Téma: Ne hagyj el!

offtopic
ildimix 2016 ápr. 25. - 17:57:53
(164/444)
Malvin köszi a választ a szinkronhanggal kapcsolatban. Inesnek ki a hangja? Nagyon jó hangnak tartom. Várom a holnapot hátha felteszik a hétfõi részt. Sajnálom Paut biztos megrázza a kicsi elvesztése lehet nem is lehet több gyereke. Ez csak az én véleményem azért nem spoilereztem.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 25. - 06:59:58
(163/444)
Tetszik ebben a sorozatban, hogy telnek a hónapok évek. Sajnálom Paut biztos vagyok benne, hogy megissza a mérget és elmegy a babája. Núriát börtönbe kellene csukni. A férje Leonel is megbotránkozott a tervén.

Várom, hogy a kedves feltöltõ feltöltse a heti részeket. Megmerem kockáztatni most ez az egyik kedvenc sorozatom.
malvinkicska 2016 ápr. 23. - 20:21:39
(162/444)
Ezek a sorozatok egyre dühítõbbek annyi mocsok van bele írva, aza szemetes láda Nuria amit csinál az már valami borzalom, miért kellenek ilyen szemét dolgok bele, Gonsalo ledobja az anyósát meghal, egyszerüen elmegy az ember kedve, mert a tv-be is itt öltek ott égett, itt ennyien meghaltak, szóval most már csak szörnyûségeket kell nézni hallgatni, régen legalább ezekben szépek kevés rossz, de most már a sorozatok is szinte krimik, még jó egyiket másikat ki lehet kapcsolni, mert egyáltalán nem szórakoztató, inkább bosszantó, aki a fõszerepet alakítja azt ócsárolják tized huszad rendû társai eza mocsok N minden sorozatban ezt csinálja és még azt mondja élvezi mások megalázását, nem gondolja így elõbb utóbb nagyon utálni fogják, az tuti én többet soha nem nézek ettõl az ördögtõl semmit.
a Lojalista 2016 ápr. 23. - 14:16:38
(161/444)
Esténként, munka után szívesen nézek meg 1-1 részt valamilyen szappanoperából. (IP tv-felvétel) Most épp ez van soron. Tetszik is...de most a 2 éves ugrás kicsit érdekesre sikerült...2 év alatt nem nõttek a gyerekek????
malvinkicska 2016 ápr. 22. - 11:50:38
(160/444)
Nuria a milyen hülye az már fáj, meg van még jobban bolondulva, amiért nem lesz terhes egy ideg beteg nõ rá stresszel, persze, hogy nem lesz terhes. Pau aranyos a második babát várja, nagyon várom mi jön ki belõle, két gyerek két apa, Adrian ott szerelemes. Ines nem akar Gastontól semmit, a kor zavarja. Flavio egy zsarnok, még olyat õ adja a bébi tablettát, állítom nagy az Isten állat kertje sokan elférnek benne. Karent szinte megfojtja az állandó akaratával, mindig csak õ a másik nem is ember. Nagyon sok furcsa dolog történik benne, olyan,. mint egy tudat hasadásos állapot. Monica anyja leesett, biztos meg is halt, gondolom, legalább nem keveri a kakit tovább.
malvinkicska 2016 ápr. 21. - 14:28:07
(159/444)
Köszi a választ a 48-as fent van ahol már írtam elõzõleg én már láttam ma, azt is. További szép napot.
malvinkicska 2016 ápr. 21. - 13:27:28
(158/444)
Remélem szerencsésen haza érkeztél, és tudtad pótolni az elmaradt részeket, mivel most már valaki rendesen felrakja legyen áldott érte, az események zajlanak. Karen nagyon egy zsarnok férfit választott Flavio személyében, pedig olyan aranyos az a nõ, de sajnos a férfi egy utálatos féreg ahogy viselkedik vele, el akarja tiltani Pautól is. A szerelem továbbra is tart, egyik is a másik is másat szeret, vagy csak színlelik,Ineznek szerelmet vallott Gaston, annak még a lélegzete is majd nem el állt. A cseléd lányt jól megzsarolta az a mocskos idõsödõ ember az is aljas a javából. A részeket ha láttad írd meg, remélem nem nagy kérés.
malvinkicska 2016 ápr. 20. - 13:57:09
(157/444)
Most néztem meg a keddi részt csak azt tudom írni továbbra nagyon jól játszik Inez, és Gonsalo, hihetõ, amit csinálnak. Nagyon bírom a féltékenységét, ahogy néznek egymásra. Azt érdekesnek találom, hogy Pau és Adrian így eltávolodtak, és most már mind ketten szerelmesek, Pau Camilot megszerette, az meg azt a nõt. Aztán a második évadban nem fog játszani Adrian. Damu Roland Leonelt szinkronizálja, kár mert az a fickó minden sorozatban féreg, Salvador Zerboni, én is gyûlölöm egyszerûen. A Nuria is egy ronda nõ ebben a szerepben, miket mond a másik babája haljon meg inkább õ , mint a gyerek.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 20. - 09:29:41
(156/444)
Odette testvérét sajnálom a titkárnõ csak játszadozott vele mindig is a fõnökét szerette. Huliéta remélem még sokáig bent marad a pszichiátrián.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 20. - 09:25:46
(155/444)
Végre volt idõm megnézni a tegnapi részt a sorozatból. A napokban direkt nem olvastam ezt a fórumot mert nem akartam tudni a tartalmat. Sajnáltam a kis Gonsalót de jobb neki, hogy meghalt mert keserû gyerekkora lett volna. Remélem Leonel kilép a filmbõl mert nekem nagyon nem szinpi. Valaki megtudja írni Damu Roland melyik színészt szinkronizálja?

