Téma: Naruto

10/10
g413qi2 2010 febr. 26. - 14:30:17 10/10
(739/1239)
#876; 877; 881 Azért akarja egész Konohá-t elpusztítani, mert Konoha miatt kellett a klánjának meghalnia. Az a négy ember, aki Itachi-t utasította nem saját jókedvébõl adta a parancsot, hanem a falu békéjének megõrzése érdekében.
Nem szállta meg semmi Madara másik dimenziójában, csak az amúgy sem kicsi önbizalmát tovább növelte, hogy a kagé-k ellen pariban volt. Rájött, hogy olyan erõs már, hogy el tudja pusztítani Konohá-t.

#887 Az interjúban nem szerepel olyan, hogy hamarosan vége, csak az, hogy már nagyjából kitalálta a végét, ami persze még ezerszer megváltozhat. Nem kell csodálkozni azon, hogy már nagyjából eldöntötte a végét, inkább akkor csodálkoznék, ha még nem döntötte volna el.

#899 Sasuke értelme egyrészt a rivális szerepe Naruto számára, másrészt az egyensúlyon alapuló keleti gondolkodás szerint Sasuke Naruto ellentétpárja.
A taka (sólyom) Sasuke csapatának a neve, eredetileg kígyó (hebi) voltak, Itachi után az új célpontra már sólyomként indultak vadászni. Egy viszonylag jó cikk a sólyom-kígyó szimbolikáról: http://naruto-mangaspoiler.blogspot.com/2009/08/snake-and-hawkanalysis.html
Kinél tanulna tovább Naruto? Hát én reménykedem benne, hogy feltûnik valami rokon, esetleg anyai ágról. Valahonnan csak meg kellene tanulnia az apja jutsu-jait is, a könyvtár pedig nem sanszos. Bár az árnyékklónt is magától tanulta meg egy tekercsbõl. És ott van még a tekercs-béka (a 370. manga részbõl) amivel a róka chakrá-jával tudna kezdeni valamit, de azt úgysem fogja használni. Egy ideig azt nézegettem, hogy ki tudna neki valami szél-technikát tanítani, Homokrejtekben sok szél-chakra típusú ninja van, csak egy cserediák program kell.
Gaara megvédi Narutó-t: az akatsuki nem „hirtelen„ meggyilkolni akarja Narutó-t, hanem elrabolni, és kivonni belõle a róka chakrá-ját, ami több napig is eltartó folyamat, ami elég arra, hogy értesítsék Gaará-t, aki nagy erõkkel tud a helyszíre vonulni és homokba folytani minden bûnös lelkeket.

#903 Ha csak háromnegyed tízkor olvastad, akkor nem Te olvastad elõször, csak Te jelentetted be elõször, hogy elolvastad. Régebben péntek reggelente jelent meg az új rész, de manapság már csütörtök a természetes megjelenési idõpont, ha ennél is korábban, már szerda este olvasható, csak akkor szoktam itt jelezni. A csütörtöki idõpont már olyan természetes, hogy arra nem szoktam külön felhívni az érdeklõdõ közönség figyelmét.

#905 Mit néz végig Itachi?
Kitört Sakurá-ból a hõsnõ: nem tudom észrevetted-e, de nem tudta leszúrni Sasuké-t. Lett volna rá lehetõsége, de nem tudta megtenni.

#907 Itachi halála, a többiek nevetnek rajta: Sasuke ezt úgy gondolja, hogy Itachi a klánja lemészárlásaval megteremtette a falu számára a gondtalan életet. Sasuke élete tönkrement, a saját szenvedéseivel ellentétbe állítja és erõsen eltúlozza a falu viselkedését, ami szerinte Itachi áldozatának hála élheti a nyugodt, vidám hétköznapokat. Ha szóba került valamikor a mindig vidám, kvázi mindig nevetõ faluban Itachi, akkor negatív kontextusban (gúny, megvetés) beszéltek róla (gúnyos nevetés, megvetõ kinevetés). Ezt akarja most megváltoztatni, hogy vidám kacajok helyett jajveszékelések és sirámok hagyják csak el a falusiak száját.


