Téma: Naruto

10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 10. - 15:14:48 10/10
(699/1239)
kíváncsi voltam mit szólsz a Danzou-memoárokhoz.

Ezek szerint rég hajtott már az öreg a hokage-ságra.
Kíváncsi volnék ki lesz az új - szavazatom Kakashi-ra tenném.(eme dolog megágyazná Naruto utódlását.)

Karin teste gyanúsan eltûnt, de nem hiszem , hogy él.

Bármennyire is adok esélyt Sakurának, a Sakura vs Sasuke meccs erõteljesen kettesre áll! :(

Ha KISHI megemliette volt az új akatsuki népeket, azoknak most kéne ringbe szállni, VAGY amikor Sasuke berobban a köztudatba Konohába...
Azt is eltudom képzelni, hogy Naruto nem engedi odáig jutni (=FIGHT, Mortál Kámbet)

Szóval izgalamasan fognak telni a még hátralévõ számok.
Látom , kedves Eperbaba, manapság Hirudzen - Eperbaba párosítás képe jön be neked, jobban mint a temari-shikamaru :)
makaay2 2010 febr. 04. - 13:23:41
(698/1239)
szerintem azé ne vedd egy kalap alá Sakurat és Karint....
valószínû hogy Sakura fontosabb neki még mindig mint a Hebi/taka nemtom most melyik a csapata( nem úgy értem hogy szerelmes belé de mégis csak õk az elsõ barátai(team7)....csak már túl nagy a sötétség a fejében..... különben Karint pont az ilyen alkalmaké választotta maga mellé.... egy könnyen feláldozható ninja plusz még gyógyítani is tud
makaay2 2010 febr. 03. - 22:30:04
(697/1239)
én nem bíznék abba a spoilerbe.... múltkor se az volt amit oda írtak... már nem egyszer.... külömben is jobb spoiler nélkül nézni....feltéve ha ugyan arra az oldalra gondolunk
makaay2 2010 febr. 03. - 16:47:26
(696/1239)
na legalább nem csak én látom így:d
de szerintem a Konoha 12-nek vagy 9-nek nem lenne sok esélye:( szóval ha valakit szeretsz közülük akkor imádkozz hogy kishi ne hozza õt össze Sasguyal egy "meg állítalak még mielõtt beérsz konohába" fihgtra mert kénytelen lesz kiradírozni a sorozatból.... elég hosszóra sikerült bocs:)
makaay2 2010 febr. 02. - 23:17:15 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(695/1239)
szerintem is a 150 kevés..... még nagyon sokat kilehet ebbõl hozni ( Kishi tudja)
Madaranak még el kell kapni Killerbe-t meg Narutot...
de mindegyiket védik a Kage-k pl: ha Killerbee-hez mennek ott a Reikage aki eléggé erõs.... és ott van Naruto egész Konoha védi most hogy nemzeti hõs lett...... állítólag jönnek új Aka tagok.... és azé Sasguynak is kell egy két oldalnyi pihenés még ha õ maga superman is...meg amilyen állapotban Sasuke van szerintem Madarán kívül mindenkibe bele fog kötni akivel találkozik..
szóval szerintem még lesznek meglepetések.... ez volt az elsõ amit megtanultam a mangából.
számíts a váratlanra:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 02. - 17:02:53 10/10
(694/1239)
nekem már nincsenek elméleteim ^^ lesz ami lesz,engem nem érdekel az sem ha nem kishi rajzolja csak legyen még sok sok fejezet :)

és legyen shikamaru temari ^^

>(Meg naruto-Hinata :)
(Hinata! Hinata! -üvölti a nép !)

? héé még ott van a nagy háborús rész is...egy nijaháborút végignézni élvezet lesz

> milyen ninja háború? Azt csak ígérte Madara. De csak 1 embere maradt: Sasuke.

, és lesznek új aka-s tagok és még nincs lezárva a sauke ügy sem...

> inkább ne legyenek új tagok :(
Hogy indokolná????


150 kevés lesz,sztem még vár ránk még jó 5 évnyi fejezet ^^

>5 év????? SZENT MAKRÉLA ! :)
Szerintem tovább facsarni nagyon nem lehet :(
Csak hokage-bõl már 3 kidõlt a sorból...... EDDIG (Sarutobi, Tsunade, Danzou) !

Hoppá! :)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 02. - 10:37:53 10/10
(693/1239)
amúgy olyan érzésem van, mintha már nem is KISHI írná / rajzolná történetet, hanem egy kreatív társulat a kiadónál :(
Olvastam is ilyesmit, hogy tán összevesztek, ezért a Shippuden se teljesen analóg a mangával.
:(((
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 02. - 10:34:30 10/10
(692/1239)
nem tudtam aludni mert egész éjszaka a Naruto-n agyaltam ! :((((((((
Íme az eredmény:

AD 1, Kakashi lesz a Hokage -megelõlegezve ezzel Naruto éráját...
AD 2, Naruto és Sasuke összecsapás ELKERÜLHETETLEN, hacsak Madara újabb noname tagokat elõ nem vezet.

