Téma: Melrose Place

baba150 2008 febr. 21. - 16:49:57
(2664/3984)
Akkor végülis nem veszítettem sokat a mai résszel?
9/10
Lys 2008 febr. 21. - 16:37:23 9/10
(2663/3984)
szerintem sem
nyelvecske 2008 febr. 21. - 16:09:04
(2662/3984)
szerintem nem volt túl jó epizód évadzárónak
Wuss 2008 febr. 21. - 15:49:39
(2661/3984)
Kívételesen elcsíptem a mai részt és gondoltam leírom a tartalmat, de látom, lana25 már megkímélt ettõl a csapástól.

Adios Billy boy!
kúp meg úgy látszik észhez tért. Könnyes szemekkel, de végülis megmondta a frankót a Miss minden lében kanál megannak. Szegénykének, most biztos össze van törve a szíve ...
kyle is szépen vágta a pofákat, amikor taylor felhívta. :-) Hát az a kis párbeszéd sok mindent elárult a kapcsolatukról. taylor: mindent rádhagyok kyle és bla, bla. kyle: na, jól van taylor, ég veled! taylor: Fulladj meg.

Most jó sokan elmentek. kúp, sam (köszönöm Uram!), Billy, jennifer, jeff és taylor. Persze megan maradt.
De, hogy miért, azt nem igazán értem.
Vicu 2008 febr. 21. - 15:18:34
(2660/3984)
Direkt ellógtam,hogy lássam az évadzárót,erre nem fogtam fel a mai részbõl semmit.A Billy boy búcsút meg nem is láttam egyátalán....szal jó volt ez a kis bezsámoló....
10/10
lana25 2008 febr. 21. - 14:59:30 10/10
(2659/3984)
Nagyon siettem hogy elkapjam az elejét, de végül sikerült:)Nagy a vihar ezért Kyle-t megállítják és nem mehet tovább. Eközben Amanda menekül a viharban...
Taylor megszüli a gyerekét, otthon Majk és Jane segít a szülésben.Sam elmegy bocsánatot kérni Béjlortól de az visszautasítja, mondván már túl késõ...ezután Sam betelefonált a rádióba(ahol Béjlor dolgozik) és elmondja mennyire bánja az egészt és megkéri hogy vegye el feleségül...Béjlor kifut a parkoloba és nagyon örülnek egymásnak... Kyle Amandáról nosztalgiázik, majd egy hallott nõhöz hívják hogy azonosítsa, de az nem Amanda.Közben Megan rászáll a hajóra amelyen Coop és Lexi 'séta hajókázásra indult...Coop megígéri Megannak hogy csak rá akar ilyeszteni Lexire(persz ez nem igaz ,meg akarja ölni)...közben míg tusakodnak, hárman, Megan beleesik a vízbe, erre meg Coop azt mondja Megannak hogy miatta akart megölni egy embert és ezzel véget is vet a kapcsolatuknak.
Billy hazamegy pakolni, Májk telefonál hogy tudassa Jenifer nagynéni lett és a kapcsolatukról is érdeklõdik, nagy örömmel fogadja a hírt hogy az eljegyzés lefújva. Billy még ki sem kiséri Jenifert a reptérre
Jane anyáskodik:) míg Taylor a baba sírásától is megijjed:)))
Amandára lõnek, erre Peter elkapja a férfit és megkéri hogy a hatás kedvéért lõjjön egyet...Amanda a karjába omlik.
Találnak egy panziót és kérnek egy szobát...Amanda:'Az én bátor hõsöm és a legjobb barátom'
Taylor felhívja Kylet, hogy tudassa vele elmegy és eladja neki a ráesõ részét...mire Kyle csak ennyit mond:'Sok sikert Taylor' és lerakja a telefont, mire Taylor:'Fulladj meg ott ahol vagy' :)))))
Jane arra bíztatja Májkot hogy tegye jóvá amit tönkre tett(Jen és Billy)
Amanda azt hitte meg fog hallni de erre Peter 'Már senki sem bánthat'
Egymás mellett alszanak, erre reggel bejön Kyle és megkérdi tõlük,miért nincs rajtuk ruha:))))Kyle féltékeny, de boldogok hogy újra együtt vannak.
Májk együtt érkezik Billyvel a reptérre..jaj de édesek...oh...Billy:'Te vagy az életem Jenifer kellesz nekem, senki sem kellett az életben úgy mint te'.
Amandáék hazaérnek, A.szomoru hogy Billy elment és üres lesz a ház nélküle.
Coop elfogadja az állást, és véget akar vetni a házasságnak Lexivel...mindenért Megant okolja és azt mondja neki hogy mar nem szereti... Lexi vigasztalja Megant:))))
Taylor egy levelet hagy a kórházi ágyon és elviszi kicsi Májkit is,amúgy Taylor édes volt ahogy a babához beszélt.
Amanda áttelefonál Peterhez és illendõen megköszöni, hogy megmentette az életét:))) Kyle felkel és mindent hall...
nyelvecske 2008 febr. 21. - 13:51:28
(2658/3984)
hajnalban átolvastam a melrose-t a wikipedián, érdekes volt
wuss: na azé', lol
baba150 2008 febr. 21. - 09:35:09
(2657/3984)
Ma én nagyon örülnék a tartalomnak, mert sajnos nem látom, de elvileg holnap tudom nézni!
10/10
lana25 2008 febr. 21. - 08:46:22 10/10
(2656/3984)
Terveim szerint ma sikerul megneznem es hacsak nincs mas jelentkezo szivesen irok tartalmat, de penteken sajnos nem latom :( igy szamitok ratok.
Mato Grosso 2008 febr. 21. - 02:05:44 Előzmény Wuss
(2655/3984)
Add föl... magad te!!!:-DDD
(egyébként már nem nyomozok....)
Wuss 2008 febr. 20. - 19:32:37
(2654/3984)
Na látod.
'jól tudni' az egy jó dolog.
És igazad van, tényleg van olyan ember, aki nem rabol és erõszakol nõket vagy élvezkedik ilyesmiken.
És persze megfogadom a tanácsod, mostantól a forgatókönyvre fogok gondolni.

