Téma: Melrose Place

judith 2008 jan. 05. - 19:25:31
(844/3984)
Igen, Alison tényleg nagyvonalú volt, hogy "odaadta" Jake-t, hisz tudta, hogy a családtól, gyerekektõl lenne igazán boldog, amit õ soha nem adhat meg neki, meg ugye az örökbefogadás is elúszott. Azért Alsion jó kis karakter volt, annak ellenére, hogy sok idegesítõ dolga volt. Az Amandával való harcai jók voltak. Michaelnek tényleg nagyon béna az eredeti hangja, a többieknek is furcsa, látszik, hogy ez még a 90-es évek szinkronja, akkor még volt színvonal. És az is tök rossz, hogy jóformán le se tojják egymást, holott elméletben barátok. Meghal valaki, max egy mondat esik róla utána, aztán mintha nem is létezett volna. Gábor, valóban Heather emelte fel a sorit a népszerû mûsorok közé, de azért azt se feledjük, hogy õ egyedül elég kevés lett volna, nem véletlen hagyták abba a sorit két évvel a többiek lelépése után. Csökkent a nézettség, Heather még többet követelt, annyit meg nem ért.
makrai.lilla 2008 jan. 05. - 17:49:25
(843/3984)
én amugy is eredeti hang párti vagyok,szivesen megnézném az összeset angolul.
10/10
bayswater 2008 jan. 05. - 15:41:32 10/10
(842/3984)
makrai.lilla 2008 jan. 05. - 15:27:06
(841/3984)
megmomdom oszontén örülnék ha lenne 8.évad is.de az már nem lenne olyan....
megnéztem a tegnaõi részt,hát nemsemmi volt.régen láttam már de az régenvolt..
hát megkell mondjam megkönnyeztem,de ez nem szokatlan,máskor is volt már rá példa ha oyan jó rész.
énsem értem miért süritettek ennyire össze mindent,vagy miért halt meg syd ,atóól mert kiszállt,elmehettek volna craiggel közösen vhova..más város stb
amikor meg néztem alisont is elmenni,az jutott az eszembe hogy nem semmi nö,feláldozta magát hogy mésnak jobb legyen..azért szerintem a nök többsége sajna nem iylen,önzöek és csak a saját maguk boldogságát nézik,ha az vesszük Ö még kezdhet uj életet...
de szerintem billy még viszament volna hozzá , ha nincs neki sam...tuti
vagy pl mattet is minek kellett kiirni,attol mert vkinek unalmas a szerepe még tehetik az alkotók izgissé...vagy pl jake-ék is.attól mert elköltözött még néha vissza visza mehetnének a melrose-ra benézni:)
hát jah alapvetöen imádtam,de sokmindent nem igy irtam volna meg az tuti..
Juccmokk 2008 jan. 05. - 11:24:28
(840/3984)
Violiiin! Nemrég írtál róla, hogy a youtube-on találtál vmi videót egy képzeletbeli 8. évadról. Rákerestem, hogy melrose season 8 vagy ilyesmi, de csak hülyeségeket adott ki. Mit kéne beírni, hogy megtaláljam? :)
10/10
Violin 2008 jan. 05. - 11:15:53 10/10
(839/3984)
??? írtam vmi olyat,ami összezavarhat?:)
Wuss 2008 jan. 05. - 00:48:47
(838/3984)
Pfhh! Passz!
Most én is össze vagyok zavarodva.
10/10
Violin 2008 jan. 04. - 23:51:34 10/10
(837/3984)
Háat az mindig úgy volt a Merlose-on,hogy aki elment vagy meghalt arról utána valahogy nem esik egy szó sem.Mintha nem is lett volna az illetõ..De ennek ellentmond majd Matt,mert õ még majd visszakavar egy kicsit,sõt egy részben vissza is tér,de csak addig amíg ki nem derül,hogy autóbaleste áldozata lett..ühüm(persze ki más fog operálni a kórházban,mint Mancini)
Amúgy amikor asorozat valójában futott biztosan nagy port kavart Sydney halála.Alsion lelépésében meg szinte ott volt a visszatérési lehetõség is.Kár,hogy ezt a fordulatott szinte nem is alkalmazták,pedig enm lett volna rossz.Egyedül jane-t hozzák amjd így vissza,minek is?!
makrai.lilla 2008 jan. 04. - 22:07:13
(836/3984)
én is sajnálom,egyre roszabb lesz már A melrose...uj szereplök stb.mindenki kiszáll szinte..
az viszont fura h a temetésre senki régi nem megy el...jane ,michael stb...
Cole07 2008 jan. 04. - 21:23:47
(835/3984)
Thomas Calabro a legjobb! Billynek a szerepe tényleg uncsi, de csak a 7.évadban száll ki.
10/10
bayswater 2008 jan. 04. - 21:23:35 10/10
(834/3984)
Mickey ez tényleg nagyon értelmetlen, de ne törõdj vele.
A sorozat vége felé Jane visszatér.
Eve pedig egy új szereplõ, majd a következõ évadban lép színre és mint olvashattad, Burns felesége lesz.
mickeythehun 2008 jan. 04. - 20:39:24
(833/3984)
valaki írja már meg kéci, hogy ki az az EVE?, és milyen filmet ismertetnek, ahol jane már nem is szerepel, mi az, hogy film ismertetése? melyik filmé? és ki az az EVE?
köszike, annak aki felvilágosít, mert ez így nagyon értelmetlen.
