Téma: Melrose Place

judith 2008 márc. 27. - 12:29:49
(3164/3984)
Igen, abban volt, én is néha "ottmaradok" a Jóbarátok után. Itt egyfolytában Charlie-ra akart mászni, aki aztán végül kirakta:DD Igen, jó barátok voltak úgy négyen, a házuk is közvetlenül egymással szemben volt. Döniz meg jah, jó kis barátnõ...
10/10
bayswater 2008 márc. 27. - 11:37:12 10/10
(3163/3984)
Isten nyugosztalja szegény Annamáriát.
RIP

Hedör volt tegnap a Charlie Sheen-féle sóban? Igaz, nem szoktam azt nézni, mindig elkapcsolom, mert a Friends-t ha sikerült elcsípnem megnézem, és pont utána ez a só jön. Charlie meg Hedör egyébként jóbarátok... Milyen klassz érzés lehetett, hogy a két barát házastársa (Döniz és Ricsi) szépen összejöttek. Hedörnek meg Döniz a legjobb barátnõje volt ráadául.
Részegen vezetni, nem semmi, miközben ott ül a lánya a hátsó ülésen. Rocksztárok, pffff....nem csoda hogy Hedörnek elege lett.

Kájl nekem se jön be, de megértem, akinek igen. Mások vagyunk!:-DDD

Na, megyek, megpróbálom ma nézni, jók legyetek addig is.
judith 2008 márc. 27. - 08:45:28
(3162/3984)
Ja, a Ricsit meg lecsukták, milyen balhét rendezhetett Hedörünk, hogy részegen vezet, mikor a lányuk ott van.
judith 2008 márc. 27. - 08:39:01
(3161/3984)
Most néztem csak utána, hogy írtad, szegény Prókai Annamária 2000-ben halt meg 37 évesen. Kellemes hangja volt, csak így az utolsó pár részre furcsa volt már lecserélni Spilák Klárit.
judith 2008 márc. 27. - 08:37:18
(3160/3984)
Ja, ne keverjük a munkát a magánélettel, érdekes, Alison és Billy, majd Billy és Brooke, késõbb Billy és Sam is a munkahelyen élték a magánéletet, akkor nem volt baj. Sõt, még Amanda is. Amúgy a tegnapi részben vendégszerepelt a Two and a half men címû vígjátékban, egy szexmániás válóperes ügyvédet alakított, ott is ilyen akaratos volt, mint az MP-ben. Hát, nem mondom, hogy fiatalabbnak látszott a koránál...
makrai.lilla 2008 márc. 27. - 02:06:20
(3159/3984)
itt páran irták h nem jön be kajl???? uristen
stem irtó sexy....valoban volt nála helyesebb az antonio sabato (jack ) de ö is rihadt jol néz ki sztem...föleg borostásan,bördzsekibe,én birtam olyan zülletten..
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:49:50
(3158/3984)
Az új hangokról:

Az jutott eszembe, hogy régen is váltakoztak talán a hangok, viszont több tévécsatorna szokása, hogy újraszinkronizáltat részeket, ha valahol elévült egy kifejezés, vagy sérült a szalag vagy megvágják a filmet stb. szóval lehet, hogy a hangváltás nincs benne az eredeti elsõként leadott verzióban.
Mindenesetre nekem lexi hangja spilák kláráé marad (szex és new york --> carrie).
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:48:00
(3157/3984)
Az is jó még, hogy a mai részhez ugyanazt írták, mint a másikhoz, persze ez az epizód nyilván duplaepizód lehetett.
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:45:51
(3156/3984)
Amandáról egy kicsit:

Nem tudom, de nagyon furcsa, hogy amanda fásult nõt játszik. A múltkor - és hiszen ez a rész csak a múlt héten volt!! - még a kórházi helikopteren ment a reptérre kájlit leszedni a bostoni géprõl, most meg nem is érdekli, nem akar vele semmit, gyereket már egyáltalán.
Mikor kájl leszállt a géprõl, volt lelkizés, parti séta, szex is elvileg, most meg alig egy-két epizód elteltével tisztára rühelli és attól is kész van, ha kezet kell vele fognia, ez nem furcsa? Tényleg nem akarom nagyon beleélni magam, de logikátlan.
Még a pénteki részben is volt valami szex-féleség, vagy annak látszó tevékenység, de most meg szinte szabályosan lerázza magáról kájl érintését, látványosan szenved. Oké, kájli nekem se jön be, csak fura ez a nagy váltás.

Már többször szóltam arról, hogy ív, ha nem is a legkedvencebb szereplõm, igazán jobbat érdemelt volna ennél. Azt hiszem leírhatom, hogy õ szívja meg a legjobban talán az összes maradék szereplõ közül.