Ha összecsap Naruto meg Saske elõtte lehetséges lesz egy Sakurá-s közjáték, hisz ezt a szálat is le kell zárni !

De van pár variánsom a Naruto vs Sasuke (2.menet!)-re IS. ÍME ! :

A, Sasuke-t megölik - ottmarad Madara.
INNENTÕL A hangsúly arra helyezõdik hogy gyenge pontját / pontjait megtalálják

B, Sasuke veszt, de Madara kimenti.

C, Valami történik = Patthelyzet

D, Naruto veszt -
elmegy edzeni Killerbee-hez / bárkihez
---Sasuke megöli Kakashit meg /és / vagy akárkit aki rossz szemmel néz rá. :(

Jön egy harmadik - epikus méretû - ütközet melyben Naruto 1000 SZÁZALÉK hogy GYÕZ.

E, Naruto kvázi "meghal",ám valami megsegíti s még erõsebben tér vissza.

***
Bárhogy is de szerintem még 150 részt hozzáragasztani fizikai képtelenség.
ANNYIRA leszûkültek a lehetõségek.
A szálak - valahol a Mély sötétjében- kezdenek összefutni !
makaay2 2010 jan. 31. - 15:34:27
(691/1239)
remélem Naruto tovább fejleszti a sage modót a tökéletesre mert biztos lehet legfeljebb megint elmegy a békákhoz...talán elõbb utóbb azzal az erõvel megtanulja irányítani a kyuubi-t még ha nem is teljesen de legalább a 4 farokig meg kéne.... úgy már elég erõs lenne hogy bárkit elintézzen... szerintem:)... csak az a baj hogy egyáltalán nem akarja használni a 9 farkú csakráját:(
10/10
g413qi2 2010 jan. 31. - 12:53:07 10/10
(690/1239)
Madara szeretné maga mellett tartani Sasuké-t, és most lekötelezte azzal, hogy lehetõséget adott neki megküzdeni Danzó-val. Lehet, hogy õ most nem is tudott volna harcolni Danzo ellen, nem tudunk semmit az állapotáról, eddig kerülte a küzdelmeket, talán nem ok nélkül.
Nem tudom ,hogy most ki az erõsebb, a mangekyó-t tökéletesen használó Sasuke, vagy sage Naruto. A mangekyó-val nagyon megerõsödött Sasgay, és a sage módot még csak egy küzdelemben használta Naruto, ezért még nem lehet viszonylag pontosan belõni az erejét. Itachi Susanó-jának különleges fegyvere volt, egy legendás kard, azért tudta elzárni Orochimaru-t, Sasuke Susanó-jának nincs ilyen különleges fegyvere (még).
makaay2 2010 jan. 30. - 23:00:07
(689/1239)
de Madara nem tart attól hogy Sasuke túl erõs lesz és szembe fordul vele?
lehet hogy ha adna neki sharingant akkor az valami megspékelt lenne amivel kordában tudja tartani.... szerintem elképzelhetõ lenne.... vagy Madara ennyire erõs?
igaz mondta hogy árnyéka régi önmagának de azé volt oka hogy nem õ küzdött meg Danzou ellen.... és nem csak azé mert tekintettel van Sasguy bosszújára...
remélem hogy most elindulnak Konoha felé ahol biztos hogy szembe kerülne Narutoval... szerintem Naruto most legyõzné me mégis csak bölcsebb lett Sasguy meg megõrült....de ki tudja.... csak Kishi:D.... az interjún azt mondta Naruto erõsebb( õszintén remélem)de hát a Susanooval tud pecsételni nem? Itachi tudott vagy mit csinált Orochimaruval.... nem naogyon értettem azokat a részeket:/
10/10
g413qi2 2010 jan. 30. - 20:55:18 10/10
(688/1239)
A szoborral kapcsolatban minél többen vannak, annál gyorsabban megy a procedúra.
Sasgay még messze van a megvakulástól, mert igaz, hogy intenzíven használja, de még friss az új szeme (Itachi kb 8-10 évet bírt ki a mangekyo-val), és mert õ a fõszereplõ. De ha meg is vakulna, Madará-nál van Itachi teste, szerintem minden gond nélkül kicserélnék Sasuke szemeit Itachi-éival.
makaay2 2010 jan. 30. - 20:30:47 Előzmény g413qi2
(687/1239)
én ahogy észre vettem a hachibi átváltozása hasonlít a legjobban a kilencfarkúéhoz ezé gondolom hogy lehet hogy neki is van egyfajta gyógyítási képessége....
killerbee testét is bevonta az a buborék szerüség ezé gondolom....de remélem látjuk még harc közben, talán akkor többet tudunk meg....arra is kíváncsi vagyok hogy Madara mért nem tart egyet meg magának, biztos jól jönne neki és használni is tudná......
még arra a szoborra visszatérve ahoz hogy bevigyék a bijuu-k csakráját mind a 10 tag kellet nem? és ahoz hogy kivegyék nem kell?.........
még azt várom hogy mikor vakul meg Sasguy mert remélem megvakul ha már ennyit használja a mangeyot.... itachi se merte sokszor használni....
10/10
g413qi2 2010 jan. 30. - 12:53:10 10/10
(686/1239)
Igen, a négyfarkú is tûz típusú, azért nem õt tippelem, mert a majmokat már Sarutobi-ékhoz kötöttem, és Sasuké-nak van macska-kapcsolata (manga #354). Csak az biztos, hogy a sharingannal lehet irányítani a kilencfarkút, de azt még tudhatjuk, hogy a többit is lehet-e irányítani vele. Ha lehet irányítani, akkor nem szükséges Sasuké-ba zárni. Engem az foglalkoztat most a biju-kal és jinchuriki-kel kapcsolatban, hogy van-e mindnek passzív védelmi rendszere. Gaara esetében a homokpajzs, Naruto esetében a gyógyítás, és a többirõl nem tudunk semmit. Azért örültem egy picit KillerBee szereplésének, mert reméltem, hogy errõl kiderülhet valami, de nem derült.
makaay2 2010 jan. 30. - 11:32:27
(685/1239)
én úgy tudom h a 4 farkú is tûz típusú nem?
de végül is a sharingannal mindegyiket tudja irányítani...
meg most jut eszembe hogy hogy adja neki? maga mellé me úgy tudja irányítása alatt tartani vagy bele pecsételi?
lehet hogy elég hülye kérdés:s.... bocsi elõre is de most megakadtam ennél a témánál:d mindig is érdekeltek a bijuu-k kár hogy alig szerpelnek
10/10
g413qi2 2010 jan. 30. - 08:05:23 10/10
(684/1239)
Ha ad neki, mi egyáltalán nem biztos, akkor szerintem a kétfarkú macskát kapja meg, de csak a macska és a tûz miatt tippelem ezt. Hiába a kyubi a legerõsebb, ha nem használják, akkor nem számít, milyen erõs. Ha kap Sasuke biju-t, akkor nyilván ezt is olyan sokára tanulja meg használni, mint minden mást, vagyis már aznap délután tökéletesen fogja tudni használni.
makaay2 2010 jan. 29. - 22:18:01 Előzmény g413qi2
(683/1239)
köszi:)
de azé remélem nem ad neki...akkor már Narutonak is kéne sharingan:D habár mind1 melyiket adja a kyuubinál nincs erõsebb....
csak meg kéne tanulnia használni.... abba reménykedek hogy killerbee-vel összehozza Kishi mert lehet hogy õ tudna neki segíteni... mégis csak teljesen uralja a hachibit..
10/10
g413qi2 2010 jan. 29. - 18:46:06 10/10
(682/1239)
k:miért adna neki biju-t? v:például azért, hogy maga mellett tartsa (manga #404)

