7/10
napraforgó 2016 dec. 15. - 06:47:09 7/10
(2135/2695)
Igen, Dzsan Hasmet pont egy évvel idõsebb Demír Alaznál. Én is gondolkodtam rajta, miért nem cserélték le. Hát pont azért, mert ezt a gyereket ha leteszem, ottmarad, nem dumál közbe, nem zavarja meg a felvételeket. Özkán meg Kerimán állandóan ordibál a feje felett, mégse ijed meg, nem fakad sírva. Néha arra gondolok, leszedálták ezt a gyereket, hogy ennyire nyugodt, kibírja ezt az ordítozást. A kis Alazt tuti idõsebb gyerek alakítja, néztem a múltkor a két gyerek lábát, lábméretét, hát Alazkának jó nagy lába van. Legalább 25-ös, míg Dzsannak talán csak 23-as. Vagyis a kis Alazt játszó kölyök az idõsebb, és jó egy évvel a másiknál. Na de mondjuk ennek oly nagy jelentõsége nincs a történet szempontjából.
gigi1 2016 dec. 15. - 06:19:53
(2134/2695)
Azért Harun se semmi. Nem keresztkérdéseket kellett volna feltennie, hanem konkrétan rákérdezni, hogy "oké szívecském, hogy azt mondod nem volt itt senki, de akkor mégis , hogy láthattam a felvételeken a fiacskádat és mitõl tört ripityára a táblánk ? "...Ráadásul lefizetni valakit, hogy jelentsen neki a feleségérõl. Ez elég beteges. Az már csak hab a tortán, hogy erre a legmegfelelõbb ember szerinte Kerimán..:)
Dilara nem tanult az elõzõ házasságából. Most is titkolózik, nem beszél meg semmit a férjével. Szép a szerelem, de ha nincs bizalom, akkor semmit sem ér....
Ozanból meg megint kitört a lázadó kamasz. szerencsétlen harunt hibáztatják mindenért. Mintha más ellensége/ellenfele nem is lehetne cihánnak. Én Dilara helyében, ahogy beszélt vele, simán felképeltem volna.
Asumánt nem csípem. De most a vacsinál Dil. egy kicsit sok volt sztem. Mindenbe beleköt a tesójával kapcsolatban (egyetem, házasságok). Mintha neki olyan tökéletes élete lenne...
Kerimán meg egyáltalán nem volt vicces. Eszméletlen közönséges volt sztem. Nagyon sok(kkkk).
Can hasmet tényleg egy kicsit tompikának tûnik. A két gyerkõc között sztem pár hónap különbség lehet. De az Alazt játszó fiúcska sokkal értelmesebb. Õt folyamatosan le kell kötni játékokkal, minden jelenetében beszél. Látszanak rajta az érzelmek ha kell sír, ha kell nevet. stb. Can meg csak úgy van. Még ennyi idõ után sem szokta meg a kamerákat. állandóan a plafont bámulja. Semmit nem csinál magától, csak ide-oda rakosgatják. Olyan, ahova lerakom ott marad típusú gyerek. Kár, hogy nem cserélték lenne. A sztori alapján Alaznal legalább 1 évvel idõsebbnek kéne lennie. (Most meg Alaz tûnik idõsebbnek). Egy nagyobbacska gyerekkel sokkal több mindent lehetne kezdeni.
7/10
napraforgó 2016 dec. 15. - 04:00:14 7/10
(2133/2695)
Nem értem, hogy Dilara miért tagadta le, hogy Ozan ott járt. Elmondhatta volna, hogy azért volt ott, hogy közölje, Dzsihán hajója fölrobbant, úgy tûnik merénylet volt, egy gyerek meg is halt. Ugye Harun, szívem, neked ehhez nincs semmi közöd? akkor talán Harun agyában is fölgyullad a lámpa, hogy ha õ nem, akkor esetleg a nénikéje? Ezt én nem tudom úgy tekinteni, hogy csak nem akarta Harunt idegesíteni, mert õ bízik benne, blabla. Vagy csak hallani se akart olyasmit, ami kételyt ébreszt benne Harun tisztességét illetõen?
Azért, mert ezt elhallgatta, én még nem tartom hazug ribinek, meg azért sem, mert a munkája során sok embert megismer, sok emberrel találkozik és némelyikkel talán oldottabban, barátian is tud társalogni. Mi a fenét kéne csinálnia? Otthon ülni a gyerekkel és várni, uracskája mikor jön haza? Ha már úgy döntött, hogy dolgozik, talált magának olyan elfoglaltságot, amiben örömét éleli, és ezt Harun sem bánta a kezdetektõl, akkor most a férfi milyen jogon kezdi figyeltetni a nejét? Ez olyan nevetséges, olyan gyerekes.
Azért nem akar mindenki egy 45 éves nõt elcsábítani, aki a lakásába keres dísztárgyakat.
