Téma: Melrose Place

10/10
bayswater 2008 jan. 15. - 11:50:02 10/10
(1044/3984)
Miért nem? Azonnal tegyél fel egy fotót és majd eldöntjük!

Nekem volt egy kolleganõm, nagyon hasonlít Lexire, na õ számomra a lópofi prototípusa. Hosszú arc, közel álló szemek.
10/10
Violin 2008 jan. 15. - 11:41:17 10/10
(1043/3984)
Igen Matokám,szokásom,hogy az emberek állatokra hasonló asszociációt keltenek bennem.
De a lovakat azért szeretem.Amúgy meg sok nõ "lófejÛ v.lóarcú",nem csak Lexi,hanem pl.Jenifer Aniston is,na õ prototípus,meg szerény személyem is,csak hát engem nem láthattok,hi hi
10/10
Violin 2008 jan. 15. - 11:34:54 10/10
(1042/3984)
Bunrs-nek volt még az a feka titkárnõ csaja is.Billy látta õket meg az ablakon keresztül..nem is értem Burns doki miért ilyen hosszú üvegajtós lakásokat választ magának.hát nem tanul az esetekbõl?:))
Csajok közül ki a top?Amanda?
Neki volt:Billy,Jake,Burns,Michael,az exférje Jack Parezi,Bobby Parezi,Kyle..
Volt még vki?
Vicu 2008 jan. 15. - 09:55:39
(1041/3984)
Hát akkor számoljunk...Michael:Jane,Kim,Syd,Megan,Amanda?,Taylor,a szépségversenyes csaj
Burns:Amanda,Alicia,Beth?,Taylor,Lexi,volt még egy tuti akinek nem tom a nevét
Húúú ez meglepõen kevés,bittos kihagytam egy csomót.Persze,akik most lesznek azokat nem számoltam bele.
Ahoz képest Kyle:Taylor,Amanda,Syd,Jennifer(ugye csak 1 szezon óta van benne)
De hát Jake:alapból tudok 4 csajt,akinek nem toma nevét+Sandy,Jo,Jane,Syd,Amanda,Alison,Corin
Billy fiú sem panaszkodhat:Amanda,Alison,Susan,Brooke,Sam,meg az elején neki is volt vagy 2 nõje még.
meg hát mindt tudjuk lesznek itt még párocskák ;)
10/10
Violin 2008 jan. 15. - 09:35:01 10/10
(1040/3984)
A hely tényleg létezik LA-ben,én legalábbis úgy tudom.
Ha valaki odautazik menjen el és nézze meg...hi hi
Szerintem amugy századrangú,hogy melyik lakásban ki lakik..annyit cserélõdnem a szereplõk.amugy szerintem Jo lakásába Taylorék költöztek,de ott ugye mán csak kyle alszik néha,amikor Amanda kiteszi a szûrét..:)
Nekem egyébként is a tengerparti ház a kedvenc helyszinem,az baró!!csak Michael lehetett ilyen szerencsés,hogy ott lakott,néha:))mert õ is sokat költözködött.Amugy Michael vagy Burns volt tönn nõvel?
Vicu 2008 jan. 15. - 08:00:49
(1039/3984)
Én nem tudom,hogy melyik lakásban ki lakik. Szerintem tényleg lakások.Egyébként nem csak a régi szereplõket hiányolom,hanem a Shooterst is(tom,hogy eladta Jake) az jó kis hely volt :)
A párokról....hát az ilyen hosszú sorozatokban mindig így van,hogy mindenki-mindenkivel,aztán úgy élnek egymással,mintha mi sem történt volna.
De szerintem lehet olyan,hogy valaki ott van melletted és észre se veszed,csak mint barátod és késõbb alakul ki valami.Egyébként Alison és Jake az elsõ évadban összejöttek,csak úgy döntöttek hogy nem rontják el a barátságukat.
Dehát pont ez a Billy fiú idegesítõ...hát pont ezért a kis Samért küszködött annyit,mikor mennyire oda volt már Nemtudomkáért.De azért majd mégis ......na nem lövöm le a poént,aki nem látta volna.
makrai.lilla 2008 jan. 15. - 01:49:27
(1038/3984)
hi!vki irta h lexi csunya..háát izlések de sztem az egyik legszebb nö.amandátol is messze szebb.a szemeit láttátok?na mindegy.
azon gondolkoztam épp h tudja vki most kik laknak a mások (régi szereplök)lakásaiban?pl jo?
azt tudom h jake-ében taylor,mattében coop,na és alison? vagy syd fenti lakása?
amugy régebben amikor olvastam sok cikket stb a sorirol érdelt a heely stb hol forgathatták és asszem ez a melrose igazibol is létetik nem?mármint azok a lakások ott.vagy csak studio lenne ?
amugy rájöttem h attol függetlenül h imádom meg minden engem pl azok a dolgok zavartak a soriban hogy :
-mindig épp az aktuális szerlmüknek mondjék azt h téged szeretlek a világon a legjobban...michaelnek tudtommal kim volt,de mondta ezt megannak is,meg majd ujra jane-nek.
vagy billy...alisonnal,brooknak,most meg samnak.kicsit fura.
-tényleg ez a mindenki mindenkivel már kissé unalmas.
-olyanok is összejönnek igy ezer év után akik már tök régröl ismerik egymást,nekem ez is fura.pl alison addig észre sem vette jaket sem,én nemtudom de sztem ha vkinek haverja vki,akkor abbol nem nagyon lesz szerelem-jó vannak kivételek.de egyik sem mondta a sori évadjai alatt h teszik neki a másik.
hát kb ennyi.
de amugy jó :)-