k:úgytom hogy elveszi õket nem adogatja? v:kage-gyûlés konklúziója: az akatsuki nagyon meggyengült, és hogy a maradék két jinchuriki-t elõcsalogassa, háborút indít (manga #468)

k:vagy úgy gondolod ad neki és ha megvan amit akart visszaveszi? v:igen, valahogy így gondolom

k:meg ott van az a szobor... kilehet abból venni ha egyszer beszívta? v:ha nem lehetne, akkor Madara végsõ terve értelmetlen lenne, mert õ sem tudná kiszedni a tízfarkút

k:meg nem úgy volt hogy csak pein tudja meg idézni?:s v:lehetséges, hogy csak õ tudja megidézni, de most épp megidézett állapotban van, és Pain nélkül is mûködik (manga #417, #419)
makaay2 2010 jan. 29. - 15:20:48
(681/1239)
miért adna neki biju-t? úgytom hogy elveszi õket nem adogatja? vagy úgy gondolod ad neki és ha megvan amit akart visszaveszi?
meg ott van az a szobor... kilehet abból venni ha egyszer beszívta? meg nem úgy volt hogy csak pein tudja meg idézni?:s
10/10
g413qi2 2010 jan. 29. - 13:12:27 10/10
(680/1239)
Azért még nem 100%, hogy megölte Karin-t, csak 99. Majd ha a következõ részben megerõsítik, akkor tényleg tekinthetjük halottnak. És itt utalnék vissza a 633. és 634. hozzászólásokra.
Viszont tudom fokozni a hangulatot: ha Sasuke Madara mellett marad, akkor vszínû kap tõle egy biju-t, és így még erõsebb lesz.