malvinkicska 2016 máj. 11. - 18:22:47
(535/2695)
A baleset megrendezése elég amatõr volt, sok embernek ez a véleménye. A sofõrrõl nem esett szó ez is fura nekem is, ezen javítani már nem lehet belefért egy ilyen is. A mai részben amit követett Keriman és Özkan az már a cirkusz fogalmát is meg állja, nem beszélve a nõrõl akivel együtt voltak a börtönbe. Gülserent nagyon szántam mikor a kislány anyja lotyónak nevezte, milyen jogon nem is tud róla semmit akkor meg miért minõsíti durva volt, és még elmegy Dilarához, az a seprûnyél nõ, és agya a nagyot, utálatos emberek vannak és lesznek is mindenütt. Cihan nem tudom mennyire tudta megvigasztalni, Gülserent ezzel kapcsolatban, vagy valóban el fog költözni, nem bírja sok megaláztatást, hiszen õ is ember, és miért kell mindenkitõl neki ezeket eltûrni, mikor õ egy rendes dolgos egyszerû asszony. Aztán az a vén piszok Rahmi olyan, mint egy titkos nyomozó, mindent szeret tudni, jó lenne már ha egyszer valaki észre térítené, mert nagyon aljas dolgokat mûvel. Aztán ott volt Ozan esete az megmondta nekik a magáét, micsoda dolog már még nem is vacsorázhatnak együtt, a tesójával.
7/10
napraforgó 2016 máj. 11. - 14:31:49 7/10
(534/2695)
Köszi, én is épp így gondolom. Azért gondoltam, hogy a sofõr kieshetett a kocsiból, mert egyetlen szót sem vesztegettek rá.
Amúgy meg, ha Gülszeren hõsiesen fel is emelte a kocsit, hogy a fenébe mászott ki Hazal a sérült lábával (vagy lábaival?) De még ha valahogy ki is húzódzkodott a kocsi alól, kik tették hordágyra? Merthogy a meredélyen fölmászni már sehogyse tudhatott. Vagy akkor már mégis le lehetett menni érte? akkor már nem omlott rájuk a föld?
Sehogyse volt rendben ez a jelenet.
8/10
Darkrose 2016 máj. 11. - 12:47:03 8/10
(533/2695)
A taxisofõr nem repült ki az autóból, ahogy láttam nekilapult a kormánynak...Bár az is érdekes, hogy szerencsétlen a kutyát nem érdekelte...
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem nagyon erõltetett volt ez a baleset, felesleges idõhúzásnak éreztem. Oké, hogy Gülseren annyira meg akarta védeni a lányát, hogy valahonnan isteni erõ szállt a vénájába, de azért túlzásnak érzem, hogy egymaga vissza tudta volna nyomni az autót...
Közben az építészek t*ketlenkedése is nagyon idegesített, jó, hogy Gülseren ott mászkált jobbra-balra, mégsem omlott be alatta semmi, ezek a szerencsétlenek közül meg egy nem mert bemenni, még egy hülye mentõs sem. Nagyon valószerûtlen volt az egész.
Hazal egy majomparádé, soha nem fog megváltozni szerintem.
Én kíváncsi lennék, hogy ha Özkan megnyerné a pert, akkor mit össze nem bénáznának a pénzzel Kerimánnal, aki keni-vágja az aktuális árfolyamokat :D
7/10
napraforgó 2016 máj. 11. - 09:11:39 7/10
(532/2695)
Sajnos nem láttam, hogy hová lett a taxisofõr, kiesett volna a kocsiból a zuhanás közben? Mert a balesetnél már csak Gülszeren és Hazal volt lenn a gödörben.
offtopic
ildimix 2016 máj. 11. - 08:08:48
(531/2695)
Nagyon sajnáltam Hazalt és azt, hogy a mentõ expedició olyan lassan tudta kimenteni õket a kocsi alól.

Hazal semmit nem változott az anyjának meg sem köszönte, hogy próbálta belé önteni a lelket. 1 hálátlan kis kígyó azt hittem le fog bénulni de tévedtem.

Remélem Öskanék nem nyerik meg a pert.

Várom a mai részt.
Érsekvári 2016 máj. 10. - 20:50:37
(530/2695)
Elég érdekes megoldás lett Gülseren saját hátán mentette meg Hazalt , egy igazi amazon és anya , ha kell a föld alól körömmel kaparná ki , míg Dilara asszony a tûsarkújában toporog a helyszínen a jószerencsét várva.
Dzsanszu mindebbõl semmit nem tud csak amikor már a kórházban vannak .
