Téma: Naruto

10/10
g413qi2 2009 nov. 16. - 17:22:54 10/10
(619/1239)
Szerintem egyáltalán nem jósolható meg, hogy mi fog történni. Akik követik, azoknak mindenkinek van kívánságlistája, hogy mit szeretne látni, és mindig van 10 féle elmélete, hogy mi fog történni. Ezekbõl törvényszerû, hogy egyszer-egyszer megvalósul egy, de ettõl még senki nem lát bele Kishimoto fejébe.
Nekem Sarutobi halála volt "döntõ", akkor azt mondtam, oké, innentõl bárki meghalhat.
Én 2007 augusztusa óta olvasom a mangát, elõtte csak az animét néztem. Persze belenéztem a mangába, de nem tetszett, furcsa volt a képi világa. Tulajdonképpen Sakura hibája, hogy rászoktam a mangára. Én nagy róka-fan vagyok, és 2007 augusztusa környékén tartott ott az anime, hogy Naruto már vörös szemekkel elrohangászott Suná-ba, aztán vörös szemekkel elkezdte üldözni Deidará-t, viszont csak Sakura harcát mutatták Sasori-val. Ekkor úgy voltam vele, hogy b*sszák meg, látni akarom, ahogy Naruto a róka erejével széttépi Deidará-t. Ekkor elkezdtem olvasni a mangát, és másodjára megszerettem.
makaay2 2009 nov. 16. - 14:26:56
(618/1239)
én is talán nyár óta követem a mangát..... de nem tok betelni vele.
külömben én is az igényesebbeket értékelem naruton kívül csak a bleach-et olvasom meg néha a one piece-t...

a halálra visszatérve tsunade naon downon van és én is remélem h kishi nem húzza ki a mangából
makaay2 2009 nov. 13. - 23:31:30
(617/1239)
sztem madara nem fogja tudni létrehozni a 10 farkút .... még ha killerbee-bõl ki is szedi nem hinném h Narutoból kifogja........ és ahogy mondtad nem valószinû hogy elmondta az egész tervét........ én még arra is gondoltam h csak azért kell neki sasuke hogy át mennyen a testébe és úgy zárja magába a jubi-t mivel Sas teste sokkal fiatalabb mint az övé és akkor talán nem lenne önmaga árnyéka már....mert sztem õ is tudja orochimaru jutsujat amibõl testbõl testbe költözik mert végülis mért ne tudná?.... lemerem fogadni hogy olyan jutsui is vannak amit el se tudunk még képzelni...... fõleg h sharinganja van és má egy jó ideje életben van ahoz hogy eltanuljon több 1000-et vagy létrehozzon........DE nem baj majd Naruto megállítja a végén( remélem):))))..........ennyi:)
remélem van valami abban amit most írtam:P
Lawee 2009 nov. 13. - 21:17:52 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(616/1239)
Tsunade felébredése...hmm. Valószínû 75% hogy nem:( Pedig látni akarom egy következõ idegbeteg tettét :D
10/10
g413qi2 2009 nov. 13. - 17:26:16 10/10
(615/1239)
Tobi terve, hogy a biju-kat összerakja újra tízfarkúvá (jubi), azt magába zárja, és az így nyert rengeteg chakra segítségével egy óriási genjutsu-t vetít a Holdra, amivel minden embert hipnotizálna. Lehet, hogy nem mondott el minden részletet, pl lehet, hogy maga helyett Sasuké-ba zárná a jubi-t, mert többször mondta, hogy az elsõ hokagé-val folytatott csata után csak árnyéka önmagának. Talán erre kell neki Sasuke és nem a szentimentális Senju Uchiha visszavágóra.


