Téma: Melrose Place

10/10
bayswater 2008 márc. 12. - 21:25:05 10/10
(2944/3984)
Az alkesz szerep midenesetre jól áll neki. Vagyis jól hozza.

Figyeltétek a gesztusait? Oylan erõltetett, állandóan kezét emelgeti, meg ökölbe szorítja, lengeti. Csapnivaló színész, akárcsak a drága neje.:-DDD
judith 2008 márc. 12. - 21:21:18
(2943/3984)
Nekem is megfordult a fejemben, elég alkesz feje van. Az okról én sem tudok, biztos "elhidegülés", mint legtöbb esetben...
10/10
bayswater 2008 márc. 12. - 20:49:22 10/10
(2942/3984)
Lehet hogy iszik. Miért váltak el Dzsénnel?
nyelvecske 2008 márc. 12. - 20:38:54
(2941/3984)
jól leamortizálta magát
judith 2008 márc. 12. - 19:22:17 Előzmény nyelvecske
(2940/3984)
Hát szegény lány tényleg szörnyen tehetségtelen. Ahogy Béjsz régebben fogalmazott: a szereposztó díványról került be:DDD Kájl meg amilyen jól nézett ki a soriba kerülésekor, mikor Télorral beköltöztek, most annyira ronda. Ezekben a részekben is, ez a kép meg broáf.
nyelvecske 2008 márc. 12. - 17:41:22
(2939/3984)
nyugi, a gossip girls-ben se túl összetett a szerepe
nyelvecske 2008 márc. 12. - 17:40:28
(2938/3984)
Vicu 2008 márc. 12. - 16:33:09
(2937/3984)
"sok bamba bámulás meg némi vigyor" ennél szebben meg sem foglalmazhattad volna pincsikutyánk lényegét
na holnap látni fogom ha minden igaz,kíváncsi vagyok Burns mit szól sittes nejéhez :D
judith 2008 márc. 12. - 16:22:00
(2936/3984)
Szerintem Kájl az, aki szörnyen fárasztó, hihetetlen, hogy mennyire gagyi a szerepe. Õ a férfi Megán, aki szintén kritikán aluli (továbbra is). Megánnak meg Rájennek az elõzõ részben az az állandó "jajj, szerelmeskedjünk" szintén nagyon béna volt, ennél bonyolultabb karaktert nem tudott eljátszani Kelly Rutherford? Kevés beszéd, sok bamba bámulás, meg némi vigyor. Kájl dettó ilyen hülye bamba.
nyelvecske 2008 márc. 12. - 16:05:42
(2935/3984)
jól leírtuk : )
10/10
bayswater 2008 márc. 12. - 15:42:53 10/10
(2934/3984)
Ketten tényleg jól kiegészítettétek egymást.

Mai rész (nem láttam mindent)

Májkl végül ellopja az alapítvány pénzét sz.gépen keresztül, miután Dzsén apja nem akart neki kölcsönadni (érthetõ módon) Elviszi a pénzt a tagnak, minden cetli nélkül a kezébe nyomja és megbeszélik, a pasi majd hívja. Na ja. Másnap elmegy az ipse oszlopos márványos villájába a Ferrarijávl hogy rákérdezzen mi van a lóvéval, a tõzsdenyitáskor történt-e valami a pénzével, megfialt-e a pénzmagocska. amint odagördül, látja ám, hogy a bútorokat elszállítják. Hamar leesik neki, hogy átverték. Elhajt a zsarukhoz, ahol is a nyilvántartásból felismeri a szélhámost, akinek ugye rengeteg neve van. Gazdag orvosokat ver át, szívinfarktust tettetve amit vérnyomásgyógyszerekkel aktivál. Sajnos a Ferrari sem az övé. ez mélyen érinti Májklt. A zsernyák feljánlja, hogy szolgálati villogós kocsijával hazafuvarozza.

Kyle és Amanda végleg összevesznek. Ki tudja, ez most valóban végleges-e?? Eve elõtte megpróbálja összehozni õket egy randi erejéig, de Kyle megint részeg, így Amanda lehúzza a rolót. Kyle beolvas neki, hogy megfelelési kényszere van, stb.

Megan tovább keresi az álompasit Lexinek, hirdetést ad fel amikre pasik tucatjai jelentkeznek. Õ meg vakrandikra járogat Lexi helyett. Ryannek azt mondja, új projecttel bízta meg LExi, de LExi tagad mert fél, hogy kiderül, Megan kerítõst játszik. Így Ryan elkezd gyanakodni, hogy Megan megint k*rvulgat.

