Téma: Ne hagyj el!

offtopic
ildimix 2016 febr. 23. - 08:13:51
(24/444)
Engem csak az ordibálások idegesítenek. Nem igaz, hogy nem lehet normális hangon beszélni. Még nézem 1 darabig utána ha itt lesz a jó idõ csak azokat a sorozatokat fogom nézni ami igazán tetszik. Most a török sorozat a kedvenc remélem minél többet megvesz majd a magyar csatorna. Én a szinkronos sorozatokat szeretem ennek megvan az oka.
offtopic
ildimix 2016 febr. 23. - 08:09:38
(23/444)
Végre feltették a sorozatbarátra a 4. részt. Sajnáltam, hogy Adrián testvérét megmentették az orvosok. Örültem annak, hogy Inez magához vette a kisfiút szerintem jó dolga lesz náluk. A férje 1 szemétláda kíváncsi vagyok mikor derül ki, hogy van 1 másik családja. Jó, hogy Paulina és Adrian végül nem szakítottak. Várom, hogy felrakják a következõ részt. of téma: Malvin sajnos errõl a linkrõl nem sikerül letölteni a feketén fehérent. Remélem valahogy majd meg lehet szerezni. of vége
malvinkicska 2016 febr. 22. - 07:42:13
(22/444)
Megnéztem 3 részt azt állapítottam meg, nagyon sok pszichés zavarral küzdõ egyén van benne, és sok rossz indulatú. Adrian tesója Julieta sík hülye amit követ. Gonsalo egy féreg két családja van a szinkron hangja borzalom, ahogy beszél kész káosz. Ines egy naiv liba. Alfonso hozzá akarná marni Camilot Paulinahoz, szóval ez még szerintem a Colungáék sztoriján is túl tesz, itt is van akkora stáb, hogy a felére semmi szükség, mert csak jajgatnak.
malvinkicska 2016 febr. 21. - 16:45:02
(21/444)
Igen az összes 105 rész a sorozat baráton is fent van, ezt elég lassan teszik fel, én két részt láttam nekem most nagyon gyenge a net, én úgy látom sokban hasonlít a Szeretned Kell, és a SZ SZ SZ, de lehet késõbb más lesz az a Nuria mit követ, mint a másikban Daniela Reginával annak is a pasija kellene. A Story5-ön ami megy van rá eset hamarabb teszik fel de én sehol nem találom, csak itt 3 részt.
offtopic
ildimix 2016 febr. 21. - 16:09:30
(20/444)
Most olvastam el a hozzászólásokat majd figyelem a sorozatbarát oldalát. Of Malvin köszi, hogy szóltál a feketén fehéren sorozattal kapcsolatban. Az összes részét felrakták? Of vége
offtopic
ildimix 2016 febr. 21. - 16:03:05
(19/444)
Le vagyok maradva a sorozattal korai az idõpont. Honnan lehet a film részeit letölteni? A sorozatbarát nagyon lassan teszi fel a részeket. Egyébként egyelõre tetszik a sorozat 3 részt láttam belõle. Adrian testvére huliéta 1 idegbeteg nõ. Õ akkor miért ment férjhez ha a testvérét nem engedi megnõsülni? Paulina apja gonzalo 1 szemét alak 2 családot tart fent. Várom már, hogy a 4 5 rész fent legyen valahol.
malvinkicska 2016 febr. 21. - 10:38:52
(18/444)
Igazán rendes tõled, hogy figyelsz rám, én sem vagyok oda a sok rosszért, láttam tettek fel újra két részt, az nem lenne baj, mert a másikat is volt hetente tették fel, amik a Story5-ön megy. Olvasom a szinkron sem a legjobb az biztos nem könnyû, még hozzá hasolló hangot találni, mivel én sokat eredeti hangon nézek, és bizony, az az igazi.
10/10
Tonyfan 2016 febr. 21. - 10:25:47 10/10
(17/444)
Ezzel egyet kell hogy értsek, nem értem hogy sikerült ezeket a hangokat összeszedni, nem sok közük van a valósághoz, persze biztos egy idõ után hozzá fogunk szokni. Csak azzal tudnak majd kiengesztelni, ha a 2. etapban Kõszegi Ákos szinkronizálja César Évorát :))
kikelet54 2016 febr. 21. - 07:06:24 Előzmény malvinkicska
(16/444)
Nos, ez csak az én véleményem, és csak egy a sok közül. Attól, hogy egyenlõre ilyen szomorúra a hangulata a sorozatnak, még lehet jó, aki szereti az ilyen hangvételû filmeket, nyugodtan nézze.
Én személy szerint jobban szeretem a vidámabb, pozitív kicsengésû dolgokat, az élet amúgy is tele van buktatókkal, legalább a tévé elõtt szórakozzunk egy kicsit.

Ettõl függetlenül nézni fogom a sorozatot, mert kíváncsi vagyok a 2. etapra, ahogy olvasgattam róla innen-onnan, úgy gondolom, hogy az jobb lesz. Persze 5 rész után még nem szabad leírni egy sorozatot, fõleg, ha 142 részes.