A susano ehhez a tervhez nem kellhet, íme egy rövid sharingan ismertetõ:
Három szintje van a sharingan-nak. Van az alap sharingan, amikor láthatóvá válik a chakra, lehet vele genjutsu-t csinálni, mozdulatokat olvasni, technikákat lemásolni. A következõ szint a mangekyo sharingan, amit az alanyhoz legközelebb álló személy halálával lehet elõhívni és használata sokkal (sokkal sokkal sokkal !!!) jobban megviseli használója szervezetét, mint a sima sharingan. Személyenként eltérhet a kinézete, és tulajdonságonként is megváltozik a sharingan alakja. A mangekyo sharingan erõsebb, mint a sima sharingan és elérhetõvé válik a haringan néhány újabb tulajdonsága. Ezek a tulajdonságok is eltérhetnek személyenként, szerintem a családtagoknak megegyezik. Az egyik új tulajdonság egy hipererõs genjutsu (Itachi-ét, amit Kakashi ellen használt tsukuyomi-nak hívják), ezt mindkét Uchiha tudta használni, de nem ugyanazzal a szemükkel, az egyik a bal, a másik a jobb szemével. Másik új tulajdonság az amaterasu, ezt mindkét Uchiha és Tobi is tudja/tudta használni. Kakashi mangekyo sharinganjá-nak különleges képessége egy space-time jutsu, és mivel Tobi is egyfolytában egy space-time jutsu-t használ, valószínû, hogy ez a másik mangekyo sharingan képessége, ebben az esetben õ nem rendelkezik a hipererõs genjutsu-val. Ezek a képességek mind egy darab szemhez kapcsolódtak, ha csak pl a jobb szemükben rejlõ képessséget használták rendszeresen, akkor csak a jobb szemükre vakultak meg egy idõ után. Ha mindkét szemük tulajdonságát képesek voltak elõhívni, akkor egy harmadik képesség is elérhetõvé válik, ez az Uchihá-k esetében a susano, egy óriás szellemharcos, ami megvédi õket majdnem minden támadástól. Nem tudjuk, hogy ez csak az Uchihá-k sajátja, vagy minden mangekyo sharingan-os tudja használni, mert eddig csak a két Uchiha használta. A két Uchiha susanó-ja különbözõképpen nézett ki. A sharingan harmadik szintje az eternal mangekyo sharingan, ami még erõsebb, mint az elõzõ kettõ, a fenntartásához szinte semmi chakra nem kell, a tulajdonosa látása rendbejön és nem romlik tovább, akár egész nap járkálhat ijesztõ vörös szemekkel. Az eternal mangekyo sharingan-t úgy lehet elérni, ha a mangekyo sharingan tulajdonosa kicséréli a szemeit (a szó szoros értelmében) a testvére szemeivel. Ebben az esetben a testvér megvakul. Jelenleg csak Madara rendelkezik ilyen szemekkel, de felhívnám a figyelmet, hogy Madará-nál van Itachi teste, szerintem Sasuke számára tartogatja.
makaay2 2009 nov. 13. - 14:06:17
(614/1239)
azért killerbee-t sem írnám le.... fõleg ha teljesen átváltozik me akkor a fél tájat letörli a térképrõl és lehet kisame-val együtt .......... me azé sztem annak a kardnak vannak korlátai is....... és a hachibinek rengeteg a chakrája lehet azt má nem bírná el(meg emészteni) :)
10/10
g413qi2 2009 nov. 13. - 12:10:18 10/10
(613/1239)
A harcok fele olyan, mint egy kõ-papír-olló játék, az egyik technikája erõsebb a másik ellen, de gyengébb a harmadik ellen. Kisame pl nem tudna túl sok chakrá-t szívni Guy vagy Lee ellen, mert õk csak taijutsu-t használnak, tehát Kisame ellenük gyengébb lenne, viszont KillerBee és a jinchuriki-k rengeteg chakrá-t használnak harc közben, ezért ellenük erõsebb. Vagy Kisame vizet használ, ezért egy villámos ellenfél ellen gyengébb, de egy tüzes ellen erõsebb. Most nem tudjuk, hogy átalakult formájában is tud-e chakrát szívni.
Mi van Tobi-val és a Susano-val?
A #471-ben megint nem szerepelt Naruto, egy oldalon sem. Viszont kaptunk egy kis információdarabot, valószínûleg a biju annál erõsebb, minél több farka van, erre eddig még nem utaltak semmilyen formában.
10/10
g413qi2 2009 nov. 13. - 11:55:20 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(612/1239)
Ao a mizukage byakugan-os testõre, Fu pedig Danzo testõre (az, amelyiken nincs maszk). Fu olyan testirányító technikát használ, mint Ino, csak egy bábún keresztül.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 13. - 07:56:58 10/10
(611/1239)
Ha nem lennél itt nem is tudom mi lenne velem,tényleg sokmindent nem értek ,nem is tudom miért:D(rem nem mert hülye vagyok:D)

> vagyok így ezzel én is :(

A héten asszem nem fogom olvasni,elég ratyi fejezet lesz,megint csak Kisame-Killerbe,meg lesz egy kis Fu és Ao:(

> azok meg kik? :(

Nem igaz,hogy Kishi nemtudna beletenni valami kis extrát,mondjuk azért nem bánnám ha Tsunade is lenne már,meg Shikaék,hogy elindultak e már.

