Téma: Melrose Place

Vicu 2007 dec. 30. - 19:35:28
(784/3984)
Veled és Violinnal is teljesen egyetértek.Tényleg Jake volt a jó-rossz fiú,erkölcsös meg minden,de tudott õ is hisztériázni,meg rinnyálni rendesen.A karaktere nagyon kifulladt,de szinte mindenkié 5 év alatt szerintem.Összehozták minden csajjal,aztán már nem maradt senki.Bár Taylorocskával még futhattak volna egy kört :)Sokak mondják azt,hogy jobb lett volna az 5.évad végén befejezni a story-t.Hát van benne valami.Mindenkivel minden megtörtént,ami elképzelhetõ sõt olyan is,ami nem.... :)
judith 2007 dec. 30. - 14:52:52
(783/3984)
Amúgy Jake-rõl szólva, nekem igazán sosem volt szimpi, jóképû pasi, de (fõleg az elején) bármi történt is vele, annyira sajnálta magát, hogy szinte belefulladt a nagy önsajnálatba. Bunkó volt és hisztis, de nagyon durván. Többet hisztizett, mint egy óvodás.
judith 2007 dec. 30. - 14:42:24
(782/3984)
Igen, arról én is olvastam, hogy szerepelt színpadon is, és hogy azt is nagyon szerette. Néhány videót találni azért, ez pl abból a When MP Ruled the World-bõl van, itt Kimrõl esik szó, meg az õrültködéseirõl:http://www.youtube.com/watch?v=BHY-S6gxUTk
Van még itt pár, ha gondoljátok nézzétek meg, kicsit fura azért így eredetiben nézni, hallgatni a jeleneteket:http://www.youtube.com/watch?v=1ZEekRB209I
http://www.youtube.com/watch?v=xzS0wLei1Kc
http://www.youtube.com/watch?v=M88_j6kWeQk
10/10
Violin 2007 dec. 30. - 13:53:35 10/10
(781/3984)
He he..:)persze,hogy majd benézek..Nem tom miért,de a Merlose-t a mai napig szeretem,de amúgy nem vagyok sorozatfüggõ..
Szerintem Jake karaktere valahogy ellaposodott,nem tudtak újat kitlálni körülötte,fõleg amióta Alsionnal összejött.valahogy õ volt nekem mindig az erkölcsös jófiú,attól függetlenül,jogy körülötte is voltak érdekes dolfok,pl.hogy jess-t sikerült "megölnie" ehhe..nade mégis egy karakán egyéniség volt.mostanra viszont szerintem elfáradt ez a szerep.Szerintetek?
Marcia Cross szerintem is jó színésznõ,de én csak a Merlos-ra tudok hagyatkozni,mert a Szül.f-t nem láttam.Eyg cikkben olvastam róla,ahol valóban nagyon értelmesen nyilatkozik,érdekes a Merlose-tól ott nem is esik szó,nade az uyge régebben is volt,mostanában meg világszerete a Desperate housewives uyge a toplistás,szóval ott is azt mondja,hogy örül a népszerûségnek és a vele járó ovációval,de igazából nem elégíti ki sem szakmailag,sem mûvészileg a szerep amit alakít,valamint,hogy õ sokkal inkább színpadi színész lenne..Azért így a sorozatokban is hitelesen alakít.:)
Vicu 2007 dec. 30. - 12:37:24
(780/3984)
Én sem szerettem különösebben a Melroseban,mert amennyire izgi karakter vol annyira uncsi is az állandó hisztériázásával.De a Született feleségkben nagyon jó!Olyan karaktert kapott,meg jól is játsza,szal nagyon jó és kész.
Remélem azért a nagy utazgatásokban azért be-be nézel a fórumra ha idõd engedi,mert tényleg hiányoznál innen :(
Juccmokk 2007 dec. 30. - 11:38:50 Előzmény Mato Grosso
(779/3984)
Szerintem nagyon nevetséges volt. :)))
judith 2007 dec. 29. - 23:24:15
(778/3984)