Hazal nem nagyon tud meghatni a jajgatásával , mert az elsõ adandó alkalommal a túlélés után újra szemétkedni fog . Akár egy úthenger is átmehetne rajta mit sem változtat az egész lényén , õ alapból ilyen szörnyetegnek született .
Dzsandan Yildrim jogi " párbajnak" ki lesz vajon a gyõztese . A nõ mindenben segítõ kezet nyújt Özkannak , aki már most a zsebében érzi a milliókat . Remélem lesz neki nagy meglepi , de nem a jó értelemben .
Valóban ahogy írtad a jelenetben Dzsihan egy kis érzelmet villantott Gülseren felé .
Elég érdekesen alakulnak az események .
7/10
napraforgó 2016 máj. 10. - 18:50:10 7/10
(529/2695)
A tegnapi részben Dzsihán épp elutazott Londonba, ott búcsúzkodott Dzsanszutól és Gülszerentõl. Aztán Gül még délelõtt elment Hazal sulijához, mert a lány nem vette föl neki a telefont És még dél se lehetett, amikor már beültek a taxiba, majd jött a baleset. A mai epizódban már sötét este lett, mire nagy nehezen kiszabadították Hazalt és kórházba vitték õket. És Dzsihán már Isztambulban vezet és berohan a kórházba, hogy megtudja, mi van. (Dilara meg rögvest távozott... apukával a nyomában) Az orvos felmutatta a hüvelykujját Dzsihánnak, vagyis a kislány rendben lesz, és hopp, már el is telt egy hónap.
A dolgok mennek a maguk útján, nemsoká elkezdõdik a kórház elleni kártérítési per és persze a gyerekelhelyezési per is.
A kártérítés összegét már mindenki osztogatja magának, nemcsak Özkán és Dzsandan, de már Oszmán úr is az unokaöccsével, akit próbál rávenni, hogy képviselje Özkánt Dzsandan helyett.
Ami fura nekem, hogy Dilara még csak most fog tudomást szerezni arról, hogy Ozan Gülszerenéknél vacsorázott és hogy együtt tervezik az utazást Angliába. Az a vacsora már több, mint egy hónapja volt, Dilara meg még csak most kezd cirkuszolni miatta. Ozan nagykorú, oda megy, ahová akar, nem szólhatnak bele.
Alper is feltûnik kis idõre, a háza után az egyéb értékeit is árulja.
Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak majd a perek.
malvinkicska 2016 máj. 10. - 18:22:12 Előzmény Érsekvári
(528/2695)
A sorozat másoknak is tetszik az jó, legalább többen nézzük, és így még jobban meg oszlanak a vélemények ami természetes. A mai részben végre kiszabadultak a baleset után, és jól megoldották ugrottak 1 hónapot, a gyógyúlási szak kimaradt ami nem baj. Özkan elõre iszik a medve bõrére, még pénz sehol, de költi, elég magbiztos Dzsandan , már elõre borítékolja, hogy megnyeri a pert. Mióta nézem ezt a sorozatot, most láttam elõször, hogy a Cihan tekintete, érzelemrõl árulkodott, ahogy Güserenre, nézett, mikor fogták egymás kezét, és még titkolóznak, mert jött Cansu és egybõl elengedte a kezét C. Ozan szegény most fog kapni Dilarától, amiért mertek együtt vacsorázni az apjával, nagyon érdekesen gondolkodik ez na nõ, mindenkiben csak a rosszat látja, biztos magából indul ki, már Rahmi is csitította az is sokallja amit csinál.
PMate01 2016 máj. 10. - 16:33:29
(527/2695)
Sziasztok gyerekek! (y)

Úgy döntöttem csatlakozom ehhez a topichoz is. (nem értem eddig miért nem tettem, mert egyébként követem a sorozatot)
Kezdjük szerintem azzal, hogy az elsõ benyomásom az volt, hogy nem tetszik minek ez és nem vártam a sorozatot.
Utána egyre inkább a TV2-n maradtam és figyeltem mik történnek. És az jött le: Ez nem csak dráma ez izgalmas is. Érdekel a sorozat, de annyira nem vagyok bepörögve, hogy elõre nézzek akárcsak a részismertetõknek is. Pont ezért nem tudom mik történnek elõre pontosan.
offtopic
ildimix 2016 máj. 10. - 08:47:17
(526/2695)
Sajnáltam Hazalt a balesete miatt. Nem olvastam de gondolom még gonoszabb lesz mindenkivel játszani fogja az áldozat szerepét. Rakmi mindent kitálalt róla dilarának de most nem fogják megbüntetni. Remélem nem húzzák sokáig a részeket a betegséggel.

