Téma: Melrose Place

Vicu 2008 márc. 07. - 15:49:38
(2884/3984)
Áh!Nem érted mit beszélek?!Nem az a bajom,hogy mégis lehet gyereke,hanem,hogy nem is vesz arról tudomást,hogy az abortusz után meddõnek tulajdonították és úgy csinál,mintha nem is mondták volna neki.Szal akkor úgy próbálkoznának,hogy hát igen Kyle,én nem hiszek az orvosoknak,meg ne adjuk fel,vagy mondta volna,hogy képzeld mégis egészséges vagyok vagy valami.De már legalább harmadjára írom le,és még mindig belém tudtok kötni :P
10/10
bayswater 2008 márc. 07. - 15:48:39 10/10
(2883/3984)
Hát, elég fura lenne, ha 5 perc után már a fele vagyon az övé. És milyen erõszakos lett Dzsén, hogy ordítozott, hogy övé a fél ház.... Durva. Mintha õ adta volna rá a lóvét.
judith 2008 márc. 07. - 15:45:08
(2882/3984)
Hát én nem tudom, de nem úgy van, hogy minden vagyon közös? Tehát 50-50, ha 20 évig házasok, és akkor is, ha 20 percig. A ház meg tényleg Kimé volt, õ is vette az elején, mert Májknak nem volt pénze, pont akkor vált Dzséntõl:DDD Az ingatlanos maca meg tök úgy napozott ott, mint Kim, amikor Szidnivel elõször találkoztak:DDD
nyelvecske 2008 márc. 07. - 15:32:56
(2881/3984)
Igen, szerintem is az (fájó). Jane max. egy hetet ha lehúzott abban a házban.
Más: michael azt mondta egyszer, két fia van.. én csak a kis mikey-ra emlékszem.. a másik kitõl van és mi a neve?
Az a lakásos nõ nagyon gáz volt..
baba150 2008 márc. 07. - 15:31:59
(2880/3984)
A mai részben volt: Megan és Ryan arra készülnek, hogy elhívják egymást randira, ami katasztrofálisan sikerül, mert nem nagyon tudnak beszélgetni (zavarban vannak), ráadásul miután Megan véletlenül leönti Ryan nadrágját, a pasi észreveszi, hogy nincs nála a tárcája, ezért a vacsit nem tudja kifizetni. Megannál sincsen elég készpénz, így zálogban ott marad Ryan autója. Másnap reggel megy érte, és így elkésik a munkahelyérõl. Amanda Ryan-t bízza meg, hogy tárgyaljon egy csinos nõvel. Az egész napot együtt töltik, majd a bárba mennek és ott beszélgetnek. Megan meglátja õket és nagyon féltékeny lesz, odamegy hozzájuk, és megkérdezi, hogy csatlakozhat-e. Megtudja, hogy valójában ki is az a nõ. Miután a nõ távozik,Megan is elrohan, de Ryan utánamegy és megcsókolják egymást.
Amanda és Kyle a babaprogramon dolgoznak. Amanda megkéri Kyle-t, hogy vizsgáltassa ki magát, minden rendben van-e nála is (Amanda már kivizsgáltatta magát). Kyle-nak aggályai vannak nemzõképességét illetõen az Öböl-háború miatt, ezért felkeresi Peter-t, aki kivizsgáltatja és elküldi az anyagot a veterán laborba. Ott összekeverik a neveket és Robert McBride eredményét közlik Peterrel. Peter közli Kyle-lal, hogy steril, akit ez nagyon megvisel, de nem mondja el Amandának. A bárban iszogat bánatában.
Amanda és Lexi kitalálják, hogy jótékonysági alapot hoznak létre együtt a kórház gyerekosztályának. Ezen Peter meglepõdik. Eve is csatlakozik hozzájuk (Lexi: "Milyen szép. Peter összes nõje együtt. A régi, a jelenlegi és az örök"). Egy közös vacsora (de lehet, hogy ebéd) alkalmából, amikor Lexi rákérdezett Eve-nél, hogy neki milyen karácsonyai voltak régen, Eve Amanda emlékeirõl kezdett mesélni, amin Amanda kiakadt. Amikor együtt kerestek karácsonyfákat a gyerekeknek, az árus felismerte Eve-t (õ volt a börtönõr abban a börtönben, ahol Eve volt). A pasi látva, hogy milyen jól megy Eve sora, felírta a rendszámát (még fogunk hallani róla), mindezt persze Lexi kileste.
Michael és Jane tovább marakodnak, de ugyanakkor mindkettejükben felidézõdnek a régi szép emlékek. Michael eladta a tengerparti házat és persze le akart feküdni az ingatlanossal, de "felsült", mivel vszínû még mindig Jane-t szereti (az ingatlanos szerint). Jane egyik kollégájával randizik, és az egyik zeneszámról Michael jut az eszébe.
Szerintem ennyi volt ma, vagy kihagytam vmit?
10/10
bayswater 2008 márc. 07. - 14:57:08 10/10
(2879/3984)
Nem értem. Miért Dzséné a fél ház? Nem Kimmyé volt, aki Májkl-ra hagyta? HOgy jön a képbe Dzsén? az 5 perces házasságtól a fele vagyon az övé? Újabb fájdalmas abszurditás. :-DDDD
10/10
bayswater 2008 márc. 07. - 14:35:03 10/10
(2878/3984)
Lexi:

