Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 júl. 16. - 13:24:36
(364/444)
Szia ma megnéztem mikor fent volt, valóban igazad van amit én nem is vitattam, nagyon jól rá jött az apja egy mocsok gyilkos az a féreg, elnézést de nekem az. Az a gond, hogy Rachelnek emlékzet kiesése van de Gonsalo épp eszû, és a nõnek is beugrott, és igaz, mert úgy volt. Az a gondom kb a negyede a sorozatnak emlékezés, és ezért ilyen vontatott, sokkal jobb lenne ha pörögne az esemény, mert alig történik abban a 40-pben valami. Nuria remélem nem marad büntetés nélkül, egy utolsó. Vale és Mau jó lenne ha már legalább a jövõ héten még közelebb kerülnének egymáshoz.
kikelet54 2016 júl. 15. - 20:13:59
(363/444)
Igen, ezzel a sok visszaemlékezéssel tényleg lassan haladnak, habár a mai részben volt egy szál, ami nagyot lépett elõre, de ezt most nem írom le, mert elsõ kézbõl lesz igazán érdekes.

Alan marad a szállóban, és úgy néz ki, az anyja is.

Gonzalo és Osvaldo megbeszélték az Angélica ügyet, Osvaldo tobábbra is szeretne a barátja maradni Gonzalonak.

Mau és Vale egyre közelebb kerülnek egymáshoz.
malvinkicska 2016 júl. 15. - 14:42:53
(362/444)
A tegnapi részt most néztem meg, mire egyikbõl kigyógyul Gonsalo az a sátán Nuria meg haraptatja a kutyával, az a jó közelben volt Osvaldo, és levette róla. A nyomozó mondja neki valaki az életére tör a házbóla saját fegyverével és nem akar tovább nyomoztatni, nagyon buta, mert ez a sánta Ördög addig, meddig el teszi láb alól. A forgatókönyvet aki írta annak is ennyire telet agyilag, mivel ezt a mocskot végig, akarja vinni, nem tudom miért, hogy semmi szép ne legyen benne csak ezt a sátánt nézzük. Mau aranyos volt még nem merte megmondani Valénak, hogy õ az akit szeret, az is megmondhatná már, nem sok rész van, belõle, igaz vagy hat hét. A sztori egy kicsit lehetne gyorsabb nem emlékezni kellene , hanem haladni a történettel.
malvinkicska 2016 júl. 14. - 09:38:01
(361/444)
Nem lehet ezt elég korán kezdeni, de szerintem én ezt jól látom. Ilyenkor szoktak két szék közül a pad alá esni, meg is érdemelné, mert sajnos ilyen a valóságban is van, de az nem ide való leírni.
7/10
suxel 2016 júl. 14. - 09:16:46 7/10
(360/444)
És Adriana még csak 17 éves és már több vasat tart a tûzben, ezért ez elég komoly, ilyen fiatalon.
malvinkicska 2016 júl. 14. - 08:49:40
(359/444)
Carolina megmondta Renének Maura hajt és R tudja miért, mert az gazdagabb, az anyja is egy szemét láda Ileana, ebben a sorozatban nagyon sokan vannak akik a vagyonra hajtanak, az érzelmek nem fontosak. Azt figyelem a színészek nagyon jól alakítanak, Angelicat leleplezte Leonel, ezek után vajon mi lesz, hogy ez kitudódott. Adriana elég rossz fajta egyszerre több vasat tart a tûzbe, játszik a fiúk érzelmeivel, mert mind kettõ nyeregbe érzi magát. Jaime viselkedése nekem fura amiért nem mondja mega feleségének a betegséget, hiszen azt sokáig nem lehet titkolni. Azt várom már, hogy Mau szerelmet valljon Valénak, mert odáig van érte, és akkor lesülne a csirája Renének is, mert mindig csak süketnek nevezi. Az ismertetõt köszönöm további szép napot .
kikelet54 2016 júl. 13. - 17:33:43
(358/444)
108. részhez:

René és Carolina az együtt töltött éjszaka után megbeszélik, hogy mindenféle érzelem nélkül folytatják ezt a kapcsolatot. Carolina még mindig nem mondott le Mauról.

