Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 máj. 22. - 10:50:03
(244/444)
Ildikém engem ezek a gyerek dolgok nagyon megviselnek, mivel én a sérült emberek oldalán álltam egy életen át, azt is tudom ez sorozat, de még is felkavar, mikor kiszolgáltatott emberkékkel, ilyesmi történik. A kíváncsiság biztos fog hajtani, mi lesz a gyerekek sorsa.
offtopic
ildimix 2016 máj. 22. - 10:37:46
(243/444)
Suxel Milibindi nagyon köszi a spoilereket. Ezt nem tiltja a szabályzat úgyhogy nyugodtan írjatok a fórumra spoilert. 1 ember miatt ezt nem kellene beszüntetni. Aki nem akarja ne olvassa de sokunkat örömmel tölt el az új infók a sorozatról.

Malvin sajnálom, hogy a 2. évadot nem fogod nézni de ez a te döntésed mi ezt tiszteletben tartjuk.

Remélem más sorozatban majd találkozunk.
offtopic
ildimix 2016 máj. 22. - 10:13:49
(242/444)
Régen jártam ebben a topicban. Most pótoltam be a részek nézését. Ez a sorozat nagyon tragikusra sikerült több alkalommal könnyeztem rajta. Sajnálom Inez Adrian és Pau halálát ennek nem így kellett volna történnie. Valentinát is sajnálom ez a gonosz Núria elszakította õt a környezetétõl Mautól akit nagyon szeretett.

Szerintem Alfonso soha nem fog magához térni.

Remélem Valentína talál az intézetbe barátokat és idõvel begyógyulnak a sebei.

Valaki tud kulisszatitkot a 2. évadról?

Leonel és a barátnõje jól kiforgatta az öreget a vagyonból meg is érdemelte.

Köszönöm a kedves feltöltõnek, hogy ilyen gyorsan tölti a részeket nagyon hálás vagyok neki.

Most ez a kedvenc sorozatom a megtört szivek mellett alig várom, hogy nézhessem.
malvinkicska 2016 máj. 22. - 08:13:46
(241/444)
Az elsõ részt bejezését megnézem és abba hagyom nem vagyok vevõ, Nuria aljasságaira fõleg mert gyerekek ellen van, amit követ az gyomor forgató. a másik annyira egyoldalú, mert csak neki sikerül minden, és ilyen nincs.
malvinkicska 2016 máj. 22. - 08:13:45
(240/444)
Az elsõ részt bejezését megnézem és abba hagyom nem vagyok vevõ, Nuria aljasságaira fõleg mert gyerekek ellen van, amit követ az gyomor forgató. a másik annyira egyoldalú, mert csak neki sikerül minden, és ilyen nincs.
malvinkicska 2016 máj. 21. - 06:30:05
(239/444)
Köszönöm szépen a tájékoztatást.
Milibindi 2016 máj. 20. - 22:06:38
(238/444)
Még hàtra van Alfonso sorsa meg Nuria babájáé.
Valentina sorsát elrendezte Nuria. Bár arra kìváncsi leszek, hogy éri el, hogy az az 1 év ne 1 év legyen.
7/10
suxel 2016 máj. 20. - 20:54:02 7/10
(237/444)
Az elsõ etapnak kedden lesz csak vége, hátra van még belõle 1 és egy negyed rész.

Spoiler:
Az elso szakasz azzal ér véget, hogy a már felnõtt Valentinak és Mauricio videochatelni kezdenek.
malvinkicska 2016 máj. 20. - 18:46:26
(236/444)
Olvasom a véleményed úgy látom fokozódnak a bajok, sajnos, amikor gyerekkel csinálnak valamit azért nagyon tudok haragudni. Az a mocsok kígyó Nuria a nagy bajkeverõ. Az elsõ évadnak ezzel vége.
Milibindi 2016 máj. 20. - 17:36:10
(235/444)
Az a kígyó jól elüldözte Valentinát a házból. Bár Gonzalo jót akart a kislánynak nagy fájdalmat okozott neki.
malvinkicska 2016 máj. 20. - 11:11:53
(234/444)
A rész lelkileg megrázó, minden normális karaktert megölettek, ez a mocsok Nuriat, még a gyerekek közelében sem szabad engedni, azt kívánom ne maradjon meg a baba amivel terhes, ördögnek nem kell gyerek. Érthetetlen miért kellet az összes jó érzésû embert megölni benne. Aztán Triana állítólag terhes, az is teljesen oda van. Az biztos ez egy szomorú történet, nagyon bánom bele kezdtem nézni.
Milibindi 2016 máj. 19. - 18:51:06
(233/444)
Cecilia Gabriela Raquel, õ is marad a második etapra.
malvinkicska 2016 máj. 19. - 18:31:02
(232/444)
A második etapban a szereplõk az újak, Brandon Peniche, Erika Buenfil, Cesar Évora, Cecilia Gabriella , Ignacio Casano, és marad Camila Sodi, meg Gonzalo is, ne nem sokára látjuk, hogyan alakulnak a dolgok. Azért jó elõre olvasom és felkészítem magam a legrosszabbra, mert én egyetlen kemény filmet nem tudok megnézni sajnos. A lelkületem ilyen.
kikelet54 2016 máj. 19. - 17:17:14
(231/444)
Ez a mai rész is elég sírósra sikeredett, még jó hogy egyedül vagyok itthon, így bõghettem kedvemre.
Inést igazán meghagyhatták volna a 2. etapban is, hogy lássuk a boldogságukat Gastónnal kiteljesedni, és legalább a kicsiknek is boldogabb élete lehetne.

