Téma: Melrose Place

10/10
bayswater 2008 márc. 16. - 12:26:24 10/10
(2984/3984)
Már nem emlékszem mi volt az én benyomásom részekkel ezelõtt errõl, de most úgy látom, hogy mégiscsak díszlet volt a ház. A MP létezik, de ahol a jeleneteket felvették, valószínûleg stúdióberendzés volt.

Megpróbálok neten utánanézni, ha van egyáltlán infó errõl.
Vicu 2008 márc. 16. - 09:49:57
(2983/3984)
Hmmm.....a fórum fénykorában tényleg tárgyalgattuk ezt pár napig :D Nem tudom már mire jutottunk,de szerintem nem csak díszlet volt,hanem valódi házakban játszódott.Gondoljuk csak arra,hogy nem egyformák a házak belülrõl egyátalán(nem úgy,mint csóri magyar sorozatokban,hogy ne mondjak neveket...)meg hát simán van pénzük,hogy egy egész lakóházat kivegyenek.Az már más kérdés,hogy a forgatás után mi lett vele.Szerintem megmaradt stúdiónak.
makrai.lilla 2008 márc. 16. - 07:03:08
(2982/3984)
most énsem értem pontosan hogy michael miért csalta meg janet.a nagy szerelem mi?...ö sztem senkit sem tud szeretni,,,,igazán.pedig én már ugy fejeztem volna be a sorit h ezek együtt maradjanak...
de most audrey direkt pereli vagy mi?vagy ö tudott róla?

más :
nemtudom erröl szó volt e de kivi vagyok hogy ez a melrose place van szerintetek valoban los angelesben?vagy csak vmi diszlet volt ? azt tudom h ilyen utca asszem van de nem hiszem h pont ilyen házakkal stb......... nem?
Vicu 2008 márc. 15. - 17:16:13 Előzmény bayswater
(2981/3984)
Szerintem a munkahelyen történõ zaklatásért a munkahelyet is beperlik,egy magánszemélyen nem tudnának annyi kártérítést behajtani.Meg akkor csak sima zaklatás és nem munkahelyi zaklatás miatt indított eljárás lenne a neve.De csak én gondolom így.Sajna hetente max.két részt tudok nézni,szal lehet,hogy nagyon benéztem valamit.
anne123 2008 márc. 15. - 14:09:39
(2980/3984)
Sziasztok!
A tegnapi részrõl lemaradtam, nem írna tartalmat valaki? Elõre is köszönöm:))
nyelvecske 2008 márc. 14. - 21:52:16 Előzmény bayswater
(2979/3984)
pedig ha tudta volna, hogy perelni is elég..

Egyébként ezt az ódris dolgot májkül csak most találhatta ki nemrég, hiszen arról is elfeledkezett, hogy ha kirúgják, pénztáros sem lehet és akkor lebukik (hiszen elõbb adja oda a kis széfet, mint hogy kipótolhatná a perpénzbõl a hiányzó zsét)
10/10
bayswater 2008 márc. 14. - 20:43:38 10/10
(2978/3984)
Hát ez jó kérdés. Valószínûleg Spelling közölte Amandával, hogy fel kell vennie a D&D-be... akarom mondani AW Advertisingbe.... :-DDD
nyelvecske 2008 márc. 14. - 20:24:40
(2977/3984)
dzsén hogy is kapta ezt az állást?
nyelvecske 2008 márc. 14. - 19:28:29
(2976/3984)
Jól látod. Májküléknek nagyon sok kiadása lehet ebben az esetben.. régen is evett étteremben stb, de pusztán az étterem még nem ilyen drága.
Azt hiszem ezt az ódris dolgot nemrég találhatta ki, mert eddig se a csaj nem volt, se pedig a perelés, hiszen májkül attól a perritõl remélte a pénzt.
10/10
bayswater 2008 márc. 14. - 18:47:37 10/10
(2975/3984)
Igen, ez rémlik is, de akkor miért mondta a kórházi vezetõség Májklnak hogy egyedül maradt, nem állnak mellette? szerintem nem perelheti a kórházat, személyt perel zaklatásért, munkahelyi erõszakért, nem a kórházat! Pedig én is úgy emlékszem hogy az egészet együtt találták ki. Májkl pénzsóvársága már röhejes.

