Téma: Melrose Place

nyelvecske 2008 márc. 12. - 04:09:39
(2924/3984)
egyszer minimum, de szerintem ivott a melrose-on más is, lol

köszi az összefoglalót!! Képzeljétek, leültem mp-t nézni és tök gáz volt a kép, alig láttam valamit, erre sacc 5, max. 10 perc után elment totál a kép.. Nagyon idegesítõ volt és köszi, hogy leírtátok mi volt.

Azért amanda rendesen idegeli kyle-t, én már lehet, hogy nem bírtam volna és megcsapnám vagy ilyesmi.. mit akar két hét alatt teherbe esni? Az életmódja se túl családanyás..

kyle ahhoz képest, hogy le van égve, elég jól szórja a pénzt, new york-i kiruccanásokra meg satöbbikre
Vicu 2008 márc. 11. - 21:49:21
(2923/3984)
Köszike!
Az elejét nem láttátok?Akkor Peter rájött,hogy Eve hûvösön csücsült,vagy mi volt az a beszólása a hétfõi rész végén?!
Szal elérkeztünk Kyle alkoholizmusához...hmmm...mintha már láttunk volna ilyet a Melrose-ban.... :)))
Wuss 2008 márc. 11. - 21:18:14
(2922/3984)
Ejjj, és pont egyszerre!! :-)
De jók vagyunk. ;-)
Mellesleg majdnem ugyanazt írtuk.
baba150 2008 márc. 11. - 20:57:42
(2921/3984)
Na azért ketten csak összehoztuk a mai részt :D
baba150 2008 márc. 11. - 20:55:35
(2920/3984)
Megpróbálom röviden, mert sietek: Szóval Amanda továbbra is a babaprogramon dolgozik, de Kyle-t ez egyre jobban nyomassza, és egyik este részegen "erõszakoskodik" Amandával, majd másnap minden szó nélkül lelép New Yorkba, mert vmi rock bandát keres. Amanda Ryan-tõl tudja meg, hogy hol van Kyle, és elég dühös lesz. Kyle továbbra is iszik és mellé szedi a nyugtatókat, de elfogy neki, mire felhívja Peter-t, hogy szüksége van még bogyókra, de Peter nem akar felírni neki. Kyle ettõl kiakad. Este jól leissza magát, majd miután találkozik a rockzenekar producerével (Rikki G-vel) felmennek a szállodai szobájába bulizni csajok kíséretében. Amandának azt javasolja Peter, hogy menjen Ke után New Yorkba. Amanda és Ryan együtt utaznak el, majd amikor Kyle szobájához érnek két csaj jön ki a szobából, amibõl Amanda arra következtet, hogy Kyle megcsalta (pedig nem történt semmi, mert Kyle kiütötte magát). Amanda hazautazik és kiteszi Kyle cuccait a lépcsõre.
Lexi megfenyegeti Eve-t, hogy magánnyomozót fogad, ha nem mondja el mit titkol. Peter beszél Lexivel, hogy térjen már észhez és keressen egy normális pasit magának. Lexi Megan-t bízza meg a feladattal, hogy megtalálja neki a megfelelõ hapsit, cserébe az üzlettársa lehet.
Michael vmi gazdag fószert kezel, akitõl kap egy Ferrarit, de Jane inkább eladná, mivel szükségük van a pénzre, meg amúgy is spórolniuk kell, ami Michael-nek nagyon nem tetszik. (itt volt még vmi azzal a gazdag fószerrel, de azt pont nem láttam- csak annyit láttam, hogy Michael Peter szám.gépében kutat és talál vmi számlát 100000$-ról).
Szerintem nem volt más.
Wuss 2008 márc. 11. - 20:55:13
(2919/3984)
Én belenéztem a mai részbe, egy kissé hiányosan, de valami ilyesmi történt:

Asziszem michael megmenti egy fickó életét a korházban (a szívével volt valami), aki, ha jól láttam, egy ferrari 348 spidert ajándékozott hálája jeléül. michael persze tátja a száját, nem hisz a szemének, majd mikor meglátogatja a férfit a rezidenciáján, hogy megköszönje, az közli vele az ajánlatát: michael beszáll 100 rongyal egy bizniszbe, melybõl garantáltan 1 milliót kaszálhat. michale kapva kapna az alkalmon, ha lenne 100 ezer $ alaptõkéje, de sajna nincs. Késöbb megtudja, hogy amanda egyik alapítványa pont rendelkezik ekkora összeggel. michael arckifejezése egybõl megváltozik, hogy mi lenne ha? És persze tudjuk, hogy michael nem az a fajta ember, aki nem csábúl el, ha egy ilyen lehetõség áll elötte. :-)
Aztán. ryan annyira csöpög a sok nyáltól, hogy megan már nem gyõz alatta feltörölni. Ezenközben kyle iszik, mint az állat és elutazik New Yorkba valami fiatal kölökkel ... itt pontosan nem tudom, mi célból, de én úgy vettem ki, hogy a srác egy zenész, akit kyle leszerzõdtetett a klubjába. Persze csaptak még kint egy jó kis bulit, tele klassz csajokkal.
amanda közben L.A.-ben éppen azt magyarázza peternek, hogy nagyon elege van má' mindenbû'. peter: tényleg? na ne bassz! amanda: kérlek, mondd el mi van kyleal! peter nem mondja el kyle igazi problémáját, viszont azt tanácsolja amandának, hogy menjen N.Y.-ba és kérdezze meg kyletól.
amanda ekkor zavarja meg megant, aki épp a padlót sikálja ryan tömérdek nyálától, hogy: bocsi a zavarásért, de ryan, én megyek kylehoz, ha akarsz gyere velem!
Mikor N.Y.-ba érnek, csak annyit látnak, hogy kyle hotelszobájából két kis vihorászó csinibaba távozik. amanda itt elkezd dörömbõlni, mire kyle nyúzott és másnapos arckifejezéssel probálja meggyõzni amandát, hogy nem csalta meg az éjjel. A nõ persze nem hisz neki és hazamegy. Mikor kyle aznap este hazautazik, amanda nem engedi be az ajtón. kyle fenyegetõzik, hogy berugja az ajtót, de aztán rájön, hogy észérvekkel nem tudja meggyõzni amandát, mivel, még ha be is jut lakásba, nem lesz ereje elmondani, hogy steril. Így hát annyiba hagyja, a szöszi becsukja az ajtót, kyle meg tanácstalanul leül a verandára. Így ért véget.

Valami ilyesmi történt ma, bár biztos volt amit kihagytam, azt hiszem evet is mutatták, de már nem emlékszem mit csinált ...
Vicu 2008 márc. 11. - 17:53:56
(2918/3984)
Mai részt látta valaki?!Tartalmat kérnék szépen....meg a holnapiról is....
10/10
bayswater 2008 márc. 11. - 15:22:04 10/10
(2917/3984)
Szaisztok!
Nem láttam csak a mai végét. Mi volt Kyle rovásán, amit Amanda felemlegetett most a végén? Mármint hogy nem az eltûnése a gáz, hanem már elõtte is volt valami gond, ami miatt kizárta a lakásból. Mi volt az?

Idióta Mancini megint megszívja, hiába no, nem tanul a hülyegyerek.... azzal a pincsikutyaszemeivel hogy függeszkedett áhítattal a NAGY milliomoson.... hihihi
Néha úgy érzem, Dzsén az anyja.
Vicu 2008 márc. 11. - 09:04:15
(2916/3984)
Áhhh a vége nagy poén volt....beállt Eve,Amanda,meg Kyle középre,hogy Peter lefotoózza õket,erre Eve:"Siess már,nem bírjuk sokáig ezt az álvigyort"
Erre Peter:"Pedig az nagyon jól megy nektek...az orromnál fogva vezettetek...!"aztán mindhárman ledermedtek,de azért Peter lefényképezte õket,jó volt na :)))
baba150 2008 márc. 11. - 09:02:08
(2915/3984)
Nekem tetszett az összefoglalód!!! Köszi!!!
nyelvecske 2008 márc. 11. - 04:22:08
(2914/3984)
de, mert ma húztak be egymásnak, azaz a 210. részben
fofo 2008 márc. 11. - 00:18:32
(2913/3984)
nem látam a mai részt kár remélem nem maradtam Lexi és Eve verekedésérõl
nyelvecske 2008 márc. 10. - 22:39:07
(2912/3984)
Még sosem írtam öszefoglalót.. Most megpróbálom, bár elég rövid és nyomi lesz:

Onnan láttam, hogy lesittelték a beöltözött pasikat (gondolom a kórház miatt öltöztek be). A feleségek (eve és amanda) mentek kihozni õket. ryan emiatt késett a megan-nal való közös vacsoráról, de kiengesztelte (szex 3 napig), amanda és kyle is épp ehhez készülõdtek, de amanda megint feltette a gyereket akarok, de rögtön! lemezt, mire kyle depis lett.
eve elment az õrhöz, aki most ugye faárus, aki korábban a házba is vitt egy fát, peter lakásába, hogy beszéljen vele, de az õr egy perverz szatír és szexet akar a hallgatásért cserébe, eve ideges lett, de ekkor jött lexi és eve akkor gyorsan elhajtott autóval.

jane és michael nem tudták elintézni a válást, mert a bíró nem ezt akarta, hanem elküdte õket társadalmi munkára, hátha békülnek, de legalább együtt lesznek. késõbb michael át is nyújtotta magát jane-nek egy nagy csomagban (feladta magát) és ölelkeztek, meg mintha lett volna csók is..

ryan és megan henteregnek, befutott lexi egy francia szakáccsal, de mikor látta, hogy ryan ottvan kisgatyában, ideges lett, elrángatta a szakácsot (szatyornyi kajákat otthagyta) és távozott.

