Téma: Melrose Place

baba150 2008 febr. 22. - 20:10:15
(2684/3984)
Köszönöm!!!! Vmi rémlik ebbõl a részbõl, de csak nagyon halványan. Mutatták Matt-et? Vagy csak szó volt róla? SPOILER!!!!!!!!
A naplóból Amanda azt a részt tépi ki, amikor Matt arról írt, hogy véletlenül megölt egy srácot még a gimiben vagy hol, de nem õt, hanem Eve-t csukták le. Vmi ilyesmi történt, de nem biztos, hogy jól emlékszem. Eve is nemsokára megjelenik majd és csinál egy kis kalamajkát.
10/10
bayswater 2008 febr. 22. - 19:03:52 10/10
(2683/3984)
Jesszus habakukk, ennyi hibát, tök értelmetlen, bocsánat, tele van gépelési hibákkal, d e nagyon siettem,. bocsi még egyszer!!!!
10/10
bayswater 2008 febr. 22. - 19:02:34 10/10
(2682/3984)
Csak röviden, mert mennem kell.
(és nem is láttam mindent mert közben telefonálgattam
Matt ugye meghal Mike kezei között (az elejét em láttma, gondolom nem mutatták) AMnada részvétlátogatást tesz Matt anyjánál, aki visszautasító, és nem engedi, hogy amnada és a Banda melmenjen a temetésre. Viszotn átadja neki Matt naplóját. Manada önfeledt olvasgatásba kezd otthon. Kájlt is érdekli, de annyira azrt nem. Jobban el van gogllava azzal, hogy aváltságdíj miatt egy fillérjük sem marad. A bár felújítási munkálatai haladnak, bár Kájl közli a projectmenedszerrel, hogy nem tud fizetni. Édes kis Sean Lenon róbál a háttérben. (itt konkrétan kissé elolvadtam) Jane és ike búgnak mint egy gerlepár. Mike feleségül kéri Dzsént, aki meghatódottan igent mond (micsoda baromság).

A napló miatt mindneki fle van ajzva. Mike és Peter kergeti Amandát, hogy ugyanmá mutass ameg mi van benne, ír-e róluk is valami kompromittáló a Matt gyerek. Ûamnada csak mosolyog. De azt azért elárulja, hogy tud róla mit tett Májki abban a bizonyos bárban. Peter vihog, Mike megsemmisülten védekezik: "Egytemre jártam, kellett a pénz!
Bevágnak egy jelenetet, ahogy Mike szriptízel egy bárban, csajok visítanak. Nagyon tetszett, jól nyomta a kis törpincs.
Peter a kórház folyosóján. Az egyik nõvérke közli, ketten is várnak rá az irodájában, az egyik Amanda, a másik az a bizonyos maffiózó. Peter szeme elkerekedik: Amnada és X (nem emlékszem a nevére sajna) egy helyiségben??? A nõvérke csak bólogat, Petert meg mint akit puskából lõttek ki, rohan, hogy nehogy X pofázzon. De nem, ezek ketten meghitten ismerkednek. Amanda kacarászik, X pedig átnyújtja egy bõröndben a váltságdíjat, bizonyos iratoknak titulálja a tartalmat. Peter kinyitja, Amanda nem látja, de mi igen: ott van az egy milla. Beteszi a fiókjába a pénzt, és elmennek Amandával ebédelni.

Jane cowboy kalapban várja Mike-ot, és közben szól a R:Palmer dal, Jane vonaglik. Mike rosszat sejt. Na persze, Jane mindent tud. Ráveszi Mike-ot hogy táncoljon. K... jó jelenet volt, kár hogy rövid vót. Meg hát gyött a reklám. Grrrr...

BÁr: Sean édesen danol. Imádom!!!! :-DDD
Amanda és Kájl táncra perdülnek.

Tudom, nem sorrendben írom, de nekem már minden össze vissza van, bocsi, remélem nem baj.
Megérkezik a bárba Mike. Megan letámadja, hogy menjenek az irodába, valamit szeretne mondani. Itt valami "rosszul bántam veled" c. történet jön Megan részérõl, de Mike ezt nem evszi be és visszautasítja a ribit.
Tán elõtte jön Lexi, aki felkéri Megant, dolgozzon neki az új reklámirodájában, és hasznosítsa a tudását, ammit Erictõl tanult. Megan nem kap az alkalmon. Közli: már rájött, hogy a pénz nem minden. Brávó, kislány!
Ezután eltûnik, Mike aggódni kezd, és faggatja Kájlt, nem tudja-e hova ment Megan, megemlíti, hogy valami lakókocsi park rémlik neki, hátha odament. De kájl nem tud segíteni.

