Téma: Melrose Place

Vicu 2007 dec. 20. - 16:49:18 Előzmény makrai.lilla
(764/3984)
Igen én is egyetértek.
Egyébként Amandát,meg Petert egyre jobban unom már...hihetetlen,hogy õk lettek a sorozat legnagyobb sztárjai....
Kyle meg abszolút nem illik össze Amandácskával.Ennél már csak a Billy+Taylor páros lenne kevésbé összeillõbb,de mindegy.
Nemsokára vége az évadnak.És egy új Melrose idõszámítás kezdõdik.
makrai.lilla 2007 dec. 20. - 14:11:02
(763/3984)
köszi :)
Wuss 2007 dec. 20. - 13:02:35
(762/3984)
Csak helyeselni tudok:)
makrai.lilla 2007 dec. 20. - 08:18:01
(761/3984)
persze,de nem csak a ruha teszi az embert.szerintem syd melegitöben is sexibb és több a kisugárzása mint amandának akár egy millios ruhában is...a belsö kisugárzás az nem olyan h sminkkel stb-vel el lehet érni.sydnek van,csak ugy jön...
Jazzyke 2007 dec. 19. - 20:15:25
(760/3984)
A fekete csipkeruhára visszatérve, nagyon jól állt Amandának, de ha megnézed, csak õt öltöztetik ennyire szexis ruhába, hát meglátszik, hogy õ a kedvencke tényleg. Viszont a mai részben szerintem Taylor is nagyon jól nézett ki, mégha Beth-t is utánozta. Abban a rózsaszín kiskosztümben jól mutatott. A Viola miatt bocsi, na de azé' sok bódogat :-)))
10/10
Violin 2007 dec. 19. - 16:45:35 10/10
(759/3984)
Köszike Wuss,kirány vagy.pont most olvasgattam el a mai rész tartralmát,ott van egy naddon poénos,Taylor-t,mivel most ugye Beth,szóval Elizabeth-Taylor-nak hívják ott.))
De sajnálom,hogy a Taylor-Jennifer-Burns-Mancicni-Meghann beszélgetésrõl lemaradtam,biztosan jó muri vót...he he
Wuss 2007 dec. 19. - 16:16:25
(758/3984)
Jéé, már megint elírtam: szeméjében helyett inkább személyében.
:)
Wuss 2007 dec. 19. - 16:09:00
(757/3984)
Violin, íme:

alison ma hozta a szokásost, ráadásúl amanda kirúgta a DnDbõl, mert elcseszett egy nagyon fontos üzletet, mivel be volt nyomva. Tehát újra elkezdett piálni, amit a körülötte lévõk nem nagyon tolerálnak, kivéve persze jaket. Ugyanis jake mindennél jobban szereti alisont, és nem érdekli rajta kívûl semmi és senki.
peter egyre királyabb, szerintem jól áll neki ez a perverz, szadista stílus. Úgy bánik taylorral, mint egy utolsó kapca-rongyal, amit arra használ fel, hogy régi felesége mellett érezhesse magát. taylornak ez persze egyre kevésbé tetszik, fõleg, hogy peter már Beth-nek hívja, és kejelentette, hogy addig maradhat nála, amíg eljátsza ezt a szerepet. De taylor ma nagyon szívdöglesztõen nézett ki, amikor besétált peterhez a munkahelyére és ott találta jennifert, akit egybõl felismert. Ezt egy igen "baráti csevely" követte, amibe késõbb peter és michael is beszált. Végûl az ordibálást megan szakította félbe. Jó kis jelenet volt:)
Aztán, matt kiharcolta, hogy chelsea nála lakjon, de a kislányt ráveszi az anyja, hogy írjon naplót matt életmódjáról. Ezt elöszõr nem szívesen teszi a lány, de anyja meggyõzi. Közben matt fiút meglátogatja egy barátja, akivel igen romantikusan összebújva síratják elõzõ éjjel elhunyt közös cimborájukat. Chelsea kihasználja ezt az összesimulós látványt és feljegyzi.
amanda ma semmi különöset nem nyújtott, azonkívûl, hogy játszotta a kemény csajt (szokás szerint), a miss elérhetetlent. Fõleg craignek. Szokás szerint.
sam továbbra is sunnyog, amit Billy eleinte nem vesz észre. Elõszõr beveszi a mesét, hogy sam pióca faterja Chicagoból (ha jól emlékszem a városra:)) küldi az üdvözletét. Az epizód végén Billy megakarja látogatni egy kis virággal samet a pénztáros munkahelyén, de egy kicsit elkésik és csak azt látja, hogy sam elhajt valahova a kocsijával. Billy követi és tátott szájjal veszi tudomásúl, hogy sam egy motelszobába megy be, ahol a fater nyit ajtót.
Sydney és Craig románca szépen alakul. Craig elviszi a lányt Palm Springsbe, ahol a legjobb masszázstól kezdve a legtutibb bélszín vacsorán kersztûl egészen a pezsgõ fürdõig mindenben részt vesz. Sydney itt érez egy kis vonzalmat Craig közelsége iránt és klasszul elbeszélgetnek. Mikor hazajönnek Craig bevágja a medencébe a lesifotóst, akit amanda bérelt fel, hogy lebuktassa Sydneyt. Craig ezzel bizonyítva Sydneynek, hogy semmi köze az amanda féle kémkedõs törbecsalásnak. Itt Craig rájön, hogy Sydney szeméjében megtalálta az igaz szerelmet, amit eddig mindig is keresett, de sose találta.
Efelõl semmi kétséget nem hagy, mikor megcsókolja Sydneyt, aki viszonozza az érzést.

