Téma: Melrose Place

baba150 2008 márc. 05. - 14:53:23
(2844/3984)
Ez mekkora szöveg! Michael Jane-nek: Ez olyan, mintha Istenre esküdnél, pedig nem is vagy hívõ! És ha ezt mondod, az nem igaz, mert nem hiszel benne sem a Feltámadásban, de majd nagyot nézel, ha a szeme elé kerülsz! :-))
nyelvecske 2008 márc. 05. - 14:26:10
(2843/3984)
laughing out loud: hangosan nevetni
Jazzyke 2008 márc. 05. - 13:54:32
(2842/3984)
Most lehet, hogy én vagyok maradi, de megkérdezhetem, hogy mijaza lol?
Jazzyke 2008 márc. 05. - 13:53:47 Előzmény bayswater
(2841/3984)
Béjszi a csattanót elfelejtetted leírni :-)
Dzsén hosszasan elmélkedik jégkrém eszegetés közepette amandának Májkülról, és egyszer csak megkérdezi amandát: - Óh vajon most hol lehet??? És ahogy ezt kimondta, mint a borult égbõl a villámcsapás, úgy indult meg Megan és Májkül a franciaágy kellõs közepe felé :-)ez az utolsó pár perc tetszett a legjobban a tegnapi részbõl :-)))
nyelvecske 2008 márc. 05. - 13:40:32
(2840/3984)
vajon mit szedhet? lol
10/10
Lilu 2008 márc. 05. - 13:13:14 10/10 Előzmény nyelvecske
(2839/3984)
Nyelvecske, igen nekem is úgy tûnik, hogy Lexi kábítószerfüggõségét felváltotta valami nimfomán hajlam. :)
nyelvecske 2008 márc. 04. - 17:19:31
(2838/3984)
Köszi a beszámolókat! A tegnapi részt nem láttam, de általatok bepótoltam, lol
A mait már tudtam nézni, de ez elég vontatott volt (a sok esemény ellenére is), ne lincseljetek meg a véleményemért pls!!

