Téma: Melrose Place

Juccmokk 2008 márc. 22. - 14:31:54
(3084/3984)
Húúú, nem tudom, errõl volt-e már szó: szerintetek Kimberley séróját hogy oldották meg? Akkoriban sztem még nem tudták olyan egyszerûen használni a számítógépes technikát, de vajon akkor Marcia valóban lenyíratta a haját a szerep kedvéért, és hosszú parókában játszott? Azt nehezen tudom elképzelni, hogy a hosszú haját begyömöszölték egy olyan félig kopasz, pihehajas paróka alá.
10/10
Sydneyke 2008 márc. 22. - 14:30:30 10/10
(3083/3984)
Az emberek karaktere is folyton változik benne.
Lexi pl amilyen elesett kis gyógyszerfüggõ volt most akkora nagy asszony lett.
Megan is csak úgy felmond, mintha akkora nagy végzettség meg tapasztalat lenne a háta mögött hogy csak úgy elmehet bárhova dolgozni
:)
Juccmokk 2008 márc. 22. - 14:13:57 Előzmény nyelvecske
(3082/3984)
A klub profilja vhogy folyton változik. Anno jazzklubnak indult, aztán egyre ritkábbak lettek a jazzfellépõk. És mikor megjött Eve, Kájl azzal az indokkal nem akarta felvenni, hogy ez egy rock'n'roll hely, õ pedig nem olyan zenét énekel. Persze én sosem hallottam ott rákenrólt, de javítsatok ki. :DDD

Igen, Börnsz tleg eléggé megváltozott, de asszem, ezt már beszéltük régebben, hogy itt mindenkit kifordítanak magából. Nekem az az egyik legnevetségesebb, hogy régen a kedves, szende Jane egyszer csak rákényszerítette a húgocskáját, hogy öljék meg és ássák el Richardot, a fiúbarbit. :D

Eve meg tleg eléggé kis szerencsétlen, pont, mint régen Alison. Sosem tudja megoldani a problémáit, elõbb-utóbb mindig visszasüllyed oda, ahonnan indult...
10/10
bayswater 2008 márc. 22. - 10:09:58 10/10
(3081/3984)
Nyelvecske, a te beszámolódon is hülyére röhögtem magam, köszönöm!

Chris Isaacet kéretik nem fikázni, imádnivaló édes kis cukifalatka, remek zenész mellesleg... :-DD

Ja most hogy mondod, Amanda vetélése után két nappal szexel az asztalon? Hm, ez valóban igen érdekes...... A tegnapi részt sme láttam sajnos, csak azt amikor gyertyát gyújtanak Kyle és Dzsén vagy az nem tegnap volt?
Lehet hogy Amanda azért mondta Kyle-nak hogy õ már nem változik meg, és a meló az elsõ, mert lemondott a gyerekrõl? Vajon miért? Vagy most is mondták neki, hogy nem lehet több?

Tényleg ne kezdjünk el gondolkodni a miérteken, mert megfájdul a fejünk!:-DDD
nyelvecske 2008 márc. 22. - 05:12:58
(3080/3984)
Még két dolog:

Nem vágom miért kellett bemenni a bentlakásos suliba és lesokkolni a kislányt, hogy figyu, van egy csajom, leokézod vagy sem?
A nõvérek se nagyon akadtak ki, pedig gondolom egy apácazárdás bentlakásos neveldében nem nagyon mozognak férfiak, fõleg nem éjjel..

A másik: a kislány ismerte rájen mp-beli telcsiszámát és simán fejbõl felhívta, holott rájen most költözött be nemrég, plusz egész évben három hétre láthatja a kislányt és már egy ideje nem látta, ha jól emlékszem.
Na de mindegy, nem élem bele magam.
nyelvecske 2008 márc. 22. - 04:49:30
(3079/3984)
Tények, furcsaságok, de lehet, hogy csak én élem bele magam túlzottan a sorozatba?

