Téma: Melrose Place

10/10
l45 2008 febr. 05. - 13:32:15 10/10
(2184/3984)
Hú már rég jártam itt..
A tegnapi részbõl kb. annyi maradt meg bennem, hogy mennyire nem néz ki baseball játékosnak ez a pasi akivel Sam most kavar XDD
Annyira gagyi már itt a sorozat, egyedül Taylor az aki valamilyen szinten szórakoztató (szerintem), meg Michael.
És +1 a "lõjük le Megant" mozgalomhoz, annyira irritáló már, meg ha annyi embert kirúgtak az évad végén akkor õ miért maradt?! Jane visszajött az unalmas nõ szerepkört betölteni, így már végképp nem értem XDD
Vicu 2008 febr. 05. - 11:50:11
(2183/3984)
Én ma sem tudom nézni :( esetleg majd pénteken,tegnap is csak véletleünk értem haza a végére.
De örülök,ha beszámoltok a történtelrõl!
10/10
Violin 2008 febr. 04. - 23:02:54 10/10
(2182/3984)
Köcike a tartalmat Baba!legalább így virtuálisan követem az eseményeket:))
de holnap talán tudom nézni...:)
Gerbera 2008 febr. 04. - 21:32:01
(2181/3984)
Még jó,hogy így tájékoztatsz minket :) Rendes tõled!
baba150 2008 febr. 04. - 18:57:54
(2180/3984)
Aki esetleg nem látta (vagy hallotta :-) ), a mai részben volt: Kyle meglátogatja Christine-t a kórházban, és megbeszélik, hogy addig nem megy a lány haza, Mexikóba, amíg teljesen meg nem gyógyul. Miután Kyle elmegy a kórházból, Christine felhívja Nicket, hogy a terv mûködik, de valójában neki nem tetszik, emrt Kyle nem ezt érdemli. Másnap Kyle meglátogatja Christine-t a motelben, ahol ott van Nick is (aki bebújik Kyle elõl a szekrénybe) és megbeszélik, hogy a másnapot együtt töltik, amjd este Christine haazutazik. Amanda elutazik New Yorkba, és közli Kyle-lal, hogy mire visszajön nem akarja ott tudni Christine-t. Késõbb mikor beszélnek telefonon, megjelenik C., de Kyle nem mondja el A.-nak a közös programot. Majd este C. megkéri Kyle-t, hogy töltse nála az éjszakát, aki beleegyezik, de persze csak a széken alszik, nem történik semmi. Nick látta, hogy együtt mentek be a szobába és azt hitte lefeküdtek egymással. Rájött arra is, hogy C. beleszeretett Kyle-ba. C. éppen csomagolt amikro megjelent Nick és Taylor (ekkor derült ki igazán,hogy kiáll az egész mögött) - megakadályozták, hogy C. lelépjen. Közben Kyle bevallotta A.-nak, hogy hol is volt éjszaka, de mondta neki hogy nem kell aggódnia, mert csak õt szereti, emg hogy bízzon benne, stb.
Billy és Sam kapcsolata egyre érdekesebben alakul. Miután Sam-nak dolgoznia kell a saját kampányán, nem tud segíteni Billynek, ekkor megjelenik Jen, aki egy táncórára hívja el Billyt (vmilyen bálterem kampányt vagy mit kell csinálnia), egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Másnap Billy és Sam alig beszéltek, de Billy az udvarról belátott Jen-hez, aki egy söprûvel táncolt. Sam elmesélte gondját-baját Jen-nek, aki burkoltan azt tanácsolta neki, hogy próbálja ki Jeff-et (van egy régi autód, de kísért az új autó kipróbálása, beleteszed a slusszkulcsot, elindítod, de aztán rájössz, hogy téged emlékek kötnek a régihez). Billy megmutatja Jen-nek a kampányterveket, Jen-nek nagyon tetszenek, de Sam leszólja õket. Majd tánc közben Billy egyfolytában Jen-t nézi. Billyék vacsoráznak, de nem nagyon tudnak mirõl beszélni, mindegyik másra gondol. Sam elmegy Jeff-hez, mert el akar búcsúzni tõle, végül lefekszenek egymással. Közben Jen is megjelenik Billy kampányfotózásán (vagy min), és tánc közben el kezdenek csókolózni. Szóval egyszerre csalták egymást.
Peter kérte Coop-tól Lexi apának kórtörténetét, aki nem akarta odaadni, de végül Peter mégis megszerezte, és kiderült, hogy Lexi apja nagyon beteg volt és nem az õ hibája hogy meghalt. Lexi meghallotta, amint éppne Coop-pal vitatkoztak. Lexi azt mondta, hogy tudott róla, Coop bevallotta neki, de akkro sem bocsát meg Peternek. Odaköltözött Coop-hoz, ami persze Megannak nagyon nem tetszett. Michael-lel próbálta féltékennyé tenni Coop-ot, aminek az lett a vége, hogy Coop megkérte költözzenek össze, Megan beleegyezett. Mindezt Michael rendelõje elõtt, amit persze M. végignézett, és szegény jól pofára esett. Közben felolvassák Lexi apjának a végrendeletét. Majd négyszemközt közli az ügyvéd Coop-pal a végrendelet záradékázût, hogy amennyiben egy éven belül feleségül veszi újra Lexit és házasok is maradnak 10 millió dollárt kap.
Azt hiszem nagyjából ennyi történt ma, lehet vmit kihagytam. Elvileg minden részt meg tudok nézni, mert éppen itthon vagyok a kislányommal, szóval vszínû tudok ezentúl is tartalmakat írni.
