Téma: Melrose Place

10/10
bayswater 2008 márc. 28. - 20:31:43 10/10
(3204/3984)
Hali! Mi volt a mai részben? Összejött már Peter és amanda? Hány rész van még hátra???
nyelvecske 2008 márc. 28. - 18:14:22
(3203/3984)
Mert szerintem itt már tudták, hogy a sorozat nem éli túl, vagy amúgy is ejteni akarták a csajt valahol.
Bár jusson eszünkbe az is, hogy kim se kapott credit-ben helyet az elején.
nyelvecske 2008 márc. 28. - 18:11:28
(3202/3984)
Megnyugtatlak, nem vagy egyedül. Speciel én kitaláltam egy módszert, melynek az a lényege, hogy fekve nézed az MP-t és a takaró a fejeden van és csak néha veszed le, mondjuk reklámkor, szóval csak hallod a sorozatot, de nézni nem nézed.
Mondjuk lexi ruhája nagyon ott volt!!

Amanda ismét elítélte lexit, ami érdekes. Persze, amanda nem minden egyes alkalommal fekszik le a kliensekkel, arra ott vannak a "barátnõk", õ csak madám, aki mossa a kezét a saját maga által elképzelt erkölcsi magaslatokról.

Azért ív se volt gyenge a mai részben. A csaj elég naiv vagy hogyan is fogalmazzak.
baba150 2008 márc. 28. - 16:04:58
(3201/3984)
Pont ma nézegettem, hogy Eve miért nem kapott a fõcímnél helyet?
Theine 2008 márc. 28. - 15:33:24
(3200/3984)
Nem vagyok erkölcscsõsz de a mai résztõl majdnem elhánytam magam. Az epizód címét akár úgy is lehetett volna beharangozni, hogy "válogatott ribancok gyülekezete".
Madam: híresen szarkeverõ Amandánk. Ez a túlzott össze-vissza kettyintés nekem már betette a kaput, pedig nem vagyok prûd...

Oké, hogy már így a vége felé nem tudtak semmi eredetit kitalálni, de azért ezt már mégse...nekem mindenesetre nem fog hiányozni ha vége lesz. A párom már hetekkel ezelõtt elköszönt tõle..
judith 2008 márc. 28. - 11:07:33 Előzmény klaudia.kovacs
(3199/3984)
Várjad, senki nem tiltotta meg, de nekem akkor sem tetszik a BH, ez van.
nyelvecske 2008 márc. 28. - 00:45:24
(3198/3984)
még annyit, hogy kájl eladja a bár másik felét is ívnek (aszittem közös az étterem amandával), plusz elhatározza, hogy felépíti a házat egyedül is és ezt közli is amandával

ti visszanéztek majd még a fórumra? lol mármint a jövé hét után is?
nyelvecske 2008 márc. 28. - 00:34:44 Előzmény Lisa111
(3197/3984)
Megpróbálhatom, de én ki-be mászkáltam a szobából és a reklámok miatt is elkapcsoltam, de mikor visszajöttem már mûsor volt, szóval bocs, ha kihagynék ezt-azt.

Rájen telózik megánnak, hogy a gyereket vigye el maga mellõl és májkül mellõl is, tegye le a parti háznál, hogy rokonnál aludjon, azaz kájlnál, aki nem is a saját házában lakik. Milyen kedves ez a rájen, rávarrja a gyerekét egy idegen emberre, hogy azoknak a lakásán dekkoljon, lol.

Megán megteszi, épp dzsén és kájli ágyaznak, jön amanda néni, hogy mi ez itten? Bocs, hogy zavarok.. Már ilyen feltûnõen csináljátok?? Erre jön a gyerek: Te vagy amanda néni? Amanda kicsit ledöbben és egy gáz kifogással (versenyezzünk ki alszik be elõbb) lelép a "szobájába".

Mint a lost-ban, itt is vannak xy központú részek, ez most megán-rájen (+amanda) epizód volt fõleg. Kérlek ne kívánd tõlem, hogy visszaidézzem azt a sok nyálat, amit ezek a 42 perc alatt kicsöpögtettek magukból. Gondolj valami nagyon durvára és szorozd meg százszor, na valami olyasmi.
Rájen szenved, a lánya vígasztalja, aki tökre olyan szövegeket ereget, amin látszik, hogy felnõttek írták meg neki és adták a szájába, mert 10 éves nem így beszél..
A parton szenvednek és a kislány megánnak lobbizik. Ugye tudjuk mi lesz ennek a vége..

