Téma: Naruto

makaay2 2010 ápr. 05. - 23:12:21 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(799/1239)
kihagytad Kisame-t szerintem õ is ott van Madara mögött Narutoék elõtt....
mivel nem tudunk róla annyit mint a többiekrõl mert eléggé visszafogottan szerepelteti Kishi mármint a képességeivel kapcsolatban pl Hachibi ellen sok újat mutatott...
meg persze ott a kardja ami minden csakrát elszív vagy megesz....szóval szerintem õ még nagyon erõs nem hiába hívják úgy õt hogy démon farkak nélkül vagy hogy... régen volt az a fejezet:D
de úgy szerintem jó a sorrend valahogy úgy lehet:D
10/10
g413qi2 2010 ápr. 05. - 19:34:40 10/10
(798/1239)
Most inkább másra hagyom a magyarázást:
http://naruto.wikia.com/wiki/Summoning:_Impure_World_Resurrection
Vagy megnézheted a manga 119.részében, ahol a 3. Orochimaru elleni küzdelmét kommentálja egy anbu.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 05. - 17:46:25 10/10
(797/1239)
majd érzékien füledbe súgom hol tartunk eperbab :)

ja igen:
ezek a tagok echte úgy néznek ki mint az eredetiek.
ezek szerint az áldozatok, akiknek testébe megidézték õket, úgyanúgy néznek ki?

szerintetek mi az erõsorrend?
sztem ez:
1. madara
2, sasuke, naruto, kage-k
3, akatsuki tagok,kabuto
4. naruto baráti köre
makaay2 2010 ápr. 04. - 14:54:13
(796/1239)
meg nem hiszem hogy itachiba sharingan lenne mivel Sasguynál van az övé....
de ha van akkor vajon kié? vagy valami hamisítvány ami csak úgy néz ki...mind1 majd meglátjuk jövõ héten:D
na meg Kakuzunak minden szívét elpusztították azt is vissza tudja Kabuto hozni? ahoz nem kellenek lelkek abból az elembõl?
10/10
g413qi2 2010 ápr. 03. - 20:35:01 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(795/1239)
Az edo tensei/impure world resurrection jutsu-hoz nem kell annak a teste, akit meg akar idézni. Csak a lelkét idézi meg egy áldozat testébe.
Az öt zombi nem fog magától cselekedni, ne tekintsetek úgy rájuk, mintha a régi tagok visszatértek volna. Ha Kabuto fel is hagyott eredeti tervével (megölni Sasuké-t), Sasuke elõtt nem idézheti meg Itachi-t, különben Sasuke rögtön megtámadná. Ha ekkor Kabuto felül is kerekedne, Madara (és vele Zetsu is) közbelépne, mert számára Sasuke sokkal fontosabb.
makaay2 2010 ápr. 03. - 20:01:37
(794/1239)
túl értékeled Kabutot-... mivel a full erõben lévõ orochimarutot is fél perc alatt elintézte Itachi a sharingannal.... és most már Sasukeba van Itachi sharinganja.... és Naruto-t se írnám le mivel neki ott a Sage mode...különmben is Kishi megmondta hogy Naruto erõsebb Sasguynál..(mostmá olyan egy szinten vannak valószínû mind2-en meghalnának ha most harcolnának)
ezek után írd le a sorrendet:)
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 03. - 16:54:04 10/10 Előzmény szabomonika88
(793/1239)
Az, hogy Kabuto ilyen erõs, teljesen felborítja az eddigi kényes erõsorrendet.
most valahogy így néz ki:
1.Madara
2.Kabuto
3.Sasuke
4.Naruto

Sasuke nem fog repesni.. se Kabuto-tól, se az Itachi-t feltámasztó ötlettõl!
Madara is lehet be fog kavarni ennek a dolognak!

és Deidara mér ébredt fel?!
Tudtommal õ felrobbantotta magát !!!!!!

Az Akatsuki többi tagjai valahol a 4 legerõsebb körül, mellett, alatt vannak.
(a leggyengébb szerintem zetsu - bár tõle se sokat látunk!)