Núriára szavakat nem találok, máris megfenyegette Valentináékat, de úgy látom, hogy nem hagyják magukat. A balesetet megérdemli, legalább egy darabig nem fog járkálni.

Kíváncsi leszek Gonzalo mennyire lesz jó nagyapa, fõleg mennyire fogja megvédeni Nuriától õket.
malvinkicska 2016 máj. 19. - 11:54:49
(230/444)
A tegnapi részt most tudtam megnézni, szabályos vérfürdõ volt, tudom sorozat, de elgondolkodtam aki ezeket írja, milyen a lelkülete mikor ilyen szörnyû dolgot tesz bele, nem tudom megérteni, sok mindent megértem de ez számomra érthetetlen, Azt is tudom szappanopera, telenovella, rózsa novella, mind más, ez most nekem a krimit idézi sajnos. Az biztos a színészek nagyon jók, Gonsalot nagyon sajnáltam én is , mert olyan természetesen hozta a bánatos apát, hihetõ volt a fájdalma. aza farsangos Nuria annak is elme osztályon a helye, az még bolondabb, mint ez a gyilkos Julieta. A véleményem az nagyot változott a világ, de ennyire.
Milibindi 2016 máj. 18. - 22:43:13
(229/444)
Ezt én sem.
Lehettek volna mellékkarakterek is a 2. etapban . Az elõd sorozatban is ez volt a fõhõsök sorsa. Ez volt a sorozat kurizuma. ( Suxeltõl az info).
Ott van Gonzalo meg valamilyen szinten Raquel. Igaz õ már "csak fél ember" .

Akit még sajnáltam nagyon az Gonzalo, magát hibáztatja a történtekért, pedig errõl nem tehet tényleg.
kikelet54 2016 máj. 18. - 21:56:59
(228/444)
Nem tudom, mennyire alaposan vizsgálják ki a lövöldözést, ha igen, akkor rá kell jönnie a rendõrségnek, hogy Alfonzót másik pisztollyal lõtték meg. Persze, ez semmit nem jelent, mert akkor Nuria nem gonoszkodhatna a sorozat végéig.

Csak azt nem értem, hogy miért kell ennyi jó karaktert kiírni, a gonoszok meg élik világukat.

Arra azért kíváncsi leszek, hogy ki fogja Valentinát és Maut felnevelni?
Milibindi 2016 máj. 18. - 19:49:43
(227/444)
Persze, hogy nem igazak Nuria könnyei! Még az anyja rosszullétéért is szegény Paut hibáztatja. Karen legalább jól kiosztotta, hogy ne merje soha többé Pau nevét a szájára venni. Ráadásul az õ tettéért is Julietát vonják felelõsségre. Neki is a diliházban lett volna a helye Julieta mellett!
SPOILER
Malvin írta, hogy Ines nem lesz a második etapban , sajnos Alfonso sem. Többet nem írok errõl ide inkább.
malvinkicska 2016 máj. 18. - 18:26:43
(226/444)
Olvasva titeket tömeg mészárlást alkalmazott aki írta, most már a sorozatok krimik lettek sajnos, pedig ki lehetett volna írni másképp is a szereplõket, Ines nem lesz benne a második évadba.
kikelet54 2016 máj. 18. - 17:28:37
(225/444)
Nagyon-nagyon szomorú volt ez a mai rész!!
Igaz, hogy már másodszor láttam a lövöldözést /véletlenül belenéztem egy videó részletbe/, de én is megkönnyeztem, így látva az egész részt, nagyon megható és szomorú volt. Sajnos a tragédiának még nincs vége. Kérdés, mi lesz Inészel és Alfonsoval.

Remélem Julietat egy életre lecsukják, és most már soha többé nem engedik ki, még csak a szobából sem.

Szerintem Nuria könnyei hazugok, õ azért sírt, hogy mi lesz vele, ha Alfonzó felébred, és felismerte, amikor le akarta lõni a kis Valentinát.