Tsuniról jut eszembe,hogy múltkor olvastam egy interjút Kishivel,nem mostani volt már hanem még '08 év végi,h mi lesz '09-ben,háááááát azért egy picit utalgatott valakinek a halálára,remélem nem Tsunadet akarja megölni,õt annyira szeretem:(
Szerintetek am van még rá esély h felébred?:SNem sok ugye?:(

> nagy flash lenne ha felnyitná szemét.


Azért remélem,h Kakashit kikiáltják már Hokinak,nyuuu h nézne kiXD

Irtozat nagy bang lenne az tény.
kakashi mint hokage !
Erõs az tény, de mára kábé Kabuto szintjén van.
:(
az tény hogy Danzou-nak bekavarna.
Drukolok hogy Kakashi sensei legyen az új konohai "miniszterelnök" :) :D
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 13. - 07:51:17 10/10
(610/1239)
HOPPÁ! HOPPÁ!
Ez a Kisame-démon elég nagy falat lesz szerintem Killer Bee-nek. Az a megérzésem: az a másik pofa olajra lép a Vége elõl.
S majd elmondja Narutoéknak hogy mi a pálya :)
mert ilyen erõs lényt csak õ tud kicsinálni !

Szerintem így úgy a 480.rész körül maximum Kisame vs Naruto lesz.
Szerintem addig leülnek a Sakura s egyéb kavarások.
S danzou-tis elrakják egy fiókba.

Killer Bee ki lesz végezve: már elsütötte a saját nyílt formáját, s semmit nem ért el vele!

mellesleg remélem nem egy Kisame One Man Show-t látok. A multkor már kezdte az idegeim felõrölni a Sasuke One Man Show.
És mi az a nyomulásos kavarás az erdõben a byakugan szemes figura meg a bábú (vagy mi az?) közt??? :D
H ajól értelmeztem: megszállta a testét. Tiszta Ördögûzõ. :D

sajnos nem figyeltem a Háború kikerülésére tett csapatok elindulását. Miért is akar Kumo meg Konoha háborút? sasuke miatt ugye? :)
10/10
g413qi2 2009 nov. 12. - 20:00:16 10/10
(609/1239)
Orochimaru: Sokáig Orochimaru volt a legerõsebb gonosz, akit mutattak, de a top 10-be szerintem még belefér. Akkor taszították le a piedesztáról, amikor kiderült, hogy Itachi miatt kilépett az akatsuki-ból, aki simán lealázta.

Kabuto: amikor Naruto Pain-nel harcolt, akkor mutatták, hogy Yamato, Sai és Anko vadásztak rá, azóta csak Anko vadászik tovább, és Danzo is utánuk küldte egyik emberét, hogy még Anko elõtt kapja el Kabutó-t és vigye el hozzá, mert Orochimaru kísérleteinek eredményét meg akarja szerezni magának Danzo.

