Téma: Melrose Place

10/10
l45 2008 febr. 29. - 14:50:11 10/10
(2764/3984)
Eve tényleg szép csak ennyi sminkkel néha már ijesztõen világítanak a szemei:DD
10/10
bayswater 2008 febr. 29. - 14:49:55 10/10
(2763/3984)
Hihih, valóban nem nagyon reális, vajon a liftaknából hogy mászott ki egyedül a 40 kilójával? Láttad milyen vékony? Gusztustalanul girnyók a csontváz lábai.
Viszont mindezek elelnére ez most egy jó kis rész volt.
Lexi a végén meztelenül a medansziéban, nem semmi!!!!
judith 2008 febr. 29. - 14:48:47
(2762/3984)
Lekszink mostanában sokat vetkõzik. Ív viszont bármennyire is idegesítõ, szép csaj.
judith 2008 febr. 29. - 14:45:12
(2761/3984)
Ez aztán nagyon hihetõ. Valakit lecsuknak csak azért mert pakol a kocsijából. Persze, utána ellopja a rendõrautót, majd pont a rendõrségre megy vele, mi? Amanada lifttetõre mászik, csak tudnám, hogy minek. Lyukat vájt a falon?
10/10
bayswater 2008 febr. 29. - 13:21:34 10/10
(2760/3984)
Ma lesz a liftes rész, aki tudja, nézze, érdemes.:-DD
10/10
bayswater 2008 febr. 29. - 11:21:05 10/10
(2759/3984)
Nyelvecske, jaj de jó, még, még írj ilyeneket!! Élvezettel olvastam a kis szösszenetedet, és nagyban igazat is adok neked.

Összeillõ párok:
Amanda-Peter
Mike-Taylor
Alison-Billy
Sydney-Craig

Eve katasztrófa, totál unszimpi, Lexi nyávogós karakterét vette át. Lexi viszont átment egy talpraesett dögbe. Hol van már az az életével semmit kezdeni nem tudó hülye liba, aki csak egy másik férfi nyakán tud létezni? Hirtelen leszokott a gyógyszerekrõl is, eladdig képtelen volt létezni nélkülük. A világ legrapidabb függõségi leszokását láthattuk.:-DDDDD Szóval nekem ez az egész annyira fura, egy karaktert homlokegyenest megváltoztatni.

És igen, túl sok volt a halál, ennél jobb ötletei is lehettek volana forg.könyvíróknak, hogy aki le akar lépni, vagy kirúgják a sorozatból, ne haljon meg állandóan, nmintha más nem is létezhetne (elköltözik, gyereket szül, férjhez megy, világ körüli útra megy, stb.) Persze, ilyenek is voltak (lsd: Jake Ojaiba ment, Jo Koszovóba, Alison Atlantába, Coop Phillybe, Billy és Jen Rómába, Sam és a bézbólos csákó meg anyám kínjába, tán Tampa?? De a legnagyobb baromság Matt halála volt, hiszen õt sikeresen elköltöztették a ratyi fõvárosba, el is hittük hogy ott a helye.)

Amanda a 7.-ben szinte kicsordul a képernyõrõl, annyira vele van tele az évad.
Peterbõl is hülyét csinálnak ezzel az Amanda iránti plátói rajongással.
Kyle: szóra sem érdemes. No kisugárzás, Dzsénnel szép párt alkotnak. Összeillenek.
Kyle-nál még Ryan is jobban lejön a képernyõrõl, pedig õ sem egy olyan valaki, aki ha megjelenik valahol, minden szempár ráakad.