Sasuke susanó-ja kezd olyan alakot felvenni, mint Itachi-é volt, nyilván megkapja a szuperkardot is, elvégre Sasuké-ról van szól. Mint érdekesség: Sasuke ezekben a fejezetekben küzd a volt, a jelenlegi és a leendõ hokagé-kkal.
makaay2 2010 febr. 25. - 22:40:30
(738/1239)
nemrég mondta Kishi hogy ha lesz Naruto vs Sasuke akkor csak a vége felé... gondoljátok itt a vége?:D még van egy két elvarratlan szál...
és abba biztosak lehetünk hogy ha majd lesz harc akkor nagyon durva lesz durvább lesz mind ami most lenne...
makaay2 2010 febr. 25. - 22:30:10
(737/1239)
ugyan má Sasuke nem fog meghalni ez 1000 százalék!! rá teszem az életem..
mivel má annyira kimerült még a rendes sharingant se tudja használni így semmi esélye Narutoval szembe...
azt tartom valószínünek hogy Madara visszajön elviszi egy másik dimenzióba Sasguy-t és végre bekövetkezik amit Kishi mondott Madara vs Naruto!
és amit még mondott az interjuba valamelyik meghal a másik meg nem tud már többet harcolni.... lehet hogy kakashi meghal és Sakura má nem fog tudni harcolni?????.... vajon kire gondolt Kishi??????? ÁÁÁ NEM BIROK VÁRNI MEGYEK ÉS FEJBE LÖVÖM MAGAM
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 25. - 15:41:40 10/10
(736/1239)
nha ja.. Kabuto azt mondta: Naruto-t felrakta a feketelistára.. csak elõbb megtanulja kontrollállni új erejét. (melyet orochimaru-tól csent el)

sasuke tényleg kezd rémképeket látni.
De mi volt az a dolog Itachi halálával, hogy a többiek nevettek rajta? meg hogy "egyesültek a gúnyban és a megvetésben?" és ezért "a gyötrelem sikolyait kell rájuk hozni?"
(a zárójeles részek sasuke mondásai)

tényleg elszaladt a paci õvele.
De Naruto se sokat fog próbálkozni visszanormalizálásával... az az érzésem :)

tényleg nehéz lesz azt az egy hetet kibirni.
Jössz eperbab?
beugrunk a GMC Delorian-be, felgyorsítunk 88 mérföld per órára...
s VISSZA a jövõbe !!!!!! xD
10/10
vicabond 2010 febr. 25. - 14:44:18 10/10
(735/1239)
Én még azért reménykedek.
Minden idegszálammal azon reménykedek, hogy ez a szerencsétlen vadbarom Sasuke végre észhez tér:S
Egyébként valószínûleg naiv vagyok, de szerintem akkor sem ölte volna meg Sakurát. Szerintem az utolsó pillanatban megállt volna.
Vagyis ezt szeretném hinni, de tudom hogy nem:S:S
De tán most, hogy itt van Naruto valamennyire észhez tér.
Vagy nem.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 25. - 09:48:34 10/10
(734/1239)
tehát én olvastam el elõszõr a 484-et :)
borzasztóan izgalmas.
És felbukkan NARUTO!
Végre!
asszem végleges döntést hozott és igen keményet
itten fájght lesz, méghozzá a kõkeményebbik, irgalmatlanabbik fajtából.

és ki lehet sakkozni, hogy Kakashi elviszi Sakurát.
(Meg karin-t)

szóval sasuke se ugyanaz a személy.
bárki is most, Naruto nem fog kesztyûs kézzel bánni vele!!!

GO NARUTO GO!

végre sok -sok narutoval...
Minden idõk legjobb részei jönnek emberek !!!!!!!!!
makaay2 2010 febr. 23. - 13:18:58 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(733/1239)
Naruto-t taníthatják azok a békák ... hiszen a sage modeot is õk tanították meg neki.... akkor már Jiraya halott volt....
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 22. - 09:38:02 10/10
(732/1239)
majd én megvigasztallak... Így ni :)
(átölel eperbab - remélem a párod nem páhol el ezért :)

Mondom: valami nagyobb indoka van hogy sasuke még életben van, hisz akkor rég kihúzta volna.
Gondolom nem az a létének értelme, hogy Naruto kinyírja, mert akkor azt is megtehette volna már rég.
(bár az Akatsuki felbukkant)

Mi az a Taka? Az interjúban beszéltek róla.

És kinél tanulna tovább Naruto?
ugye nem akar KISHI egy vadidegent belecsempészni -nagy erõvel meg nagy tudással?
Ilyen húzás legutóbb a DragonBálba volt, amikor kiderült hogy földönkívüli songoku és ezért erõsebb az itteni népeknél. :)


Tényleg érdekes elgondolázni rajta, mi van, ha Kakashi meghal/ veszít. Az õ hokage-sége reálisabb alapokon nyugszik. Már Tsunade halálakor gondoltak rá.
Gai sensei lehetne mondjuk hokage.De ez meg nem akkora ötlet, mint Kakashié :)

tényleg nagy a homály konoha körül. Mintha soha nem létezett volna :(
bár nekem már az is gyanús volt, hogy Gaara megígéri: az élete árán megvédi Naruto-t...
aztán angolosan olajra lép :(
Eredmény = rengeteg kérdõjel az olvasói fejekben.

