Érsekvári 2016 márc. 21. - 21:17:09
(275/2695)
Sajnos csak eddig jutottam én is .
malvinkicska 2016 márc. 21. - 20:10:34
(274/2695)
Azt már én is kerestem de nem találom, van olyan ezek a magyar hangok , de õ nem szerepel benne, sajnos.
Érsekvári 2016 márc. 21. - 19:52:42
(273/2695)
Hazal tényleg az igazi anyja szakasztott mása , érzéketlen mint egy fa . Gülseren szép emléket idézett neki a gyerekkorából , de talán egy percre érzett valamit a lány aztán semmi . Még az kis barátnõje is látja mennyire szereti õt Gülseren , de Hazal szégyenli látni sem akarja és ahogy beszél vele borzalmas .
A válóper elhúzódik és Rahmi kifog találni biztos újabb haditervet , hogy Dilaranak jó legyen .
Kerimannak is útszéli modora van most az öreg Rahmi átvágta és direkt oda rendelte a puccos helyre ezt csóringer nõt , hogy megszívassa . Az is lehet odafog menni csak késik , mert Dilarával megbeszélik mi volt a válópernél . Holnap kiderül mi a helyzet .

Utána néztem , de Rahmi szinkronhangját nem találtam , melyik színész lehet . Végül is illik a karakterhez , de elég károgó ez a hang nem túl kellemes . Nem jövök rá ki lehet . Ti tudjátok esetleg ?
malvinkicska 2016 márc. 21. - 18:04:47 Előzmény Érsekvári
(272/2695)
A mai részben jó volt mikor Gülseren közölte Hazallal, hogy valójában milyen is õ, a kis nagyképû csaj elgondolkodott rajta. Dilara nem akar válni, és fél, hogy Cihan a felvételt fogja használni ellene, de az úri emberhez méltóan viselkedik, és szépen közöltea tényeket azzal a nagyképû D-vel, hogy nem tenne ilyet. Keriman egy igazi sátán fajzat amit az követ, még a taxist is kiborította, meglepõdött nem volt asztal foglalva, gondolom valami ronda ötlete van Rahminak is az jó talán nem is tud lenni.
7/10
napraforgó 2016 márc. 21. - 17:59:28 7/10
(271/2695)
Hazal a bunkóságot Kerimántól tanulta el. Hogy beszélt az a nõ a fodrászokkal? Na és mit mûvelt szegény taxissal? A fickó még fizetett is neki, csak szálljon ki, ne gyötörje tovább.

Mi van, ha Rahmi arra akarja rávenni Kerimánt, hogy törölje Gülszeren telefonjából a felvételt? Dilara meg a Cihánéból próbálná meg. Vagy esetleg azt is Rahmi csinálná....
7/10
napraforgó 2016 márc. 21. - 17:39:50 7/10
(270/2695)
De azért csak elérzékenyült õ is, amikor Gülseren ecsetelte, mennyire szereti és hogyan dédelgette kiskorában.

Jó volt Gülserennek az a mondata, amiben arra utalt, hogy nem kell DNS teszt sem, Hazal éppolyan szívtelen, mint az igazi családtagjai. Na ezen Hazal is meghökkent kicsit.
10/10
doritasmile 2016 márc. 21. - 17:14:53 10/10 Előzmény napraforgó
(269/2695)
Elhiszem, hogy csak meg akar felelni, de akkor sem kéne ilyen bunkónak lennie Hazalnak.
7/10
napraforgó 2016 márc. 20. - 02:48:22 7/10
(268/2695)
Szerintem Ozan itt a forrófejû kamaszt testesíti meg, aki elõbb üt, csak aztán gondolkodik. A múltkor is, amikor tönkretette a TV-felvételt és az apja szelíden, de nagyon határozottan elhallgattatta, elrohant otthonról, és a tengerparton sétálgatva már saját magát szidta: "mit tettem, jajj, mit tettem!". Nem azon nyavalygott, hogy a szülei mit tettek, vagy az apja mit tehetett azzal a nõvel (pedig akkor még azt hitte, viszonyuk van). Idegesítõ kölyök az biztos, hisz a rendõrségi ügyénél sem volt képes belátni, hogy õ hibázott, nem a haverja, de azért nem elmebeteg, csak meggondolatlan. Ezt még kinõheti, több élettapasztalatot gyûjtve megkomolyodhat.