Vicu 2008 febr. 04. - 18:17:18
(2179/3984)
Én is csak az utolsó perceket láttam,mikor a friss házasok épp egymást csalták meg ;)
Ja meg,hogy Tapírkánkkal közölte az ügyvéd,hogy kapna egy csomó zsét,ha elvenné Lexit.
makrai.lilla 2008 febr. 04. - 16:02:24
(2178/3984)
én mindig felveszem videóra méghaitthon is vagyok,és este nézem meg.mert igy legalább eltudom tekerni az uncsi résueket...sam stb...na meg a köcsög reklámokat...
10/10
bayswater 2008 febr. 04. - 15:15:06 10/10
(2177/3984)
Végül úgy alakult, hogy nem néztem mégsem. Illetve néztem hébe-hóba, de hang nem volt rajta. Hihi, úgyhogy láttam, ahogy zajlanak az események, de semmit nem hallottam belõle. Így tartalmat sem vállalok. De így látásra elég uncsi volt ez a rész is. Azt hiszem ez már ennek az évadnak a végéig így lesz. Majd az utolsó évad lesz kissé izgisebb. Holnap megint nem tudom majd nézni.
Jazzyke 2008 febr. 04. - 14:07:18
(2176/3984)
Elsõ öt perc után hirtelen feltûnik egy reklám felirat. Nem hiszem el, hogy nem tudnak úgy levetíteni egy filmet, hogy nincs reklám. Ehh. Amúgy látom Biliénél birka nyírás vót :-)))
Jazzyke 2008 febr. 04. - 13:44:54 Előzmény bayswater
(2175/3984)
Cija Béjszi! :-)
Akkor ma együtt nézzük a merlost! :-)
10/10
bayswater 2008 febr. 04. - 12:34:18 10/10
(2174/3984)
Sziasztok! Ha minden igaz, ma lesz alkalmam megnézni. Írok akkor tartalmat is. Pápá! ;)))
Vicu 2008 febr. 02. - 23:57:17
(2173/3984)
Hát tényleg nem nagy veszteség nem látni :(((
Na nem is baj,mert következõ héttõl szorgalmi idõszak,és csak pénteken nincs órám Melrose idõpontban.Mikor elkezdtem újra nézni(veletek :D) nem tudtam elhinni,hogy hagyhattam én abba a Melrose nézést....ehem már tudom.Na sebaj.Legközelebb mi írjuk a forgatókönyvet,megint csak ezt tudom mondani ;)
Jazzyke 2008 febr. 02. - 14:54:17
(2172/3984)
Sziasztok! :-)
A pénteki részt nem láttam. A hozzászólásokat elolvasva, úgy érzem nem maradtam le semmirõl :-)
Annak örülök, hogy nem láttam ezt az õstehetséggel megáldott Megant! Hurrá :-)))
Amióta azt hiszi magáról, hogy a õ szent azóta valahogy nem csípem. Ez a soha nem bántunk meg senkit, mindenkinek segítünk, csak õszintén mindennel és mindenkivel stílus valahogy nekem nem jön be, fõleg nem tõle, mert hát mindenki tudja, hogy mivel is foglalkozott az erkölcscsõszünk :-) A Téjloros Krisztines erölködés meg már uncsi. Miért nem tud Kájlról leakadni végre??
Ezek a mostani részek nagyon vontatottak. Egy idõ után szerintem az ember beleun, hogy semmi normális dolog nem történik, csak a csajok részérõl a rinyálás és a kavarás, a pasik részérõl a kakaskodás, és a kavarás. De egy azért nagyon tetszett a mostani részekben, amikor Májkül leült a tv elé... :-DDD vagyis csak ült volna... és azt a képet, amit vágott, na az nem semmi volt. A többi lapos, lagymatag. Ehh...
makrai.lilla 2008 febr. 02. - 12:44:58
(2171/3984)
mármint a természete ?
sztem amugy taylor az a nö aki se nem szép se nem ronda,de van kisugárzása ,és ez tesz öt olyanná amilyen. mert ugye sokan iylen münök de a kisugárzásuk az 0
10/10
Violin 2008 febr. 02. - 09:54:33 10/10
(2170/3984)
A való életben az Amandat alakító Heather Locklear egy igazi tragika.iszonyat.de ez szerintem sejtheto is,ahogyan a mp-ben is jatszik.
baba150 2008 febr. 02. - 08:10:25
(2169/3984)
Szerintem nem, nála egy fokkal jobban néz ki.
mandy79 2008 febr. 02. - 06:55:07
(2168/3984)
Hát nem tudom, látom nagyon utáljátok Sam-et, és nekem sem a kedvencem, de Lexihez és Meganhoz képest sehol sincs, blöeeeeeeeee!
Az vigasztal, hogy Megan a nagy 'jótettével' magának is ártott, mert Kúp most Lexit vigasztalgatja :D
Wuss 2008 febr. 01. - 23:11:21
(2167/3984)
Lehet, hogy az életben is egy nagy ribanc.
De kit érdekel?
Wuss 2008 febr. 01. - 23:09:21
(2166/3984)
Én is megnéztem lisa rinna táncos klipjeit ... hát, mit mondjak? Nagyon szuperul mozog a csaj. Szép lábai vannak és a teste is nagyon jó.
Egy másik videóban hosszú hajjal mutatkozott és egész jól állt neki. Még az arca is más volt így. Jól nézett ki.
Wuss 2008 febr. 01. - 22:36:07
(2165/3984)
Ez nem Tom Cruise? ... Vagy csak hasonlít rá?