HÁt, én ennyit láttam.

Ja meg a nyújorki banda megjelenik Kyle-nál, aki beteszi a zenekart Eve mellé, akik szám közben nyalogatják, és egyéb finomságok, Eve állati dühös.

Ja a poén: Kyle Peter szeme közé végja, hogy Eve és Amanda tinikorukban embert öltek, Eve 15 évet ült. Itt ért véget.
nyelvecske 2008 márc. 12. - 15:42:35
(2933/3984)
Bocs, ha zavaros lettem volna!
nyelvecske 2008 márc. 12. - 15:39:53
(2932/3984)
Oké, a mai rész:

kyle félrészegen mászkál és olyan, mint egy zombi. májkül nagyon örül, tényleg mint egy ovis, hogy akkor neki most 100-ból egymillát csinálnak, pusztán jóindulatból (meg persze a "megmentett" pasi nem tud neki 100-at kölcsönadni, hogy májkül késõbb visszafizesse, már itt is levágós az egész)

amanda látványosan szenveleg, és ahogy az lenni szokott, az elsõ vita után bedobja a törülközõt és menekülne = válás

- májkül egy anna-nicole smith nõvérkérõl álmodott, itt kezdõdött az epizód, de csak egy közkórházi orvos egy átlagos feleséggel, aki eleinte szkeptikus a befektetéssel kapcsolatosan, de a végére jobban költi a pénzt, mint májkül..
- megan nagy marketing terve iszonyú szánalmas, ugyanis úgy akar lexinek szexpartnert, bocs, társat szerezni, hogy felad egy fantáziátlan, nagyon sablonos hirdetést, amire rögtön egy csomó fotómodell hapsi válaszolt, akiknek kérdõívet küldtek vissza és a 25-bõl lett 5 finalista (nem értem miért zárták le a szavazást egy nap után, de mindegy), akikkel megan-nak kell taliznia, hogy úgymond felmérje a helyzetet (innen jön a prostis szál, hogy ryan elkap egy telcsis beszélgetést és késõbb meglátja egy pasassal los angeles ezek szerint egyetlen bárjában, lol)
- megan nagyon idegesítõ, mivel fantáziátlan, sajnáltatja magát és még nyálas is

- ryan jófiú, mivel próbál kyle-lal beszélni, aggódik a nyálas megan-ért, de õ is odatette a maga kis nyáltengerét azért

- májkül elvett 100ezret a gyerekek alapítványából (akiknek még maradt 200ezer, igaz.. valszeg nem sokáig, hiszen kecskére bízták a káposztát, májkül lett az alapítvány pénztárosa), és alighogy odaadta a pénzt ennek a perry-nek, a pasi lelép, a ház filmes kellék volt, a telefon nem felel, a házban korábban filmes stáb volt

- májkül felnyomta a pasit a rendõrségen, ahol persze a pénz forrásáról nem ejtett szót (ki érti ??), itt tudja meg, hogy a pasas évek óta szélhámos

- kyle félig sírva elõadta, hogy nem csalta meg amandát, de csak eve meg max. ryan hisznek neki, amanda nem

- a new york-i rockbanda is beállít, az énekes 5 másodperc után nyálát csorgatja eve-re és "megrendeli" mint beugró énekest, de eve-nek nem szimpi a társaság, este a pasik testileg rá is tapadnak a színpadon elõadás közben, eve ki akar állni, kyle fenyegeti és zsarolja, hogy azt próbáld meg!

- dzsén az ep. elején veri magát, hogy májkül hülye, meg hogy nem szabad költekezni, majd fél nap múlva vésetett rolexeket vesz, meg puccos helyekre akar elmenni és puccos ruhákra ácsingózik, furcsa spontán fordulat..

- lexi valszeg direkt csinálja a pasikeresõ-projectet, mivel élvezi, hogy ryan aggódik megan-ért, volt is egy nézeteltérés, mert ryan a nyáladzásra ürügyet keresve virágot vitt megan-nak (itt kapta el a telefonbeszélgetést), majd azt nehezményezte elmenõben lexitõl, hogy megan már 2 kemény napja bent dolgozik az irodában (ahelyett, hogy otthon henteregne gondolom) ezt mégis lexi hogy képzeli??