Hát, véleményem szerint Marcia nagyon jó színésznõ, mind a Melrose-ban, mind a Szülfelben. Számomra legalábbis elég hiteles volt a bolond Kimberly, akinek tényleg szinte villództak a szemei, mikor valami "roham" jött rá, és olyan volt, mintha õ maga is dila lenne. A feleségekben pedig ugyancsak nagyon jó a karaktere, amit szintén nagyon jól hoz. A Melrose is unalmasabb lett volna nélküle, jó néhány emlékezetes dolog fûzõdik hozzá, a balesetük Michaellel, majd a visszatérés a "halálból", az állandó ravaszkodása, a fokozatos megõrülése, a ház felrobbantása, a parókás jelenet stb. Mindemellett(ahogy pl youtube-os videókból lejön) egy tündéri nõ lehet a való életben. Okos is, intelligens is(szintén lejön a videókból), mûvelt(a Julliardon tanult színészetet, majd ugye a pszichológia), szóval nem egy üresfejû báb, mint oly sok hölgy Hollywoodban. Tehetsége és bája révén a nagy sztárok közé tudott emelkedni, miután jópár évig szüneten volt. Mellesleg (még nõi szemmel is) gyönyörû nõ, különleges arca van, és igazi kisugárzása. Majd' 46 évesen, két gyerek után is szép, nõies alakja van. Nos, talán ennyi elég is:)
10/10
Violin 2007 dec. 29. - 21:40:47 10/10
(777/3984)
Nagyon aranyos vagy szívem...a helyzet az,hogy kissé elnapoltam az amerikanai utamat,viszont máshová megyek,tehát így sem fogom tudni nézni legalább egy hónapig..mindegy...
Valaki mondja már meg miért olyna nagy kedvenc Marcia Cross??csak azért,mert engem a Merlose-ban annyira nem nyûgözött le,viszont a Született feleségek sorozatotot soha nem láttam,tehát azért szereti mindneki?vagy miért?
judith 2007 dec. 29. - 17:08:49
(776/3984)
Bizony, mindjárt vége az 5. évadnak, s jönnek az új szereplõk. Én érdekesmód Lexit bírtam, olyan kis dög volt, szerintem szép is, mindenesetre a lábai szép hosszúak, Coop-ot kevésbé, meg Jenniferrel is elvagyok. Kicsit lemaradtam a fórummal mostanában, még sok-sok hozzászólással ezelõtt volt téma, hogy kik miért távoztak. Volt valami mûsor régebben, amiben nyilatkoztak a szereplõk, és Alison pl azt mondta, hogy túlságosan elfáradt, sokat forgattak (akkor egy sorozat évada még nem 22-24 rész volt, hanem 35 körül), Syd azt mondta, hogy csökkent a színvonala a sorinak, már nem annyira tetszett neki, meg ugye Darren Star is kiszállt a showból, az utolsó 2 évadra már tényleg minden és mindenki nagyon más. Sõt, a youtube-on is volt fent 5-6 részre vágva egy mûsor, az volt a címe, hogy "When Melrose Place Ruled The World", csak sajna már leszedték (ahogy sajnos sok melrose-os videót is), az is nagyon jó volt. Marcia pedig hivatalosan azért hagyta ott a mûsort, mert visszaült az iskolapadba, és mesterdiplomás pszichológus lett, nem pedig a pénz miatt. Itt egy videó, ami 2005-ös, Ellen DeGeneres mûsorában vendég Marcia, és beszélnek pár szót a Melrose-ról is, hogy utána abbahagyta a színészkedést, suliba járt, aztán 2003-ban tért vissza a tévébe az Everwooddal. Mondjuk abban csak egy röpke évig szerepelt, utána jött a Szülfel, és az igazi világsiker. A vége felé Marcia énekel is, nagyon aranyos, egész jó hangja is van:)))
http://www.youtube.com/watch?v=pmR1lN9TLFI
10/10
bayswater 2007 dec. 28. - 19:00:32 10/10 Előzmény Violin
(775/3984)
Ó, de sajnálom, hogy nem fogod tudni nézni! Hiányozni fogsz innen. De azért we keep you informed, okés? :-DD Azért nézz be amikor tudsz.
Vicu 2007 dec. 28. - 18:51:28 Előzmény Violin
(774/3984)
Hát igen...és Jake-t is :(((
Mellesleg a következõ évadokból nem láttam csak néhány percet,szal teljesen ismeretlen lesz a dolog(na jó azért már elolvastam,amit lehetett :D)
10/10
Violin 2007 dec. 27. - 21:53:36 10/10 Előzmény Mato Grosso
(773/3984)
Sziasztok!január 2-tõl folytatódik a sorozat,éljen..mindneki nézze,mert az 5.évad utolsó 3 része lesz látható az elsõ héten!!
Ugyhogy utoljára láthatjuk Miss Nem Tudomkát=Alison valamint a vörös hajú démont=Sydney-t...
Mato Grosso 2007 dec. 24. - 07:56:31
(772/3984)
Hmmmm... láttam én is Taylor-t az elegáns ruhákban, és feltûzött hajjal.... a ruhák jók, viszont nekem a régi, "tépett" frizurájával jobban tetszik...
És Neked, Juccmokk??