-ja meg hogy akik meghaltak vagy kiszálltak szó sem esik róluk....mintha nemis léteztek volna..
Vicu 2008 jan. 14. - 22:32:46
(1037/3984)
:)))
10/10
Violin 2008 jan. 14. - 22:23:30 10/10
(1036/3984)
Hááát..ma egy nagyon vicces epizód volt.Azaz sok jelenet nagyon poénosra sikeredett...
Burns és a lófejû Lexi még jobban összekavarodnak.Billy Sam után vágtat vmi vidéki helyre,majd elbúcsúznak,mert Sam az anyjával akar maradni.Erre Billy fiú azt mondja,hogy õ bizony visszamegy LA-be,de hát örökre szereti Sam-et stb.Este midõn hazatér viszont mégis ott találja Sam-et a lakásban és szent a béke..Olyannyira,hogy Sam jelentkezik az ügynökségre graifikusnak és hát Billy fiú természetesen fel is veszi.Sõt kicsivel késõbb Billy fiú megkéri Sam kezét.
Dzseniffer még jobban kiveti a hálóját Krégre,aki viszont úgy dönt elutazik a biztosítási pénzbõl.Ez persze nincs a kis cafka ínyére(persze ha elutazik,meg nem lesz lovéja akkor már mire Craig-a szerk.)és hát próbálja arra biztatni Craig-et,hogy fektesse be a pénzt,de a hajdani milliomoscsemete Craig lepattintja Jenifert,hogy neki már elege van az üzletekbõl.
Eközben dúl a háború Michael és Maghann között,Michel pedig égre földre esküszik,hogy ezentúl szent lesz és jó úton fog járni,pláne mivel felütötte a fejét egy állandóan virágokat küldözgetõ pasi ,akinek végül elfogadja a randimeghívását Meghann.Persze a fickó nem más,mint Eric New Yorkból,akinek csak arra kell Meghann,hogy Amandát féltékennyé tegye.
Eközben Peter megtudja,hogy Kúp nõje,akibe beleszeretett az nem volt más,mint Kimberly,majd Peter egy óvatlan pillanatban ellopja és lefénymásolja Kúp összes számlakivonatát és Lexinek odaadja.
Kúp és Michael beszédbe elegyednek a kórházban és egy új orvosi találmányról beszélgetnek,amit Kúp meg akar valósítani,de aztán elvetik a dolgot,de persze Michael agya rögtön pörögni kezd,és elhatározza,hogy megcsinálja a dolgot.
De bökkenõ a dologban,hogy ahhoz,hogy meg tudja valósítani pénzre lenne szüksége.Persze ekkor ott terem Jennifer,aki elhatározza,hogy nem más,mint Craig lesz az,aki a lét fogja szolgáltatni a projecthez.Michael eleinte élénken tiltakozik,hogy Craig beszálljon az üzletébe,de amikor meghallja Kúptól,hogy õ már majdnem kidolgozta,hogy hogyan lehet megcsinálni ezt a forradalmian új sebészeszközt,nos ekkor Micahel barátunk nem tétovázik,hanem kapva kap Jennifer ajánlatán és egy kis trükkel(azt hazudják,hogy a hajón amivel Craig akar elutazni egy fertõzõ vírus ütötte fel a fejét),nos az utasok éppen várakoznak a hajó indulására,de ekkor feltûnnek a Mancini testvérek és Craig végül marad és beszáll az üzletbe,azaz õ fogja reklámozni a dolgot és ad kezdõtõkét a prototípus megvalósításához.
Taylor kétésgbeesik amikor Micahel közli vele,hogy mégsem terhes,sõt azt is közli Taylprral,hogy õ ugyan nem áll többet a szolgálatára,nem ne is kérje Taylor,õ mától már nem hazudik és különben is Taylor oldja meg egyedül a problémáját,de mégis az lenne a legjobb,ha elmondaná Kyle-nak,még mielõtt túl látványoa lenne,hogy Taylor ugye nem terhes..
Erre Taylor az étterembe megy,ahol elõbb Amanda ér oda és Kyle szomorú,mert elvesztette a bostoni éttermét és ezért egész éjjel benn akar maradni dolgozni,hogy nehogy más üzlete,azaz a jazz klub is elvesszen..Erre Amanda lelép,de persze Taylorral találkozik és Amanda azt hazudja Taylornak,hogy Kyle már elment.Ekkor viszont szóváltásba keverednek és Taylor elesik és legurul a lépcsõn.Persze ez épp kapóra jön Taylornak,mert így Micahel közölheti a kórházban Taylorral és Kyle-al,hogy sajnos,de való a gyermek bizony nem élte túl.Majd magára hagyja a szomorú párt,Taylor pedig igazán jól játssza a megtört anyát..Michael-t még mutatják,amint az ajtóból visszafordul és kajánul vigyorog Taylor alakításán..:)
Kyle szomorú és Amanda is rosszul érzi magát,hiába magyrázza Kyle-nak,hogy nem õ lökte le Taylor-t a lépcsõn,hogy baleset volt.Mindenestre Amanda a bûnbánattól vezérelve másnap hazaviszi Taylor-t a kórházból,aki persze örül a nem várt fordulatnak és hogy végül nem kellett bevallania Kyle-nak az igazat,vagyis,hogy kamu volt a terhesség stb.
Azt hiszem ennyi volt,de nagyon muris jelenetek voltak.
Mato Grosso 2008 jan. 14. - 21:56:53
(1035/3984)
De csak utánad, béjszvótör! :-))))) Áááá, igaz én is legalább annyira, mint Te ... :-))))