A sorozatot a laposság miatt is hagyhatták abba, meg azért is, mert a sztori elment egy olyan irányba, ahonnan már nincs folytatás. A karakterek kinõtték a bulis bérházi társaság szerepkörét, le akartak telepedni, családot alapítani. Öregek is hozzá, azért figyeljük meg, anno, amikor a sorozat lezárul, már majd' mindegyik szereplõ túl volt 30-on és jópáran közelebb jártak a 40-hez (pl. Amanda, Kyle, Peter, Mike, és régebbiek közül: Kim, Coop, Taylor)
Egy párhuzam: a Jóbarátok is emiatt maradt abba, nehéz volt elhitetni, hogy 40-es "fiatalok" élnek bohém életet NY-ban)
nyelvecske 2008 febr. 29. - 09:29:42
(2758/3984)
Én is, mikor anno elõször láttam és nagy csalódás volt az egész csaj, de valószínûleg errõl a forgatókönyvírók tehetnek. És azt hiszem én sajnáltam is eve-et, hogy az lett a sorsa, ami..

Egyébként az ötös széria során ment el a legtöbb szereplõ és akkor kellett volna szvsz befejezni az egészet, pl. úgy, hogy sidney összeházasodik craig-gel és elköltöznek, bármi, de nem ez..

Plusz a legtöbb szereplõt halállal írták ki:

- kimberly, brooke, keith (aki az elsõ szériában mellékszereplõ volt), jo pasija, talán amanda elsõ férje is meghalt a sorozatban, meg az az agresszív "hapsija", sidney, matt (utólag, nem mutatták), richard, craig, hayley (alison férje volt azt hiszem, a brooke apja), azt hiszem amanda apja is merénylet áldozata lett (vagy csak színlelte?), peter barátnõje, szóval a szereplõk több mint 50%-a távozott ily módon.

A hatos és a hetes évad totális csõd volt. Jó lett volna talán, ha nem a melrose place-ben történnek meg ezek a cselekmények, de a korábbi öt évad tükrében ez már csak erõltetés volt egy csomó új ember segítségével, akiket megjegyezni se volt idõnk..

Másik dolog: korábban lehetett tudni, hogy ki-kivel fekszik le és miért, mi motiválja, de a végére már csak a "kötelezõ és elvárt" meztelenség miatt dobják le emberek a ruháikat és csak pár üres frázis hangzik el, hogy mit-miért tesznek, de minden olyan gépies lett, vagy csak én látom így?

Bocs, hogy elkezdtem kommentelni, lol.

Harmadik: csak jo volt az, aki meg is szülte a gyerekét, a többiek mind elvetéltek, de jo se nagyon élvezhette az anyaságot. Na jó, taylor szült, de aztán lelécelt, senki se maradt a házban gyerekkel.

Negyedik: kicsit unalmas volt a sok házasság, fõleg mikor valaki már kétszer vette el ugyanazt. Amanda és michael, akik gábor zsa zsa és elizabeth tailor nyomdokaiba léptek ugye..
Hány felesége volt michael-nek? Én négynél adtam fel.. jane, sidney, kimberly (felcseréltem õket?), majd megan és aztán volt valaki, vagy utána "csak" a jane-t akarta megint elvenni?

Ötödik: szerintem a kyle-t egyértelmûen valamiféle jake-pótléknak tették be. Ugyanúgy próbált meg gesztikulálni, ugyanúgy próbálta a férfias bártulaj szerepkört hozni, kevés sikerrel.

Hatodik észrevételem: ha össze is írtak valakiket, azok nem maradtak együtt 20 részen át, meg kellett törni a vonalat és összeírni õket valaki mással, majd pár rész múlva összeborulhattak újra (pl. alison és billy).

Hetedik: voltak párok, akik egészen hihetõen játszották, hogy õk egy pár és az ember, ha rájuk nézett, el is hitte valamennyire és össze is illettek, de valamiért szétírták õket és olyan párt kaptak végsõ partnerként, aki totál nem illett hozzájuk, lásd:
billy - alison és jennifer
michael - lexi (mert volt viszonyuk azt hiszem)
peter - eve (totál nem illenek össze szerintem)
amanda - billy
amanda - craig (fiatalabbnak tûnt a srác mellette)
jane - jake (bele volt esve)
alison - billy - jake
taylor - peter
lexi - cooper

Nyolcadik: a leggazdagabbak a bérházban nyomorogtak, a "csóró" orvos meg tengerparti házat vesz??
nyelvecske 2008 febr. 29. - 08:30:15
(2757/3984)
Biztos leírtátok már párszor, de nem tudtam még minden hsz-t átolvasni (és szerintem csak akkor fog rá egyáltalán sor kerülni, ha a hetedik évad is lezárul), de nektek ki a kedvencetek, aztán ki volt az, aki kevésbé és ki volt vagy voltak azok akiket szabályosan utáltatok?