szerintem lesz még fordulat. De még 100 részt egyszerûen nem tudok elképzelni.
Még valamit alkot Madara az uchiha örökséggel -az is bekavar.
de aztán egy Naruto-Sasuke párharc biztos lõn!

kedves eperbab! olvasd el az 1.résztõl a sorozatot.
:)
Az rávilágít jópár dologra, plusz a naruto-sasuke vetélkedésre is.
makaay2 2010 febr. 21. - 19:40:18
(731/1239)
pl szerintem mostani fillerbe is utalhatna rá:D beleférne...
Sasguyról meg annyit hogy most már tényleg csak egy kriptonittal lehetne meg állítani....szerintem régen is ekkora átfedések voltak csak akkor nem egy fejezetet olvastál egy héten nem?
me én pl elõbb az anime-t kezdem el nézni és egyszer olvastam bele a mangába és azóta is a rabja vagyok....elolvasok 1 fejezetet és kb aznap este végig azon agyalok.... remélem nem csak én csinálom ezt:)
makaay2 2010 febr. 21. - 11:55:54
(730/1239)
nem akarlak megbántani.. de szerintem van jobb dolga mint Shikát meg Temát összehozza..
de az is igaz hogy nem kerülne sok idejébe... de szerintem az animebe egy fillerbe lazán beleférne...
makaay2 2010 febr. 19. - 17:10:39
(729/1239)
szerintem még egy 100 fejezet benne van a pakliba..... biztos!....ez a minimum....
ha meg véget ér.... akkor mi is véget érünk...
jó lenne ha utána Kishi egy új mangába kezdene ami hasonló a Naruto-hoz:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 19. - 09:46:19 10/10
(728/1239)
Szóval az Ende gut alles gut napokat éljük...
:(
Szóval a sasuke- kakshi után indulnak be a dolgok. Kíváncsi vagyok mi lesz madara gyenge pontja.
Valahonnan azt is meg kell tudniuk!
makaay2 2010 febr. 18. - 22:49:49
(727/1239)
nm!
kül azt mondja hogy ha elgondolja a következõ szálat akkor eltervezHETI a végét...szóval nem biztos hogy ez rövid idõ alatt meg lenne.... sõt valószínû hogy még nagyon sok vissza van... hiszen azé sok elvarratlan szál van amit nem lehet 8-9 fejezet alatt befejezni.... szerintem no para
SabakuNoGaaga 2010 febr. 18. - 17:22:31
(726/1239)
...:::[ Csatlakozom a síráshoz... ]::::....
makaay2 2010 febr. 18. - 17:11:38
(725/1239)
ez a legújabb
Takeuchi: Naruto japán szinkronhangja
Sugiyama: Sasuke japán szinkronhangja
Nakamura: Sakura japán szinkronhangja

Minden japán szinkronszínész feltehetett egy kérdést Kishimoto-senseinek. Ahogy azt várhattuk, Nakamura azt kérdezte, hogy mi lesz Sakurával.

Kishimoto: "Õszintén, ha nõiség szempontjából nézzük, akkor nem volt eddig fõhõsszerû. Mondhatnánk, hogy Hinatára jobban ráillik a fõhõsnõ szerep, mint rá. De mivel tudjuk, hogy Sakura valahol mélyen igazi hõsnõ, így biztos, hogy mostantól ki is fogja mutatni ezt. Naruto közel áll hozzá, de Sakura még mindig Sasukét szereti, ahogy a beszélgetésbõl azt kivehettük. Nagyon gõgösen viselkedett, és Narutóhoz elég csúnya szavakat vágott... nem? Nem emlékszem."

Igen, jól hallottuk, mikor megkérdezte Morikubo, hogy mi a helyzet Shikamaru szerelmi életével, Sugiyama valóban beszólt, hogy "A Homoki csaj".
Kishimoto azt mondta, hogy nem akar Shikamaruról írni ezzel kapcsolatban.

Takeuchi: "Narutóból Hokage lesz?" amire Kishimoto azt mondta, hogy "Talán Hokage lesz". A közönségbõl ricsajt váltott ki.

Takeuchi: "Sakura-chan nem lesz hamarabb Hokage, mint Naruto?" amire Kishimoto azt mondta, hogy "Kizárt!"

Kishimoto bejelentette, hogy Naruto tovább fog edzeni.
Takeuchi: "Tehát Naruto még erõsebb lesz."

A következõ évben Kakashi lesz a fõ karakter.
Takeuchi: "Jobb lesz, ha ezt nem mondjuk el Kazuhiko-sannak."