Remélem Ines összejön a pszichológussal.

Várom, hogy a kedves feltöltõ feltöltse a keddi részt.
malvinkicska 2016 ápr. 19. - 11:37:30
(154/444)
A véleményünk egyezik, mivel az a férfi, egy különleges valaki, úgy csinál mintha egy tárgy lenne Karen, nem tudom , hogy nem kapott még észbe. Nuria az nem normális, de egyre több ilyen karakterek, vannak, én elhiszem, kell a gonosz, na de itt szinte alig van jó lelkû ember. Azt nem értem mindig másban keresi a hibát az övét sosem látja be, a két féreg találkozott, mert Leonel is egy ugyan olyan senki házi, mint Nuria, azért sír, nem lesz örökös, nem hogy egy élet alig kezdõdött és vége. Azon csodálkozom, valós példával, mutatták be a csecsemõ halálát.Arturo Peniche nagy színész akár Leticia, nekem nagyon tetszik ahogy alakítanak, attól eltekintve Gonsalo gazember. Az orvostól mennyire félti Inezt de neki szabad Monicat szeretni. Adrian mikor tudja meg a kislány az övé, nagyon várom, aminek nem örülök, amásodik évadban is szerepel Nuria.
boldogmano 2016 ápr. 19. - 08:07:48
(153/444)
Nuria elmebeteg, hogyazt hiszi Paulina a hibás fia haláláért. Pau nagyon kiakadt miatta, Flavio sem normális, nem Karenhez való, Flavio szerint Karennek senkivel nem szabadna barátkoznia. Még azt is megtiltja neki, hogy Valentina keresztanyja legyen? Karen nem veszi észre, hogy Flavio milyen erõszakos. Szerintem nem szerelmes belé, csak birtokolni akarja. Ti hogy látjátok?
kikelet54 2016 ápr. 18. - 08:42:48
(152/444)
Valóban elég nehezen lehet megnézni ezt a sorozatot, mert van akinek nincs Story5 csatornája, a másik, elég lehetetlen idõpontban vetítik. Ha nem tudom megnézni a tv-ben valami miatt az aktuális részt, utána én is megvárom a hétvégét, és egyben nézem meg.

Egyébként nálam most ez a legjobb sorozat, nézem ugyan a többit is, valamivel agyon kell ütni az idõt valamivel.