Kezdem én, lol:

- kedveltem: sidney, michael, valamiért sandy-t is és szerintem több lett volna a karakterben ennél, kár hogy kiírták. A Lexit bírtam, de nem minden megnyilvánulását.

- közömbös, kissé zavaró: jake, peter, matt, kimberly, jennifer, eve, rhonda, samantha, ryan

- nem bírtam: amanda, jane, taylor, kyle, megan (nem bírom, ahogy állandóan nyávog), cooper, jo (mindig osztotta az észt), billy, brooke, richard, craig (nem tetszett, hogy kinyírta magát)

- milyen hosszú a hate-list, lol én sok szereplõt ki nem állhattam, tényleg körülbelül 3-4 ember miatt néztem a mûsort, a többiek kifejezetten idegesítettek, mert állandóan nyávogtak és nyöszörögtek, mégha ez csak a szerepkörük volt, de akkor is.

Van a youtube-on egy nagy melrose rajongó és csinált iszonyú durva videókat, melyek címe melrose place season .. endings (a pontozott helyre az adott évadszám kerül). A hatos évadig összevágta az epizódok utolsó pár másodperceit, nagyon durva, egy óra végignézni, de készen lesztek tõle, lol
javierbourne a srác neve asszem
Juccmokk 2008 febr. 28. - 16:18:28
(2756/3984)
csal=csak
Juccmokk 2008 febr. 28. - 16:17:40
(2755/3984)
Húúú, naggyon tetszett a mai részben, ahogy Amanda odatett Lexinek! Nagyon nem bírom ezt a lekszit...
Az is vicces volt, mikor Kájl öltöztette Amandát. "Cipõ is kell, tökfejkém". :)
Eve-t én asszem, eddig nem is láttam, csal hallottam róla, az alapján vagányabb nõszemélynek képzeltem.
10/10
lana25 2008 febr. 28. - 14:00:13 10/10
(2754/3984)
Nagyon tetszett ez a kep a regi csaladrol :(( igy felraktam
10/10
lana25 2008 febr. 28. - 13:15:12 10/10
(2753/3984)
Szerintem Kyle valtozott a legtobbet...nagyon csunya az a kep rola...
10/10
lana25 2008 febr. 28. - 13:13:23 10/10
(2752/3984)
Lattatok mar ezt az oldalt? Aki meg nem az kicsit meg fog lepodni a valtozasokon, bar nem biztos...
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://sameritech.
files.wordpress.com/2007/09/abc_estes_070919_ssh.
jpg&imgrefurl=http://sameritech.wordpress.com/2007/09/29/
melrose-place-where-are-they-now/&h=411&w=531&sz=38&hl=en
&start=15&um=1&tbnid=Ch7uOldBnfQvkM:&tbnh=102&tbnw=132&
prev=/images%3Fq%3Drob%2Bestes%26um%3D1%26hl%3Den%26rlz%
3D1T4SKPB_enRO251RO253%26sa%3DN
anne123 2008 febr. 27. - 20:56:59
(2751/3984)
Az elõzmény az volt, hogy Kyle nem akarta felvenni a bárba énekesnek. Erre Eve elrohant. Pont jött Peter és utána szólt mi a baj. Eve hátrafordult, mire egy autó elütötte, de nem lett semmi baja. Bevitte a kórházba és pár napig bennt tartotta. Aszem ennyi.
nyelvecske 2008 febr. 27. - 19:16:25
(2750/3984)
annyira azért én se vágom és nem minden részt láttam
10/10
ildi1980 2008 febr. 27. - 17:32:18 10/10
(2749/3984)
Szia!

