Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 máj. 03. - 10:51:32
(184/444)
Ez a mocsok Nuria állandóan keresztbe tesz a tesójának, különös egy állat faj, ebben a sorozatban, most lerombolta hány ember hitét, sajnálom Camilo szüleit, mert azok valósnak hitték igaz csak az anyja, mert az apja tudta. A véleményem továbbra is az, miért ilyen furán írták, ez valahogy nem mindig hihetõ. Adrian ott vana feleséggel Pau meg itt a gyerekekkel igaz a kislány csak az övé a fiú csak örökbe van fogadva, szinte nincsen együtt jelenetük.
offtopic
ildimix 2016 máj. 02. - 20:01:05
(183/444)
A Toledo családnak is van fóruma olvasd el onnan mindent megtudsz a sorozatról. Én ajánlom szerettem néha ugyan nem volt pörgõs de egyszer nézhetõ sorozat.
offtopic
ildimix 2016 máj. 02. - 19:56:24
(182/444)
Ezek a részek nagyon szomorúra sikeredtek. Sajnáltam Paut, hogy meghalt a gyereke. Camillót is sajnáltam de legjobban Rakelt az anyját, hogy megbolondult.

A cigány esküvõ viszont érdekes volt. Adriantól rendes volt, hogy nem hagyta cserbe a menyasszonyát.

A 2. évadban Rakel és Alfonso fognak még szerepelni? Lesznek abban vidám részek is? Valaki írhatna nekem magánban a 2. évadról. Nehogy úgy járjunk, mint a titkok hídjával, hogy nem vetíti le a csatorna a 2. évadot. Ha ez így lenne most megfogadom hosszabb sorozatot nem fogok elkezdeni a sztorin.

Várom, hogy a kedves feltöltõ feltöltse a mai részt.
malvinkicska 2016 máj. 02. - 13:52:06
(181/444)
Remélem nézed azt olvastam most már délután 16 ó a kezdési idõ.
malvinkicska 2016 máj. 01. - 15:20:36
(180/444)
Igen olvastam a Wikin, hogy mások lesznek többen, a második évadban, sajnos az utálatosokat bent hagyják, Nuria a legundorítóbb.
Milibindi 2016 ápr. 30. - 22:32:58 Előzmény malvinkicska
(179/444)
SPOILER
Sajnos Nuria marad a második etapra, ahogy Julieta is. Több kedvelt szereplõ viszont nem :( 4-rõl biztos tudok. Az egyik nem nagy titok Triana. Gondolom kitalálható.
malvinkicska 2016 ápr. 30. - 06:53:57
(178/444)
Köszönöm szépen a válaszod, igen a sok halott sem jó engem szinte sokkol, na de nem soká vége az elsõ évadnak és azt a Fúria Nuriát nem tudják kinyírni, nagyon taszító maga a nõ, sajnos nagyon gyûlölöm. Igen Adrian egy különös emberke, nekem a szinkron hangja sem jön be, az is mindig a bolond tesójával volt elfoglalva,most meg ez, még csak lépéseket sem tett, hogy kibéküljenek, ezt hiányolom a sztoriban, de biztosan nem vagyok egyedül.
Milibindi 2016 ápr. 30. - 01:27:46
(177/444)
Nekem is furcsa . Ha már így alakították a történetet, hogy Pau azért megszerette Camilot és normális házasok lettek végül, akkor legalább a babáját meghagyhatták volna. Ha a B karakter nevelhette az A kislányát fordítva miért ne lehetett volna. Egyébként nem tudom ki hogy van vele, de nekem már szimpatikusabb volt Camilo, mint Adrián. Jobban illet Pauhoz. Így , hogy kiírták a babát Pau még az utolsó kívánságát sem tudja teljesíteni, ha fiú legyen Alfonso , ha lány Paulina ( Camila , bár ha Camila Paulinának nevezte volna meg lett volna oldva a probléma)
Azt hittem elmarad az esküvõ ezek után de így kitalálható
SPOILER
Triana is meghal