Sugiyama: "Nyilván nem fog nyilatkozni a Danzouval való harc kimenetelérõl, de mi lesz utána a Takával?"
Kishimoto: "Nem mondom el, mi lesz a Danzouval való harc vége, de valami történni fog a Takán belül (szerintetek?) és Sasuke tekintetében egyre jobban megül a gonoszság. Nemrég döntöttem úgy, hogy a sztori ilyen irányt fog venni."

Takeuchi: "Naruto és Sasuke meg fognak küzdeni egymással?"
Kishimoto: "Szerintem fognak, de ha megírom ezt a történetet, akkor az biztos a befejezés közelében lesz..."
Morikubo: "Szóval nem tervezted még el a befejezést?"
Kishimoto: "A vége, hogy is mondjam, ha a következõ történetszál elképzelése stabilizálódik, akkor eltervezhetem már, hogy hogyan végzõdik."
10/10
g413qi2 2010 febr. 18. - 16:57:35 10/10
(724/1239)
#636 hozzászólásom egy kis interjúgyûjtemény.
10/10
vicabond 2010 febr. 18. - 16:56:50 10/10
(723/1239)
Egyébként Sasuke és Naruto nem csap össze....Kishi mondta egy interjúban, hogy az csak a vége fele lesz, mikor már nem akarja folytatni...de még nem tudja a végét, most csak belevisz egy új eseményszálat és kész.
Azér ajánlom, hogy ne gyilkolja ki Sasut, Narutot és Sakurat..
10/10
vicabond 2010 febr. 18. - 16:53:12 10/10
(722/1239)
Najó,én behalok. Kishi azt nyilatkozta egy interjúban, hogy Sakura mostmár elkezdi fõhõsnõi pályafutását, erre fogja mahát és elküldi a francba semmi féle fontos szerep nélkül! Legalább egyet bemodhatott volna Sasunak!!!
Sasu is kikészít...Nemigaz, hogy ennyire megõrüljön. Képtelenség. Az a röhögés! Komolyan...Orochimaru is megirigyelhetné...
makaay2 2010 febr. 18. - 16:05:12
(721/1239)
egy valamiben biztosak lehetünk.... abba hogy Kakashi nem fog meghalni!
Kishi elmondta h nem tervezi hogy eltünteti meg õt akarja elõtérbe helyezni ebben az évben ( 2009 ben mondta hogy 2010 kakashi éve lesz)szóval sztem lesz egy kis bunyó és meg érkezik Naruto barátunk és Sasguy pedig szépen elmegy mert biztos sok lenne neki 2 ilyen erõs ninja(vagy mégsem) ha meg nem Madara majd érte jön és elviszi mielõtt Naruto elbánik vele....kb erre számítok ... habár Kishi sokszor megcáfol mindenkit egy-két fordulattal....
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 18. - 15:55:34 10/10
(720/1239)
megvigasztallak.. így ni :)
lehetséges hogy a kage-k elleni küzdelem után-amikor beszippantotta, valamit átváltoztatott benne Madara.
Hisz mikor kijött sokkal morcabb volt, és fejlõdött is.

Igen. sasuke még így is egy szinttel feljebb van, mint öreg mestere. pedig szinte nullára hajtotta magát, nem is olyan rég -
a madara-i instrukció szerint a bázison kéne pihennie.

Kakashinak elvileg hokage-nak kéne lennie, hogy Naruto fönöksége elé megágyazzon
(hacsak Kishi el nem felejtette , hogy Naruto mindenáron kage akar lenni)
Ha meghal, az annak a jele, hogy KISHI már nem lát fantáziát a továbbmozgatásában és elképzelni nem tudja mit kezdjen vele.
de akkor tényleg ki lesz itt hokage?
:(

Mert Naruto-é még túl korai...
AZ TUTI!
meg még forrófejû kissé még mindig.
Ami, lássuk be, nem egy kage-erény... és a vének is bizalmatlanok vele, úgy érzem.
Legalábbis nem gondolkoznak õbenne, mint vezetõ személyben.
na :S


kábé úgy 30 százalék esélyt látok rá, hogy a halál elõtt NARUTO odaér
-akkor aztán nagy (óriási, gigantikus) hadd-el-had kezdõdik.
Az lesz az évszázad fightja... :)

kakashi vs sakura?
Hát...... egyes nõk vonzódnak az idõsebbekhez ez tény, Sakura meg amúgy is szabad :)
Hát kedves izgulós Eperbaba... rajtuk múlik :)))))))))))

Jelen állás szerint egy Shikamaru- Temari illetve
Hinata- Naruto kapcsolatnak is nagyobb sansz-ot adok.