Téma: Naruto

makaay2 2009 okt. 30. - 23:33:29
(599/1239)
Kishi adhatna most már neki több szerepet is... de az is igaz hogy most nagyon beindultak az események .... mert most én pl KillerBee-re is annyira kiv vok mint Narutora.... következõ fejezetbe rendezzék le Narutoék azt utána lévõbe meg kezdõdhet a Hachibi fight:)
10/10
g413qi2 2009 okt. 30. - 19:56:02 10/10
(598/1239)
A Sakurá-nak tett ígéret nélkül is keresné Sasuké-t, csak talán nem olyan intenzíven, Sakura sehogy sem tudná most lebeszélni Narutó-t a Sasuke vadászatról, miután Madara kicsit felheccelte Narutó-t.
Egyébként megszámoltam, és a #469 elõtti tíz részben összesen húsz oldalon szerepelt Naruto, és egy manga kb 18 oldal.
makaay2 2009 okt. 30. - 19:45:26
(597/1239)
jah de sztem Naruto úgyan úgyy fogja folytatni mivel tudja sakura érzéseit.... és Naruto nem hagya úgy mivel amit megígért azt be is tartja:)kerüljön bármibe..... nem hinném h Sakura könyíteni fog naruto felelõsségén talán még növeli is azt..
10/10
g413qi2 2009 okt. 30. - 19:40:26 10/10
(596/1239)
Sakura szereti Narutó-t, de Sasuké-ba szerelmes. A poén az, hogy a vallomása csupa igazságot tartalmazott, Naruto mindig mellette volt és bátorította, törõdött vele, igazi hõs lett, míg Sasuke mindig ellökte magától, otthagyta és bûnözõ lett, de Sakura mégiscsak Sasuké-ba szerelmes. Azért jött elõ ezzel a hülye vallomással Sakura, hogy Naruto ne érezze magát olyan sz@rul Sasuke miatt (a szerelmének megígérte, hogy visszahozza neki azt, akibe szerelmes) és ne kockáztassa folyton miatta az életét és végre foglalkozzon mással is. Lee-n kívül mindenki tudta, hogy hazudik, Naruto is.
makaay2 2009 okt. 30. - 18:18:27
(595/1239)
jah hát Sasuke távollétében csak Naruto maradt neki ( többen is de naruto az aki....hát úgy... biztos értitek) aki a legközelebb van hozzá...... meg most h mondod emlékszem arra a részre, lehet h szereti de sztem akkor Sasuke-t is ugyan ugy, habár lehet h Naruto felé nõnek az érzelmek Sasuke felé meg csökkenek( bocs h hülyén fogalmazok)szal valószínû h nem hazudik Narutonak de teljesen igazat se mond:p mivel szeretné h Naruto visszahoza csak az má eldõlt h nem fogja tudni:)
makaay2 2009 okt. 30. - 11:25:58
(594/1239)
jah meg attól tartok hogy a SasvsItachi fight után jönnek a fillerek;((:( ...de a 133.-rész naon jó volt(Y)
makaay2 2009 okt. 30. - 11:04:12
(593/1239)
szerintem Sakura még mindig szereti Sasuke-t de Naruto iránt is érez valamit.... és külömbenis azé csinálta ezt hogy megáítsa Naruto-t hiszen õ miatta is szenvedett és felelõség nyomta a vállát nézd csak vissza azt a részt amikor Sai-val beszél Sakura..... sztem Naruto most majd beszél a fejével h õ nem adja fel Sasuke visszahozását meg ezek lesznek a szokásos dumája,meg h Sakura ezt te se így gondolod, ezeket........ és Sakurat is észhez fogja téríteni..... hát és kitudja lehet h Sakura egyiküket se fogja megkapni mivel Sasuke remélem meghal(bocsi a fanoknak) de az ilyen szereplõk a végén megszoktak halni:P és Sakura meg nem akar utána má senkivel se lenni:)( ez csak az én véleményem....kicsit elkalandozott a fantáziám:P)jah meg Narutonak ott van Hinata remélem összehozza õket kishi a végére. na enyi röviden!
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 okt. 30. - 07:31:32 10/10
(592/1239)
Szia eperBaba!