Egyébként már tettek fel még két részt, sajnos, mint ahogy már írtam, némi késéssel fogják felrakni, de azért így is nézhetõ. Remélem többen ráhangolódnak és véleményt tudunk cserélni.
violet82 2016 febr. 21. - 01:39:39
(15/444)
Szerintem a szinkron elég rosszul sikerült...ez sajnos nálam sokat levon az élvezeti értékébõl. :(
10/10
Tonyfan 2016 febr. 20. - 11:32:37 10/10
(14/444)
Imádtam a sorozatot, én személy szerint Arturo Peniche miatt néztem, de csak javasolni tudom minden telenovella rajongónak, minden benne van ami egy jó sorozathoz kell. Jó szereplõgárdát szedett össze Carlos Moreno, gyönyörûek a helyszínek, érdemes végig nézni!!
offtopic
malvinkicska 2016 febr. 20. - 08:00:17
(13/444)
Ahogy téged olvaslak úgy látom nem sokat vesztünk ha nem rakják fel, a te meglátásaid jók legfeljebb felnézek ide, de nem egy hiányolható sztorinak néz ki.
kikelet54 2016 febr. 19. - 21:22:15
(12/444)
Ahogy elnézem, a fiataloknak igencsak meg kell küzdeni a szerelemükért, nagyon kevesen támogatják õket. Camilo elég reálisan látja a dolgokat, de nem tudom eldönteni, hogy tényleg segíteni akar-e Paulinaéknak.

Nuria maga az ördög, szokásához híven, mindig ilyen karaktereket kap, sajnos a 2. etapban is szerepelni fog.

Arturo Peniche is förtelmes karaktert alakít, sõt még a magyar hang is ront rajta. Kapóra jött neki Julieta dühkitörése, így könnyen elválaszthatja Paulinát és Adriánt. Persze õk mást gondolnak és másként cselekednek, kivéve, ha Nuria be nem árulja õket, de szerintem biztos megteszi, csak azért is, nehogy boldogok legyenek, és övé legyen Adrián.

Így az elsõ 5 részt megnézve, elég szomorú hangulatú a sorozat, eddig nem sok boldogság volt benne.
malvinkicska 2016 febr. 18. - 09:47:44
(11/444)
Lehet le kell róla tenni, még egy rész van fent, és ma a 4-ik megy.
kikelet54 2016 febr. 17. - 18:14:36
(10/444)
Nem semmi ez a Gonzalo apuka, két családot tart fent, és még õ osztja az észt a lányának. Remélem kiderül, hogy kettõs életet él.
De Adrian nõvére sem komplett, attól függetlenül, hogy lehet igaza van /el tudom képzelni arról az emberrõl/, dili házban a helye. Paulina nem tehet az apja tetteiért.
malvinkicska 2016 febr. 17. - 07:02:33 Előzmény ildimix
(9/444)
OFF szia képzeld felrakták a Feketén Fehéren , ott találod, hogy Telenovella videok online sorozatok, ha megszeretnéd nézni.
malvinkicska 2016 febr. 16. - 17:26:54
(8/444)
Az elsõ rész fent van a sorozat baráton, ami az elsõ részt illeti nehéz, még jót rosszat mondani, de hatalmas a stáb, annyian vannak, aztán a Nuria, itt is olyan rossz, mint ahogy szokott, ez a nõ néha túl sok, úgy látom itt sem fogom szeretni ha mégis nézem. Az biztos sok az ismert arc, Leticia most jó.
kikelet54 2016 febr. 16. - 11:50:57
(7/444)
Az elsõ részt megnézve elég érdekesnek tûnik, másokkal ellentétben én nem igazán kedvelem az idõugrásos novellákat, és ahogy olvasom innen-onnan, itt elég nagy léptékû lesz. Na, majd meglátjuk.

Sok az ismert színész, többen pénteken még A múlt árnyékában, hétfõn meg már ebben a sorozatban láthatók. Egy-két szinkronhang szerintem nem igazán jó /pl.: Arturo Peniche/, de ahogy látható volt, a karaktere sem lesz egy szerethetõ ember.

Mivel sok a szereplõ, még ismerkedem a karakterekkel, remélem nézhetõ telenovella lesz belõle.


Eddig még sehol nem találtam feltöltve, de itt meg tudjátok nézni az elsõ részt.

http://indavideo.hu/video/Ne_hagyj_el_-_1_resz
kikelet54 2016 febr. 11. - 22:31:11
(6/444)
A sorozatbaráton biztos fent lesz, igaz kis késéssel, de jobb mint semmi.

A tv2-n pont abban az idõben indul a török sorozat, a Megtört szívek, én mindenképpen a Ne hagyj el!-t nézem, mert a tv2 nagyon hamar felteszi a honlapjára a sorozatokat.
malvinkicska 2016 febr. 11. - 21:52:15
(5/444)
Nekem ilyen csatornám nincs ha felrakják belenézek, ha nem akkor sem fog nagy vesztesség érni gondolom, már kétkedva fogadom az újakat mivel az utóbbiak nem sokat mondóak, amik most vannak adásba.