Az aktuális manga: szép és jó, hogy Kisame alakulgat, de engem tényleg jobban érdekelne Naruto.
makaay2 2009 nov. 12. - 18:48:00
(608/1239)
jó volt az új manga...
amikor elkezdtem nézni a naruto-t és még a shppuden-t is azt hittem hogy orochimaru a legerõsebb(leggonoszabb)
de amint elnézem amióta meghalt( meg amíg élt).... szinte az elsõ 10-ben sem lenne bent....jah télleg és Kabutoval mi van? rég nem lehet róla hallani? me egyik részben meg fenyegedte narutot h még találkoznak de azóta nem nagyon bukkant fel...:)
makaay2 2009 nov. 06. - 23:15:54
(607/1239)
sztem mostantól Narutotól függ minden.... csak õ tudja kellõképpen befolyásolni az eseményeket.........mert talán egy hosszab beszélgetés után valamit lehet el tudna érni Sasukenal nem hinném h sokat de pont eleget valami kis dologra........... ha meg még tanul egy-két jutsut pl valami jirayashat akkor elég kemény csata lehet Madara ellen.....sõt most már úgy látszik h a kagekat is maga mellé állította de nem csak azé me benne van a kyuubi, mert a reikage is visszagondlt arra amit mondot neki és ez lehet elíndíthat valamit..........na ennyi röviden kicsit beleéltem magam(kicsit?:))
10/10
g413qi2 2009 nov. 06. - 20:50:22 10/10
(606/1239)
Azért nem beszélhet arról, hogy mi van Sasuké-vel, mert ha kiderülne, hogy mit tettek az öregek, az a falú békéjét, nyugalmát veszélyeztetné, és jól jöhet egy titkos ütõkártya a hokage-választás jonin-szavazás alkalmával is. A Kisame vs KillerBee csata engem sem érdekel, csak második vonalbeli szereplõk, talán ha több hátteret tettek volna mögéjük, de most inkább Narutó-t nézném, ahogyan tanul/kifejleszt 2-3 új jutsu-t.


A Fairy Tale: belenéztem, mert a Narutocentral-on reklámozták. Szerintem közepes, olvasható, de nem hétrõl-hétre. Tovább rontja a megítélését, hogy több különbözõ csoport fordította, akik néha még a neveket is különbözõképpen fordították, és a fõszereplõ egyediségét az adta, hogy dragon slayer volt (ehelyett kitalálhattak volna jobb nevet), már van minimum fél tucat dragon slayer.
10/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 06. - 12:37:16 10/10
(605/1239)
Most nem tudom mi van! :(
Naruto és Sakura szakitottak vagy se?
mosolyszünet van (vagy mi?)? :(
a párbeszédük végén mér akarja megtalálni ISMÉT Sakura Sasukét?
és miért titkolták el Kakakashi-ék azt amit Madarától megtudtak?
(Itachi irtotta ki a Tanács utasítására a Klánt, stb)

vagy lehet én nem értek valamit? :(


elolvastam a 470-est de több bennem a kérdõjel, mint egy regényben!
De Naruto kijelentése meglepett: valahogy azt olvastam ki belõle, hogy támogatni akarja Sasuke-t?
JÉZUS MÁRIA!
mekkora kavar lesz még itten! :)

durvul a Kisame-Killer Bee harc.
de erõteljesen fix 1-esre áll

Eperbaba! olvasod a Fairy Tale-t?
Az is jóóóóóóóóó (és humorors) :DDDDDDDDDDDDDDD
szerintem nagyon el van találva. :)))))
de én csak a 131. epizódig bírtam :(
makaay2 2009 nov. 05. - 22:29:15
(604/1239)
a látottak alapják konohából Narutó kívül senkinek sincs esélye Sasuke ellen, sõt Naruto le is gyõzné... talán még Kakashi tudna valamit tenni de más nem hinném
10/10
g413qi2 2009 nov. 05. - 21:24:43 10/10
(603/1239)
Benne van a pakliban, hogy meghalhat valaki. Szerintem hatan mehettek, Ino-t otthon hagyták. Hinata, Choji és Tenten teljesen esélytelenek Sasuke és csapata ellene, Neji-nek, Shino-nak és Shikamaru-nak van egy kis esélyük.
10/10
g413qi2 2009 nov. 05. - 19:25:35 10/10
(602/1239)
Lehet, hogy Sakura azért akarja annyira visszavinni a faluba Narutó-t, mert Shikamaru és a többiek már elindultak megkeresni és elfogni/megölni Sasuké-t, és Sakura vállalta a feladatot, hogy megakadályozza, hogy Naruto bezavarjon Shikamaru-éknak.
10/10
g413qi2 2009 nov. 05. - 16:23:50 10/10
(601/1239)
Kijött a #470 manga.
10/10
szabomonika88 2009 nov. 03. - 14:25:12 10/10
(600/1239)
Szerintem is nagyon jó volt 133.rész.

Sakura valómásáról meg annyit, hogy szerintem azoknak van igazuk akik azt mondjak hogy csak azért mondta hogy szereti hogy ne kutasa annyira Sasuket. De viszont az igaz hogy sokat segített neki meg a t0bi rizsa.