Adriana egyenlõre jól érzi magát Valentináéknál, próbálnak a kedvében járni. Azt azonban nem tudja eldönteni, hogy melyik fiúval járjon, mindkettõ bejön neki. Fabrizio nagyon féltékeny, mert hallotta, hogy Tobiasnak is szépeket mond.

Jaime megkapta az elsõ kemót, Almudena mindenben segít neki, próbálja elviselhetõbbé tenni ezt a helyzetet. Gisela kezd gyanakodni az eltûnések miatt.

Tobias elkezd dolgozni a szállodában, de alsó szinten kezd, ami nem tetszik neki.

Gonzalot hazaengedik a kórházból, ekkor érkezik Angélica, a fiatalok magukra hagyják õket, és kölcsönösen szerelmet vallanak egymásnak.
Pont ekkor betoppan Leonel, és mindent elmond Angélica Osvaldóhoz fûzõdõ régi viszonyáról.
malvinkicska 2016 júl. 13. - 10:57:43
(357/444)
Adriana elég kis rossz fajta csaj nem válogat a fúkkal, szeret csókolózni, és ágyba bújni is, nem lehet tudni végül is kit szeret jobban. Vale, mintha féltékeny lenne Maura, mert megcsókolta a kis csaj. René az nem teketóriázott egybõl ágyba vitte, meggyógyult, már nem impotens. Nuria szövi a tervét, remélem nem lesz sikeres, ronda féreg benne. René is gonosz de õ azért sok arcát mutatja amíg ez a féreg, csak egyfolytában gonosz, és ártani akar mindenkinek.
malvinkicska 2016 júl. 12. - 20:04:11
(356/444)
Megnéztem a tegnapit elég érdekes volt a kis csaj letámadta Maut de az helyre tette, megmondta neki nem kell, az anyja is egy haszon lesõ. A sorozatban szinte legtöbben a vagyonra hajtanak, az az átkozott Nuria , nem értem mit kell neki tennie, hogy lebukjon, most már kezd kiderülni õ ölte meg Alfonsot is, elég lassan bomlik kifele a történet, vagy én vagyok türelmetlen. Renét letámadták jól el kellene verni, amiket csinál.
malvinkicska 2016 júl. 12. - 18:47:42
(355/444)
Ahogy olvasom adtak az erotikának sok a fiatal benne ilyen is kell néha nem csak a sok gonoszság. Nagyon kösönöm rendes tõled leírod, nálam festés volt, eztán nézek utána, mert elõbb rendet kellet rakni, aztán filmezek.
További szép hetet neked üdv.
kikelet54 2016 júl. 12. - 17:29:33
(354/444)
107. részhez:

Mau összetépte a szerzõdést, így René és Leon nem szerezte meg a többségi tulajdont, bosszút esküdtek.

Adriana és Fabrició a csók után az ágyban kötöttek ki, a fiú nagyon szerelmes, de Adri csak hülyíti.

Valentina úgy gondolja, ha a húga hozzájuk költözne, jobban megismerhetnék egymást. Jaimeék beleegyeznek, de Adri tiltakozik, végül mégis költözik.
Ennek Tobias örül a legjobban, ki is használja az alkalmat /csók/, és Adriana egyáltalán nem tiltakozik.

Fernanda apja megjelenik a szállodában, persze összevész Angélicaval és a segítségére sietõ Osvaldóval. Fer végre megtudja, hogy miért vált el az anyja, mert verte, és megalázta a férje.

Nuria és a szerelõ elõkészítik az apja megölését. Egy kutyával szagmintát vetetnek Gonzalo ruhájáról. Gondolom, azért ebbõl nem lesz semmi.

Vale rossz érzéssel gondolt vissza Mau és Carolina csókjára, úgy láttam, valami megmozdult Valéban, valami féltékenység féle.

