Téma: Melrose Place

makrai.lilla 2008 jan. 31. - 21:26:26
(2144/3984)
én azt nem értem hogy ha ez a nö nem a christine hanem az a tiffany vagy ki hogy hasonlithat igy rá vagy érteitek h kyle nem jön rá h ez nem az a nö----
Gerbera 2008 jan. 31. - 19:17:38
(2143/3984)
Ja mert úgy jött le,hogy dühös vagyok? Pedig nem :P
Csak gondoltam hozzászólok..... :)))
Elég nagylány vagyok már ahoz,hogy tudjam ez csak egy sorozat ;)
baba150 2008 jan. 31. - 17:48:39
(2142/3984)
Köszi, na akkor így már világos. Egyébként tudom mi fog történni, mert egyszer már láttam, csak nem nagyon emlékszem rá, de a fõbb dolgok megmaradtak. De persze ide nem írunk nagyon spoiler-t, meg nem akarok ünneprontó lenni, ha vki esetleg még nem látta...
Wuss 2008 jan. 31. - 17:29:53
(2141/3984)
Én azért annyira nem haragszom:)
Most még nézhetõ a sorozat, késõbb lesz már nagyon erõltetett. A dühvel meg finoman:) Engem is figyelmeztettek már itt a fórumon, hogy nem kell ezt komolyan venni. Ez csak egy ... sorozat.
(Na ezért az utolsó mondatért itt most biztos utálnak egy páran:))
Wuss 2008 jan. 31. - 17:22:37
(2140/3984)
Nos, akkor nyílván azért nem érted a medencés dolgot, mert nem láttad a végét.
Valami olyasmi volt, hogy kyle Christinel vacsorázik, aki meghívta õt és amandát. Vagy csak kylet, már nem tudom. De a lényeg, hogy amanda nem tudott elmenni, mert dolga volt. A vacsora után kimennek a medencéhez, ahol Christine bemegy a vízbe és próbálja becsalogatni kylet, akin látszik, hogy legszívesebben bemenne hozzá szerelmeskedni egy jót, emlékezve a régi szép idõkre. De az utolsó pillanatban, mikor már Christine behúzná õt a vízbe, megmakacsolja magát és azt mondja: Áhh nem. Majd ezután õ húzza ki a csajt a vízbõl, aki a lendülettõl bevízezi a feltöltözött kylet a vízes testével. És persze, ahogy az ilyen szappanoperákban illik, ki jelenik meg ilyenkor? Hát amanda! Itt egy hangyányit nem tetszik neki a dolog, mivel a nõi megérzés azt súgja neki, hogy Christine akar valamit.
Egyébként ne aggódj! Nem maradtál le semmirõl. Itt még nem elég egyértelmû, de nemsokára ki fog derûlni, hogy a levél meg az egész Christine ügy mögött ki vagy mi áll.
Remélem nem fogják lelõni neked a poént:)
Gerbera 2008 jan. 31. - 17:13:23
(2139/3984)
Sziasztok!
Áhhhh ez a Merlose már nem az igazi...már Jo távozásánál langyult a story,de jött a Burn-taylor csavar,meg hogy Billy gyerek végre nem Allisonért teper,aztán még az 5.évad is elment valahogy...de mostmár.Uncsi is egyrészt.Másrészt meg olyan,mintha teljesen más sorozat lenne.Ez az állandó Jazz klubban levés,és az étterem.A Shooters sokkal Melroseosabb volt.Lelépett Jane,bár õ visszatér(pont a fõunalmom királylány),elment Allison,Jake,Matt áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Még Billy gyerek és Michael van benne csak az eredeti bandából,mert hát hidrogén szöszkénk is csak késõbb csatlakozott.Egyébként egy olyan intelligens,sikeres üzletasszony,mint akit õ játszik nem így viselkedik.
Na most jól ki adtam magamból.....
Remélem nem haragszotok! :)
baba150 2008 jan. 31. - 16:51:28
(2138/3984)
Ezt a medencés dolgot nem igazán értem.... Valaki leírná mi volt a 2. reklám után? onnantól nem láttam, hogy a Peter széttépte a magnószalagot. Kell vkinek tartalom? Egyébként szerintem Sam úgy viselkedik, mint egy szerelmes tini, nem mint egy feleség.
Lehet, hogy én nem figyeltem eléggé, de nekem nem világos ez a Christine-ügy. Amikor Taylor elõször hallott Christine-rõl Amandától, akkor ha jól emlékszem nem tudta kirõl van szó, és Nickbõl próbált meg infókat kicsalni. Aztán hirtelen elõjött ezzel a levéllel, hogy kapott levelet még a házasságuk elején a Christine-tõl, de nem mutatta meg neki. A Christine is mondta a mai részben, hogy küldött egy levelet, tehát vszínû, hogy nem kamu levelet adott oda Taylor Kyle-nak. Szóval ezt így nem nagyon értem, vki felvilágosíthatna!
Wuss 2008 jan. 31. - 16:32:55
(2137/3984)
taylor már kitalálta a szemétséget:) ennek is rossz vége lesz ...
Jól emlékeztem Christinel kapcsolatban. Nem tudom, kyle, hogy bírta megállni, hogy ne ugorjon be mellé a medencébe. Nehéz nem észrevenni, hogy milyen szép nõ ... bár a hadseregben elég ritka az ilyen modell kinézetû harcos. Ettõl függetlenûl a nõi katonák arcán mindig jól áll a vágás vagy forradás, ami szimbolizálja a régi szép idõket.
10/10
Sydneyke 2008 jan. 31. - 15:11:15 10/10
(2136/3984)
Ki fog találni szemétséget, várj 2-3epizódot :)
De ezek a szálak nekem még mindig szórakoztatóbbak, mint az Alison szenvedése volt :D