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
10/10
Violin 2007 dec. 21. - 18:08:04 10/10
(771/3984)
Bayswater and Wuss,köszike az infókat...sajnálom,hogy lemaradtam a mairól..is..:(
Sõt..ilyen az én formám,megint lemaradok majdan a 6-7.szériáról,ugynais igaz,hogy most Európában vagyok,de újévtõl ismét a tengerentúlra veszem az irányt,ergo nem fogom látni a sorit..:(Sajnálom,mert azért a magyar szinkron az igazi!!!
Azért majd közvetítsetek ,néha majd benézek a fórumba és nektek továbbra is have fun Merlose-osok:))))
Vicu 2007 dec. 21. - 17:55:55
(770/3984)
Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
Vicu 2007 dec. 21. - 17:55:10
(769/3984)
Hú tényleg jó rész volt.
Craig már nekem sem ellenszenves!Egész megnormálisodott!
De,hogy ez a Billy gyerek milyen szerencsétlen,hogy sohasem tud kifogni egy normális nõt sem,akinek nincsenek problémái?!
De mégiscsak Taylor-Michael páros volt ma a the best :))) az álompár.Két szemétláda,aljas dög,de ez tök jó!Persze csak itt a sorozatban,azért az életben nem szeretnék ilyen ismerõsöket magam körül...
Taylor jól beverte már a fejét az ajtóba...úgy röhögtem :)))
Wuss 2007 dec. 21. - 16:54:33
(768/3984)
Mindenkinek Nagyon Kellemes Ünnepeket kívánok!
Wuss 2007 dec. 21. - 16:53:03
(767/3984)
Violin drágám, sajnálhatod, hogy kihagytad a mai részt.
bayswater szépen összesûrítette a lényeget:)

kylék dominikai kiruccanása hasznosan eltelt:) Ott kyle mondott egy jó monológot a házasságról, majd lehúzta az eljegyzési gyûrût az ujjáról és bevágta az óceánba. Az jó kis rész volt.
Ez a jim egy nehéz eset. Pedig Billy mindent megpróbált, de úgy látszik, sam tetûláda apját nehéz lerázni. Egyszer majd úgyis sikerûl.
taylor ma megint jól nézett ki, ez a Beth öltözet jól áll neki. Ahogy elnézem michaelt és taylort, valóban összeillenek. A két kis sunyi:)
Craig ma nagy hõs volt. Úgy látszik mindent megtesz Sydneyért, ami számomra érthetõ. Jól összejöttek. Sydney ma megint gyönyörû volt, fõleg, mikor Craig bement hozzá, odaadta neki a pénzt és a fülébe súgta az ajándékot. Sydney itt olyan ártatlan és gyöngéd volt ....
megtudnám zabálni ezt a csajt!! :)
10/10
bayswater 2007 dec. 21. - 14:25:22 10/10
(766/3984)
Violin, pont most megy a Melrose, de én is csak fél füllel tudom nézni. Amanda és Kyle és Syd és Craig is mostanában kezdenek majd turbékolni. De a mai Craig olyan más! Nem egy nyálas hülyegyerek, hanem egy karakán hõs! Egyre jobban tetszik. Szépen kibulizott Sydnek 40 rongyot. Külön ajándékként meg heves csókcsatába kezdtek...

"Sydney nagyon tetszel nekem!!!" - mondta Craigfijú.
Felháborító, hogy ilyen végük lesz. Utálom ezt a hülye Spellinget.

Taylorka is megcsókolta Mike-ot. Khmmmm.....

Amandáék meg egy dominikai kunyhóban romantikáznak...

Hazajössz Karácsonyra???
Neked is békés és örömteli Karácsonyt kívánok!
Most ennyi, mert odaég a kaja. Szép napot!
10/10
Violin 2007 dec. 20. - 22:19:46 10/10
(765/3984)
Derekek..mi van már sydney-ékkel?turbékolnak már Craig fiúval?sajna nem tudtam nézni sem ma,sem holnap.valaki írjon,hogy mik történtek...köszi és mindenkinek boldog karácsonyt!!!!találkozunk jövõre amikor is új merlose-os epizódokat tárgyalhatunk majd ki.:))