Egyetértetek, hogy lexinek vmi ruhaledobási kényszere lett?? Mióta nincs peterrel és rivalizálós néni lett, azóta állandóan ledob magáról mindent és mindenkivel összefekszik..
10/10
bayswater 2008 márc. 04. - 17:07:44 10/10
(2837/3984)
Vannak korábbi részek is, de nem mindegyik van leírva, bár Baba elég sokat körmölt, hála neki!!!!
Érdemes keresgélni.
baba150 2008 márc. 04. - 16:12:00
(2836/3984)
Ma kivételesen láttam, csak az elejérõl maradtam le.
Michael épp pakolja be a kórházi cuccait, amikor megjelenik nála Jane, de M. nem akar szóba állni vele, és ott hagyja. Jane nagyon elkenõdik. Amanda próbál nekik segíteni és ráveszi Peter-t is, hogy segítsen. A kórházban Peter betuszkolja M.-t egy szobába, mondván, hogy egy olasz beteg van ott és tolmács kell neki. De valójában Jane van bent egy pappal és a násznéppel. Michael ki akar menni, de Jane bocsánatot kér tõle és elmondja mennyire szereti. Michael megbocsát és összeházasodnak. Az esküvõ utáni fogadáson a buli kellõsközepén megjelenik Alex, akit nem hívtak meg. Michael-nek ez nem tetszik, de nem csinál balhét. Lexi is jól bepiál a bulin és gúnyosan odavágja Eve-nek, aki Peterrel táncol, hogy még véletlenül se dõljön be neki, meg nehogy összeköltözzön vele, mert annak nem lesz jó vége. Aztán el kezdte kelletni magát Ryan-nel, ami nem tetszik Megannak (õ épp Viscontival táncol, és féltékenyen figyeli Lexiéket). Lexi azt mondja Ryan-nek, hogy bepúderezi az orrát, persze ez csak egy burkolt invitáció volt, hogy R. menjen utána. Ryan bement utána a mosdóba és már éppen egymásra másztak volna, amikor berontott Megan. Amikor meglátta mi van elrohant, Ryan meg utánament. Lexi csak annyit mondott Ryannek, hogy megy õ még hozzá (mmint Ryan Lexihez). A buli folytatódott. Alex elültette a bogarat M. fülében, azt mondta hogy lefeküdtek Jane-nel Chicagóban. Michael persze elhitte és nagyon féltékeny lett. Amikor a beszédeket kellett mondani, akkor M. már eléggé ittas volt és csúnyán megalázta Jane-t, aki közölte, hogy vége a házasságnak, elválik tõle és elrohant, beszállt egy taxiba (persze Alex is ment utána). Alex-hez mentek. Michael ott maradt a bárban és jól leitta magát. Ott volt Megan is, aki szintén részeg volt. Hazamentek, de mivel Megan-nal nem volt semmi pia, kitalálta, hogy menjenek fel a tetõre, tud egy titkos utat. Ezalatt Jane meglátta Alex-nél a teljes kollekcióját és rájött, hogy Alex csak kihasználta, és hogy milyen szemét. Otthagyta a pasit és Amandához ment. Michael és Megan betörtek Ryan-hez, és az õ lakásán keresztül másztak fel a tetõre. Ott ücsörögtek és szidták Lexit, és Jane-t, meg nosztalgiáztak, közben iszogattak. Jane Amandával beszélgetett és el volt keseredve, hogy hogy elrontotta az életét, és elege van. Kínjukban fagyit ettek. Hazaért Ryan, aki látta, hogy betörtek hozzá és rohant Kyle-hoz, hogy elmesélje mi történt. Michael és Megan már épp kezdtek egymásra mászni, amikor nagy recsegés-ropogás közepette beszakadt alattuk a tetõ egyenesen Amanda szobájába, ahol éppen ott volt Jane és Amanda. (vicces volt, mert Jane pont akkor mondta, hogy azt se tudja hol van Michael, amikor rájuk szakadtak). A nagy zajra berohant Kyle és Ryan is és meglátták a félmeztelen párocskát. Ezzel lett vége.
Még az elején Kyle közölte Amandával, hogy utána érdeklõdött Eve-nek és semmi nem igaz abból amit Eve mondott az elõzõ munkahelyeirõl. Amanda közli Eve-vel, hogy jó lesz ha óvatosabb lesz ezután, nehogy Kyle megtudja a titkukat.
Nagyjából ennyi volt ma.
10/10
Lilu 2008 márc. 04. - 15:50:32 10/10
(2835/3984)
Még egy kérdés, a korábbi részeknek is leírtad már ilyen részletesen a tartalmát, mint a mostaniaknak (és ilyen élvezetesen :)) ? Mert akkor visszakeresek feltétlenül ráérõs idõmben.
10/10
Lilu 2008 márc. 04. - 15:45:32 10/10
(2834/3984)
jaj jaj de sötétke vagyok, nem a kérdést nem értettétek, hanem ugyanúgy a történéseket mint én, szép lassan azért leesett... sorry
10/10
bayswater 2008 márc. 04. - 15:40:45 10/10
(2833/3984)
Lilu, akkor félreértettél! Azt írtam, hogy mi sem értettük ezt a pálfordulást Peter és a karakterváltást Lexi esetében. Én legalábbis nem értem, egyik napról a másikra történt minden.
10/10
Lilu 2008 márc. 04. - 15:38:40 10/10 Előzmény sallaim
(2832/3984)
Köszönöm szépen a segítséget Neked is és Bayswaternek is!

Bayswater, akkor magyarázom:
mikor én az utolsó részt láttam a sorozatból akkor még Lexi gyógyszerfüggõ volt, és Peter gyógyítgatta testét-lelkét. És valami lakberendezéssel foglalkozott.
Aztán most, h újra bekapcsolódtam már valami irodát vezet, ahol Amandával próbál rivalizálni (ebbõl gondolom,h a reklám iparban tevékenykedik). És elég nagy jellembéli átalakuláson ment keresztül... szóval ezt nem értettem, hogy ez most mi.
Peter meg tök odavolt Lexiért, szóval nem értettem, hogy most hirtelen mitõl lett szerelmes megint Amandába.
Hát ezt kérdeztem volna ebben a mondatban, de most már körvonalazódott, ahogy ketten is leírtátok az elõzményeket meg érdeklõdtem más körökben is.
na mindegy, nekem ez akkor is furcsa,h hogy dönti el valaki hirtelen, hogy mostantól újra a régi feleségébe szerelmes, mikor úgy odavolt Lexiért. De ezek szerint ez a Peter egy ilyen pasi, mert most meg Eve-vel vannak hatalmas lávban - de gondolom akkor ez is látszólagos.

De most hogy megmagyaráztátok ezt a napló dolgot beugrott régrõl az is, h mi fog kiderülni Eve-rõl és Amandáról...
10/10
bayswater 2008 márc. 04. - 15:35:08 10/10
(2831/3984)
Csajok, a mai rész.... huh, azt hiszem nem vállalkozom a leírására, annyi minden történt.

Májkl egy szerencsélen tökfilkó. Az egész rész róla szólt. Nehéz visszaadni a töketlenségét... :-DDDD

Na jó, megpróbálom nagyvonalakban:)))))))

Dzsén nem jelenik meg az oltárnál. Csórit õszintén sajnáltam. Másnap Dzsén próbál kibékülni, de M rácsapja az ajtót. Peter azonban a kórházban bevonszolja õt a kórházi kápolnába, ahol is ott áll Dzsén talpig hófehér Besönben, és körötte az egész MP, és a vendégek. M mûtõscuccban, végül kimondják az igent.