Amanda férje egyébként rossz kisfiú volt és amerikai idõ szerint tegnap este (kedden) alkoholos befolyáltságú vezetésen kapták rajta, miközben mások is ültek a kocsiban, pl. a hedõrrel közös lánya: ava, akivel amanda épp ilyentájt volt terhes. Vagy a hatos szériában talán, mivel a gyerek tíz éves ezek meg sacc 9 éves epizódok.
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:38:05
(3155/3984)
lentebb ketten is leírtuk, lol
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:37:11 Előzmény baba150
(3154/3984)
én lexit választanám mostohának, életrevalóbb
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:35:21 Előzmény Juccmokk
(3153/3984)
na igen, ezen én is jót szórakoztam, mint amanda tegnapi erkölcsi magaslatokról szóló elõadása a kliensek elhappolásának legális voltáról, de a magánéletet ne kavarjuk a munkával, mondja szintén õ: aztán minden csajt ágyba küld a leendõ klienssel.
Valljuk be, amanda egy madám, aki a kis barátnõi eladásával jut kliensekhez és nem a remek marketing terveivel. Mert mik a tervei általában: ma is két farost lemezt adott a tony nevû vén szatír kezébe, meg néha csinál pár diagramot nagy lapokra és ez van a meetingjeiken, ennyi.
Amanda mint üzletasszony, röhögnöm kell.
Persze az is király, hogy lexi, a lakberendezõ lekörözi õt a reklámpiacon, lol
Ebbõl is látszik mekkora tehetség itt mindenki. Érvényesítették ezek más tulajdonságaikat is vagy csak a testüket? De most komolyan?
Csak a hetes szériában eddig minimum 3 pasira küldött rá barátnõt (szobára). Alex beschem, tony (a mai részbõl) és a tegnapi festõ is.. És ebbõl dzsén kettõnek is megvolt..

Na meg sam és a jeff.. alison-t is ráküldte nem egy hapsira..
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:28:53 Előzmény bayswater
(3152/3984)
na igen.. bár ha emlékszel a sleepless in seattle címû filmre (a szerelem hullámhosszán), ott legalább van terve a gyerekeknek, lol
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:27:34 Előzmény lana25
(3151/3984)
eve hangja viszont nem lett volna rossz, ha már az elején is õ lett volna
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:26:17 Előzmény judith
(3150/3984)
igen, a prókai annamária, akinek elég felismerhetõ a hangja. Egyébként szegény színésznõ azóta már nem él.
nyelvecske 2008 márc. 27. - 00:25:18 Előzmény Vanilia27
(3149/3984)
Köszi a bókot! Áh nem.. nem vagyok annyira képben és csak egy sacc másfél hónapja fórumolok itt.
Igyekszem leírni kivel mi történt, de a többiek belinkeltek egy melrose-os magyar rajongói oldalt, szerintem az inkább segít, mint én, de lássuk mire jutunk.

Billy: õ elment egy olasz melóra, de elõbb jennifer szüleihez (aki michael húga) tettek kitérõt együtt, mivel eljegyezték egymást (amit a srác lemondott, de újra összeálltak) és a szülõk még nem taliztak vele. Onnan mentek tovább Európába.

Allison: szakított jake-kel, azaz átengedte jake-et egy másik nõnek, majd úgy állt ki a sorozatból, hogy késõbb utaltak rá: rehabon van atlantában.

Sam: kavarós lett, de megbánta. Csalta billy-t egy reklám szakmáján keresztül megismert pasival, aki miatt késõbb beadta a válópert és a pasival (sportoló, aki megsérült a lábán és sam utána utazott) összejött, megkérette a saját kezét a hapsi rádiómûsorában, nagy nyálas ölelkezés a parkolóban, itt írták ki a sorozatból.
jake: összeállt egy korábbi nõjével, asszem azzal, akitõl a kisfia is lett, de javítsatok ki, ha tévednék. Matt asszem meló miatt ment el, majd a hetedik széria elsõ részében nem mutatták, csak közölték, hogy autóbalesetben meghalt, amikor épp a többiekhez igyekezett vacsorára kyle éttermébe.

Jo: a gyerekét örökbeadta, összeállt egy fotóssal és mentek Boszniába.

Sydney: megölték a sorozat írói. Úgy volt, hogy craig-gel lesz nagy lagzi és egy kocsi (amiben sam is ott ült) elsodorta, a helyszínen meghalt (esküvõi ruhában).

Taylor: teherbeejtette magát májkültõl, majd úgy volt, hogy a gyereket az újra összeállni készülõ dzsén-májkül párnak adja, de meggondolta magát és lelépett kicsi májkival (baba).

Craig: öngyilkos lett a depije miatt. A kocsijában fõbelõtte magát Sydney halála miatt.