köszi a tippet!
pusszancs drága
nyelvecske 2008 febr. 20. - 18:41:37
(2653/3984)
De én, személy szerint amandát nem kíméltem volna.) ;-)

- jó tudni. Örülök, hogy a pc mögött ülsz és nem az utcákat járod, már bocs. Nem minden ember rabol és erõszakol nõket vagy élvezkedik ilyesmiken.
Másrészt a sztori szerint azt hiszem amandát csak idõlegesen rabolták volna el, így az erõszak elég sok (csak sok) negatívummal járt volna, hiszen elõre lehetett tudni,hogy úgyis elengedik, az erõszakolók öt percig se tudtak volna a markukban röhögni. szóval mielõtt kielemezed és részletezed, hogy te hogyan erõszakoltad és verted volna meg (még ha csak viccbõl is írtad,akkor is), gondolj a forgatókönyvre.
baba150 2008 febr. 20. - 18:30:26
(2652/3984)
Holnap távozik Taylor is??
baba150 2008 febr. 20. - 18:29:13
(2651/3984)
Pont azt a részt nem látom, amikor Taylor megszül, pedig kíváncsi lettem volna rá.
baba150 2008 febr. 20. - 18:28:04
(2650/3984)
De holnap sajnos megint nem fogom látni :-((((( Tud majd vki tartalmat írni?
Wuss 2008 febr. 20. - 15:39:18 Előzmény baba150
(2649/3984)
Nem baj. Így is nagyon szép munkát végeztél.
De attól még igazad van: ez tényleg hülye!
Wuss 2008 febr. 20. - 15:32:55
(2648/3984)
Hogy egészen õszinte legyek én ezekre a részekre már egyáltalán nem emlékszem.
Ez az emberrablás dolog az életben meg nem egészen így néz ki. Egy kissé komikus volt számomra, ahogy amanda magabiztosan visszapofázik és reklamál a tükörtojás miatt. Még jó, hogy nem kértek elnézést a piszkos lábosért.
Ha valakit elrabolnak, azzal durván bánnak. Ezeken az emberrablókon látszott, hogy nem merik erõsen megszorítani a csaj karját.
Ha egy ilyen külsejû szõke nõt, mint amilyen amanda elrabolnak akkor valószínûleg kiélveznék, hogy a nõ most védtelen és senki nem siet a segítségére. Vagyis az elsõ az lenne, hogy megfélemlítik, hogy mégcsak véletlenûl se higgye a nõ, hogy dirigálhat. Majd az ártatlan tekintetû, halálra rémûlt szõkét egyesével megerõszakolnák. Szépen lassan. Mert miért is ne? Majd kedvük szerint elverhetik, hogy ezek után már soha ne legyen olyan kis csinos pofikája, mint amilyen eddig volt.
Na, hát valószínüleg így viselkednének egy elrabolt nõvel és persze azért mert megtehetik. Kívéve persze akkor, ha a fõnök nagyon kényes típus, aki nem tûri az efféle erõszakot. De az ilyen típus elég ritka az olyanok között, akik emberrablással foglalkoznak.
(De én, személy szerint amandát nem kíméltem volna.) ;-)
baba150 2008 febr. 20. - 15:10:41
(2647/3984)
Hát ez hülye!!! Nem is így írtam, a Biily-s sztorit elõbb leírtam, mint hogy kik távoznak, és csak egyszer küldtem el....
baba150 2008 febr. 20. - 15:07:27
(2646/3984)