Lagzi: Amanda figyelmezteti Eve-et, hogy Kájl szimatolgat, de õ majd elboronálja, mindenestere próbáljon meg nem hazudni többet.
Rájen Lexivel nyomul a nõi vécében, mikor benyit Megan.
Megjelenik Besön a lagzin. Májkl féltékenyen figyeli, ahogy táncol Dzsénnel. Majd a színpadra vonul, hogy tósztot mondjon, odacitálja maga mellé Dzsént is. Obszcén, kétértelmû szövegeléssel, hullarészegen meggyanúsítja Dzsént mindenki elõtt, hogy lefeküdt Besönnel.
Dzsén elválok! felkiáltással kirohan, majd bevágódik egy taxiba, ahová mellé csusszan Besön is. Hová megyünk? kérdi a taxis. Hozzá! kiált Dzsén.
Másnap Dzsén hálás Besönnek, hogy megmentette, stb. Míg Besön bort nyit, Dzsén észreveszi, hogy az egész kollekció amin Csikágóban dolgoztak, nem kerül bemutatésra, tehát ürügy volt az egész. Iszonyú mérges lesz és elrohan.

A spicces, csalódott Megan és a tajrészeg Májkl hazabotorkálnak MP-be. Felmennek a tetõteraszra ahová Rájen hálószobáján keresztül vezet az út, így feltörik Rájen lakásának ajtaját.
Imrus jól hozza a részeget!!!!!!!!
Kihúzzák a nyugágyakat és okosakat mondogatnak, közben itt és ott el-elcsattan egy csók.
Hazaér Rájen aki megdöbbenve tapasztalja, hogy valaki betörte az ajtaját, betörõkre gyanakszik (fantasztikus logika), rohan Kájl tesóhoz, hogy jelentse.
Dzsén az esküvõi ruhájában Amandával punnyad Amanda ágyán, miközben megbeszélik az eseményeket.. Egyszer csak RECCCSSSS, leszakad a mennyezet és Amanda ágyában földetér Megan és Májkl...
Jazzyke 2008 márc. 04. - 14:02:32
(2830/3984)
Béjszi, minden elismerésem a Tied :-)
Én láttam a tegnapi részt, de imádom olvasni, ahogy ki tudod figurázni az összefoglalót :-)
No meg Babát sem lehet kihagyni, Õ meg minden pontossággal közli a tartalmat. Én biztos, hogy nem tudnám így leírni.
Ügyesek vagytok csajok :-)
10/10
Violin 2008 márc. 04. - 05:38:26 10/10
(2829/3984)
Béjszi..az a Vicotria Secret-es beszólásod 10 pontos volt...
:)))))
Nem nézem,de titeket olvasva(most volt egy kis idõm),szoval igy is jol szórakozom.:)
Továbbra is tudósitsatok.
Vicu 2008 márc. 03. - 21:30:58
(2828/3984)
Elolvastam az epizódismertetõket(én anno csak az 5.évadig láttam a sztorit),hát-hát... lesznek itt elcsépelt dolgoka azééé csak nem tudtak már mit kitalálni :/
Vicu 2008 márc. 03. - 21:26:30
(2827/3984)
Jaj a mai részben nagy volt a legénybúcsú...mikor a sztriptíztáncosnõt vígasztalták,áh kész ;) meg,hogy Mike boy-t szívatták,hogy mutasson pár szakmai trükköt(hiszen matt naplójából kiderült,hogy régen vetkõzött a doktorka)
Viszont a nyomi Megan a csappal,meg a vihogással...Ryan boy le is döntötte Lexi-t,öhöm,ha Amanda íróasztala beszélni tudna....Amanda is jópár fickóval volt ott(Jake-re,Billy-ra konkrétan emlékszem),Alison+Billy is voltak rajta...hát-hát....
Peternek jól áll,hogy végre nem Amanda után epekedik.A pszcihodokija meg tök jó fej,szerintem feldobja az egészet :D
10/10
bayswater 2008 márc. 03. - 18:32:23 10/10
(2826/3984)
Májklt Dzsén kihozza a rendõrségrõl. Épp jönnek kifele, Májki kezében a tévéje, szorította mint valami macit, mikor is Amanda limuzinban odagördül a lábuk elé, és közli, Dzsén azonnal szálljon be, míg kint vár Májkl, közli Dzsénel, hogy most AZONNAL Csikágóba kell mennie Besönhöz. Dzsén vonakodik, de Amanda már be is csomizott neki, mennek a reptérre, Májkl odakint morog. Dzsén egy "Szeretlek" felkiáltással búcsúzik Mike-tól, aki ha lehet még jobban szorítja a "maciját", hiába no, csak ez maradt neki.