Hazalnak mindig a csillogás, a márkás cuccok voltak a fontosak, de rajta is látszik, hogy szeretné, ha szeretnék. Azért vág fel az iskolatársai elõtt, azért mutogatná nekik a gazdagságot, mert valahol azt hiszi, hogy azzal, hogy megkap minden jó cuccot, a szülei is a szeretetüket demonstrálják irányában, és az így szerzett barátok is majd szeretni fogják. Hiszen megengedheti magának, hogy meghívja õket cukrászdába, étterembe stb. De azért valahol érzi, látja õ is, hogy nem szeretik abban a nagy házban, sem a szülõk, sem a tesók, sem a személyzet. De most inkább dühöng, meg alakoskodik, és nem gondolkodik, hogy Gülseren volt az egyetlen, aki önzetlenül szerette.
Cansu szegény már hamarabb megtapasztalta, hogy az anyjának csak a külsõségek számaítanak, a "Társaság" véleménye, õt csak akkor szereti, ha jól teljesít, kitûnõ az iskolában, elsõ a versenyeken, stb. Még szerencse, hogy az apja és a bátyja feltétlen szeretete kárpótolta valamelyest, ehhez most még hozzájön Gülserené is, akivel szeretné is elmélyíteni a kapcsolatát. Remélem, ez össze is jön nekik.
10/10
doritasmile 2016 márc. 19. - 20:18:32 10/10
(267/2695)
Nekem is furák, leginkább Ozan.
malvinkicska 2016 márc. 19. - 19:57:16
(266/2695)
Szerintem Gülseren még jobban meg legyen bántva, szeretettet ott, nem igen kap, igaz õ neki a csillogás azt hiszi minden, a másik kislány meg pont az ellentéte az meg szeretettre vágyik, amit csak Cihantól és tesótól kap. A téma nem mindennapi, de nekem a karakterek is furák.
10/10
doritasmile 2016 márc. 19. - 19:16:20 10/10
(265/2695)
Én nem értem minek tartják Hazalt abban a nagy házban. Látszik az egész családon, hogy nem is szeretik, õ pedig csak egy kis pénzéhes álszent.
sage 2016 márc. 18. - 23:21:44
(264/2695)
Ha valakit érdekel! :)

Megtört szívek 2014 9 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_9_Bolum_HunDub_Sage
offtopic
ildimix 2016 márc. 18. - 22:46:39
(263/2695)
Értem mostmár szóval Cihan ötlete volt a felvétel. Nem tudtam ma figyelni normálisan mert nálunk a sorozat közben állandóan csörgött a telefon pont rosszkor:d. De így mostmár összeállt minden ahogy Napraforgó leírta.
offtopic
ildimix 2016 márc. 18. - 22:42:20
(262/2695)
Rakminak nem sikerült a terve Gülseren okosabb volt nála õ is felvételt készített a beszélgetésrõl. Dilarát nem sajnálom a válás miatt megérdemli soha nem voltak boldogok a férjével. Nagyon várom a hétfõi részt.
Érsekvári 2016 márc. 18. - 20:36:31
(261/2695)
A szokásos elemek itt is megtalálhatók , mint a többi török sorozatban , a kórház /többször/ , temetõ /Gülseren az anyjához fohászkodott/ , börtön /igaz ez német o van/. A szenvedés is elmaradhatatlan :(
Dilara elõször nevezi a sznob alapítványi barátnõk elõtt Gülserent önfeláldozó anyának , amikor ecsetelte nekik a helyzetet , mert véget akar vetni a pletykáknak , de magát szokás szerint jó színbe tünteti fel .
Újabb szereplõ Dzsandan az ügyvédnõ szintén jól ismeri Dilarát , aki nem akar elválni Cihantól , minden trükköt bedob ennek érdekében .
A megváltoztatott hangfelvételt Dilara elviszi Cihanhoz aki elõször úgy tesz mintha elhinné , de aztán szembesíti a nõt az eredeti felvétellel . Ezzel Dilarat alaposan lealázza . Amíg az öreg Rahmi a család közelében van abból semmi jó nem származhat .