René és Carolina a nagy bosszú hadjáratban egy csók után a hotel szobában, az ágyban kötöttek ki.
malvinkicska 2016 júl. 11. - 18:21:09
(353/444)
Igazán nagyon aranyos vagy leírtad, így azért már egy kicsit türelmesebben várom amíg felrakják, nagyon szépen köszönöm.
kikelet54 2016 júl. 11. - 17:37:06
(352/444)
106. részhez:

Most is voltak visszaemlékezések.

Gonzalo még mindig kórházban van, de mindenrõl tájékoztatják.
A rendõrségen kiderítették, hogy Alfonsot ugyan azzal a fegyverrel ölték meg, amivel Gonzálót megsebesítették, és az lõhetett, aki mindkét esetben hozzáférhetett a fegyverhez. Mindezt Osvaldoval beszélték meg, aki rájött, hogy csakis Nuria lehetett, de még senkinek nem szólt semmit.

Tobiast kiengedték, mert Nuria parancsára rákente az egész betörést a szerelõ segédjére.

A szörfös csaj Valentina szeme láttára, és legnagyobb döbbenetére a kórházban megcsókolta Maut, persze Mau sem tudta hová tenni, de félre hívta, és kerek perec megmondta neki, hogy õ mást szeret, hagyja békén, és elküldte melegebb éghajlatra. Persze, csak finoman, mert Mau még ilyen esetben is úri ember.

Amin meg én döbbentem le, hogy Adriana most meg Fabrizioval csókolózott, milyen szemét egy kis dög, akire szüksége van, azt kapja elõ. Mivel Tobiast nem tudta elérni a börtön miatt, bebiztosította magának, és el is érte, hogy továbbra is segítsen neki Julietaval kapcsolatban.

Alan és Fernanda kiderítették, hogy René Maut és Valét is megzsarolta a véradásért, amikor Mauval menni-e kellett volna a közjegyzõhöz, elkapták és szembesítették vele, hogy mindent tudnak.

Így lett vége ennek a résznek.
malvinkicska 2016 júl. 09. - 15:24:16
(351/444)
Nagyon köszönöm a szívességedet aranyos vagy nem sok minden történt, jól írta Suxel ez után sok emlékezés és kevés történet, így is van, te már leírtad szépen. Nuria férget nem tudják kiiktatni ezért nagyon mérges vagyok, borzalmas a viselkedése. Leonel sem piskóta de ez mindenkin túl tesz. annyi hûje van benne, meg irigy minden nõ a másik pasiját akarja, már nem olyan jó, mint volt sajnos. A színészek pedig nagyon jók csak a téma gyenge.
kikelet54 2016 júl. 09. - 11:38:11
(350/444)
Bocsi, de nem voltam gépközelben, most megpróbálom pótolni.

104-105. rész:
Érdemi változás nem igazán történt. Gonzáló jobban lett a kapott vértõl, miután megtudta, hogy René adta, elgondolkozott azon, hogy vajon mit kért érte cserébe. Magából indult ki, hogy õ is ilyen volt fiatal korában. Sorra látogatják, a közvetlen családtagok szeretetbõl /kivéve Nuria/, de a szörfös csajnak az anyja érdekbõl. Sõt a lányát is biztatja, hogy tapadjon rá Maura és a millióira.

Tobiast kitiltották az iskolából a teszt csalás miatt, ráadásul letartóztatták, mert nem egyezik a vallomása Gonzálóéval. Nem hajlandó vallomást tenni, amíg nem beszélt Nuriával. Megmondja neki, hogy bevallja az igazat, mert csúnyán becsapta. Nuria megfenyegeti, hogy a családján áll bosszút, ha beszél.

René rájött, hogy igen kevés részvényt kapott Mautól és Valetõl, így újra bepróbálkozik az apjánál is cserébe a véradásért.

Almudena bevallja a testvérének, hogy szerelmes Alanba, a tesó is bevallja, hogy õ meg Fernandába.

