész legvégét nem láttam, de azért addig is történtek benne érdekességek.

Juelita számára kiderült, hogy nem Paulinát látta, de még ez sem téríti el a bosszújától, és amilyen dilis biztos mindent megtesz, hogy elérje a célját.

Szegény Gonzáló, csak úgy kapta a negatív impulzusokat Nuriával kapcsolatban, teljesen ledöbbent, hogy milyen ocsmány lánya van.

Beto egy picit megkönnyebbült, elmondta a nagy titkot Maunak, ami szerintem hamarosan kiderül, egy ilyet nem lehet sokáig titkolni.
7/10
suxel 2016 jún. 16. - 21:08:53 7/10
(311/444)
Nekem Adrianaval az a legfõbb gondom, hogy szerintem mondvacsinált az indoka, hogy utálja Valentinát. Nem igaz, hogy az anyja nem tudta vele megértetni 17 éven keresztül, hogy Paulina nem volt hibás semmiben sem. Ebbõl meg lehet arra következtetni, agybajos a kiscsaj. Volt kire ütni: Julietára. :P
malvinkicska 2016 jún. 16. - 10:14:06
(310/444)
Adriana Natalia Ortego magyar hangja Faragó Fanni, igen a elég kis akaratos csaj nem egy jó indulat, az anyját zsarolja, az ne élje az életét csak vele legyen eztán.
offtopic
ildimix 2016 jún. 16. - 08:01:16
(309/444)
René szemét töröltette Vale repülõjegyét. Összeszövetkezett Leonellel ennek nem lesz jó vége.

Huliétát teljesen kihasználja az igazgató szerintem a nõ megfog szökni onnan vagy megöli a volt igazgatót.

Adriana nekem nem szinpi lehet még megváltozik róla a véleményem. Neki ki a szinkronhangja?

René és Vale végül csak maradnak a hotelbe dolgozni biztos sok kavarás lesz.

Suxelnek igaza van ebben az évadban lassan telnek a napok 1 hét is lassan eltelt, hogy vasárnap a visszaindulás napja lett.

Tobias is megéri a pénzét nagyon utálatos vajon mikor tudja meg, hogy Núria az anyja?

Az autószerelõbe csalódtam azt hittem tényleg beleszeretett Núriába vagy legalábbis tetszik neki a lány de tévedtem.

Várom a folytatást.
kikelet54 2016 jún. 15. - 23:08:44
(308/444)
Nuria hozta a formáját, minden elképzelhetõ módon tiltakozott Valentina hazaköltözése ellen, de az égvilágon semmit sem ért el vele, mert Valénak jól felvágták a nyelvét és kiosztotta a nagynénjét.

Az autószerelõ továbbra is hülyére veszi Nuriát, egyáltalán nem sajnálom érte.

Adriána nagyon eltökélt, Tobiassal tovább keresik Julietat, de már kezd lebukni, mert Fabrizio rájött, hogy hazudik. Jaimenek nagy csalódás lesz, ha kiderül a jelleme.

Maut sajnálom, végig kell néznie, hogy enyeleg René és Vale, sokszor majd fel robban, ha szemmel ölni lehetne, René már nem élne.

Fernanda visszament befejezni a gyakorlatot, aranyosak voltak Alannal, aki reálisabban látja az anyjával való kapcsolatát, jól mondja, hogy nem tilthatja meg neki a találkozást Osvaldóval.
malvinkicska 2016 jún. 15. - 15:08:45
(307/444)
Szerintem ha nem szólt volna bele az apja akkor is kapott volna mert Menekülés A Szerelemben Maximino Torreslanda volt, elég jó színész gárdával és ragyogó volt ott is, nem vagyok elfogult de aki tud az tud, és õ az.
missvicky 2016 jún. 15. - 14:29:22
(306/444)
Úgy látszik, mégis érdemes volt beleszólnia, hiszen fiacskája díjat kapott alakításáért! ;-)
kikelet54 2016 jún. 14. - 22:12:19
(305/444)
Renének bejött a terve, egyenlõre mindenkit megvezet, sikerült elérnie, hogy mindketten maradnak a szállodában. Valentinának mindenki örül, Renének már nem annyira.

Tobias továbbra is gonoszkodik, az biztos, hogy jó géneket nem tudott kitõl örökölni, de még a nevelés sem segített a modorán. Most Adriananak segített hamis igazolványt szerezni, de kár volt, mert a nagynénit már kiengedték a börtönbõl. Ha azok ketten összetalálkoznak, annyi lesz Valentinának.

Nuriát továbbra is kihasználja az autószerelõ, aki egyben Tobias barátja.

Valentina végre kibékült a nagyapjával, megértette, hogy miért küldte el annak idején. Szegény annyira szerelmes Renébe, nem veszi észre, hogy mindig kitér a csókjai elõl. Igaz még nem most lesz, de kíváncsi vagyok hogyan bukik le, egyenlõre nagyon ügyesen irányít mindenkit. Habár Alannak kezd gyanús lenni, hogy már régóta nem tudják utolérni.