- amanda kájlival fetrengett a tegnapi részben, holott elvetélt, ergo vérzik, fájdalmai vannak és ilyenkor ha jól tudom, sacc hat hétig tilos a szex is

- nem tudom mit hittek, hogy a privát helikopterezés nem derül ki? súlmen a mai részben szívatta pítört és májkült és most az egyszer neki volt igaza (sittesek titkos ellátása, repkedés a medikopteren, miközben annak orvosi és életmentési céljai vannak stb)

- félévig építenek egy pár fadarabból álló vázat, amit kájl kb. 2-3 résszel ezelõtt felgyújtott, de pár hét munka után már most elõbbre vannak, mint akkor voltak x hónap után.
Egyébként miért fából van az a ház?? Ezek nem olvasták a három kismalacot??

- ív és pítör tök szerelmesen néznek egymásra, szerintem meg kellett volna hagyni õket így és nem szétírni, plusz még mindig fenntartom azt a nézetemet, hogy ívvel csak a baj van és minden részben õt kell megmenteni, mert kiderül mi a pálya vele, vagy pedig ott lebeg a sitt eshetõsége és õ meg amanda elég rosszul tudnak titkot tartani.
De nem értem azt sem, hogy lett a vagány és kemény pítörbõl amanda után futó (vagy inkább amanda-utánfutó, lol) szerelmetes pincsi, majd most meg vizenyõsszemû hõsszerelmes ívbe..

- normális esetben pítör és májkül már nem igazán dolgoznának a wilshire kórházban, hiszen annyi stiklijük volt

- nem derül ki, hogy milyen idõben vagyunk.. néha tesznek utalásokat, mintha a sorozat real time-ban lenne a sorozatok közti idõvel, pl. két epizód közt a sorozatban is sacc egy hét telik el a lakók életébõl, de ha jól emlékszem ez sem állja meg a helyét, viszont õk mégis erre hivatkoznak (hét éve lakom a házban stb beszólások), de ha jól emlékszem, jo terhessége se tartott 9 hónapig, ahogy amanda terhessége se csak egyhetes volt valószínûleg, szóval szerintem kiírhatták volna, hogy mennyi idõ telik el bizonyos cselekmények/események közt..

- esküszöm, hogy a dzsén olyan idõsnek tûnik, holott õ volt a sorozatban a legfiatalabb (nõ)!! Sõt, még a billy is idõsebb nála, mert most lett 41 vagy 43, dzsén meg most 37 (csak).

- fura, hogy senkibõl se lett úgy anya, hogy megtartsa a gyerekét, lásd amanda 2x, jo a megszületett gyereket, a többiek pedig totál nem is estek teherbe (ha jól emlékszem).

- a sok esküvõ helyett beírhattak volna egy babát és nem úgy, ahogy téjlor esetében tették.. Bár, akkor hülyén vette volna ki magát a nagy partnercsere, mi?

- az elsõ szériában, amikor dzsén elvetél és késõbb valami állatot simiznek (most a memóriámból írok), akkor azt májkül veszi neki, vagy egymásik ember állatkája? Mivel szerintem beírhattak volna a sorozatba minimum egy házikedvencet.

- a tegnapi (pénteki) részben chris isaac volt a napi zenei vendég (igen, a rinyálós hangú, akinek a klipjében a helena christensen nagyis bugyiban kergetõzik a pálmafák alatt back in '91). Ahhoz képest, hogy ez rock-os hely, csak nyálzene megy.

- szerintetek lesz mp 10, 15 vagy 20 év múlva verzió? a beverly hills-bõl ugyanis állítólag csinálnak egyet, legalábbis a tori spelling nagyon akarja.

Bocs a fejtegetések miatt!
nyelvecske 2008 márc. 22. - 04:25:43
(3078/3984)
Ne tudd meg, hogy mit éreztem, de megírtam a regényes összefoglalót, erre a port.hu kiléptetett!!
Majdnem leestem a székrõl, de amikor nyomtam egy visszát, beadta, amit korábban írtam, yesss!!
Szóval sikerült kitenni. Bevallom, lehet, hogy nem írtam, volna meg újra, lol.
nyelvecske 2008 márc. 22. - 04:24:29
(3077/3984)
Tartalom:

Szóval, a tegnapi részben amanda meg van veszve kájliért és értemegy a kórház helikopterén with a little help from péter, ám a mai részben a kapcsolatuk viszonylag laposnak mondható (igaz egyszer összefekszenek egy íróasztalon, strandos vetített háttér mellett, de errõl majd késõbb).
amanda menne dolgozni éjjel (??), májkül kérdi a tábláról (eladó ház), hogy a lakóknak miért nem szólt. Valljuk be, a kérdés jogos.
Májkül el, jön ív, aki erre az alkalomra várhatott, mert gyorsan a lakásajtó mögül ugrott elõ, kérleli amandát, hogy bocsásson meg, amanda megint letorkollja, hogy megölted a gyerekem, ez neked smafu? Végszóra zsaruk érkeznek, viszik ívet a sittes barátnõje miatt, de hátraszól: kérlek, szólj pítörnek!! Fõcímzene.
Pítör beront a helyi járdra ív miatt, de a zsaru közli vele, hogy gyorsított eljárás lesz bizottság elõtt, meg aztán vissza majd a sittre letölteni a maradék idõt (asszem ez még úgy öt év lenne), hiszen a kapcsolattartótiszttel se talizott, de sittes haverokkal meg igen..
amanda elõad a bizottság elõtt egy nyálas szöveget, hogy ív az én erkölcsi támaszom, sõt mi több nálam kreatív igazgató és nagyon elfoglalt, emiatt nem jut ideje semmire.
(Szubjektív véleményem jön: De a bíróság ezt komolyan elhiszi? Bizonyíték nem kellene, hogy tényleg dolgozik-e? Vagy amerikai bíróságon minden bemondásra megy?? Na mindegy.)
Másik nagy fordulat: Lexi ugye akarta rájent, de most mintha elment volna tõle a kedve. Rájen megjárta nyújorkot, a kislánya nem akart mostohát, ergo rájennek ejtenie kellene megant (ezaz kislány!!)
Rájen exsógornõje meg állandó amcsifilmes statiszta, már nagyon sok filmben láttam.
Rájen hazamegy, elvonul, nem akar megannal lenni (yesss), aki nehezen viseli ezt. Egy templomban van találkozójuk. Rájen elmondja, hogy megcsalta megant és nemcsak anno, még a múlt héten is és lehet, hogy ez így is marad. Megan felpofozza rájent a templomban és elszalad. Lexi elmegy rájenhez, hogy miért mondtad el a titkunkat, rájen mászik lexire, hogy nem ezt akarod te is? - és tépné a nõ ruháját. Lexi behúz neki, mire rájen: megannak jobban ment, erre ismét hatalmas behúzás a válasz és lexi elrohan.
Egyébként májküllel volt egy megállapodása lexinek, hogy neki rájen, májkülnek meg majd talán megan jut, de úgy néz ki ebbõl nem lesz semmi. Májkül be is próbálkozik megannál, de a padlóra kerül, szó szerint (mikor megan felállna, májkül leesik mellõle).
Ív és pítör közben elmennek texasba pítör apjának a kis földjének ügyét elintézni, ám májkül hívja pétert: súlmen ármánykodik, titkos kórházbizottsági gyûlés lesz, jöjjön mindenképpen, pítör eleinte nem akar, de elmegy. Ív marad és eleinte a föld leendõ vevõi hülyére akarják venni és amikor meglát egy autójelzést: földtani intézet, megnézeti a földet, ami nem aranybánya, vagyi mégis, mivel zubog az olaj, így nem eladja, hanem bérbeadja (király, hogy ebben a sorozatban mindenki más ingatlanját meg pénzét kezeli, lásd parti ház most meg pítör apjának a földje de mindegy) és az elsõ csekk öt millió dollárt ér. Pítör alig akar hinni késõbb a szemének. Viszont ív csalódik, mert pítörnek unalmas tervei vannak a pénzzel, míg ív azt hitte, hogy jótékonykodnak, kórházat mentenek belõle stb. Pítör világkörüli útra akar menni és minden országban akar golfozni, valljuk be ez tényleg elég unalmas terv..
De ív késõbb nagyon büszke lesz rá, mert amikor a kórházból hozzák el pítör utolsó dobozát, mivel a kórházi gyûlésen súlmen ív múltjának kiteregetésével fenyegetõzött, pítör felmondott, most kikapja súlmen kezébõl a felmondást, eltépi és közli mégis marad és megmenti a kórházat. Pedig májkül már szervezkedett a kórházi nõvérekkel is (megan miatt részben, hogy lássa mennyire nyájas szegény elesett kollégáival stb).