Julieta elmegy egy szépség szalonba, fogorvoshoz is készül, és vett 2 telefont magának és Adriananak, mert megtiltották, hogy találkozzanak, és legalább telefonon tudják tartani a kapcsolatot.

René és Leonel továbbra sem egyezik, René már lehet, hogy nem adja el a részvényeit neki, így Leonel nem lesz többségi tulajdonos.

Nagyjából ennyi, a lényeges dolgokat úgy gondolom leírtam, a hétvégén biztos felteszik ezt a két hiányzó részt.

Jó hétvégét!
malvinkicska 2016 júl. 09. - 07:07:38
(349/444)
Nem írtad le mi volt a két részben erre fel nem is rakták fel, minden fent van a Sorozat baráton, a többi csak ez olyan mostoha sajnos, ezek után meg gondolom bele kezdek e nézni olyan sorozatot amit a Story5 ad.
Szép hétvégét neked.
malvinkicska 2016 júl. 07. - 10:49:33
(348/444)
René eddig is a gonoszok táborát erõsítette, de most már nagyon rondán viselkedik majd nem akkora szemét, mint Nuria, úgy látszik a vagyon elvette az eszét mind nyájuknak sajnos. Mau és Vale mindent oda ad csak meggyógyuljon a nagyapa, azoknak van emberi érzésük, jól szemlélteti a sorozat a kapzsi vagyon hajhász alakokat, mindenre képesek, céljaik eléréséért. Tobias most bajban lesz mivel hazudott a rendõröknek, nagyon szeretném ha kitudódna a mocska Nurianak. Aztán bonyolódnak majd a dolgok ha Gonsalo megtudja miért mentette meg René, mi az ára.
kikelet54 2016 júl. 06. - 23:00:35
(347/444)
103. részhez:
René csak megszerezte amit akart, sõt még Mau is felajánlotta a részvényei bizonyos százalékát /nem tudta, hogy Vale is/, de koppanni fog, amikor megtudja, hogy a Maué milyen kevés.
Megérkezett Mónica is, és egy nagy pofonnal üdvözölte Renét, mert feltételhez kötötte a véradást, fõleg, hogy az apjáról van szó. Amin nagyon csodálkozom, mert õ is mindig ellenezte az apjukkal való találkozást.
Végül Gonzálo megkapta a vért, és jobban lett.

Adriana körül minden kiderült, letiltották a kártyáját, elvették a telefonját. Most már titokban Julieta pénzeli és továbbra is el akarnak menni. Adriana senkinek nem hiszi el, hogy milyen veszélyes a nagynénje, de mivel kezdi elveszteni a kontrollt, elõbb-utóbb õt sem fogja kímélni.

A nyomozók kihallgatták Gonzálót, és rájöttek, hogy Tobias nem mondott igazat.
malvinkicska 2016 júl. 06. - 20:00:13
(346/444)
Láttam a 102 -est nagyon galád Nuria, még aza férfi is sokallja akivel van az is egy gyilkosnak tartja. Az a mocsok kis kölyök is jobb lenne ha beszélne már, most már tudja nem szereti, csak eszköznek használja. Vala mikor szmbesült a valósággal nagyon ledöbbent, mire volt képes a vagyonért René, és most is tartja csak akkor ad vért, ha megkapja a kért részt, ez egy kicsit sántit egy vér átömlesztéssel nem lehet így várni az nem alku tárgya, mert az élet mentés, na de ez szappan opera. Julieta megölte a csajt hûtõbe rakta, az nagyon bolond az biztos fog még rossz dolgokat csinálni, bárcsak azta kis dilis csajt verné el jól, hogy hinné már el bolond.
malvinkicska 2016 júl. 06. - 10:45:30
(345/444)
Nagyon köszönöm, hogy leírtad várom mikor teszik fel és nézem. Julieta nagyon bolond, de sajnos a kis Adriana sem normális. Nuria az meg egy utolsó féreg, amit az követ az már sok.