Cihan tehetne valamit , hogy eltávolítsa jó messzire az apját . Akit emlegettek Deniz , lehet Cihan testvére talán .
Keriman mindent elkövet , hogy Gülseren ellen bizonyítékot gyártson , képes majdnem kiesni az ablakon , hogy fotót készítsen róla,
de nem jött össze neki . Mekkora pénzéhes kétszínû boszorkány .
7/10
napraforgó 2016 márc. 18. - 19:02:22 7/10
(260/2695)
Dilara csúnyán pofára esett a hamis felvétellel. Szerencsére Gülszeren elõre szólt Cihánnak, hogy az apja találkára hívta. Cihán meg ismeri annyira az apját, hogy tudja, rosszban sántikál, így tenni is tudtak ellene. De az öreg is rájött, hogy nem Gülszeren agyából pattant ki a felvétel ötlete.
Dilara is milyen, az ügyvédnõnek azt mondja nem akar válni, de szó sincs szerelemrõl, a vagyon, a sok közös vállalat miatt nem akarja elveszíteni Cihánt.
Kíváncsi vagyok, Cihán tényleg magához veszi-e a gyerekeket. Tartok tõle, hogy nem, mert még ha a bíróság nem is mondja ki a válást, a gyerekeket biztos az anya felügyeletére bízzák ideiglenesen. Nem lenne szerencsés, ha a megszokott otthonukat is el kéne hagyniuk.
Dilara egy dög, az alapítványi barátnõinek már arról beszél, hogy Hazalt csak ideiglenesen vették magukhoz. Hát milyen anya az ilyen, aki visszaküldené a saját lányát a nyomorba?
malvinkicska 2016 márc. 18. - 18:26:41
(259/2695)
A lányok ma keveset voltak színen, inkább Rahmi, telefonos hazugsága volt, benne, azért értik meg egymást Dilaraval, mert egyformák, ezek érzéseket nem ismernek, csak vagyon és hírnév egoisták. az öreg úgy tud szemétkedni elég kenne ha anyós szerepe lenne, ez attól sokkal rosszabb. Cihan emlegeti az anyját és a tesóját azokkal vajon mi lett, mikor nézte a képet, mondta nagyon hiányzik. Dilara munkahelye pletyka fészek, tudom én is dolgoztam megbeszéltünk dolgokat de amit ezek a nõk követnek, az már sok. Dilara ha elválnak nem a férjet sajnálja, hanem a vagyont, szóval különös gondolkodású nõ az biztos. Keriman is hozta a formáját tud alakoskodni.
malvinkicska 2016 márc. 18. - 11:17:54
(258/2695)
Azért írtam , mert tudom te is szereted a jó sorozatokat ez pedig aza javából, sajnos csak 15 Bölüm lesz, egyben jó , mert nem húzzák el. Az biztos 2ó egy rész, és olvasni ,de most már én meg engedhetem magamnak, pár éve, jobb volt akkor, mikor még azt sem tudtam mi fán terem a sorozat úgy el voltam foglalva, de egyszer minden véget ér.Elnézést ha valakit zavar ez a kis kitérõ.
offtopic
ildimix 2016 márc. 18. - 09:18:24
(257/2695)
Napraforgó nekem már leírták mik fognak történni Gülserennel de nem lövöm le senki elõtt. Sokat szenved már most is ez biztos. Nagyon várom a mai részt. Malvin én az éjszaka királynõjét nem tudom nézni majd ha leszinkronizálják akkor bekapcsolódok a sorozatba.
offtopic
ildimix 2016 márc. 18. - 09:09:14
(256/2695)
Nekem egyáltalán nem tetszik Rakmi nagyapa kavarása. Kerimán is megéri a pénzt most hogy nyálazik Gülserennek. Ozan végre õszintén megbánta a történteket és bocsánatot kért az apjától. Kíváncsi leszek Hazal meddig fogja játszani a jó kislányt nem hiszem, hogy sokáig tud szinlelni. Várom a mai részt. Én nem bánnám, ha hétvégén is adnák a sorozatot a rabja lettem ez a kedvencem. Utoljára az örökséget és a végsõ akaratot vártam így, mint most ezt a sorozatot. Remélem a 2. évadot is megveszik.