Amanda és kájli: amanda most már totál nem akar semmit kájlitól, hiszen nem kell aggódnia, megszerezte magának, most már kit érdekel, így aztán romantikus tengerparti ebédekre sem jár, se semmi. Kájli csalódott, de nem iszik. Viszont egy viharban dzsén lakásán marad és vele bezzeg romantikázik, majd a sokadik ebédlemondás után bemegy amandához az irodába, ahol diavetítõn tengerparti hátteret csinál, majd amandát az asztalra dönti, nagy a lamúr meg minden (persze persze). Lényeg, hogy szerintem nem sok van már itt kettejük között, amanda fásult és kájli meg kezd reményt veszteni, meg is kérdezi amandát, ugye sosem mondasz le a melóról, mire õ: jóhogy nem.
Nem tudom mondjuk, hogy akkor hogyan akart gyereket mégis..

Dzsén vadidegenekkel randizna, de a vihar miatt a pasi lemondja, így kájlival eszik, aki ott mekkmesterkedik nála már egy ideje, megy a bájmosoly, ej, lesz itt még valami (igen, tudom mi a sorozat vége).

Májkül somolyog, megannál nyalizik, emiatt rendeskedik a szorult helyzetben lévõ nõvérekkel is, akikkel pont a kájliz resztórantban beszél meg talit megan szeme elõtt. Megan viszont a padlóra küldi, szó szerint.

Lexi mintha totál lemondana rájenrõl.. szerintem jobb is.

Megtudjuk viszont rájen múltját és ami különös, kájli is csak most szembesül ezzel, éjszaka a kosárpályán, ahol a változatosság kedvéért most rájen játssza a részeget egy üveg jégermájszter segítéségével, igen gagyin, biztos kájli készítette fel a szerepre, vagy sorozaton kívül is testvérek, elég hülyén "színészkedett" ugyanis.
Kiderül, hogy volt nõs és hogy ezt az érzést (nagy lamúr) csak akkor érezte és most megannál. A másik lánnyal lett egy gyereke (Sarah, ha jól emlékszem) és mikor egy szarvas a kocsi elé ugrott, félrerántotta a kormányt, a lány beszorult, rájen kocsiból ki, a lány kérte, hogy rájen, mentsd a kicsi Szárát, rájen a kicsit a kocsiból ki, alig tesznek pár lépést, az autó felrobban, szóval a lány nõvére rájent teszi felelõssé a testvére halála miatt, innen a harag is.

A hely ahol a kislány van amúgy egy bentlakásos iskola, de az engem is meglepett, hogy a nagynéni (alias rájen ex-sógornõje) is ott lakik..

Lényeg, hogy ha jól emlékszem, a két testvér sírásos ölelkezésével lett vége a mai (azaz a pénteki) résznek és ugye most már kájli tudja, hogy van egy unokahúga nyújorkban.
Láttam a jövõ heti ajánlót itt a porton (és lassan beteszik a befejezõ részek ismertetését is, mert ennek a hétnek vége és akkor beteszik a jövõ hetet) és még szerepel a kislány majd.

Most már sacc 5 rész lehet csak hátra, elég durván felgyorsulnak majd az események és csupán ennél hosszabb, még regényesebb ismertetõk árán lehet beszámolni azoknak, akik valamiért kihagyják ezeket az epizódokat.