Na ez betett ajónépnek :))))))))))))))))))
Sakura elolvad, szerelmet vall :)))))))
DE! Naruto bátyó nem hisz neki.
Vajon tényleg mennyire igazak az érzelmek?
Tényleg felnõtt Sakura és beismerte hogy Naruto nagy egyéniség? (aki végig mellette volt.)

és ha már it tartunk, Hinata iránt mit érez Uccuneki Nyárutó? :D

2 csajjal is el kéne birnia egy ilyen firnyákos szuperhõsnek nem? :))))))))))))))))))))

"ki nem állhatom azokat akik saját maguknak is hazudnak" -mondja Naruto.

hááááááááát
erre mondják a helyzet bonyolodik.
Ráadásul Sakura is a vallomásában Sasuke-hez nyult vissza.
lehet még mindig köti valami?

De azok az arcok ! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Lee meg az a fatechnikás palkó
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ÓRIÁSI!

De legalább nem Sasuke One Man Show megy.
mert már BORZASZTÓ UNALMAS VOLT !!!!!


és ahogy Danzou megy hazafelé -
komolyan mintha csak egy nosztalgikua visszaemlékezés lenne a Burgthether régi szép napjaira mignon-nal meg kapuccsinóval......

:)))))))))))))))))))))))))
10/10
g413qi2 2009 okt. 29. - 19:50:29 10/10
(591/1239)
Kijött a #469 manga, Sakura vallomása a címe.
És a shippuden #133-ban most búcsúzott Jiraiya, nézzétek meg, ezzel véget is ért a Hõs Jiraiya meséje, következik újra a színpadon: Saskue.
10/10
szabomonika88 2009 okt. 24. - 14:18:51 10/10
(590/1239)
Én most nézem animében a Naruto Shippudent 130.rész-ig megvan magyar felirattal.


Most tart ott amikor a Pein és a Jiralya harholni kezdenek.
makaay2 2009 okt. 22. - 17:05:05
(589/1239)
jah azt már én is akartam írni h alig szerepel naruto....és lehet megharagudnak egyesek de engem nem érdekel Shikamaru,Tenten meg a többi... nincs semmi extra bennük.... inkább maradjanak a fõbb szereplõk és arról se feletkezünk el hogy killerbeenek is biztos rengeteg a chakrája mivel benne van a hachibi szal nem írnám le Kisame ellen (kül szerintem is közbe jön valami ha mást nem a reikage me az most rájött hogy él és megkeresi és az sem kizárt h õ is tudja hogy hova mehetett most)
10/10
g413qi2 2009 okt. 21. - 22:06:44 10/10
(588/1239)
#664
Szerintem döntetlen lesz, valami miatt félbeszakad a meccs.
Azért tudott az a shinobi Kisame erejérõl, mert ugyanabból a falúból (köd) és ugyanabból a szervezetbõl (seven swordsmen) származik.
A kagé-knak is feltûnt danzo menekülése, ezért küldték utána a byakugan-tolvaj köd testõrt.
Madara szinte bármi lehet még ezen a ponton.

#665
Madara és Danzo nem egy személy, korábban, amikor még csak épp feltûntek a színen, akkor még megvolt erre is az esély, de már biztos, hogy nem ugyanazok.
Szegény Shikamaru, ha ténleg lánya lenne Kurenai-nak :)
Korábbi viccem, miszerint néhány lány átállna Sasuke mellé Konoha ellen, úgy hogy nem is volt akkora hülyeség (Ino még mindig sír...)
Sakurá-t én nem szeretem, és nem nagyon látom, hogy olyan nagyon szerelmes lenne Narutó-ba.
Nem szerepelhet mindig mindenki, már így alig szerepel a fõszereplõ, mert mindig Sasuke van helyette, még csak az hiányzik, hogy Choji és Tenten is annyit szerepeljen, akkor állandósulna ez a mostani helyzet, hogy a fõszereplõ (aki Naruto és nem Sasgay) minden héten csak egy oldalon szerepelne.

