Téma: Naruto

10/10
szabomonika88 2010 jún. 25. - 10:17:17 10/10
(899/1239)
Én nézem az Animét és olvasom a Mangát is.
És tényleg vannak olyan részek ami sokkal jobb Animében mint Mangában.De viszont ez igaz a Mangára is.
Én õszinte leszek. nagyon drukkolok hogy Hinata és Naruto össze jöjjenek a végén.
Úgyhogy ez a rész nagyon tetszett ahogy Hinata kiált Narutoért és bevallotta neki a szerelmét.
Nagyon várom a következõket, mint a Mangát mint az Animét.
És Hinata kis kori arca tényleg nagyon szépen meg van rajzolva.
10/10
g413qi2 2010 jún. 25. - 06:20:00 10/10
(898/1239)
És az anime, ideiglenesen Hinata fõszereplésével? A róka kitörése a következõ részre csúszott, de szerintem nagyon jó/szép rész volt.
10/10
szabomonika88 2010 jún. 24. - 16:11:19 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(897/1239)
Igen az nekem is nagyon tetszett.
Õszintén megvallva én is olyan természetû vagyok mint Kushina.
Én is kijövök a sodromból.
Azt a rész én nagyon sokszor el olvastam annyira tetszett.
És az is nagyon tetszett mikor Narutó az elején azt mondta neki hogy õ a róka alakja.
Meg az is nagyon jó volt ahogy legyõzte a rókicát.
Nagyon várom a jövõ hetet hogy megtudjuk Kushina történetét.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 23. - 18:10:28 10/10 Előzmény szabomonika88
(896/1239)
DATTEBANE !!!!!! :))))))))
:DDDDDDDDD
Kíváncsi vagyok Kushina történetére. Remekül van megrajzolva, mintha élne !
És az a paradicsomos utalás óriási volt ! :DDDDDDDDD
makaay2 2010 jún. 21. - 10:58:34
(895/1239)
arra én is emlékszem de ott csak arra volt képes hogy lássa de most már lehet többre is.....
10/10
szabomonika88 2010 jún. 19. - 14:33:29 10/10
(894/1239)
Dattebayo!!!!
makaay2 2010 jún. 19. - 14:25:29 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(893/1239)
nem írném le Sasguy-t mivel megkapta Itachi szemeit és azé nála a susanoo meg az amaterasu a susano szinte mindent kivéd szal sztem egy rasen shurikent is eltudna most már hárítani az amaterasu meg mindent megéget lehet az bármi és most a genjutsuja is eléggé megerõsödött.... és ott az alapja minden technikájának a sharingan na meg amatersaura visszatérve a 8 farkút is leterítette vele.... a küzdelmük most lenne akkor eléggé kiegyenlített harc lenne talán Naruto 1 picit erõsebb...csak még azt nem tom biztosan h mivel a sharingannal lehet irányítani a rókát ezé Sasguy nem fogja egy kicsit zavarni Naruto és a róka összhangját vagy csak Madara tudja irányítani?
egy szó nagy fight lesz!! lesz benne Sasuke one man show meg Naruto handbook!:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 18. - 11:42:25 10/10
(892/1239)
sztem is .. a sasuke- nyárutó harc esélyese mostanság nyárutó lett.. egyértelmûen.. ez a rasengan-rasenshuriken zárótûz borzasztóan brutálisra sikeredett.

Lehetséges hogy Itachi egy genjutsiu elleni védelmet pakolt rá-- ami rá is férne.

a narutopedia szerint a hand seals-ben is fejlõdhetne...

az is igaz hogy jelentõs lakberendezõi csoport kel oda -ahol Sasuke meg Naruto fight-olni fog.
és Madara az ûr-jutsu-val és egyéb nem ismert paramétereivel borzasztó .(

kiváncsi vagyok ki fogja elintézni a többi Akatsuki tagot?

-Kisamet szerintem a Bee- Naruto duó ---
de valszeg azt is túléli, hogy odacsõdítse a többieket egy epikus méretû ütközetre.