Köszi!azt hittem valami más történt köztük,megcsalás, hazugság vagy ilyesmi...

Ildi
10/10
lana25 2008 febr. 27. - 16:18:37 10/10
(2748/3984)
Koszi a valaszt, tehat nem maradtam le, ja es tetszik ahogy leirtad a Ryan es Megan kozti parbeszedet, szerintem is eleg nevetseges volt...
10/10
bayswater 2008 febr. 27. - 15:44:13 10/10
(2747/3984)
Bocs, Megan azt mondja: Valamit EL kell mondanom...
10/10
bayswater 2008 febr. 27. - 15:35:04 10/10
(2746/3984)
Ja igen, még valami. A bárban Ryan várja Megant. Menjünk vacsorálni! - kiált fel Ryan közlegény. Jó ötlet, vakkant Megan, majd hozzáteszi:
- valamit le kell mondanom.
Mit? - kérdezi Ryan. - Csak nem férfi voltál?
- Nem, hogy is kezdjem... A szakmában voltam - feleli Megan. (basszus, ez mit jelent? a reklámszakmában? a vendéglátóiparban, netán pedagógus volt, vagy mi?) Gondolom ez fogalmazódik meg Ryan butuska fejében is, mert nagyon bambán néz a bociszemeivel. (pont Meganhoz való)

- Call girl voltam - így Megan.
- Az jó, érdekes, sokrétû munka... (vagy valami hasonló mond) - így Ryan.
- Javaslom, halasszuk el a vacsorát, aludj rá egyet - mondja Megan.
Ryan csak bólogatni tud, le van döbbenve. Valszeg arra gondol: bakker, ma is mirelit pizzát eszem.

Mennem kell, odaég a kajám. (én ma bizti nem mirelitet eszem hahahhaha)
10/10
bayswater 2008 febr. 27. - 15:27:48 10/10
(2745/3984)
Az a baj, hogy az utolsó 15 percet látttam, mert fõznöm kellett.

Eve énekel a bárban, Peternek nagyon tetszik. A mûsor után odarohan Peterhez Eve, és megcsókolja: "Maga nélkül sosem lettem volna rá képes!"
(fogalmam sincs az elõzményekrõl.)
Meghlátja a forró csókot Amanda és sarkon fordul, egy teraszra megy. (nem is tudtam, hogy van a bárhoz egy terasz.)
"Telihold van.. " - így Amanda. Eve mögötte áll. Amanda megfordul:
"Elmondtam egyszer a titkunkat valakinek, aki beírta a naplójába, de már meghalt. A naplóból kitéptem azt az oldalt. Ígérem, soha többé nem mondom el a titkunkat!!!"
És a két nõ összeborul. Eve még elõtte mond valamit, de arra már nem emlékszem.

Kyle és Amanda házat néznek. És veszekszenek. hihihih

Májkl Dzsén után kémkedik elmegy ALex házához, ahol is Dzsén van. (az nem világos miért ment oda, de mondom, a felét nem láttam) Ott egy kutyus megtámadja, felugrik egy ablakba, vicces volt.
Dzsén kirohan Alextõl, miután az bevallja neki, hogy szüksége van rá, stb. Dzsén közli, hogy õ Májkl-t szereti (a hülyéje)Majd elhajt. Mike az ablakban bámul.

Valaki kémkedik a Amanda cégénél Lexinek, Amanda Ryant gyanúsítja, ki is rúgja. Ryan bebizonyítja, hogy a titkárnõ a ludas, aki szedheti a sátorfáját. Lexi megjelenik Amanda cégénél, és a titkárnõt magához veszi (ha már kémkedett neki)Ryan fizuemelést és saját irodát kap. Gondolom Billifijú irodájába megy.
mi volt még?

Sajálom, én ennyit láttam csak, de õszintén, tök lapos már ez az egész.

azt figyeltem meg, hogy eddig Lexi volt a nyávogós hülye p*csa, most meg majd Eve lesz az. Lexibõl egy belevalõ csajt csináltak.