Peter kezdi megszeretni Eve-et, ill. megpróbálja magába beszélni ezt A parkban sétál a pszihomókusával, és ecseteli neki mindezt, hogy most milyen más, már nem azzal foglalkozik, hol van Amanda és hogy épp kivel. Egyszer csak felkiált: Ott van Amanda ás Kájl!!!!! Odatiplizik egy kerthelyiségbe, a pszihomókus a nyomában. Valóban ott eszik A és K, Peter csalódott. Eve? Nem veled ebédel? kérdi. Nem, rázza fejét Amanda. Kyle, pszihomókus, Amanda kezet ráznak, bemutatkoznak. ELhagyják a terepet, Peter zavartnak tûnik. Hol lehet Eve? Hiszen azt mondta, Amandával ebédel. A pszihomókus mint egy õrült: Te jó ég, ez volt Amanda? Öregem, nem csoda hogy beleszerettél, ez a nõ gyönyörû!!!!! Igen, TUDOM!!! Ordít Peter mérgesen.

Megan és Rájen végleg eltávolodnak valami félreértés miatt.

Lexi cserkézgeti befelé Rájenünket. A csákóü már kezd megvadulni. VÉgül Lexink megjeléenik Amanda cégénél este, senki nincs ott persze, csak Rájen. Egy nagy nercbundában van. Nincs meleged? kérdi Rájen. Nincs, feleli Lexi és ledobja a bundát, alatta Victoria's Secret legújabb modellje, feketében... Bevonszolja Rájent Amanda irodájába, az asztalra fekszik és közli: itt csináljuk. De hisz ez Amanda irodája! értetlenkedik az értetlen Rájen. Azt akarom, amikor ide belépsz mindig én jussak az eszedbe. RÁjen még megpróbálja Amanda keretezett képét leborítani, de Lexi visszaállítja. Azt akarom, hogy lásson mindent.- nyögi kéjesen. IDIÓTÁK. Hacsak nem volt kamera a képben, valszeg ebbõl semmit nem fog látni Amanda.

Peter Eve-nek adja a hitelkártyáját, hogy vásárolgasson belõle kedvére.
Majd megkéri, költözzön hozzá.
Késõbb kiderül, miért nem ebédelt Amandával, de ezt nem láttam, mert nem néztem sajnos folyamatosan, így vannak dolgok amik nem tiszták. Azt láttam, amikor Amanda lecseszi Eve-et, hogy miért nem mondta neki, hogy az a terv, hogy vele ebédel? Így nem tudott neki falazni. Eve meglepõdötten közli, dehát mondtam! Egy hete! Itt megint olyan dolgok jöttek, hogy Eve mennyi mindenen keresztülment, stb, nekem zavaros volt, valószínûleg a titkukra utalt ezzel, de nem tudom, nem emlékszem már, hogy pontosan itt mit is mondott, lényeg az, hogy visszabeszélt Amandának, hogy õ aztán tudja hogy nem szabad semmit elrontania, és hogy Peter már gyanakszik, de sikerült eloszlatni a gyanút.

Nem úgy Kájl, aki felhívta Eve "elõzõ munkahelyét", egy bárt, hogy leinformálja, valóban ott dolgozott-e a csaj. Hát persze hogy nem. Kájl itt már nagggggyon, nagggggyon gyanakszik Eve-re. Hiába no, okos fiú õ, érzi, hogy Eve hazudik, nem a bár tulaja. :-DDD

Mi volt még? Mike legénybúcsúja furcsára sikeredik, a sztrriptíztáncos csaj depis lesz mert a barátja elhagyta, ezért vetkõzés helyett a fiúk lelki segélyszolgálatban részesítik... Mike egy téma kapcsán felugrik, hogy most azonnal Csikágóba megy Dzsénhez. Már foglalja is a jegyet a repülõre mikor is Peter bemegy a szobába és benyom neki egy altatóinjekciót.
(azt tudni kell hogy mike elõtte hívogatta Dzsént Csikágóban de nem szólt bele)

Alex Besön egy menyasszonyi ruhát ajándékoz Dzsénnek, aki annyira meghatódik ettõl, hogy heves csókcsatába elegyedik Alexszel. Itt a vége.

Nem láttam folyamatosan sajna, így hiányos, de hátha valaiki majd kiegészíti.
baba150 2008 márc. 03. - 17:10:59
(2825/3984)
Kérek szépen tartalmat!!!!!!!!