"Peter összes nõje együtt ügyködik. A Régi, a Jelenlegi és az Örök..."
:-DDDDD
nyelvecske 2008 márc. 07. - 14:09:30
(2877/3984)
hát sajna én is.. na, a pizza már a sütõben, irány a tv elé, kezdõdik!!
a pizza csak a fájdalomcsillapítás végett kell
judith 2008 márc. 07. - 14:07:49
(2876/3984)
No, akkor mégiscsak lehet:)))))
10/10
bayswater 2008 márc. 07. - 12:54:53 10/10
(2875/3984)
Judithom, én néha fizikailag fájok, miközben nézem..... :-DDDD
judith 2008 márc. 07. - 10:25:12
(2874/3984)
Hú, lányok, szerintem egy kicsit túldimenzionáljátok az általam használt szenvedés szót. Nem konkrétan értettem, átvitt értelemben, nem feltételeztem, hogy akár fizikai fájdalmaitok vannak, nem gondoltam volna, hogy ezt lehet így is értelmezni...Ezek szerint lehet. Peace.
nyelvecske 2008 márc. 07. - 03:01:13
(2873/3984)
még ha a meddõséget mondják akkor is lehet gyereked.. persze, ha kivették a méhed és nincsenek petefészkeid, az más.. de ha ezek megvannak, addig lehet bármi
(tényleg nem kötekedés)

a "szenvedésrõl": figyelj, néztük a melrose-t anno meg most is és eleve más volt a két idõpont, plusz, ha már megszoksz egy minõségi szintet, akkor gáz ha az alá megy és most ez történik, hiszen a melrose volt már jobb is, sõt, viszont még mindig van három szereplõ, akik miatt nézem (peter, michael, lexi). Ha õk nem lennének, akkor igazad van, valóban elkapcsolnék.
Vicu 2008 márc. 06. - 22:23:53
(2872/3984)
Szerintem mindannyian értelmesebbek vagyunk annál,hogy fájdalmat érezzünk egy sorozat miatt.Hidd el,akármennyire is "szenvedélyesen" érvelünk a dolgok mellett,tisztában vagyunk vele,hogy ez csupán fikció.
judith 2008 márc. 06. - 20:35:19
(2871/3984)
Pedig eléggé úgy tûnik, hogy már-már "fájdalmas" nektek a sorozat jelen kínlódása.
Vicu 2008 márc. 06. - 18:31:26 Előzmény judith
(2870/3984)
Szerintem nem szenvedünk.....
Vicu 2008 márc. 06. - 18:31:06
(2869/3984)
Hát nem arról van szó,hogy nem tévedhet az orvos,vagy nem történhetne valami javulás,Hanem arról,hogy ha azt mondták neki,hogy meddõ,akkor most miért csinálnak úgy,mintha mi sem történt volna.
nyelvecske 2008 márc. 06. - 17:03:07 Előzmény judith
(2868/3984)
néha az enyémbe se, lol

de tudod az elején megkedveltünk valamit, ami jó volt, vártuk mi sül ki belõle..
nyelvecske 2008 márc. 06. - 16:51:06 Előzmény Vicu
(2867/3984)
mondjuk ebbe belekötnék, mivel én is ismerek személyesen olyat, akinek a szemébe mondták, hogy nem lehet gyereke és ma már kétgyerekes anya és ki tudja hol a megállás, lol
judith 2008 márc. 06. - 16:02:13
(2866/3984)
Lányok, jó, persze, osztom én is, hogy itt már nem túl jó a sori, de ha ennyire szenvedtek, akkor nem fér a fejembe, hogy miért nézitek.
Vicu 2008 márc. 06. - 15:17:54
(2865/3984)
Lexi kijózanodva megmondta a frankót,hogy Megan és Ryan mennyire összeillik.
Amanda az urával :) lerobbantak és megtalálták,hogy hol szeretnének élni.
Eve-bõl elõhöttek a hûvösön töltött emlékekek,amikor Peter levitte egy borospincébe.
Hehe Lexi újabb személyiségváltozáson ment át,ennek keretében bocsánatot kért Kyle-tõl és Amandától a bárban a viselkedéséért.De hát nem vették be.
A lakóházban Michael felajálja Jane-nek,hogy vele marad.Michael arcán még némi érzelmek is felfedezhetõek,biztos nem akar egy újabb halott exnejet.
Kyle nagyon meg akarja venni a kinézett telket.Egy "nagyon megható"szöveget levág a tulajnak.Szal meg tudta venni.Oda csalta iccaka Amandát,aki nagyon örült persze.
Jane-rõl kiderült,hogy egészséges,ezért elküldte Michaelt.Ciki!Nem értem pont ezt a nyomi Jane-t hozták vissza.De Michael megmondta a frankót,hogy mindent megtesz azért,hogy lejárassa újdonsult leendõ exnejét.
Eve határozottan elindult a bekattanás útján.Ez is tipikus Melrose-i fordulat...elõszednek valakit,tök szimpin beállítják,majd fokozatosan leépítik a karaktert...egyre kattantabb,elvetemültebb és gonoszabb lesz,váúúú.Szal az utolsó jelenet az volt,hogy Eve rosszat álmodott,hogy a meggyilkolt csávesz nem tom már leribizte vagy ilyesmi.
Hát igen ilyen izgi volt....közben bõven tudtam írni a dolgokat.