Ez a Megan is milyen kis rafkós lett.
Megáll az eszem.


Itt basszus úgy halnak az emberek hogy heti 1-2 tuti...
Juccmokk 2008 jan. 31. - 15:05:00
(2135/3984)
Megint internet közelben tudok lenni. Na mi van veletek, meséljetek! :) Talán egyszer majd visszaolvasom mind, amirõl lemaradtam. :)
Violin, aztán csak ügyesen Japánban!
Vicu 2008 jan. 31. - 14:49:20
(2134/3984)
Én meg az elejérõl maradtam le.Hú ez egyre uncsibb.
Mostmár tudom miért csak az 5.évadig néztem anno.......
Már komolyan alig várom,hogy Taylor megint kitaláljon valami szemétséget.....
baba150 2008 jan. 31. - 12:48:00
(2133/3984)
Nincs mit. De sajnos a mainak a végét tuti nem fogom látni mert angolra kell mennem.
10/10
bayswater 2008 jan. 31. - 12:38:35 10/10
(2132/3984)
Köszi Baba, aranyos vagy!
baba150 2008 jan. 31. - 10:49:43
(2131/3984)
Jaa, meg Coop pedálozott Megannál ,de azt sem nagyon láttam.
baba150 2008 jan. 31. - 10:45:21
(2130/3984)
Lehet, hogy vmit kifelejtek majd, mert én is csak fél szemmel néztem. Szóval, Michael elment a sztiptízbárba, emrt úgy gondolta, hogy ott megtalálja Amber-t. De nem járt sikerrel és mivel balhét rendezett, lecsukták. Közben Jennifer kölcsönkérte Billy kocsiját (mivel ugye Craig lenyúlta az övét), és azzal ment ki a reptérre a Mancini anyukáért (azt hiszem Mia), akivel egyenesen a rendõrségre mentek Michael-ért. Az autóban próbálta elmondani neki, hogy valójában nem is jegyesek Craiggel. A rendõrségen az anyukájuk letette az óvadékot Michael-ért és még jól fel is pofozta a fiacskáját. Jaa, Michael elõször azt hitte, hogy Megan adott pénzt Jen-nek, de koppant szegényke. Persze nem mondták meg Miának, hogy valójában Craig nem võjelölt és megpróbálta Jen rábeszélni Billy-t, hogy játssza el, hog õ Craig, amíg itt van az anyja, amibe Billy elõször nem ment bele. Azt se mondták el az anyukájuknak, hogy Michael-nek már nincsen rendelõje és hogy valójában miért is volt elõzetesben. Reggel Billy megjelent az autója kulcsaiért, Mia pedig azt hitte, hogy õ Craig és meghívta vacsorázni. Közben Sam és Jeff egyre közelebb kerültek egymáshoz, még egy csók is elcsattant, Billy pedig látta õket a tv-ben, amikor Jeff golfozott és átölelte Sam-at. Jaa, azt kifelejtettem, hogy elõtte Billy megkérte Sam-et, hogy végre vegye fel a jegygyûrûjüket, és közöljék Jeff-fel, hogy õk házasok és Sam nem szabad préda. Itt jól lejáratta magát Billy. Miután Billy látta Sam-éket elment Kyle bárjába és el kezdett iszogatni. Közben megjelentek Jen-ék, és az anyuka nagyon örült "Craignek". Jen-ék ekkorra már megtudták, hogy Craig öngyilkos lett (úgy telefonáltak neki elõzõ este, amikor Michael-nél voltak az anyjával és M. vigasztalta a hálószobában, persze az anyjuknak nem mondtak smemit). Jen közölte az étteremben, hogy Craig halott és kérte, hogy játssza el az anyja elõtt, hogy Craig. Ezannyira jól sikerült, hogy Billy miután leitta magát búcsúzáskor megcsókolta Jen-t.
Taylor közölte Amandával, hogy ki is az a Christine, de azt mondta, hogy már az õ házasságuk idején is tudott róla, meg hogy Kyle tart fotókat C.-rõl a katonai táskájában,amit lenn tart a mosókonyhában. Amanda lement és kinyitotta a ládát és meglátta a képeket, közben megjelent Kyle, de nem mondott neki semmit A., de K. látta, hogy kifeszítette a ládát. Utána a bárban elmondott neki mindent C.-rõl, de Amanda megmondta neki, hogy T.-tól tud róla, ekkor döbben rá K., hogy valójában hol is volt T. (jaa, azt hazudta, hogy Vegasban volt). Lement az étterembe hozzá, és berángatta konyhába és kérdõre vonta. Azt mondta neki, ha nem mondja el honnan tud róla (mivel csak Nick tudhatott róla), akkor bezárjaa hûtõbe, elõször T. nem akarta elmondani, de K. majdnem betette a hûtõbe és azt mondta, hogy még a házasságuk elején kapott egy levelet C.-tõl, amit nem adott oda neki, de még megvan a levél. Odaadta K.-nak,aki miután elolvasta odaadta A.-nak, hogy csináljon vele, amit akar. Elõször A. kidobta, de mit ad isten megjelent T., és elültette a bogarat A. fülébe, aki mégis elolvasta a levelet. Azt tanácsolta K.-nak menjen el C.-hez Mexikóba, hogy le tudja zárni a múltat. K. magával vitte A.-t is. Azzal lett vége, hogy bekopogott C.-hez, és a nõ kinyitotta az ajtót, de nem lehetett látni az arcát, mert homályban volt.
Lexi megkapta apjától a vállalatot, és Coop lett a társa. Ez persze nagyon nem tetszett Lexinek, de azért békét kötöttek, amit egy öleléssel akartak nyomatékosítani, amit Megan és Peter is látott.
Azt hiszem ennyi történt (bár volt még vmi Billy és Sam között másnap reggel, de azt nem láttam, hogy mi)
10/10
bayswater 2008 jan. 31. - 10:37:31 10/10
(2129/3984)
Sejtem most már, hogy "kivel".:-DDDDD