Bocs a mostani regény miatt is! Nem szándékos, csak nem tudok rendesen fogalmazni és ezért lett ilyen hosszú.
baba150 2008 márc. 21. - 20:43:57
(3076/3984)
Kérek szépen tartalmat!!!!!
nyelvecske 2008 márc. 21. - 16:56:32
(3075/3984)
igen, amúgy valami hasonlóban.. plusz néha este dolgozom
nyelvecske 2008 márc. 21. - 16:56:05
(3074/3984)
ahhoz képest hamar újrahúzták.. ugyanitt tartottak úgymond több hónap munka után, mint amit most újraépítettek és kájli be is segített..
nyelvecske 2008 márc. 21. - 16:54:52
(3073/3984)
fiatal bõrt, hajat a botox nem csinál.. igen, viszont a hormon megteszi..
judith 2008 márc. 21. - 10:27:20
(3072/3984)
Béjszem, köszi, igyekszem:)) Amúgy azt kifelejtettem, hogy Ív böris barátosnéját visszaviszik a dutyiba, ezért (is) lopta el Sulmen doktornõ kocsiját, mert vissza akart menni. Ja, és Amandáék új háza nagyon közel lesz Dzsén parti házához, így újra szomszédok leszünk, de jó, mondta Amanda. A házuk építését meg sürgetni akarták, de hónapokat csúszik, mert Kájl részegen megpörkölte a gerendákat, így újra kell csinálni az egészet.
judith 2008 márc. 21. - 10:23:43
(3071/3984)
Nyelvecske, az a szomszéd féleség lehetett egy szomszéd épületbõl is, mert elég hangos volt a zene, meg Amanda lépcsõjénél látni lehet, hogy van egy másik ilyen bérház szerû valami, elég közel, onnan jöhetett a muki. Lehet, hogy kezelték Marciát hormonnal, de nem értem, ez hogy van összefüggésben azzal, hogy szép-e, vagy sem. A botox meg egy feltevés, soha nem beszélt róla, és ha megnézel pár képet közelebbrõl, akkor látni, hogy van neki ránca, csak nem olyan sok. Miért, az nem lehet, hogy szerencsés bõrtípus? Egyrészt. Másrészt meg a botox a ráncokat tünteti el, különleges arcformát, gyönyörû hajat, szép bõrt nem "csinál". Nézd meg pl. ezeket a képeket, elég frissek, nekem nem úgy tûnik, mintha szétfeszülne a bõr az arcán, de lehet én látom rosszul. http://justjared.buzznet.com/gallery/photos.php?yr=2008&mon=01&evt=marcia-sag&pic=marcia-cross-sag-awards-2008-05.jpg
10/10
bayswater 2008 márc. 21. - 09:35:05 10/10
(3070/3984)
Judith, hálás köszönet, frappánsul összeszedted, hülyére röhögtem magam!!!!!!!!!
10/10
bayswater 2008 márc. 21. - 09:27:41 10/10
(3069/3984)
Te inszomniában szenvedsz?! :-DDDDD

Rengeteg furcsaság van a sorozatban, amit jobb ha nem elemzünk, mert úgysem jutunk közelebb a megoldáshoz.

Én anno sok minden miatt néztem, már leírtam. Biztos a szori is megfogott, de emellett a helyszín, a szereplõk, ugye igazán csúnya emberkék nem játszottak benne. A stílus, a ruhák, az életvitel, stb. Nálam ezek is számítottak.
nyelvecske 2008 márc. 21. - 05:10:27
(3068/3984)
Tényleg bocs a sok komment miatt!!

Más: már alig pár epizód van csak. A jövõ héten véget is ér a hetes évad, ugye?

Megvan valakinek közületek az mp valamelyik évada dvd-n? Amerikában elvileg most adják ki a négyest.

Mi volt vajon a sorozat titka, ha volt egyáltalán? Hiszem most itt fikázzuk a szereplõket, de azért nézzük, ahogy tíz éve is néztük, lol.

Most jól válaszolok a saját kérdéseimre is, lol:

Szerintem az volt a titka, hogy az elején voltak hiteles problémák, hiteles jelenetekkel és fordulatokkal, de aztán kezdett egyre klisésebb lenni (és nem feltétlenül csak a hetedik szériára értem ezt).
Ott kezdett el unalmas lenni, hogy májkül minden nõt elvett. Épp a mai részben sorolta fel õket egyesével és mivel azt hiszem két nõt is elvett kétszer (dzsén és kim?), így már lassan elizabeth taylor-ral veszekszik a házasságainak száma. Négy vagy öt nõt vett el összesen hétszer, ha jól számolom.. Szóval ez már elég vontatott lett és én annak idején határozottan aggódtam, hogy csak a lexit el ne vegye a végére!! lol
Meg persze voltak nagyon durva "spontaneitásra alapuló jelenetek" és véletlen egybeesések, plusz hihetetlen dolgok, úgy mint valaki munkanélküli majd taxis és reklámszakember stb.