Amanda létszámleépít.. kirúg fél iroda, dzsén neve a listán (pedig kájli nem akarta). Kell a zsé a tony miatti reklámra. Dzsén személyes támadásnak veszi, pedig milyen jó munkaerõ is õ (igen, láthattuk legutóbb két résszel ezelõtt, mikor klienssel lefeküdt, aki aztán nem kötött szerzõdést sem). Megán és rájen verik magukat, hogy ez nem fair, majd õk kilépnek dzsén helyett stb. de persze nem. Amanda próbál beszélni dzsénnel, dzsén haragszik és beolvas.
Kájli és amanda házassága összeomlik, bár igaz, az utóbbi idõben nem is nagyon volt minek összeomolnia.
Kájli kõvel megdobja a kocsival elhajtó nõ hátsõ ablakát, ami betörik, mert amanda visszaugatott, mint mindig.

Amikor a bárban taliznak, van is flashback (arról, hogyan lett a helybõl étterem, by amanda), aztán kájli mondja õ elfásult, ürességet érez. Ha engem kérdezel, amanda kicsit olyan volt, mintha tesztelné kájlit, hogy az mit mond és annak függvényében visszateper hozzá vagy sem. Végül szétválnak. Peter is megtudja, mert bemegy amandához az irodába, hogy elbeszélgessen vele arról, hogy ne nyomuljon rá ívre és ne használja ki a felesége háláját. Mauira is mennének, de akkor van a tony-s reklámfilm, amiben ív fog szerepelni melltartóban valami latin zenére, fúj..

Megán és rájen nyûglõdnek. Majdnem csók, tinci-tánci az irodában, kis híján szex a gyerek elõtt, szóval ilyesmikkel szórakoznak.
Úgy volt, hogy a gyerek megy vissza nyújorkba, de megán verte magát, hogy ne (persze ki tudja így mennyi esélye lesz a gyereknek rájenre, aki illegálisan tartja magánál a kiscsajt).
Rájen el akarja perelni a Szárát a nagynénitõl, holott õ adta a nõnek a gyereket, õ lépett le és élte világát vagy 8-9 évig, a nõ nevelte a gyereket, megszerette, magáénak érezte, most meg jól elperli a csávó, mondván: terri, te rossz nevelõ vagy! - érdekes, nem?
Persze rájen ugye nyújorkból érkezett haza, lexivel, aki mivel lebukott mindent bevallott, ahogy májkül is megánnak. Lexi nyalizik a gyereknél, mindenféle tervekkel és történetekkel, plusz egy nagyon állat babaházzal, amikbe kis lexi meg rájen figurákat is vett. Szerintem nagyon király ajándék volt és lexi jobb anya lenne, mint a nyálas (ex)prosti megán.. Érdekes az is, hogy a lexi még haver volt egy epizóddal ezelõtt a kiscsajnak, na mindegy.

Ja, lexi és májkül összejöttek a mosókonyhában, miután felhergelték magukat rájenen és megánon és minden ruhát kimostak, amit épp viseltek. Jelszó: et cetera!

Dzsén állástalan, de szerinte talál majd valami jobbat, hiszen jó szakember (khm khm..). Rájen papíron még házas, ám dzsén bejön neki, ez ordít róla.
Amanda fásult, szenved, épp eladni készül ívet, ez a nagy marketing stratégia..
Azt hiszem max. 5 (vagy csak 4) rész van már hátra, érdemes megnézni õket, mert az utolsó 3-ban azt hiszem elég gyors lesz minden.
A mai rész arról szólt, hogy lexiék lebuktak, a gyerek a melrose-on nyomorog, rájen és megán nyáladzik, kájli és amanda szakítottak, de májkülék (szexuálisan) összejöttek, miközben péter és ív utaznának, de az ugrik, amanda miatt ugye..