Naggyából ez volt ma.
10/10
Violin 2007 dec. 19. - 15:56:29 10/10
(756/3984)
Köszi,de nem vagyok "Viola". a Violin név másra utal,nem a keresztnevemre.de azért köszi!!!:))
10/10
Violin 2007 dec. 19. - 15:53:42 10/10
(755/3984)
Wuss!"ne foss" Jake hamarosan dobbantani fog Miss Nem Tudom-tól.De igazad van,hogy részvét jár neki..Alison a sorozat legelején amikor még Billyvel kavar tök jó kis csaj volt,nem ez az örökké nyávogós alkesz nem tudomka..
Jake azért ennél karakánabb egyéniség.
makrai.lilla 2007 dec. 19. - 13:14:31
(754/3984)
jah a ruha jó volt de amanda... nemtudom miért van mindneki elájulva töle, sztem nála csak szebbek vannak a soriban,syd,lexi,még taylor is... stb.benne aztán semmi különlegesség;mégcsak az a belsö sugárzás sincs.ha nem szöke lenne, sztem még az átlagosnál is átlagosabb lenne,
amugy meg iszonyat lába van,láttátok rövid szoknyába?hosszu is,és vékony is,sztem undoritó.
10/10
Violin 2007 dec. 19. - 11:17:36 10/10
(753/3984)
Gyerekek. a tegnapi rész után rájöttem miért a special guest Amanda...azután a fekete csipkeruha után!!!!!!!!!!!!!!!!az állam is leesett,egyszerûen mondhat bárki bármit,de naggyon jól néz ki az a nõ!!!!!!!!!!!
Vicces volt Meghann,hogy õ próbálta eljátszani akis mindentudót Jenifernek(akit máris utálok),ezelõtt még azon sírt Mickinek,hogy õ semmihez sem ért,most meg õ lett hirtelen a jótét lélek,pheee...
Syd majd jót alakít Craiggel,csa ki kell várni.ha tudjátok,légyszi írjatok mi lesz am meg holnap,ugyanis külhonban vagyok és nem fogom tudni nézni...:(
Jazzyke 2007 dec. 19. - 08:25:13
(752/3984)
Violin!

Ha Viola Vagy, akkor Nagyon Boldog Névnapot Kívánok! :-)
Wuss 2007 dec. 18. - 16:46:21
(751/3984)
Naa, peter kezd jó fej lenni! Ahogy elnézem, taylor "nagyon élvezi" ezt a játékot:)
alison ma elég nehezen palástolta csalódottságát. Kegyetlen idegesítõ már ez a nõ! Hát jake, ... fel van adva neked a lecke! Hányszor mondtam én ezt anno, mikor egy haverom megnõsült?!:) fõleg, ha egy ilyen nõt vettek el, mint ez az alison. Itt még talán azt is meglehetne jegyezni, hogy: Õszinte részvétem, haver! :)
Megan ma megint elõadta a miss humanitáriust. Vagy lehet, hogy bejön neki a kis jennifer.