Ez történt ma: Amandát az elrablói egy elhagyatott kunyhóba vitték. Kyle hazaérve nem találta A.-t, és lerohant Peter-hez, mert azt hitte ott van. El kezdte keresni és megtaláta a kocsiját. Közben Peter felhívta azt a mukit, hogy lefújja az egészet, de az nem egyezett bele. Az emberrablók felhívták Kyle-t és 1 milliót kértek váltságdíjként. Kyle, hogy meg legyen a teljes összeg Peter-tõl kért kölcsön. Az emberrablók feltételül szabták, hogy sem a férj, sem pedig bármelyik más családtag nem viheti a pénzt, így végül Peter vitte. Közben A. megpróbált megszökni, de nem sikerült neki. Peter elvitte a pénzt, és ott talált egy leírást, hogy hol találja A.-t, akinek sikerült kiszabadulnia (egy üvegdarabbal vágta el a kötelet, de közben többször megvágta magát így minden csupa vér lett). Peter odament a kunyhóhoz, de nem volt A. sehol (jaa, az egyik muki észrevette, hogy A. megszökött és elindult utána), P. megijedt, amikor meglátta a vérfoltokat. Kyle is útban volt a kunyhóhoz.
LExi vett egy hajót Coop-nak, köszönetképpen az elõzõ éjszakáért. Megpróbált megint rámászni Coopra, de az elutasította. Másnap Lexi megtiltotta Coop-nak, hogy találkozzon Megannal, vagy különben elmondja neki az igazságot kettejükrõl. Coop kitalálta, hogy utazzanak el vhova Megannal, hagyják ott Lexit, meg mindent. Megan-nak gyanús lett Coop és elment Lexihez, hogy megtudja mi is történt valójában. Lexi pedig elmondta neki, hogy lefeküdtek Coop-pal. Megan kidobta Coop-ot miután megtudta. Coop el kezdett kedveskedni Lexivel, felajánlotta, hogy kezdjék újra, és legyenek igazi házasok. Felhívta Megan-t és közölte vele, hogy végleg eltünteti Lexit az életükbõl. Megan el kezdte keresni Coop-ot, emrt rosszat sejtett (egyébként joggal, de majd késõbb kiderül, hogy miért is, de persze szent Megan ott lesz és....).
Taylor felajánlotta Jane-éknek, hogy tartsák meg a babáját, mert õ nem egy igazi anyatípus. Jane beszél M.-lel, és ha jól emlékszem megegyeznek, hogy miért ne. Taylor és Jane nagyon jól kijönnek egymással, de T. továbbra is M. agyára megy (pl. szakadó esõben akart szendvicset). Épp összebújna Jane és Michael, amikor Taylor-nál vszínûleg beindul a szülés (itt Michael arcát érdemes volt látni).
Hát azt hiszem ennyi volt ma. Jaa, és a héten távozik ha jól gondolom: Billy, Jennifer, Coop, Sam és még talán Taylor is, de õ kicsit késõbb.
Sam továbbra is nagyon élvezi, hogy látja Bily-éket marakodni, ráadásul Michael is egyre jobban Billy-ellenes. Jeff-nek azonban nem tetszik, amit Sam mûvel és szakít vele. Sam észbekap és elmondja az igazat Jennifernek a levélrõl, hogy valójában õ küldte. Jennifer nem tudja mitévõ legyen, mert nem akar abban a tudatban élni, hogy Alison bármikor telefonálhatna és Billy rögtön rohanna hozzá, otthagyva õt. Elmondja Michael-nek, de nyomatékosan kéri, hogy ne szóljon Billy-nek. De persze Michael elmondja, Billy pedig szakít Jen-nel, lefújja az eljegyzést, mivel Jen nem mondta el neki mihelyst megtudta.
Wuss 2008 febr. 20. - 15:03:48
(2645/3984)
Add föl, Mato!