Azt hiszem összeszedtem a nagyobb történéseket. Ha valamit kihagytam volna, szóljatok pls! Elõre is köszi!
nyelvecske 2008 márc. 28. - 00:10:00 Előzmény judith
(3196/3984)
nekem már jóideje (sacc 8 év) nincsen sima vh1-em, csak a classic
nyelvecske 2008 márc. 28. - 00:09:31 Előzmény klaudia.kovacs
(3195/3984)
nem akarlak kiábrándítani, de õk már hellyel-közzel akkor is idõsebbek (vagy veled egyidõsek voltak), mint amennyi te most vagy, lol
klaudia.kovacs 2008 márc. 27. - 23:09:37 Előzmény baba150
(3194/3984)
Igen! A viva tv április 7-tõl sorozatokkal szinesíti a mûsort, az elsõ a BH 90210 lesz. Bárki is fikázza ezerrel, én alig várom. Fiatalkoromat idézi. Na jó, most sem vagyok öreg (25), de azért jó visszagondolni arra, amikor még csak 16 voltam és jó lesz látni a végén, amikor velem egyidõsek lesznek. Szerintem szuper sorozat volt. Nem véletlenül választotta ezt a viva tv is.
Lisa111 2008 márc. 27. - 21:30:16
(3193/3984)
Vki leírná a mai részt ?
Elõre is köszi.
judith 2008 márc. 27. - 16:33:58
(3192/3984)
Azt úgy általában mindre értettem, Kieferre, Periszre, meg azért Ricsi is ösmert valamennyire, ha más nem, a Bon Jovi révén. Meg hát Hedör is, oké, hogy most nem szerepel semmiben, meg olyan nagy filmjei se voltak, de azért még holivúdban mindig ott a neve, nemrég jött ki valami lista a 100 legbefolyássabb celebrõl, Hedör valami harminc valahányadik volt, ha jól emlékszem. A VH1-on szokott lenni besto of mûsor, meg fabulous life of... ott is rendre jó "helyezései" vannak, pl 13. legnépszerûbb 40-es stb.
nyelvecske 2008 márc. 27. - 16:24:44
(3191/3984)
kájlit akartam írni.. na tessék.. pedig még imcsiztek is együtt
baba150 2008 márc. 27. - 16:18:27
(3190/3984)
Kyle fektette le aludni Jane-nél
nyelvecske 2008 márc. 27. - 16:08:13
(3189/3984)
nekem is csak most ugrott be, plusz még anyu mesélte, mivel én nem olvasom se a sztorit, se semelyik ilyen szennylapot
nyelvecske 2008 márc. 27. - 16:07:29
(3188/3984)
a) ki a hálivúdú sztár innen? mert se ricsi, se hedõr nem azok, lol
b) a megbánást nem tudom, de nem nagyon vetik a hírességeket sittre sajna (itthon se)
nyelvecske 2008 márc. 27. - 16:04:06
(3187/3984)
ja, kihagytátok a kislányt a nyáladzásból, pedig lehet, hogy tõle tanultak a többiek is.
Persze, a 10 éves gyerek (akit egy ötéves szinkronizál) csak úgy átszeli amerikát repcsin, egyedül, plusz megtalálja rájen bácsit (akit, most már elárulhatom, mi itthon rigócsõr királyfinak neveztünk el) és a taxit is kifizeti meg minden.. sõt, a lakást magát is megtalálja, majd fél nap után közli, hogy megán az õ új anyja és rájen vegye el, miközben dzsén házában dekkolt és rájen fektette le (aludni).
amikor megán pokrócot akart vinni a kiscsajnak és betoppant rájen, akkor dzsén és kájli éppen mintha tangóztak volna a háttérben és dzsén épp hátrahajolt, tiszta dirty dancing volt, lol
judith 2008 márc. 27. - 16:01:21
(3186/3984)
Jaja, úgy látszik én ezekrõl lecsúsztam, de a halála mintha rémlene, az is TV-bõl, vagy már nemtom.
judith 2008 márc. 27. - 16:00:14
(3185/3984)
Hát, szerintem ne vezessen kocsit kevés pia után se. Akkor vezetett volna a csajszi, aki vele volt. Vagy ha már mindenáron piálnia kell, akkor hívjanak taxit, csak telik rá. Utálom, mikor az ilyen kis holivúdi sztárocskák mattrészegen meg beállva száguldozgatnak, aztán hogy jaj, õk mennyire megbánták. Ha valamelyik majd felken egy másik autót a fára, akkor majd sajnálhatják...