Egyébként azt sem értem hogy lehetnek így leégve, elõször is: M jól menõ orvos (fõorvos is volt, masánpraxissal). Ott van Dzsén is, aki egy jól menõ reklámirodában jól menõ ügynöke. Aztán ott a parti ház. Azt eladták. Nem értem, kihagytam valamit? Lehet hogy nem láttam egy részt....
Vicu 2008 márc. 14. - 18:34:54
(2974/3984)
Szerintem "Ódri" a kórházat pereli.Gondolom "Májköllel" szövetkeztek,hogy majd osztoznak a nyert zsoszón.
10/10
bayswater 2008 márc. 14. - 16:41:20 10/10
(2973/3984)
Nem igazán értem ezt az Ódrival való kavarást, most akkor kit perelnek? Ódri Májklt?
Vicu 2008 márc. 14. - 16:03:58
(2972/3984)
Láttátok a mai részt?Michael jól átvágta a fejem!Már komolyan hittem neki,aztán a vége...a szemét gazember! ;)
Mcbride papa mekkora egy görény...de legalább jól megkavarta az állóvizet.
nyelvecske 2008 márc. 14. - 03:42:40
(2971/3984)
Bocs, ha kihagytam volna valamit
nyelvecske 2008 márc. 14. - 03:42:18
(2970/3984)
péter elmegy ókhörsztbe, hogy ív ex-bikájának a történetét jobban megismerhesse. Erre a meghalt fiú szüleinek a fényes partija a legjobb alkalom, ahonnan kihajítják (mikor kiderül ki is õ). Másnap ív egyik osztálytársa felkeresi pétert a motelben és elmondja mi is volt anno (ív nem igazi bûnös, amandát védte csak stb).
Májkülék (plusz peter) aztán részt vesznek egy szexuális zaklatás tréningen és már ott mutattak egy ódri nevû csajt (nõvérke), nagyon mászik májkülre, de nem volt semmi (várd ki a végét).
Eközben a bárban: aztán amanda egy vázát hajít az ébredezõ, másnapos kájl felé. Sajnos nem találja el, pedig a csávó egy helyben feküdt, na mindegy.
Hajleüvöltés, hogy mégis mit képzeltél, elmondtad szegény ív múltját péternek. Kájl visszaszól, hogy te csak mindenkit irányítani akarsz amanda, nézzél már magadra/~ba. Jön aztán riki dzsí (nyújorki bandás pasi) és amanda kimegy. Kájl teátrálisan iszik.

Ív péter után megy ókhörsztbe, a stadionnál találnak egymásra, ahol a véres bûntett történt anno és megérkezik a helyi seriff meg a gazdag család (meghalt srác szülei) és még páran erõsítésnek. Oltják egymást, péter lightosan perrel fenyegeti õket, aztán õ és ív hazamennek.
Nagy béke, borulás, folytatják a házasságot.

Megan látványosan randizgat, lexi még mindig nem akar egy pasival se talizni, megan nem nagyon akarja a melót, de csak csinálja, úgymond barátságból..
Viszont rájen megtalálta a hangpostafiókbérlésés szerzõdést és még jobban kezd összeállni neki a kép, eleinte lelép és nem akar megan-nal lenni, majd rákérdez: megint ribi vagy? megan tagad aztán elmondja, hogy csak lexinek segít, rájen szkeptikus, majd azért ölelkeznek.
az adatlapok elemzése után amúgy az jött ki, hogy rájen lenne lexi álomrandija.. (ezt csak megan tudja)

dzsén unalmas, eleve csak kétszer tûnt fel a mai részben és már itt 37-nek tûnt miközben csak most lett annyi idén..

ódri sírást színlelve beront egy orvosi gyûlésre, ahol épp májkült faggatják a pénztárról és a csaj kamus hisztit rendezve azt mondja, májkül szexre kényszerítette és pert helyez kilátásba..

ív mégis haverkodik a metálcsapattal, összeállnak megint a színpadon, de most nem simulnak rá, mint a tegnapi részben, peter az elõadás közben kezet ráz lexivel és elismeri, hogy pár résszel ezelõtt lexi igazat mondott, amikor ívre célozgatott

amanda és kájl a parti teleknél taliznak. amanda csalta oda kájlt, hogy béküljenek, igaz, amandának akkor már péter is beolvasott (és a rész elején ív is), szóval miután mindenki leüvöltötte, odacsalta kájlt, hogy mégse legyen egyedül, hátha van esély. kájl-lal ölelkeznek, kájl hazacuccol, az asztalon egy bor, amanda elteszi, kájl meredten bámulja az üveget.. ölelkeznek és mintha táncolnának, itt a mai rész vége..
baba150 2008 márc. 13. - 20:27:28
(2969/3984)
Kérek szépen tartalmat!!!!
nyelvecske 2008 márc. 13. - 16:25:45
(2968/3984)
Én is néztem a mait, de takaríthattam volna közben.. a mai részre egy olyan 2/10 vagy 3/10 osztályzatot adnék. Volt benne egy vázatörés (sajna nem találta el kyle fejét) és sok nyálas kibékülés megan+rájen és lexi+peter kézfogása
Vicu 2008 márc. 13. - 15:44:31
(2967/3984)
Láttam ma,ill. néztem,de valahogy már nem tud annyira lekötni,hogy értelmezzem is :D
Kyle megtanult színészkedni avyg személyes tapasztalatokból merít?!Hmmm...hehe,láttam lejebb már ti is boncolgattátok a témát.
Mióta Jane visszajött,tompult Michael zseniális humorérzéke észrevettétek?!Vagy csak a párbeszédírók(esetleg a fordítók)fáradtak el :)
Megan+Ryan....áhhhh szóra sem méltatom már õket...
3/10
Siliana 2008 márc. 13. - 15:18:57 3/10
(2966/3984)
Hát engem nem csillagoz pedig szavaztam
3/10
Siliana 2008 márc. 13. - 15:18:29 3/10
(2965/3984)
Próba