Mindig a pörgést hiányoljuk , de így nekwm túl sok a halál benne. Egymás után jönnek sorba
SPOILER VÉGE
malvinkicska 2016 ápr. 29. - 21:27:54
(176/444)
Megnéztem valóban egy szív szorító történet ahogy írják, amai részben Pau elvesztette a babát, és az kígyó örül neki, mert õneki olyan betegsége van kezelésre szorul, ha nem akkor meg kell mûteni, de nem szokott mindig az ilyen sikeres lenni, remélem soha nem lesz gyereke, már , minta sorozatban amiért ilyen kígyó. Leonel most ide hozta a volt nõjét dolgozni, jó lenne ha becsapná, vagy átvágná de nagyon, eza féreg nem érdemel mást, a karikás szemeivel. Adrian esküvõje megtörtént érdekes volt vér kötelék egyesítette õket, és mindenki fehérben volt. Nekem aza furcsa, hogy Pauval, vannak fõszereplõk és mással házasodott.
malvinkicska 2016 ápr. 29. - 19:17:32
(175/444)
Fent van mind a két rész a tegnapi nagyon szomorú nem élte túl Camilo a balesetet, aza mocsok Nuria, hogy tud nyugodt lenni, hiszen ez szándékos emberölés, mert õ okozta, de a rendõröknek is feltûnt a kocsi mûszaki állapota jõ volt nem régen szervizben volt. az biztos akinek gyereke van nagyon megható rész volt, és a színészek magukat adták. Kíváncsi vagyok mi lesz mivel Adrian tudja Camilo halott.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 29. - 06:39:49
(174/444)
Nagyon sajnálom Camillót a balaset miatt. Kár, hogy így történt szerintem Pau gyereke is elfog menni a megrázkódtatás miatt. Núria börtönt érdemel sõt én halál büntetést szabnék ki rá. Remélem a film végén megbûnhõdik a sok gonoszság miatt. Várom a részeket.
malvinkicska 2016 ápr. 28. - 07:46:24
(173/444)
Régen nem írtál sehova pedig jókat szoktál, de biztos, elfoglalt vagy, ebben aztán van bosszú állás igaza szerelem is közre játszik és az a mérhetetlen, irigység ami Nuriat vezérli õ mindenki életét szeretné tönkre tenni mivel õ egy házi sárkány, és nem boldog, mert tele van gonoszsággal. Remélem Camilot megmentik, felépül, most már nagyon szépen voltak Pauval. Gastont is megverette, Gonsalo, mivel Ines új életet akar kezdeni csak neki van joga nõzni, más szerinte nem lehet boldog, egyformák N-l. Valóban sok a negatív szereplõ de azért esemény dús, és az jó. Adrian cigány esküvõjére kíváncsi leszek.
Milibindi 2016 ápr. 28. - 00:13:31 Előzmény jasstie
(172/444)
Nem láttam még a mai részt.
SPOILER
Ugye a "hivatalos" fõhõsök Paulina és Adrián, így logikusan kikövetkeztethetõ, hogy megvan pecsételve Camilo és Triana sorsa. Legalább a baba megmaradhatna , utána néztem, hogy mi lesz vele ...Bár mostanában mintha Camilo lenne inkább a fõhõs. Még kb 20-25 rész van az elsõ etap végéig, addigra össze kell jönniük, ki kell derülnie ki Valentina igazi apja..Hogy ne írjak hatalmas spoilert csak annyit írok, hogy nem szokványos lesz az õ történetük.
10/10
jasstie 2016 ápr. 27. - 20:56:00 10/10
(171/444)
Remélem nem hal meg Camilo és nem veszik el mauriciót pauláéktól.
malvinkicska 2016 ápr. 27. - 10:52:40
(170/444)
Mit szólsz a fejleményekhez, amit követ Nuria annyi a jó Ines szerelmes.
malvinkicska 2016 ápr. 26. - 21:19:18
(169/444)
Egyszerre két rész lett feltéve megnéztem, nem akarok vulgáris lenni, de ez a Nuria akkora sátán, ilyen ritka állatfaj, nem sikerült a baba, dolog, most meg a kocsi kerekét lazította meg és súlyos karambol lett a vége, lehet Camilo életét vesztette, de õ az egész családot akarta, hogy meghaljon, remélem ez a nõ egyszer méltó büntetést fog kapni, mer ha nem nagyon csalódott leszek. Nem kertelek de még így színészt nem gyûlöltem mint ezt a karikás szemû kígyót, és ami még borzalom sok jelenet van neki írva, de minek.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 26. - 20:16:47
(168/444)
Malvin köszi a választ a hangokkal kapcsolatban.

Jaj de jó, hogy Pau nem itta meg a mérgezett teát. Ügyes okos volt Mau, hogy kiöntötte a kezébõl a teát.

Kár, hogy nem töltötték fel a tegnapi részt szerintem hétvégére kerülnek fel a részek. Arra gondoltam a kedves feltöltõ lehet dolgozik minden második héten csak hétvégén tud tölteni. Így is jó csak ne szakadjon meg a töltési folyamat.

Most ez a kedvenc sorozatom és a megtört szivek.
10/10
jasstie 2016 ápr. 25. - 19:29:19 10/10 Előzmény ildimix
(167/444)
Nekem is nagyon tetszik a sorozat.Több kedvencem is van benne. Paulina, Ines, Mauricio, Mikaela, Chelo, Beto, Phonseka család.
10/10
jasstie 2016 ápr. 25. - 19:25:57 10/10
(166/444)
Hála Istennek nem itta meg a mérgezett italt a kis Mauricio kilökte a kezébõl a poharat. Nem lett Paunak semmi baja.
malvinkicska 2016 ápr. 25. - 18:17:36
(165/444)
Ines magyar hangja Orosz Anna, Adriané meg Markovics Tamás. Paut nagyon sajnálom remélem holnap fent lesz és megnézem biztos megitta mérgezett teát, a kisfiú látta mikor bele tette az az állat, csak nem tud beszélni, azt gondoltam a kiönti a kezébõl a gyerek az lett volna ésszerû.