Remélem jól emlékeztem ezekre.
macskakutya 2008 márc. 26. - 23:18:07
(3148/3984)
hello!
vki meg tudja mondani nekem,h mi lett Jake-kel és Alisonnal,illetve Billy-vel és Sam-mel?
köszi:)
baba150 2008 márc. 26. - 19:08:35
(3147/3984)
Ma volt, aki esetleg nem látta:
Ryan megtalálja Michael-t Megan szekrényében és kiakad, majdnem összeverekszik Michaellel, mire Megan jól fejbevágja egy lámpával. Lexi ápolja Ryan-t, aki elmondja neki, hogy van egy kislánya és hogy mi történt a feleségével. Lexi persze úgy tesz, mintha nem tudna az egészrõl semmit, nagyon megértõ. Majd a nagy sajnálkozás következtében lefekszenek egymással. Másnap reggel Megan felemgy Ryanhez, mert bocsánatot akar kérni tõle, de Lexit találja ott. Rögtön levágja, hogy mi történt éjszaka.

Egy üzleti ebédre hivatalosak Amandával és egy új üzlettárssal, de ebéd közben elkezdnek a magánéletük miatt veszekedni, majd mindketten lelépnek, és Amanda marad ott a pasival (Tony). Tony - habár nõs - elég rámenõs pasi. Kyle sokat van az építkezésen, Amanda meg az irodábanm, így kezdenek eltávolodni egymástól, 2 szex között csak veszekednek, és Kyle-nak már elege van belõle. Amanda ahelyett, hogy szaladna haza férjeurához, inkább Peteréknél alszik (ez vicces volt, mert Peter be akart bújni a zuhany alá Eve-hez és Amanda lépett ki a zuhanyfüggöny mögül), majd másnap meg egész éjjelre kimarad Tonyval és Eve-vel. Amíg õk dorbézolnak, addig néhány részeg diák szétveri a klubbot. Kyle Eve-t kérte meg, hogy zárjon be és ne engedje, hogy kiszolgálják a diákokat, de õ inkább lelépett Amandáékkal. Peternek nem tetszik a dolog, hogy Amanda ennyire húzza magával Eve-t (Amanda fõleg azért csinálja, mert a pasinak tetszik Eve, és így lenne üzlet). Peter összeveszik Amandával, amiért az a saját házassága után az övét is tönkre akarja tenni. Amíg Amanda dorbézolt, és amíg a diákok szétverték a klubbot Kyle otthon volt Jane-nel, aki a második válása miatt le volt törve és már majdnem elcsattant egy csók, amikor csörgött a telefon (ekkor hívták a klubból). Másnap persze mindegyik elnézést kért a másiktól, meg hogy ez többet nem fog elõfordulni (blablabla :-) ).

A kórházban dr Schulman szervezkedik már megint, és Michaelék kitalálják, hogy Visconti legyen a tégla, aki figyeli a dokinõ minden lépését. Ez olyannyira jól sikerül, hogy Peter és Michael épp benyitnak Visconti irodájába, amikor a dokinõ és Visconti éppen az asztalon keféltek.

Amanda panaszkodik Peternek, hogy csak sodródik és nem tudja mit tegyen. Nem szeret Jane-nél lakni, Kyle is megváltozott (persze tudjuk mi lesz ennek is a vége....).

Michael épp Megannál van, amikor kopogtatnak és megjelenik Ryan kislánya Sarah, aki meglepõdik, hogy ott találja Mihály atyát (:-) ). Megan-t keresi, de nem az a Megan nyitja ki az ajtót, akire õ számított (õ ugye Lexire számított). Eközben Ryan és Lexi NY-ba utazott Sarahért, mert elõzõleg Terry (Ryan sógornõje) azt mondta a telefonba Ryannek, hogyha továbbra is váratlanul állít be és éjszaka telefonál Sarahnak elintézi, hogy soha többet ne láthassa. Ezt a kislány is hallotta és ezért utazott EGYEDÜL! Los Angelesbe. Közben Lexi elõre ment a zárdába, mert el akarta mondani Sarah-nak, hogy ne árulja el, és hogy valójában nem Megan, de ekkor észrevette, hogy nincs is az ágyában a kislány.
Azt hiszem ennyi volt ma.
Juccmokk 2008 márc. 26. - 16:47:16
(3146/3984)
Rájen meg ezzel a dumával... nah, most én másztam majdnem falra tõle. Ahogy Megannak mondta, hogy pasiról pasira ugrál (nem pont így). Mintha õ nem ugrálna be idõnként Lexi ágyába csak úgy minden ok nélkül egy kis szórakozásra (asszem Mexikóban ez volt). Huhh, nem csodálom, hogy a színészek elröhögték olykor a saját párbeszédeiket.
Juccmokk 2008 márc. 26. - 16:43:41
(3145/3984)
Nekem tetszik Lexi új hangja, ez nem olyan üvöltözõs. :) Eve-é viszont sokkal rosszabb szerintem.
Jajj, nagyon jópofa volt, ahogy Amandácska mezítláb sétálgatott az építkezésen, ami nyilván nem volt tele eldobált szögekkel és más jóféle darabkákkal, amik jól felsértették volna a talpát, amit persze Májki vagy Peter látott volna el a Wilshire-ben. :D