Várom a folytatást.
7/10
napraforgó 2016 máj. 10. - 06:26:49 7/10
(525/2695)
Nekem tetszik, hogy Gülszeren nem csak a mártírt játsza, hanem idõnként ki is áll magáért. Kicsit szokatlan az európaiaknak, hogy ilyenkor erõszakos eszközökhöz folyamodik. Láttuk õt már nagykéssel, amikor elõször elzavarta Özkánt, késõbb ki akart ugrani az ablakon - majdnem le is zuhant, most meg a nagy feszítõvassal vandálkodik, Özkán feje helyett egy autó szélvédõjét veri szét. Ilyenkor Özkán megérti, hogy a volt neje mindenre képes, csak sajna idõnként elfelejti, és újra kezdi a szemétkedést. Ami röhejes, közben állandóan azt hajtogatja, hogy mennyire szereti a nõt. Ha ez a nõ örökké csak picsogna, már én is biztos abbahagytam volna a sorozat nézését. De szerencsére nem annyira kiszámítható, egy ideig tûr és tûr, de aztán robban.
sage 2016 máj. 09. - 20:31:09
(524/2695)
Megtört szívek 2014 22 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_22_Bolum_HunDub_Sage
malvinkicska 2016 máj. 09. - 19:33:13
(523/2695)
Tudod drámába verhetetlenek, meg szenvedni nagyon szeretnek, ezek ha verekednek vas rúddal, nem semmi. Azért is csapódik ez így le mivel ott két órásak a részek, és nem úgy van , mint nekünk, mi most csak drámát kaptunk, különben a 23 Bölüm, elején tart a történet, Ildi ha ide tévedsz.
Érsekvári 2016 máj. 09. - 19:13:23
(522/2695)
Nekem a mai rész túl sok volt , ez a sok dühkitörés , szenvedés egyszerre .
Özkan tök feje veszélyben volt Gülseren ahelyett verte be az autóüvegét , pedig megérdemelte volna a sok szemétségért . A két
embert is õ bérelte fel és nem kizárt újra oda küldi majd Gülseren üzletébe .
Hazal pofátlan a tanárnõvel is ahogy beszélt . Rahmi kipakolja a bûnlajstromát Dilarának , aki már nem is ragaszkodna a lányhoz és bentlakásos iskolába akarja küldeni . Ehhez még Dzsihannak is lesz véleménye gondolom .
Keriman és az õ Oszmanja a folytonos evéseikkel unalmasak kezdenek lenni .
A baleset az õrült taxis miatt várható volt , de nagyon elhúzzák . Ott a rengeteg ember nem igaz ,hogy senki nem tud segíteni valahogy kimenteni õket .
7/10
napraforgó 2016 máj. 09. - 19:02:57 7/10
(521/2695)
Gülszeren még azt sem tudja, hogy Özkán szabadította rá a két védelmi pénzt követelõ férfit. Nyilván a nagy szerelem vezérelte most is...
7/10
napraforgó 2016 máj. 09. - 18:25:06 7/10
(520/2695)
Gülszeren jól felidegelte magát Özkán akcióján, azt hittem szétveri a pasas fejét azzal a vassal. Úgy tûnik a törököknek szokásuk jó nagy vasrudakat ragadni, ha idegesek. De csa az autót verte szét. Csodálom, hogy Engin meg sem próbálta leállítani.
Hazalt puskázáson kapják, de megbánásnak nyoma sincs benne, visszafelesel. Aztán Gülszerennel baleset éri õket és a kocsi alá szorul a lába. Döbbenten néztem, hogy az a sok ember csak nézi õket és senki meg sem kísérel lemenni, segíteni. Földomlásról hablatyolnak, holott nem is volt olyan meredek a munkagödör oldala. Még a végén elveszíti a lábát a lány, ha tényleg olyan sokáig el van szorítva a lába és abban az erek.