eve elment a "rákendról" klubba, ahol éppen a hanson énekelt, igen, a hmm bop-os srácok, jáj.. és behívta kyle-t meg amandát az irodába, elmondta nekik az õrös-árusos dolgot, mire kyle mondta: majd án elintézem és késõbb valóban el is ment és pár gyomrossal nyomatékosította mondandóját, ami az õrt a cuccai összepakolására és távozásra késztette. Lexi már így találkozott vele, elejtett neki az õr sejtelmesen ezt-azt, amibõl lexi nem igen értett semmit, majd elhajtott (az õr).

amanda állandóan a gyerekkel zaklatja kyle-t, aki az alkoholizmusba menekül, de amanda rátesz még egy lapáttal: negatív lett a terhes tesztem, vajon miért?! szegény kyle..

lexi bement peter céges karis bulijára a kórházba, verte magát, hogy nézd a monoklijaimat, eve húzott be párat, amikor kérdõre vontam és kyle választott szét minket.
peter kirángatta és betuszkolta a liftbe, lexi azt üvöltözte: kérdezd a kis feleséged, eve-et, valamit titkol!
Majd peter hazament a házba és fel amandáék lakásába, aztán beszélt kyle-lal pár szót, jött a képkészítésnél a már említett fagyos mosolyos befejezés, szóval szerintem a holnap rész izgalmasabb lesz.

Bocs a nyomi öszefoglalóért..
nyelvecske 2008 márc. 10. - 22:24:40
(2911/3984)
Utána viszonylag hamar vége lett, mert peter hazament a házba, amandáékhoz vendégségbe. eve már ott várta, a nyakába ugrott, majd peter beszélt kyle-lal és elejtette neki, hogy lexi mondott neki valamit és hogy mi is volt ez a verekedés? Mire kyle mondta: haveri szívesség, aztán jött egy csoportkép és mikor amanda, eve meg kyle beálltak, peter-nél volt a gép és azt mondta: az orromnál fogva vezettek engem és itt nagy sejtelmesen vége lett, miközben az arcukról legfagyott a mosoly..
baba150 2008 márc. 10. - 21:00:38
(2910/3984)
Már csak 2 hét :-((( Plusz-mínusz 1 nap!! Ma csak részletekben láttam, de a vége tényleg jó volt. Az elsõ reklámig azt hiszem teljesen láttam, azt láttam vmit Megan-Ryan-es részt fél szemmel, meg azt is, amikor Lexi elmondta Peternek, hogy van vmi titok. Utánam mi történt? Mert aztán már csak a legvégét láttam, amikor ott voltak Peteréknél.
nyelvecske 2008 márc. 10. - 20:00:12
(2909/3984)
kb. három hét (15-20) rész és vége. Asszem 34 részes volt a hetes évad és 11 rész ment le vagy ilyesmi, szóval egy hónapon belül befejezik.
Igen, ha újraindulna én is nézném, mivel az elejét kihagytam, illetve nagyon keveset láttam belõle (ez alkalommal) és nekem a melrose-ról mindig ez a gárda fog beugrani:

- alison, billy, michael, jane, amanda, jake, sandy, kyle, taylor, sidney, jo, kimberly és peter (kicsit még eve meg jennifer), de sacc ennyi

- lexit bírom, de kezd kicsit totál nem illeni a képbe

- valaki korábban mondta, hogy miért szadizom magam ezekkel a részekkel, ha ennyire nem akarom nézni: mert kíváncsi vagyok mi sül ki belõle, ha már eddig néztem.

Ugyanakkor én annak idején ezt az utolsó szériát már nem néztem visszafojtott lélegzettel, sõt, talán ki is hagytam részeket.. Az utolsó epizódra viszont határozottan emlékszem, bár nem az emlékezetességei miatt, hanem mivel lezárult egy fejezet.
makrai.lilla 2008 márc. 10. - 19:23:58
(2908/3984)
nah lassan vége lesz a sorinak...amiugy ha ujra leadnák azt sem bánnám,ujra nézném..bár most a szerelmek saint tropez jöhetne ami szintén tök jo,de már ezer éve nem adtak uj évadokat pedig a franciáknál még most is forgatják--- sztem jane kylal levö összejövése nagyon hamar lesz...meg ugy minden.de nyilván azért mert a sorinak elöbb vége lett..
Vicu 2008 márc. 10. - 19:02:43
(2907/3984)
A mai rész csemege volt :))) A végét nagyon jól megcsinálták most :)
nyelvecske 2008 márc. 10. - 15:30:35 Előzmény nyelvecske
(2906/3984)
azt hiszem a mai epizód elég klisésre sikeredett és nagyon sok spontánnak beállítani akart és mûjópofa dolog volt benne (csoportos garázdaság vádja, michael feladja magát csomagban, a szórakozott bíró stb)
nyelvecske 2008 márc. 09. - 16:03:55 Előzmény Vicu
(2905/3984)
ez a tablettás cucc a barátok köztben is volt, pedig ott a Nórának megmondták, hogy csatak nem lehet gyereke, erre szedte a gyógyszert és mégis..
asszem látni fogom a holnapi részt