Aztán az alkoholizmus-vonal. Plusz amanda, akinek nem lehetne gyereke (a sorozat elején leoltják) állandóan mindenkitõl teherbeesik, majd elvetél.
Mindenki amandát akarja megerõszakolni, megverni, kirabolni stb. Többször volt már kórházban, volt hogy újra kellett éleszteni. Sam legalábbis újraélesztette azt hiszem (láttam egy youtube-os videós összeállítást, abban van, hogy szívmasszázst ad neki).

Dzsén: dzsén játssza a kis szendét, de azért csak lehasalt õ is pár emberrel. Meg is erõszakolták, egész jól kiheverte a végére. És igen, a hosszabb hajat kellett volna neki meghagyni!! Ez a rövid iszonyúan öregíti õt, mégha pont az ellenkezõje miatt vágatnak is nõk hajat! A változatosság kedvéért dzsén is elvetélt.

Tök sok variációt ki lehetett volna találni pont amiatt, hogy a peter és májkül orvosok (minden orvosi drámában van pl. karantén vagy ismeretlen betegség, vagy valaki megszúrja magát egy tûvel és megy a para emiatt stb).

ív meg amanda, a két lángelme.. tudod ki bízna rájuk bármilyen titkot is.. "jaj amanda, csak meg ne tudja senki a titkunkat" - mondja ív a hangosbemondónál állva. Állandóan a sittes múltja jön elõ, meg mindig le akarják sittelni, csak a baj van vele, holott adhattak volna neki egy esélyt az írók, hogy pl. pozitívra jön ki a szerepe.

Van egy ötletem, de lehet, hogy már megtettétek korábban, csak nem tartok ott a visszaolvasásban: alternatív befejezés az mp-nek? Ti hogyan fejeztétek volna be?

Én mondjuk így:

rájen ejti megant és lexivel jön össze. Lexi leoszt neki két egyformát, rájen megköszöni és sosem nyáladzik többé. megan összeállhat májküllel vagy akivel akar.
amanda megkapja az unalmas ál-alkesz kájlit. péter és ív új életet kezdenek (akár a szigeten is).
Nem is tudok új emberekre kitérni, mivel ezzel a hat szereplõvel foglalkozik a sorozat is csak.
Ja igen, dzsén meg kibékülhet májküllel vagy visszamehet a szomszédhoz/munkatársához.

Én nem borítottam volna így fel a sorozatot, ahogy azt az írok tették.. Persze a peter-amanda dolog a nézõk nyomására kellett ha jól emlékszem, mert mintha lett volna egy kis kérdõíves piackutatás és ez jött ki.
Azért az röhej, hogy a péter, aki az elején még egy szikével majdnem belevágott amandába és ki is akarta nyírni, most nedves szemekkel és lógó nyelvvel liheg, a nyakába küldve meleg leheletét..

Még ív is beleillett volna a sorozatba szerintem, csak az írók mintha eleve nem adtak volna neki esélyt, hiszen nem sok jó történt szegénnyel, vagy az csupán átmeneti dolog volt.. De tényleg.. mert mindig kitudódott, hogy mit csinált és mindig bajba került a múltja miatt, mindenki zsarolta (kájli, hogy elmondja péternek és amanda beszélte le), szóval szerintem igenis adhattak volna neki egy esélyt, ahelyett, hogy beskatulyázták a hiperérzékeny sittes szerepkörbe..


kájli szerintem nemcsak itt volt pocsék színész, hanem úgy alapjáraton is az lehet. Csak zs-kategóriás gagyikban tûnt fel és teljesen hasonlóan gesztikulál vagy játszik a mimikájával.