Jane bevallja a tengerparton ülve Mike-nak, hogy az esküvõjük elõestéjén lefeküdt az egyik barátjával a divatsuliból. (mindezt azért, hogy tiszta vizet öntsenek a pohárba, ha már a naplóból kiderültek dolgok Mike elõéletérõl.)Mike kiakad. Összevesznek.

Kájl a napló olvasása közben elmondja Amandának, hogy bizony van egy bátyja, akivel már 4 éve nem beszélt, mert nem hitte el neki, hogy Télorral nem feküdt le. Felidézi a jelenetet: Szegény öcsi csak bizonygatta, hogy bizony nem történt semmi, TÉlor egy kurva, de Kájl behúz neki egyte és közli: nem vagy az öcsém többé. (hja kérem, ha ez ilyen egyszerû lenne!)

Aztán egyszer csak megjelenik Ryan a bárban. Itt nem tudom mi történt, egyáltalán miért jelent meg? Amanda felhívta?

Kájl és Amanda a mosókonyhában cseverésznek a naplóról. Kájl kétdõre vonja Amandát, sõt fel is olvassa azt a rsézt a naplóból, ahol arról vall, Burnszt mennyire bírja. AManda védekezik: ez még azelõtt volt, hopgy megismerte Kájlt, és hogy higgye el, Peter már semmit nem jelent neki. Peter, érdekes módon mindezt hallja a lépcsõlejáratnál. Bizti õ is pont akkor ment volna mosni. Micsoda véletlen. (tök amatõr az egész)Lényeg az, hogy újra elkezd a hülyéje reménykedni.

Amanda valamiért becsenget Peterhez ezután másnap, és itt nem figyeltem sajnos mi történt. Illetve annyi rémlik, hogy Peter kérdezi: rólad semi nincs a naplóban? Amanda pedig közli: nem vagyok olyan hülye hogy eljárjon a szám. Erre Peter: Vigyázz, amikor kimész, nehogy a nagy orrod beleöütõdjön valamibe. Vagy valami ilyesmi duma, kvázi, hogy Amanda hazudik. A kis Pinokkió.
Ja eszembe jutott, azért megy Amanda hogy elmondja: tudja, hogy Peter, amikor elvették az engedélyét és börtönben volt, akkor megoperálta Mr. X-et, a maffiózót. Ez is benne volt a naplóban.

J a igen: fontos momentum: Amanda még az elején kitép egy lapot a naplóból, szemmel láthatóan megijed valamitõl, amit olvas, gondolom valami ami vele kapcsolatos. A régi emlékképben egy pasit látunk valahonnan lezuhanni, mintha lelökték volna.

Mi maradt ki? Most már tényleg rohanok. Pussssz
baba150 2008 febr. 22. - 17:22:10
(2681/3984)
Sajnos ma sem láttam, vki tartalmat plííííííííííííííííííííz!!
10/10
l45 2008 febr. 22. - 16:21:14 10/10
(2680/3984)
Sztem Michael sztriptízelése besz*rás volt, utána nekem is be kellett raknom azt a Robert Palmer számot:DD
Ez a Jane szál tényleg elég nevetséges mondjuk, ennyi év után még mindig összeáll vele..
10/10
bayswater 2008 febr. 22. - 15:37:39 10/10
(2679/3984)
Az a legdurvább, hogy Peter visszamegy a bérházba. Egy fõorvosnak ennyira futja ma LA-ben.

Lexike meg egy polihisztor, mindenhez ért!!!! hihihi
Juccmokk 2008 febr. 22. - 14:57:43
(2678/3984)
Vájolin, azé' néha, ha benézel, írogass is, nehogymár senki ne halljon többet felõled! :) Jó utazást!

Ez a mai rész irtó üres és lapos volt sztem. Nagyon erõlködnek, hogy történjen valami.

Nem semmi, hogy 5 szereplõ is távozott egyszerre. Tényleg nagyon elfajulhattak a dolgok, ha Spellingék mind hagyták õket kiszállni.
nyelvecske 2008 febr. 22. - 14:57:29
(2677/3984)
Na igen.. a másik meg: Amanda, aki több százezer dolláros (talán milliós is) fizetést keres, egy bérházban lakik 20 másik kreténnel együtt. Valahogy totál nem hihetõ.. Ez a Peter-re is igaz.
Pont a michael költözött el annak idején, aki csak egy normál orvos volt.
10/10
bayswater 2008 febr. 22. - 14:56:13 10/10
(2676/3984)
Jazzyke, ma írok mélt!
10/10
bayswater 2008 febr. 22. - 14:55:18 10/10
(2675/3984)
Violin, jó utat és sok sikert az új hazádban!

Nekem személy szerint a 7. évad jobban bejön, mint az elõzõ, bár az is igaz, hogy sok szar jelenet van és egyre több az abszurditás. Ez is hogy Megan rámászik Mike-ra, aztán Jane hozzámegy Mike-hoz, ezek az ötletek már a nézõk lealázásának határát súrolják.