Naruto barátainak (Kakashi, Sakura, Lee, etc) ereje sajnos a z elsõ 4 alatt van. Közösen van talán lehetõségük az Akatsuki ellen.
10/10
g413qi2 2010 ápr. 02. - 15:46:21 10/10
(792/1239)
A polip a nyolcfarkút, a hachibi-t jelenti. A nyolcfarkú felsõteste bika, alteste polip. Tehát Naruto találkozni fog a nyolcfarkúval.
10/10
szabomonika88 2010 ápr. 02. - 13:53:43 10/10
(791/1239)
Ajjajjjj!
Ez semi jóhoz nem vezet hogy Kabuto szinte használni tudja Orocsimaru teljes erejét és csatlkozni akar az Akatsukihoz.
De mért támaszotta fel a hallotakat?
Így akar bizonyítani Madarának hogy be akar lépni az Akatsukiba és nem pedig ellenük van?
És Naruto jövöébe mit jelenthet az hogy a vén öreg bölcs béka egy polipot látott? Mert ugye a többi jövendölés világos ami arrol szól hogy ½csatázni fog egy fiatalemberel akinek hatalmas erõ lakozik a szemeiben½.
10/10
g413qi2 2010 ápr. 02. - 13:49:59 10/10
(790/1239)
Minato két részre bontotta a rókát chakráját, egy jó és egy gonosz félre. A jó részt zárta Narutó-ba, a gonosz részt magával együtt pedig a halálistenbe. Ez a shiki fuujin/dead demon imprisonment jutsu, amit a harmadik hokage is használt Orochimaru ellen, mielõtt meghalt. Gondolhatod, hogy milyen kedves lehetett a róka eredetileg, ha ez, ami Narutó-ban van a "jó" része. Vszínû azért választotta ketté, mert a "sima" rókát túl nehéz, vagy lehetetlen lenne irányítani sharingan nélkül. A kettéválasztás többször is meg lett említve, pl a 370. manga részben is, amit nem rég forrásként is megjelöltem, vagy a 440. részben is maga Minato mondja el.
Már egyszer leírtam, hogy Jiraiya mit akart a tekerccsel: "Jiraiya azt próbálta megtanítani Narutó-nak, hogy hogyan hívja elõ a róka erejét bármikor, amikor csak akarja, ne csak akkor, ha nagyon mérges. A tekercs a rókát lezáró pecsét leírását tartalmazza, ez segítene Narutó-nak a róka chakrájának elõhívásában, ha Naruto egyáltalán hajlandó lenne használni a róka erejét. Jiraiya a pecsét leírásának ismeretében sikeresen elõ tudott hívatni négy farkat, amit aztán meg is bánt, mert mint kiderült, Naruto csak három farok erejéig tudja kontrollálni magát." Bármikor elõhívni nem ugyanaz, mint irányítani. De annak örülnék ha sokkal bátrabban használná, egy farok erejét még simán tudja irányítani, harcoljon úgy, hogy egy faroknyi chakra borítja. Már az is óriási erõnövekedés.
makaay2 2010 ápr. 02. - 11:28:50
(789/1239)
és jiraja a róka teljes írányításának a jutsujától beszélt nem? azt kell tökéletesíteni narutonak...
makaay2 2010 ápr. 02. - 11:25:41
(788/1239)
Akkor most Minato a róka chakrájának felét pecsételte le? és mivan a másik felével? me hát a róka benne van de csak fele erõvel..... össze zavarottam... valaki világosítson fel:/vagy a pecsét másik része tartalmazza a csakra másik felét ami most narutonak kell lehet....remélem
10/10
Kurama 2010 ápr. 02. - 07:20:17 10/10
(787/1239)
Nagyon jó anime!
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 01. - 14:40:09 10/10
(786/1239)
tévedtem. nem 3 hanem 5 arc lett újra-aktiválva, s bizony többen csuklani fognak.

Az 5 új arc:
-Kakuzu
-Nagato
-Deidara,
-Sasori
-Itachi

és akik csuklani fognak:
-Kakashi (Kakuzu miatt)
-Naruto (Nagato miatt)
-Sasuke (Deidara és Itachi miatt :)))
-Sakura (Sasori miatt)

*********
így az Akatsuki IMMÁR 10 tagú:
- nagato, deidara,itachi, sasori, kakuzu (zombee-verzió)

- Zetsu, Kisame, Tobi, Sasuke, Kabuto
- és talán Suigetsu meg Juugo (bizonytalan!)

