Téma: Ne hagyj el!

Milibindi 2016 márc. 10. - 12:33:56
(84/444)
Boldog névnapot Ildi!
offtopic
malvinkicska 2016 márc. 10. - 06:43:56
(83/444)
Mielõtt lefekszel tárd ki az ablakod,
elküldtem hozzád az én angyalom,
Egy pillanatra kérlek figyelj reá,
mert a nevembe BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁN.
Sok szeretettel.
Milibindi 2016 márc. 10. - 02:19:36
(82/444)
Nem tudom mi lesz az esküvõvel, de botrány az lesz szinte biztos. Azokra tekintettel, akik nem látták a mai részt
SPOILER
Elisa miután megtudja, hogy Paulina a gyerekek féltesójá még inkább menni akar az esküvõre. Sõt Monicát is ráveszi, hogy mindenképp menjen el , ne szóljon róla Gonzalonak hadd "kapcsolódjon ki" egy kicsit. Julieta megszerezte a papírt és azzal lett vége a résznek, hogy Paulina válasszon vagy hozzá megy Adriánhoz vagy börtönbe megy az apja. Ágyba vitte a pasi pedig azt hittem csinálni fog vele valamit, hogy megússza a dolgot , de nem. Igaz a pasinak volt annyi esze, hogy nem adta oda elõre.
Milibindi 2016 márc. 10. - 02:13:06
(81/444)
Nincs mit :)
kikelet54 2016 márc. 09. - 23:17:40
(80/444)
Sajnos, a mai /18./ részt nem tudtam megnézni, de az esküvõ nekem is nagyon gyanús. Annyira nagyon készülnek rá a fiatalok, az a két perszóna meg az ellentábor. Julián nem csodálkozom, hogy így viselkedik, de Adrián kolléga nõje egy szemét, rosszindulatú némber, szembe meg egy angyalnak, segítõkésznek tetteti magát. Ja, és még Nuria is ott van.
malvinkicska 2016 márc. 09. - 20:23:47
(79/444)
Köszönöm épp most néztem meg a 17-es részt, sok benne a gonosz de az nagyon bosszant az a szemetes láda Nuria miért bántja azta kis sérült gyereket, mikor az nem is hall, miért kell ilyen borzasztó dolgokat beleírni, amúgy is aza nõ velejéig romlott cafka, most felkínálta magát Leonelnek, az is megéri a pénzét amibe láttam mindenbe ilyen galád, most is az nem nehéz neki hozni. Inesnek nem merte megmondani, Ráchel, hogy van még egy családja Gonsalónak. még éppen az hiányozna, ha ott lenne a féltestvére esküvõjén a két kisfiú. Az az esküvõ gyanus nekem, mert az a másik szemet Odet a dilis tesó akcióra készülnek. Azon gondolkodom mostanában csak ilyen sorozatokat írnak, egyikbe több a rossz, mint a másikba, azért jó lenne ha valami más témát boncolgatnának.
offtopic
ildimix 2016 márc. 09. - 19:15:07
(78/444)
Malvin már feltették a film tegnapi részét is ha lesz idõd nézd meg engem már nagyon érdekel ez a sorozat. Milibindi köszi a privát üzenetet elolvastam nagyon izgalmas lesz a sorozat.

Ha megnéztem a részt írok.
offtopic
ildimix 2016 márc. 09. - 07:02:07
(77/444)
Milibindi nekem nyugodtan leírhatod magánban azt amit spanyolul megtudtál. Nem zavar ha tudom mi fog történni. Nagyon köszi.
offtopic
ildimix 2016 márc. 09. - 06:55:45
(76/444)
Tetszett az a rész amikor Mau és Pau a strandon voltak és találkoztak Gonsalo gyerekeivel és a nagymamával. Végre Camillo is megtudta az igazságot nem Alfonso hanem Gonzalo Monika szeretõje.