- májkül próbálja elsimítani a szálakat, hogy bizonyítékokat tüntet el pl. a számítógépbõl, hogy ne lássák a csalása nyomát (ami hülyeség, mert a komputer nem az elsõdleges forrás, nyilván csekken fizetnek ilyen adományok után, meg a banki számlák, na de mindegy.. nem élem bele magam), lényeg, hogy próbálja eltussolni az ügyet

- kyle félrészegen elmondja az ep végén peternek, hogy eve sittes és hogy amanda a kis barátnõje és hogy egész eddig megvezették, de õ ezt felrúgja, mert a házassága sem úgy alakult, ahogy azt tervezték..

Asszem sacc ennyi volt.. sikkasztás, átverés, körbezsarolás (eve, kyle, peter) után egyik infó felfedése (eve múltja), és sacc ennyi.

Ugyebár két szál maradt elvarratlanul:

- májkül lopása
- eve további sorsa

A többi cselekménynél vagy van lezárás, vagy a következõ részben egyértelmû, hogy mi a pálya (pl. kylék házassága).
10/10
bayswater 2008 márc. 12. - 15:30:46 10/10
(2931/3984)
Ez nagyon jó volt!!!! Röhögtem sokat. :-DDDDD

Fõleg a nyáltakarítás volt király!:-DDD
nyelvecske 2008 márc. 12. - 15:22:23
(2930/3984)
na igen.. meg ez a prostis félreértés is.. véletlenül abban a bárban van ryan, ahol spontán megan, mert egész la-ben csak az a bár van, vagy mi?

amanda is fárasztó, eve-re meg folyton rájár a rúd, uncsi.. ahhoz képest, hogy elvileg a bûnös múltját/múltjukat akarja leplezni, állandóan õ meg amanda mennek bele helyzetekbe, ahol tök simán leleplezõdhetnek, pl. házasság a szülõvárosban, nagyi látogatása, múltbéli személyek felkeresése és a beléjükbotlás, alkalom keresés a velük talira stb

most is tapizták az együttes tagjai, õ meg verte magát.. mondjuk nem értem miért nem az a kecskeszakállas énekelt, hanem a végén csak ült a bárnál..

lehet, hogy írok összefoglalót, bár most a port.hu-s elég jól összeszedte, hogy mirõl volt szó
10/10
bayswater 2008 márc. 12. - 15:00:06 10/10
(2929/3984)
Májkibébit átverték a palánkon. Megint....

Ez a pasi tényleg ennyire ostoba??!?!!!! ehh nem, csak megint mi lettünk átverve, mert mi nézzük ezt a baromságot.
nyelvecske 2008 márc. 12. - 14:23:22
(2928/3984)
Nézitek a mai részt?
nyelvecske 2008 márc. 12. - 04:25:51
(2927/3984)
Még egy gondolat az események felpörgetésérõl: korábban, ha kihagytál egy részt, be tudtál kapcsolódni, ami szerintem jó volt és nem azt jelentette, hogy nem történt semmi vagy hogy unalmas.. csak hogy is mondjam, fel lehetett venni a cselekménytszál(ak)at.
Most meg: elromlik a tv, kihagyok nem is egy, hanem fél epizódot és a mai rész ismertetõje szerint nem vágok semmit az egészbõl. Na ez a gáz..
És emiatt nem tudom felidézni sem az összes történést a végsõ évadokból, mivel túl sok esemény van és az meg nem jó, mert a túladagolás veszélyes és felhígítja a sorozatot (szerintem).
nyelvecske 2008 márc. 12. - 04:21:44
(2926/3984)
Elég gáz a mai rész ismertetése.. Megint hatszáz esemény lesz 42 percbe sûrítve, hogy pörögjön minden, de már lassan nem lehet nyomon követni, hogy ki-kivel és ki mit tett vagy kikkel mi történt..

ryan azt hiszi megan visszatért a prostitúcióhoz: miért is hiszi azt?? Hát nem egymással henteregnek a nap 24 órájában? Vagy a lexi megrendelése miatt?
jó hogy így bíznak ezek egymásban!
Mindegy, legalább nem fognak nyáladzani egy darabig.

michael elég jól keres szerintem, hogy ne sikkasszon..

jut eszembe, a sorozat nem is 240 hanem csak 220 részes, ugye? Mert akkor valóban két és fél héten belül vége lesz a tv2-n. Viszont a hetes évad nem lett túl hosszú (bár a hatos a legrövidebbnek mondott asszem).

kyle rákkendróll klubja elég béna: könyörgöm, a hanson együttes sehol se rock'n'roll!!
Az eve nyekergése is elég nyálas, szóval ez a klub maximum a kerepestarcsai no limit diszkóra hajaz, de nem jazzklubra!!
nyelvecske 2008 márc. 12. - 04:10:10 Előzmény baba150
(2925/3984)
köszi *elpirul*