Japánban még nem jártam, viszont volt egy pár japán barátnõm. Érdekes emberek!!!! Biztos nagyon szép élmény lesz. Meddig leszel ott?
baba150 2008 jan. 31. - 10:24:18
(2128/3984)
A maival együtt még 9 rész.
10/10
Violin 2008 jan. 31. - 10:21:08 10/10
(2127/3984)
Gyerekek..azt hittem a múltkori nyomozósdi után egy kicsit több fantáziátok lesz és egybõl kitaláljátok,hogy "kivel"..na sebaj,így marad homályban...
Neeem,nem Burnsssel.õ Amandával jár:)
Sajna a meló mijatt nem tudom nézni.:(
Köszi Béjszi,ha írsz tartalmat,legalább majd gíy követem az eseményeket.talán egyszer kétszer azért el tudom majd csípni..:)
Jazzy,igen kaptam egy melót a felkelõ nap országába..
10/10
bayswater 2008 jan. 31. - 08:57:09 10/10
(2126/3984)
Nem is akarom te kis titokzatos. Utálok találgatni.Na jó, azért elárulhatnád legalább hol vagy? És hát érezd jól magad, AKÁRKIVEL is vagy (remélem azért nem Börnsszel....hihihihi

Jazzyke, nekem is besûrûsödött mostanában, de sebaj, egy héten 1-2x azért talán meg tudom nézni. És akkkor írok Vájolinnak tartalmat.
Jazzyke 2008 jan. 31. - 08:06:49
(2125/3984)
Sziasztok! :-)
Bocs, hogy eddig nem írtam, de nagyon el vagyok havazva a tanulással, de ne izgulj Béjszi jövõ héten jövök! :-)
Violin vigyázz Magadra, ha kiruccansz egy kicsit a Távol Keletre :-) Kijaza szerencsés, akivel utazol? Kaptál munkát? Írjál, mert szerintem Béjszi is kíváncsi, úgy, mint én, no meg a Többiek :-) Jó légy!
Na most én is lépek! Pá pá!