Én Camilót csak részben sajnálom, tudta a kezdetektõl, hogy Paulina nem szerelmes belé. Igaz Pau mindent megtesz, hogy az legyen, de a szívnek nem lehet parancsolni, fõleg így, hogy Adrián újra megjelent az életében. Amikor elkezdõdtek Pau fájásai, szinte vártam, hogy Adrián legyen a segítõ, de azt is, hogy Pau megmondja neki, hogy az õ kislánya. Szerintem sem szép, hogy eltitkolja.

Annak örülök, hogy Odette-rõl kiderûlt, hogy mekkora szemét, és mindenki haragszik rá. Juliána ugyan bekerült az elmegyógyintézetbe,

SPOLLER XXXXXXXXXX

de sajnos ki is fog jönni, hogy szökik vagy engedik nem tudom, de nagyon rossz dolgot fog csinálni.

SPOLLER VÉGE


Inez a 2. évad szereposztásában nincs benne, hogy ez most véletlen, vagy tényleg nem szerepel, majd megtudjuk, de lesz több neves új szereplõ.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 18. - 06:19:59
(151/444)
Egyelõre a múltheti részekbõl 2 részt tudtam megnézni idõhiány miatt. Nagyon pörgõsek voltak ezek a részek. Sajnálom, hogy Núria nem maradt tovább börtönbe megérdemelte volna. Huliéta remélem megbünhõdik azért, mert leszúrt 1 embert évekig ott rohad a börtönbe. Sajnáltam, hogy Pau és Camillo összeveszett Adrian felbukkanása miatt. Camilo nagyon jól bánik Mauval kár, hogy Pau nem szerelmes belé õ feláldozta értük az egész életét.

Ma szerintem megnézem a maradék 3 részt. Nagyon jó a sorozat nem bántam meg, hogy elkezdtem. Carent sajnálom 1 zsarnokhoz megy hozzá. A 2. évadban is fog szerepelni?
malvinkicska 2016 ápr. 17. - 13:29:11
(150/444)
Megnézem a részeket két baba született de a Nuriaé meghalt, talán így jobb neki, mert az nem normális nõ nem akarta szoptatni, még a tesóját is sem hagyta, hogy megszoptassa. Azon járt az esze ez a gyerek lesz a nagy örökös, de az úr nagy pontot tett a végére, jó mondja a mondás ember tervez Isten végez, itt ez most bejött, megbüntette azta gonosz nõt azt vette el akit a legjobban szeret, eza való életben is megtörtént már. Paura azért haragszom amiért eltitkolta ki az apja a kislánynak, nem tudom mi lesz ebbõl az érdekes házasságból, Camiloval.
malvinkicska 2016 ápr. 16. - 15:58:58
(149/444)
Szia neked volt igazad fel van téve a heti, valóban beindult a sorozat esemény esemény hátán. Két részt láttam még de pótolom, mert érdekel most már.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 16. - 06:22:52
(148/444)
Lehet aki ezt a sorozatot tölti elment szabira. Remélem ma már raknak fel részeket én nagyon várom. Nem teszem talonba a sorozatot mert nekem tetszik a bosszú asszonyát viszont oda tettem. Most 2 sorozatot nézek a törököt és ezt.
malvinkicska 2016 ápr. 15. - 12:22:23
(147/444)
Mindenütt megnéztem de ezt nem rakják sehova, igaz a többieket sem teszik, most már 5 napja online, de azokat máshol lehet nézni.
malvinkicska 2016 ápr. 14. - 19:55:15
(146/444)
Köszi szépen de ne fáradj, mert ha továbbra sem teszik fel nincs értelme és úgy néz ki, mivel a többit felrakják a Sorozat B-re de ezt nem, inkább talonba teszem sokat nem vesztek, az nem lehet, hogy valaki írja állandóan, megy egy hétig de utána, már nincs értelme. Remélem nem sértettelek meg, csak így láttom.
malvinkicska 2016 ápr. 13. - 18:38:05
(145/444)
Sajnos nem rakják fel, ma már 3 rész nincs fent, a többit sem de az S B-on meg van de ez nincs.