10/10
bayswater 2008 jan. 04. - 18:23:58 10/10
(832/3984)
Michaelnek milyen kappanhang az eredeti hangja. Sokkal jobb a szinkronja.
Persze mondanom se kell csorogtak a könnyeim, mert mazochista vagyok, végignéztem Syd halálát.
És még a videót is megnéztem amit Judith belinkelt. Duplamazó. :-DDD

Milyen jó lett volna valóban, ha Billyfiú elrepül Alisonnal.
10/10
Violin 2008 jan. 04. - 18:01:46 10/10
(831/3984)
A legjobb amúgy tényleg az volt,ahogy Michael egyszer az életben egy szót sem tudott kinyögni amikor Peter szembesített a dolgokkal.azt a jelenetet naddon élveztem,he he
10/10
Violin 2008 jan. 04. - 17:58:07 10/10
(830/3984)
Alison-t én csak azért ne sajnálom anyira,mert végül õ maga döntött úgy ahogy.Dönthetett volna Hanson mellett is..De õ inkább más életet választott..Vele együtt Billy is távozhatott volna már.Az õ szerepe is valahogy kifújt.Persze amjd felturbózzák egy kicsit a jenifer Mancinivel..de mégis jobb lett volna,ha Alsionnal távozik,gyorsan vett volna magának egy repülõjegyet hitelkártyával és szerelmével együtt elrepült volna Atlantába és boldogan éltek volna,míg meg nem halnak,de romantikus..ehelyett még nézhetjük Billy fiú félmosolyát egy ideig.:)
Wuss 2008 jan. 04. - 17:04:49
(829/3984)
Igen! Egyetértek:)
Gyönyörû menyasszony volt. Nagyon jól állt neki ez az esküvõi ruha. Egy nászéjszakán tudnám még elképzeli;)
Úgy látszik, Craignek ez most kimarad.
Wuss 2008 jan. 04. - 17:00:16
(828/3984)
Huhúú! Hát ma aztán volt minden.
Szinte minden percben történt valami. Ötpercenként pityergett valaki.
Az nem volt semmi, amikor peter benézett a redõnyön és rájött, hogy s*ggbe k*rták egy forró piszkavassal. Ott pontosan úgy nézett ki, mint a megtestesûlt gonosz. Nem is maradt el a megtorlás. michaelt úgy repûlt át az üvegen, mint akit éppen kivágnak egy kocsmából.
michael, michael! Egy született pancser.
jake végûl megkapta, amire vágyott, de azért mégis csak egy eredeti melrose place figura volt. Nem látjuk többé.
Akárcsak alison. Nem akármilyen búcsú jelenete volt, neki is. Úgy látszik, az egyetlen igaz barát, akire mindig számíthatott, az Billy volt. Ahogy elbúcsúztak, az méltó befejezés volt alison szereplésének.
Sydney baby is itthagyott minket ... hajjajj! De végülis, neki is valóra váltak az álmai. Csak hát, nem élvezhette sokáig a dicsõséget. Legalább nem szenvedett sokat (sovány vígasz), egybõl meghalt. Itt Craig lesz az, aki szenvedni fog.
Élete végéig.
10/10
Violin 2008 jan. 04. - 16:35:22 10/10
(827/3984)
Hajjaj..Syd tényleg szomorú volt...mindössze azért nem érint "olyan mélyen",mert a foggatókönyvírok szinte idõt sem hagytak feldolgozni az egészet,mindne túl gyorsan történt..szinte még alig hozták össze Craiggel,aztán az egész Amanda kicsinálása dolog,aztán ez a villámgyors esküvõ...de azért sajnálatos,hogy így történt,pláne mivel egészen bájos menyasszony volt,szerintem Wuss egyetértesz:))
Nade Burns!!nem szarozott,elnézést..Jól kilökte Mancinit.Michael igazán pofára eshetne mán egyszer az életben,de komolyan olyan,mint egy macska,hány élete lesz még??!mert valahogy mindig megmenekül.
Sajnáltam én is Nemtudomkát,ez is olyan faramucin ért véget,szinte meg sem lehetett emészteni az egész dógot.Az a jelenet a reptéren is Billyvel olyan nosztalgikus volt,akárhogy is,kettõjüket látva vaéahogy Sam egyáltalán nem illett Billy mellé..(mint ahogyan ez majd ki is derül a késõbbiekben)Jake is kurtán furcsán ért révbe ezzel a Collin nõvel,nem volt meggyõzõ..
Amandáról nem is bezsélve,ezzel az örökös önsajnáltatásával.
Viszont Mato,Taylorod ma jól improvizált,ez az egy biztos...
judith 2008 jan. 04. - 16:22:58
(826/3984)
Szomorú volt a mai rész. Én Alisont is sajnálom, nem csak Sydet. Kár, hogy Alison ilyen gyorsan lelépett, meg az is, hogy Jake is. Matt is hamarosan megy. Ha valaki esetleg lemaradt volna róla, és meg akarja nézni, akkor Syd halála: http://www.youtube.com/watch?v=-iVYvERjg3I
10/10
bayswater 2008 jan. 04. - 14:44:46 10/10
(825/3984)
Még Nemtudomka búcsúját is megkönnyeztem. Ez már a vég. Határozottan kikapcsolom Syd halála elõtt.