Az is jó ebben az utolsó évadban, hogy a végére valóban mindenki ott köt ki, akihez tartozik. Poénlelövés nélkül, bizony a vége jó:))))
És ugyebár: minden jó, ha a vége jó!
10/10
bayswater 2008 febr. 22. - 14:42:15 10/10
(2674/3984)
Imáááááááááááádom Sean Lennont! Már nagyon vártam ezt a részt.
judith 2008 febr. 22. - 14:25:46
(2673/3984)
bunkó
judith 2008 febr. 22. - 14:25:17
(2672/3984)
Violin, kár, hogy elmész. Jó utat és szép életet neked is:) Amúgy van itt egy-két apróság, ami furcsa. Pl. Lekszirõl tudjuk, hogy belsõépítész volt. Most megtudtuk, hogy ezelõtt reklámmal foglalkozott. A kettõ valahogy nem pásszol. A másik, Amanda elmondja élete legnagyobb titkát annak, akivel szinte mindig bunó volt, folyton sértegette, és beszólt neki. Amanda és Matt egyáltalán nem voltak jóban...
10/10
l45 2008 febr. 22. - 12:48:38 10/10 Előzmény makrai.lilla
(2671/3984)
Nekem pont ekkor indult be újra a sorozat, a napló dologgal:) De ez a tegnap befejezett 6.évad tragikus néhány jó pillanatot leszámítva.
És +1 hogy jöhetett volna Sydney vissza Jane helyett..
10/10
Violin 2008 febr. 22. - 10:17:06 10/10 Előzmény makrai.lilla
(2670/3984)
Endrusút kiírta Spelling..hihi
ezért is játszott még pocsékabbul,mint általábna szokott.
Egyébként Billifijú Jenifferrel New Jersey-be utazott Jeniferrel,hogy bemuttakozzon a szüleinek.elvileg.
Sok nézõ beírt amúgy,hogy Billy Alisonnal volt jó és,hogy vissza kellett volna hozniuk Alsiont ha csak egy rész erejéig is.Na ez mát történelmileg így alakult.
Taylor lelépése is jó volt szerintem.

Nem tudom,hogy ma elcsípem e,ha nem ezennel búcsúzom Tõletek drágák,jó volt együtt nézni és csetelni az epizódoktól.
Mindenkinek kellemes Mp nézést,a legtutibb sorozat, meg minden jót!!!
(ezennel tényleg nem jövök vissza többé,de lehet,hogy majd benézek,hogy miket írkáltok,hihi.)
makrai.lilla 2008 febr. 22. - 08:45:06
(2669/3984)
azt énsem értettem h brett miért nem békült ki megannal.tuti h szeretette ,mert könnyes vlt a szeme..
amugy billiék miért is mentek new yorkba?nem rómába mennek?de kár h ök is kilépnek...mostmár kurva uncsi lesz...billy magától ment el vagy kiirták??
Wuss 2008 febr. 21. - 21:28:59
(2668/3984)
Így van.
Billy mégiscsak egy original szereplõ volt. Most már csak michael maradt. Asszem. Ja, meg jane. Egyébként nem olyan rossz ötlet, hogy újra mutatják, ezzel legalább nem a megszokott sémákat szajkozzák, hogy valaki eltûnik, ozt se híre se hamva. Bár egy kicsit lehetne színesebb a csaj vagy ... nem is tudom.
Az igazat megvallva én jobban örültem volna, ha mondjuk Sydney feltámad. Õt szívesebben látnám újra. Ehhe he ...
Na jó.
10/10
Violin 2008 febr. 21. - 21:14:15 10/10
(2667/3984)
Szaisztok drágák!!újra itt vagyok..jó rég nem voltam fönn.
A mai rész szerintem jó eseménydús volt..
Végre Tapír a srakára állt,de nagggyon jó volt,hogy megmondta Megannkanak a frankót..
Micahel hozza a formáját,de jó az a pali..amiket mondott Billyfijúnak,hogy "egyébként keresgélned kéne egy olyan nõ után aki szakasztott úgy néz ki,mint Jennifer"
Dzsénre minek volt szükség,hogy visszajöjjön?nem értem..Májki mellett olyan laposnak tûnik.
Amugy szerintem Billifijúért is kár.õ is meghatározott szereplõ volt azért.
Itt már nagyon laposodik a show szerintem.
anne123 2008 febr. 21. - 19:50:54
(2666/3984)
Nem igazán értem miért haragudott meg Meganra Brett. Bár nem láttam igazán a mai rész csak hallgattam. Esetleg leírná valaki?
baba150 2008 febr. 21. - 16:50:57
(2665/3984)
Holnap Matt... :-((((