Hát, Craig ma nagyon átlátszóan nyalt sydneynek. Persze megértem:) de hamar rá fog jönni, hogy sokkal jobban megéri sydneyvel összejönni, mint kuncsorogni a pökhendi amandáért. Bár úgy látszik, kylenak ez tetszik. Ha neki ez kell ...
Jazzyke 2007 dec. 18. - 13:31:36
(750/3984)
Szijja Violin!
Nagyon szépen köszönöm az élménydús beszámolót :-)
Szerintem Burns direkt csinálja ezt Taylorral, hogy hagyja békén. Vagy tévednék és tényleg behülyül?
Amúgy engem Sam apja nagyon idegesít. Én már lehet, hogy elzavartam volna.
10/10
Violin 2007 dec. 18. - 11:52:04 10/10
(749/3984)
Tegnap volt:
Amanda üzletel Kyle-al...
Alison és jake összeházasodnak,majd egy pohár pezygõvel ünnepelnek,de Miss Nme tudom továbbra is szomorú a gyerek elvesztése miatt.
Billy fiú és Sam vezsekednek Sam apja miatt,majd kiderül,hogy Sam apja megszökött a börtönbõl.
Matt gyámlányának anyja hirtelen feltûnik LA-ban és magához venné a lányát,amit Matt ellenez,de Chelsea végül mégis az anyja mellett dönt.
Burns egyre erõszakosabb és betegesebb Taylorral,szeretné totálisan Beth-é formálni Taylor-t és erõszakoskodik is vele.Eleinte Taylor idegenkedik és betegnek nevezi Peter-t,de aztán belemegy a dologba.
Michael próbál aláfûteni Burns-nek,de a szemfüles Meghann megakadályozza,hogy kompromittáló papírok jussanak el Peter ellen az orvoskamarához.Ezt pesrze Michael fájlalja,ugyanis rendületlenül fõorvos szeretne lenni..Meghann viszont akinek Kimberly megjelenik álmában aki azt mondja,hogy Michael iszonyatosan törtetõ és becsvágyó és ez tette tönkre a háztasságait,szóval Meghann próbál ez ellen tenni.
Sydney elhatározza magát a lépésre,miszerint Amanda cégébõl fog csalással jó nagy összeget leakasztani,mivel Syd el van keseredve és ráadásul Kyle visszautasítja õt,de látja,hogy Kyle Amandával egész jól elvan..
Igy Syd álbalesetet rendez a DnD-nél ahol éppen pincérként szolgál fel,mert elõzõleg Kyle felveszi Sydet az étterembe,mert Sydnek állás kell és mert Taylor annyira nem akarja felvenni Syd-et..Szóval Syd lebukfencezik a DnD csigalépcsõjérõl,ezzel zárul a tegnapi epizód...
Jazzyke 2007 dec. 17. - 20:45:02 Előzmény Violin
(748/3984)
Sajna én sem láttam a mai részt :-(( Mi volt benne?
10/10
Violin 2007 dec. 17. - 19:13:14 10/10 Előzmény Mato Grosso
(747/3984)
Neeem....csak Peter próbálja Beth-é akaítani,ami ellen eleinte tiltakozik Taylorod,de aztán a következõ este "behódol" és mindnet úgy csinál amilyen a Beth volt,azaz ódivatú ruhát vesz föl és a haját is föltûzi,teljesen más feje lett..nem is volt rossz:))
Tudja valaki,hogy mikortól mennek a köv.részek??
Mato Grosso 2007 dec. 17. - 17:48:04
(746/3984)
Szia Violin, sajnos a mai részt nem láttam (és a holnapit sem fogom valószínûleg)... de biztosan tetszett volna!! :-)) Új sérója van??
10/10
Violin 2007 dec. 17. - 17:09:37 10/10
(745/3984)
Egyébként ma valaki mondta,hogy "barbifiú",de nme emlékszem ki...
Vicces volt az Alison-Jake esküvõs pásztor néni :))