--Zetsu ellenfele Kakashi lehet.
---Kabuto-é meg a Homokrejteki törzsgárda.
----Suigetsu és Juugo úgy érzem MÁR NEM rúg labdába :)
makaay2 2010 jún. 17. - 22:37:22
(891/1239)
megint megnéztem a fejezetet és azé Naruto a rasengant tökélyre fejlesztette... tök sok klón és mindegyiknek egy óriás rasengan a végén meg egy rasenshuriken is.... elég durva...
és mostantól többet is megfog tudni csinálni mivel tudja irányítani a rókát és szinte végtelen chakrája lesz ezzel még a remete formát is sokáig tudja fent tartani...
azé Sasukét megnézném amikor Naruto kb 100 klónt megidéz és mindegyiknél egy rasengan(óriás) plusz egy-két rasenshuriken..... szerintem a környékbõl ahol majd harcolnának semmi se maradna:P
szerintem most Sasuken meg Madarán kívül senkinek sincs esélye Narutó bátyó ellen... most kéne egy Pain harc... nem sokáig tartana:D... habár Bee is ott van a szeren biztos sok trükkje van még a hachibivel:)
jah és a következõ movie utáni movieba már remélem Naruto irányítani tudja majd a rókát és a film végén egy nagy szörny csata lenne:D
makaay2 2010 jún. 17. - 12:18:45
(890/1239)
elõzõ nem sikerült de ez az a gömb
makaay2 2010 jún. 17. - 12:17:18
(889/1239)
.....az a fekete gömb meg valószínû tömör chakra volt a róka legerõsebb támadása... amikor Naruto Orochimaru ellen harcolt láttunk hasonlót meg Bee harcánál is Sasukeval...de mivel Naruto már tudja irányítani nem engedte h ellõje és visszazárta egy új fajta pecsétel amit láttatok is...--->röviden a gömbrõl amit valahogy senki se ért csak én:D
a történetedet meg még nem sikerült megemésztenemXD
makaay2 2010 jún. 17. - 10:15:28
(888/1239)
Bee-nek más fajta pecsétje van és tudtommal a 8 farkú nem tiszta gyûlöletbõl van mivel eléggé jóban van bee-vel...
különmben is Narutoba a róka kedvesebb felét(vagy hogy fejezzem ki) zárta el a 4.
akkor elképzelhetjük milyen lehetett a másik fele..
az a fekete gömb meg valószínû tömör chakra volt a róka legerõsebb támadása... amikor Naruto Orochimaru ellen harcolt láttunk hasonlót meg Bee harcánál is Sasukeval...de mivel Naruto már tudja irányítani nem engedte h ellõje és visszazárta egy új fajta pecsétel amit láttatok is...
és Kushina története érdekes lesz de arra rájöttem h nem éri meg találgatni mivel Kishin nem lehet kiigazodni...
az én véleményem szerint Kushinán eluralkodott a róka és Minato egybõl Narutoba zárta és Madara csak elterelés volt, de ez csak az én véleményem.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 17. - 08:31:37 10/10
(887/1239)
kvázi akkor az kellett történnie, hogy a róka...
KÉTSZER TÁMADT

elõször Kushinába zárták, majd miután Madara kiszedte (és ráengedte a falura), került Nyárutóba......
AGAIN !

de vajh mindkétszer Madara engedte a falura?
Vagy úgy volt elzárva a bestia, mint a Nyolcfarkú a rejtett Felhõben? (dázsában, stb,)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 17. - 08:27:14 10/10
(886/1239)
szia eperbaba ! ez a 499. nem volt pitlák ! :)
de ez hogy Kushina volt az elõzõ Hordozó, sok mindent felborít.

És mi a helyzet ezzel az új pecséttel?
Nem úgy volt, hogy kihúzza a róka csakráját s aztán uralja? úgy láttam: sikerült.
hisz új aurája lett Nyárutónak.
Bee valószínûleg nem zárta új pecsétbe a sajátját, az tuti.

Nyárutó meg nem akarja bántani Vuk-ot? Miért?
Amaz még megakarta ölni !

És az a fekete gömb a legvégén? mi folyik itt? :(

***********

Lehetséges hogy Madara rávette Kushinát:
kiveszi õ a kilencfarkút a születés után.
Kushina meghalt, Madara ráeresztette a falura a fenevadat.
Minato rájött a dolgokra, ismét visszazárta a csecsemõbe Vuk-ot.
A babába pedig maradt némi Kushina-chakra is.

Ez elképzelhetõ forgatókönyv, nem?
makaay2 2010 jún. 16. - 23:17:42
(885/1239)
szerintem nyugodjunk le és majd reggel felfogjuk ezt a fejezetet XD
makaay2 2010 jún. 16. - 23:15:58
(884/1239)
lehet a róka maga Kushina volt(elszabadult benne valami miatt lehet me madara csinált valamit a sharingannal) és narutoba zárta el azé van Kushina chakrája Narutoban és azé ilyen Naruto csakrája..........?:D
makaay2 2010 jún. 16. - 23:13:32
(883/1239)
lehet hogy ezért hozták el a falujából mert csak neki volt olyan chakrája ami elviseli és gondolom ezért is akarták elrabolni.....
szépen majd össze áll a kép csak figyelnünk kell...
húú most le kell mennem inni mer kiszáradtam XD
makaay2 2010 jún. 16. - 23:10:59
(882/1239)
nem tom elképzelni.........
lehet h madara hívta elõ valami jutsuval, mert Kushina szülés után le volt gyengülve és egyszerû volt... de lehet h már jóval elõtte megszabadult Kushina tõle ..áááááááááááááááááááááánem tudom elképzelni:S
szerintem a köv fejezet lesz az eddigi legjobb,legizgalmasabb,legérdekesebb leglegleglegleglelgstb........:D:S
makaay2 2010 jún. 16. - 23:03:40
(881/1239)
lehet az történt h Kushina elvesztette felette az uralmat valami miatt....hú már nagyon várom:Dez valami eszméletlen fejezet volt fõleg az utolsó oldal:)
makaay2 2010 jún. 16. - 23:02:19
(880/1239)
Kishi tényleg nagy dologra készül az 500 fejezet alkalmából eddig csak tippelgettünk de nem tudjuk Kishit kiszámítani ismét kitett magáért.............áááááááááafadf
bocs nagyon bepörögtem:D