Arc-fej közötti különbség: az arc minden esetben bennefoglaltatik a fej kifejezésben, míg ez fordítva nem igaz ... legalábbis azt hiszem ... :-)))))))))))))))))))
fofo 2008 jan. 14. - 21:06:28
(1034/3984)
De kár hogy lemaradtam a mai részrõl kíváncsi vagyok hogy mi volt benne.
10/10
bayswater 2008 jan. 14. - 18:40:02 10/10
(1033/3984)
Métókám, te ma nagyon kaján hangulatban vagy! :-DDD

A lóarc és a lófej nem ugyanaz?? Valaki mondja már el a különbséget!
Mato Grosso 2008 jan. 14. - 18:37:55
(1032/3984)
Ha minden "terv" szerint halad tovább, legközelebb az orrszarvúkkal fogsz példálódzni ... :-)))))))))
Mato Grosso 2008 jan. 14. - 18:23:25
(1031/3984)
Violin, egyre többet tudok az állatokhoz fûzõdõ viszonyodról: se a lovakat, se a tapírokat nem szereted ... :-))))))))
Vicu 2008 jan. 14. - 17:37:37
(1030/3984)
Hát tényleg nem nagy szám egyem is meg,de hát valakivel pótolnom kell Jaket ;)
10/10
Violin 2008 jan. 14. - 17:15:20 10/10
(1029/3984)
Hát nekem Doktor Kúp nagyon semmilyen..olyan tapír-szerû.......
Vicu 2008 jan. 14. - 16:49:29
(1028/3984)
Lóarcú Lexi?Szerintem egész szép arca van a maga módján,mindenestre a csúnyától messze áll.Persze ez csak az én véleményem,majd holnap jobban megnézem magamnak!Hát na én le vagyok ragadva a fickóknál.Bár ugye mióta nincs Jake :( és Kyle is teljesen elpapucsosodott kénytelen vagyok Coop fiúval beérni. :)))
10/10
Violin 2008 jan. 14. - 16:39:54 10/10
(1027/3984)
He he..én csak annyit mondtam,hogy lófejû.de felõlem lehet lóarcú is:)))
Arra vagyok csak kíváncsi,hogy Kyle mikor tudja meg Téjlor néni esti meséjét,azaz,hogy nem is volt gyerek stb...
ccc ccc cc..úgy gondolom jó kis háború lesz...
Mato Grosso 2008 jan. 14. - 15:29:37
(1026/3984)
Béjszvótör, hát olyan közel ültél a képernyõhöz??? :-)))))))))) Ühühhmmmm ..... :-)))))))))
(Vagy most Dzseniferrõl beszélünk?) :-))))))
10/10
bayswater 2008 jan. 14. - 15:16:49 10/10
(1025/3984)
Köszi, ez a Börnsz kezd az agyamra menni, pedig régen hogy odáig voltam érte. Azér' egy férfi lehetne igényesebb is, mint hogy az össezs útjába kerülõ nõcit megdönt a kanapén.

Osztom a lópofájú Lekszi véleményt.

Métókám, hát.... szikrázott a képernyõ mikor néztem, aszittem ki is lyukad. :-DDD