Gonzalot egyre jobban utálom megmutatta az igazi énjét a zsarnokot. Núria is szemét jól megvezeti a szüleit a jeles bizonyítvánnyal. Várom, hogy feltöltsék a tegnapi részt.
Milibindi 2016 márc. 08. - 20:30:07
(75/444)
Nem tudom konkrét infóm nincs,de van egy sanda gyanúm, hogy a fickó még meg fogja bánni, hogy Julietánál próbálkozott.
malvinkicska 2016 márc. 08. - 15:10:29
(74/444)
Elõször köszönöm aki feltette, a mai részben a kis naiv Inez hirtelen, felbátorodott, és nem bocsátott meg a vadorzó Gonsalonak, nagyon jól tette, Paulina sem hagyja magát, aza szemetes láda Nuria hamis diplomával ékeskedik, biztos rájönnek egyszer arra is. Camilo okos kinyomozta a szeretõ dolgot, most aztán lesz még had, el had ez kitudódik. Az még nem elég, de két gyerek is van. Az biztos sok benne a gonosz a gyerek is sérültként szerepel, aztán az a hülye Julieta, még ágyba akar menni vele az a pacák.
Milibindi 2016 márc. 07. - 23:47:43
(73/444)
Igen
Milibindi 2016 márc. 07. - 23:45:47
(72/444)
Igen,ezzel is az elmebajra utalnak gondolom, ezért izeg mozog. A múlt árnyékában szimplán gonosz volt itt viszont mentálisan nem ép.
kikelet54 2016 márc. 07. - 21:26:47
(71/444)
Inés jó nagy pofont kaphatott, mert teljesen megváltozott. Az eddig halk, bólogató, jóságos feleségbõl egy harcias amazon lett. Elküldte a fenébe Gonzálot, és mindent számon kért tõle Paulinával kapcsolatban. Nyíltan kiállt a lánya mellett.
Na, és akkor vajon hogy reagál, ha megtudja a drága férje kettõs életét??? Remélem, minél hamarabb kiderül. Most már egyre többen tudják /Camilo kinyomoztatta/. Kíváncsi vagyok, a barátnõje mondja meg neki, vagy a nagyi és a féltestvérei szólják el egyszer magukat, hogy ki is az apjuk.

Ha ez még nem volna elég, jócskán kiosztotta azt az átkozott Nuriát is, az is még az anyját is beárulja, csak Paulina ne legyen boldog.

Amióta nézem a sorozatot, mindig elcsodálkozom Alejandra Barros /Julieta/ alakításán. A múlt árnyékában is negatív karaktert kapott, de ott egy nyugodt, megfontolt, bosszúszomjas feleséget alakított, aki még a külsejére is nagyon odafigyelt. Itt viszont egy igen depis, hisztérika, állandóan izeg-mozog /figyeljétek a kezét/, ordibálós némbert kell neki megformázni. Hát óriási a különbség a két szerep között, de szerintem remekül el tudja hitetni a nézõvel, hogy mennyire kattant. Lehet, ha nem egymás után van a két sorozat nem ilyen feltûnõ, de így könnyen össze lehet hasonlítani.
malvinkicska 2016 márc. 07. - 14:48:07
(70/444)
Idõd engedi ott is ilyen hülye lesz annyit légyszíves megírni köszönöm elõre is.
Milibindi 2016 márc. 07. - 12:41:52
(69/444)
Én is yt-n informálódom :) Elõször nem értettem, hogy miért csak az egyik fõhõst cserélték le miért nem mindkettõt. Aztán leesett a tantusz és így jogos a fõhõs csere. Én isyt-rõl tudom azt is mi lett Paulináékkal, de nem írom le :)
Milibindi 2016 márc. 07. - 12:39:06 Előzmény malvinkicska
(68/444)
Nem tudom. Paulinát sem értem miért védi ennyire Julietát. Ezzel neki is árt ,nem csak magának. Valóban nem a börtönben a helye az igaz, hanem diliházban kezelésen lenne a helye. Õ marad a második etapban is.
SPOILER
a két etap között bortönben lesz Julieta
Milibindi 2016 márc. 07. - 12:34:51
(67/444)
Persze el fog telni pár év az elsõ évadban is. Nem egy 17 éves kiskorú lány lesz a második évad fõhõsnõje. Valentina lesz a neve.
Milibindi 2016 márc. 07. - 12:32:14 Előzmény ildimix
(66/444)
Valaki már írta , hogy a 72 rész körül. Bocsi, hogy nem válaszoltam-
kikelet54 2016 márc. 06. - 21:17:43
(65/444)
Amikor elkezdtem nézni ezt a sorozatot, nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekelni fog, de most már várom a részeket.

Sok kérdés merült fel bennem, azt ugye tudjuk, hogy lesz 17 év idõugrás a 72. rész körül. Lesz-e esküvõ és mikor, mikor születik a kislány, hogyan lép ki a sorozatból Paulina és Adrián, mi lesz Inéssel, mert a második etapban nem szerepel? Ezen kívül még több minden, ennyire elõre még egy sorozatnál sem gondolkodtam.

Nos, ha valaki tudja a válaszokat NE ÍRJA LE!!! Ezek csak amolyan költõi kérdések, sajnos a Story5-ös sorozatoknak nem szokott tartalom elõzetese lenni, így csak találgatunk.

Sok videó bejátszást találtam a youtube-n, nagyon érdekesek és izgalmasak voltak, egy pár kérdésemre választ is kaptam, vagy legalább is gondolom, mert ugye spanyolul nem tudok.

Minden esetre még jobban várom a részeket, remélem Ines nem bocsát meg annak a szörnyeteg Gonzálónak, és mihamarabb kiderül a kettõs élete.
Most már Camilo is magának akarja Paulinát, Adrián kolléga nõje is egy kétszínû perszóna, kinézte magának Adriánt. Ennyi ellenséget összehozni egy sorozatba, az már túlzás.