:DDDDDDDDDDDDD
eperbab-el ne ájulj ! :)
(gyorsan vizet !)
mi lesz itt ha Vica meg Eperbab esetleg meglátják Kakashi valódi arcát?
makaay2 2010 ápr. 01. - 10:00:53
(785/1239)
Naruto találkozni fog Killerbee-vel biztos sok jelentõsége lesz mivel az öreg varagy látta...remélem belemegy és megtanulja használni a róka full erejét..
de szerintem ezé lesz a találkozás Killerbeevel mivel naruto most egy kicsit vonakodott de KB teljesen uralja a hachibi-t és sztem ott lesz egy komoly beszélgetés.... ami Naruto szembontjából sors döntõ lesz....
erre tok tippelni:D
de ezek szerint ez volt a terve a negyedinek... így akarta legyõzhetetlenné tenni Narutó-t....hú teljesen beindult a fantáziám:D
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 01. - 08:47:58 10/10
(784/1239)
ÁLLLLLLLLLLJ !
a narutopedián már az van:
a Kabuto által felköltöttek:

Nagato, Kakuzu és Deidara

hát Kakuzu-t- az 5 szívvel nehéz lesz kicsinálni... ÚJRA
Ráadásul asszem Kakashi-nak deja vu-je lesz :)))))))

HUHHHHHHHHHHHHH
kõkemény világ lesz itten !
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 01. - 08:42:52 10/10 Előzmény vicabond
(783/1239)
szia vica!te vagy a második csaj a fórumon!
:)
(bocs hogy eddig nem vettelek észre :(
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 01. - 08:40:44 10/10
(782/1239)
Megjelent a 489...
azoknak lett igazuk akik az alábbiakat mondták:

a, Naruto még tanulni fog (sejteni lehet kitõl, s mit)
b, naruto még több erõt szerez
(de erre a pecsétes dologra just se gondoltam volna!)

meglepõdtem azon amit Kabuto mûvelt.
Szövetség? csatlakozás?
És igen. Kishi mégiscsak bedobta valahogy a három új arcot. GRRRRRRRRRR !
most már az Akatsuki borzasztó erõs lesz!

és miért volt olyan érzésem mintha az Avarrejtek egyedül küzdeni ezzel a dologgal?
(lásd: ülésezés Tsunade-vel

tahát, benne lesz az akatsukiban:
-Kabuto
[ engem meglepett, hogy Madara megijedt a vele való küzdéstõl -
mi volt az a mondat arról hogy Tobi Madar mellett van?
a kettõ nem ugyanaz?
JÉZUS ATYAISTEN ! ...(még csak a kéne!)... ]


tehát:
-Kabuto
-Zetsu
-Kisame
-Tobi
-Sasuke
+ a 3 új arc
(meg talán Suigetsu meg juugo?)

az annyi mint 10(max)
10 szuperbûnözõ egész falvak ellen?
érdekes lesz.

hé Eperbab! kapsz kakshit meg shikamaru-t.
10/10
vicabond 2010 márc. 26. - 16:14:51 10/10
(781/1239)
Sasu most tuti bekattan hogy Itachi erejét megkapta...
Viszont ez egy aranyos rész volt:)
Rég nem tudtunk nevetni:D
És Tsnui felébredt!!!!:D
A kövi happy rész lesz akkor:)
Viszont tuti lesz benne vmi nagy fordulat is...nemhiszem hogy egy egész fejezet elmenne örömködésre...
10/10
AvatáR Gil Maerth 2010 márc. 26. - 11:42:57 10/10
(780/1239)
Itachi az alábbi dolgokat tudta:

1. amaterasu ( a fekete tûz)
2. clone great explosion
3. crow clone technique (a varjús jutsu)
4.démonikus illúziók
(burning paper body, mirror heaven aznd earth change, shacking stakes)

4.dusk crow genjutsu
5. ephemeral
6. tûz jutsuk (nagy tûzlabda,halhatatlan fõnix)
7. árnyék klón technika
8. Susanoo
9, transcription seal: amaterasu

10. Tsukuyomi
(amivel madara akarja uralni a világot a moon-eye tervben -azt írják: ultimate genjutsu)

11, víz-klón technika
12. water fang bullett

(infó a narutopedia-ból)