Na, mindjárt befejezem, de kitérek még a mai amandás idézetre, mely szerint a ház õt üldözné:

Vagy inkább amanda a házat, nem? Hiszen apucival megvetette, már akkor is elég rozoga állapotban lehetett az ingatlan, de ami érdekes: kim felrobbantotta a házat, újra kellett építeni elég sok mindent, meg a plafonról való ágyra landolás is ugye, nem értettem azt a beszólást a mai részben a szerelõtõl, hogy a ház már régóta gagyi és nem lett frissítve a szerkezet és nem volt korszerûsítés.. Nem volt??
Mindegy, lényeg, hogy amanda a ház megvételével úgy volt, hogy azt hitte a benne lakók életét és automatikusan kifizette, így megpróbált jogot formálni a nõk férjeire/barátaira, de az összes szereplõ titkára és lakására is. Egyfajta feudális kis birodalomként mûködött az épület. Amanda a kiskirály, akinek viszik a hírt meg a tizedet (lakbér). Neki kell nyalni és megtenni, amit akar. Az van, amit õ akar és nyafogni kezd, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy õ akarja, majd mindig más oldja meg helyette a feladatot, amire gonoszkodással válaszol.
Lényeg, hogy azért amanda nemcsakk színt hozott a házba, hanem pletykát és kísértést is. Végülis a házban béke volt, amíg õ fel nem tûnt, nem igaz? Még mindenki mondta is, hogy az elsõ évad fele (ameddig tesztként leforgatták) milyen nyálas lett. Mindenki zenére bulizgat a medenceparton, segítenek egymásnak stb.
Amanda beköltözésével szabadultak el az indulatok a házban és sok embernek változott meg gyökeresen az élete közvetve vagy nem közvetve amanda által.. Szóval nem értettem amanda mit filozofálgat meg kamuzik össze-vissza, hogy õt a ház ûzi, miközben tök sok problémát eleve õ generált.
És a nagy kérdésem, amit már párszor felvetettem: amanda és peter miért laknak külön-külön a magas fizetésük mellett is a kis bérházban?

És egy másik vicces dolog: a múltkor, amikor kájli részeget próbált játszani, egy szomszédnak látszó valaki dörömbölt az ajtón, miközben a házban nyolc lakás van és a legtöbben maguk a sorozat szereplõi laknak, ha nem az összesben..
Kinek van lakása: májkül, peter, amanda, rájen, kájlinak is volt sajátja (abban lakott dzsén eddig?), dzsén most költözött ki onnan, de a szomszédos résznél még ott volt, plusz megan. Csak lexi nem lakik a házban. Májkül visszaköltözött.

Oké, köszi, hogy elolvastátok! lol
nyelvecske 2008 márc. 21. - 04:31:47 Előzmény judith
(3067/3984)
allison késõbb enyhén anorexiás is lett (ally mcbeal sorozat idejére)

marcia cross, azaz kim pedig attól olyan, úgymond hû de szép!, hogy egyrészt szét van botoxolva, másrészt hormont kap, mint sok más színész(nõ)társa, innen az ikerszülés is
Épp most elemezték ezt a velveten is..
nyelvecske 2008 márc. 21. - 04:29:19 Előzmény Gerbera
(3066/3984)
persze, akkoriban az volt a divat
van is egy klip, wilson philips: hold on, na abban van egy olyan nõ, mint õ, évszám is stimmel sacc
nyelvecske 2008 márc. 21. - 04:27:40 Előzmény Sydneyke
(3065/3984)
ez igaz, én is írtam korábban, sõt, nem is titok, õ maga is elismerte
Valaki fentebb írta: dehát hová csináltatta?
Hja kérem, nemcsak a 100 centis mellbõség a szilikon, kicsi implantátum is van.
Azonkívül szemfülesek észrevehetik, hogy amanda az esetek 99%-ban megspórolja a melltartót és emellé még vagy 35-37 volt már itt is, szóval nem úgy állna a melle melltartó nélkül abban a korban, ha tényleg igazi lenne

Bocs a sok kommentért, de ilyenkor vagyok a gépnél!