#666
Nemrég írtam, hogy Naruto találkozik Sakurá-val, az elhívja beszélgetni, és akkor három hétig majd jegelik ezt a szálat. Hát nem rögtön beiktattak egy hét szünetet.

#667
Kisame kardja elszívja az ellenfél chakráját. Neki pedig annyi van (chakra), mint egy host-nak, szerintem a kard által szívott chakrát használja.

#668
Danzo tervei teljesen eltérnek Madará-éitól.

#669
Még egyszer nyomatékosítom, Madara és Danzo nem egy személy.
Narutó-nak nincs rinnegan-ja.
Nagato nem Örvényországból, hanem az Esõországból származik.
Mindenképpen rokonok, de ez jelenthet iszonyú távoli rokonságot is, nem harmad vagy negyed unokatestvérek, de biztosan egy közös õstõl származnak, a rikudo sage-tõl.
Ha tippelni kéne, hogy milyen erõt kapott Itachi-tól, én most azt mondanám, hogy az Uchia szentély feliratait tudja majd elolvasni, amit normális esetben csak sharingan-nal lehetne.

#670
Azért van "állítólag" vérvonal képessége, mert egyrészt Senju, ilyenkor mindenki alapból bemondja, hogy akkor mokuton (fa) technikája kell hogy legyen, másrészt minden jelentõsebb karakter két elemet tud használni (a mizukage pedig hármat!), õ pedig még csak egyet, és a fõszereplõ csak nem maradhat le.
makaay2 2009 okt. 21. - 18:40:05
(587/1239)
jah állítólag van Nerutonak vérvonal képessége és ideje lenne bemutatni.... de sztem majd a NaruvsMad fighton fogjuk meglátni..... az naon f*sza lenne ha a rinnegan volna, akkor má télleg legyõzhetetlen lenne:).... ha azt hittük hogy most van a manga a tetõpontján lehet elszóltuk me úgylátszik Kishi nem áll meg:)(hála az égnek)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 okt. 21. - 16:36:02 10/10
(586/1239)
sajnos ez van :(
shika és temari kapcsolata:
már látom a gyerekeiket:
az egyik kislány legyezõvel rendbe teszi az árnyékával babráló kisöcsit :)


sakura:
sasuke jópárszor viszautasította. nem is értem az egészet!

naruto:
én a helyében hinatát választanám.
tök szimpi a csaj, kedves, ari, szíve van és igazán szerelmes!
:)
Bár most Naru nem ér rá:
pacifista és világmegváltó gondolatok foglalkoztatják
(nõi-hálószobarejtelmek helyett) :D

danzou.
szerintem a kage-k ellen fordul.
mivel befolyásolással vádolták meg.
sõt rá is támadott Sasuke.
Ezért egy hármas-fogat alakulhat ki, ahol mindenki mindenki ellen van :(

madara:
fura hogy még egyáltalán él.
innan veszem , hogy õ egy nagyobb hatalom szolgája.

ráadásul sosincs egy jelenetben danzou-val! Ezért gyanús az egész számomra
meg hogy a sharingan ugyanazon oldalon van.
meg a céljaik is hellyel-közzel ugyanazok.
:(

szóval eszeveszett durva lesz az öszes szál elvágása :)

sasuke:
FONTOS cselekmények gyujtópontja lesz õ meg a bandája
Kérdéses ki mellé állnak.
szerintem sasuke LEHET nem éli meg a manga végét.
az 500.részre egy Madara vs Naruto fight-ot prognosztizálok. :)

szóval rendes kavar meg sok exit-álás lesz itten, Eperbaba!
makaay2 2009 okt. 20. - 17:03:14
(585/1239)
Killer bee vs Kisame fincsi harc lessz:p sztem ne írjuk le killer bee-t lehet hogy lenyomja a halfejût...jah de kisamenak ott van az a kardja ami csakrával táplálkozik vagy mi?... má régen beszéltek róla és má kicsit homályos:s de a kövi mangába lehet lessz egy kis naruto sakura talk... má alig várom:p
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 okt. 20. - 10:47:39 10/10
(584/1239)
"A nemzetközi helyzet fokozodik" :)

Kisame Killer-bee ellen?
Szerintem Kisame gyõz.
Mert csak egy Naruto szintû akárki vethet pontot egy ilyen szintû harcos ámokfutásának!

viszont fura hogy az egyik shinobi tudott egyáltalán alétezésérõl és erejének szintjérõl !
Nem?