Nagypapi tájékoztatja Dilarát Hazal gyújtogatásáról és a zsarolásról is és közben álszentül mondja, hogy ez az alma messze esett a fájától. Pedighát, a lány rá hasonlít a legjobban....
malvinkicska 2016 máj. 09. - 18:17:32 Előzmény Érsekvári
(519/2695)
A mai rész esemény dús volt, Cihan elutazott, Hazal puskázott és milyen rondán beszélt az igazgató nõvel igazán van valami az agyával, kényes bolond nem tudja hol tart. Aztán Alper árulja a házat, vajon ki fogja megvenni. az a szemét Özkan küldte a zsaroló férfiakat a Gülserenék boltjába, nagyon elvetemült egy alak, mindenre képes. Gülseren szét vert egy kocsit jól tette. Aztán kiderült Hazal titkai miket csinált a tûz, aztán a video, ez még Dilarát is gondba ejtette. A menekítés a baleset után nagyon hiteltelen volt, Keriman ott is adta magát az újság íróknak, de az öreg Rahmi elvezényelte fizetett csak menjen.
malvinkicska 2016 máj. 06. - 18:53:47
(518/2695)
Ma is Özkan és Keriman vívták a csatájukat amit csinálnak együtt az kész kabaré. Tisztázódott Cihan dolga, nagyon aranyos Gülseren mikor nevet, de nekem Cihan továbbra is egy vissza fogott valaki, nem sok gyengédség szorult bele, de legalább a tekintete, árulkodnak valamirõl se az sem. Ozan fél Dilarától, hogy együtt vacsoráztak, az apjáékkal. Rahmi megéri a pénzét, hogy tudta sajnáltatni magát, ha megtudja a fia vajon mit szól hozzá, igaz az tisztába van milyen ember õ valójában. Hazal tovább szemétkedik , mindent kitalál, ne kelljen suliba menni. Azt várom a ngy okos Dzsandan, hogy fogja pert levezetni, mi lesz belõle, nem kis fába vágta a fejszéjét, mivel Cihan elég pénzes valaki, és az hatalom mindenütt.
7/10
napraforgó 2016 máj. 06. - 18:43:00 7/10
(517/2695)
Ma nem voltak nagy drámák. Kerimán és Özkán a szokásos módon huzakodnak, majd Kerimán rábeszéli az öccsét, hogy Oszmán unokaöccsét bízza meg a kórház elleni kártérítési perrel. Gondolatban már 10 millió líra kártérítést költenek. Jó vastagok lehetnek a falak a lakásukban, mert állandóan ordítoznak egymással.
Müge feltette a videót a netre, Rahmi erre azt hiszi, most már Hazal nem zsarolhatja tovább, de Hazalka "megnyugtatja", hogy még mindig elmondhatja Dzsihánnak, hogy az õ megrendelésére készült. És még szemtelenkedik is, a nagypapától örökölte a gonoszkodó hajlamait. Rahmit a játékadóssága miatt is sürgetik, kis hazugsággal ráveszi Dilarát, hogy fizesse ki helyette.
Gülszeren fellélegzik, mégsem hazudott neki Dzsihán, végre mosolyogni is látjuk. Dzsihán új lovat vesz Dzsanszunak, a kislány örül neki. Özkán nem állja meg és személyesen jelenti be Dzsihánnak, hogy pert indított a lányáért. Ugyanezt Dzsandan jelenti be Dilarának.
Dzsihán és Ozan látogatóba mennek Dzsanszuékhoz, kellemes vacsorát töltenek együtt.
A két bûnözõ ismét felkeresi Derjáék üzletét és védelmi pénzt követelnek. Õket a határozott fellépésû kolléganõ kergeti ki a nagykéssel, majd megnyugtatja Derját, hogy van biztosításuk és a rendõrséget is értesítik, biztos hamar elkapják õket.
7/10
napraforgó 2016 máj. 05. - 21:29:22 7/10
(516/2695)
Ozan egyre-másra követi el a baklövéseket. Kezdõdött egy ittas, jogosítvány nélküli vezetéssel, folytatódott egy késeléssel, majd megint a jogsi nélküli vezetés, versenyzéssel és a kocsi rommá törésével és most itt a villa kirablásának elõsegítése a dörzsölt nõcivel való kapcsolat miatt.
Dilara végre megpóbálja kicsit nevelni Hazalt, bár ahogy látom, nem fog rajta.
Kerimán megint alakít a fodrásznál, aztán meg Oszmánnal, kis derü a sorozatban. De az otthoni jelenete Özkánnal, meg a telefonnal is elég vicces.
Özkánnak rá kell döbbennie, hogy a Dzsandannal való kapcsolata igencsak egyoldalú, õ bizony csak a nõ játékszere, nem egyenrangú felek a kapcsolatban.
Alpert már egy ideje megint nem látjuk, Szolmaz a múltkor megjelent és odaadta Dzsihánnak a bûnös fegyvert. Dzsihán most tudta meg, hogy az apja verte meg Alpert...
Ez a Müge jól felszívódott - bár a faliújságon, a hónap dolgozója fénykép alá Temmúz volt írva, nem Müge...