Arra viszont már rájöttem, hogy Zetsu egyik fele beadta a kulcsot...

Viszont több kari (karakter) is bealudt:

Shino, Hinata, Kurenai, Chouji, Ino, Neji, Tenten, Gai, Tsunade (bekomált ezek szerint),
Yakushi Kabuto (miután Narutot feketelistára tette volt)

Danzouval nem tudom mi lesz.
A kage-knak nem tûnt fel, hogy pont akkortájt tûnt el, mikor Uchiha Madara feltûnt?
Ráadásul neki is ugyanott van a sharingan szeme!

Kezd az az ötletem körvonalazodni, hogy Madara csak egy külsö kivetitett báb egy nagyobb hatalom kezében! :(
10/10
g413qi2 2009 okt. 13. - 17:08:17 10/10
(583/1239)
Hokage-választás folyamata nagyjából: elõször a földesúr jelöl vkit, aztán a jonin gyûlés megszavazza.
Jelen esetben a Tûz ország földesura eléggé hülyécske, határozatlan, és szinte bárki támogatására rá lehetne beszélni, szerintem Danzo kicsit besegített a sharingan-nal, hogy õt válassza. Ezután Danzo elment a kagé-k gyûlésére, ami ha jól ment volna, és békében lezárul, akkor a jonin-ok szavazása csak formalitás lenne, mert a többi kage elismerte hokagé-nak, és a kage-gyûlés tekintélye miatt a jonin-ok kénytelenek lettek volna megszavazni hokagé-nak. Végül ott van az a sok szemétség, amit Danzo elkövetett. Kérdés, hogy a jonin-ok szavazására, ha lesz egyáltalán szavazás, mennyi derül ki. Pl Gaará-ék szólnak-e a hipnotizálásról, Naruto felhozza-e Nagato megtámadását a béketárgyaláson, Sai nyelvérõl ha feloldják a pecsétet, akkor õ is sok terhelõt tudna mondani.

Én is elfogadnám Kakashi-t hokagé-nak, feltéve, hogy akkor Danzo belép az akatsuki-ba.
makaay2 2009 okt. 13. - 16:03:50
(582/1239)
lehet úgy lesz ah mondod...:) de nekem mind1 me úgyis jó fogja kishi megoldani:)
10/10
g413qi2 2009 okt. 12. - 23:58:44 10/10
(581/1239)
Összekevertem, a kõ ott volt, õ volt az öreg lebegõ Yoda, aki simán elintézte Sasuké-t, az Esõ hiányzik még, ott van az akatsuki székhelye, és Pain volt a kage, talán átveszi Madara a helyét, ezt sem lehet tudni.
10/10
g413qi2 2009 okt. 12. - 23:50:38 10/10 Előzmény Martina91
(580/1239)
Ezzel többnyire én is így vagyok.

AvatáR: lehet, hogy azokat a falukat/országokat akarja bevonni a maga oldalán Madara, akiket nem hívtak meg a gyûlésre, ilyen nevesebb faluk a Kõ, a Fû és a Vízesés, nem tudom, hogy Orochimaru Hang falujával mi lett, és még vannak kisebb noname faluk/országok is.
Suigetsu és Juugo maradtak a romoknál, ahol vagy elbújtak, vagy elmenekültek és majd késõbb találkoznak Sasuké-val.
A negyedik Sai volt, a tinta-jutsu használó root tag, aki Sasuke helyét tölti be a csapatban.

Makaay2: nem biztos, hogy Narutó-ék a kagékhoz fognak menni, lehet, hogy hazaindultak.

Szerintem az lesz, hogy Sakura összetalálkozik Narutó-ékkal, elhívja, hogy beszéljenek, és ekkor ezt a történetszálat megszakítják három hétig, mert hokage-választás lesz.