-----
Ozant kicsit megértettem, bántotta a szemét az a hivalkodó nagy tábla a régiotthonán. Az valóban nem egészen érthetõ, hogy Dilara miért is adta el ezt Harunnak (Dzsihánnak sem adta el, pedig 20 évig éltek benne együtt. Egyáltalán nem lett volna baj, ha megtatrja, mint vagyontárgyat, bármi gond is adódik a késõbbiekeben, legalább bázisa lett volna.
--------
Azon csodálkozom, hogy nincs külön gyereklány, dadus, mert bizony egy másfél éves kicsire állandóan nézni kell, nem lehet magára hagyni. És azon mindig csodálkoztam, hogy egy akkora baromi nagy villában csak kettõ, aztán már csak egy olyan cseléd volt, aki a háztartást vitte. Mert a bevásárlás, fõzés ott bõven elvitte az idõt, a nagy ház takarítása vajon hogy fért bele? Én sose látam, hogy ott porszívóznak, ablakot pucolnak (nem mintha erre vágynék), de hogy ez mind beleférjen egy, vagy két bejárónõ napi munkaidejébe? és most még a gyerekfelügyelet is, mert Dilara anyu nincs otthon, dolgozik, ilyenkor Alazka Eminén lóg.
9/10
Roxer 2016 dec. 14. - 20:58:08 9/10
(2132/2695)
Úgy látom most,hogy visszatért Szema Emine foglalkozik a gyerekkel.
Érsekvári 2016 dec. 14. - 20:30:20
(2131/2695)
Harun nem is sejti õt okolják a robbantásért , nem tudom mikor jut el az agyáig , hogy a nénikéje bûne . Ismeri jól a banyát mennyire bosszúálló már szinte rögeszméjévé vált .
Remélem valaki kinyomozza Mahide tehet a robbantásról és kire irányult volna .
Látja Harun a felvételen Ozan törte be a villa névtábláját , de nem mondja Dilnek . A feleségét hiába kérdezi az nem mond semmit kijárt ott . Egyre féltékenyebb már a telefonját is vizslatja a nejének . Kerimant azzal bízza meg kémkedjen neki figyelje Dil hova megy , kikkel találkozik .
Keriman eddig se volt százas , de most tisztára megõrült ahogy Burhannál csinálja a mûsort . Az a Indzsi sokkal kulturáltabb nála hiába akarja mindenáron lejáratni .
Szevincs már végképp eltûnt ? , másfél éves gyerek mellé nem kell már bébicsõsz .
9/10
Roxer 2016 dec. 14. - 19:30:26 9/10
(2130/2695)
Nagyon szurkoltam Harunnak,hogy jöjjön össze Dilarával,de már egyre jobban sajnálom. Dil ugyanolyan hazug ribi,mint Cihan mellett volt. Harun látta a kamerán,hogy ott volt Ozan próbálja kiszedni Dilbõl,de a nõ tagad. Oké,hogy ciki neki,hogy Ozan mivel vádolja Harunt,de az ottjártát nem kéne letagadnia. Így csak gyanúsabb lesz Harun elõtt,akinek persze fogalma sincs,hogy a banya tettéért õt vádolják.Kerimán szerintem direkt csinálta a galibát,tesztelte Dilt aki máris elküldené,így nyugodt szívvel fog jelenteni róla.
malvinkicska 2016 dec. 14. - 18:00:07
(2129/2695)
A véleményem változatlan, mert a mai részben is ami történt az semmi Keriman alakoskodik, de most sokkal rondább, mint volt még többet hazudik .
Aztán Harun egy ilyen nõtõl akar infót Dilrõl mint Keriman annak nincs esze egy szál sem.
Ozan olyan, mint az igazi elmebeteg jönnek neki ilyen subok, és akkor tör-zúz, most a háztábla volt a célpont.
Hazal el van ragadtatva magától, hova tette az apja, mert annak is annyi már az esze, mint egy tyúknak.
Aszuman annak még egy épp valamit érõ mondata nem volt, nem tudom mi a frásznak bele egy ilyen dilis nõ, aki még beszélni sem tud rendesen.
Dzsandan megint sötét alakokkal dolgozik, az sem javul meg soha.
Harun amit édeskedik Dilnek az már sok túl nyálas nekem, ebben a korban, mert nem kell elmondani egy nõnek mennyire szeretem, hanem azt érezni kell, annak.
7/10
napraforgó 2016 dec. 14. - 17:54:12 7/10
(2128/2695)
Ozan úgy gondolja, hogy Dzsihán hajóját Harun robbanthatta fel, és a 100 ezer lírát is nyilván õ küldte a meghalt gyerek családjának. Dzsihán azt mondja, Dilarára tekintettel nem jelenti föl Harunt. Ozan elrohan a villába és nekiesik az anyjának, a férje meg akarta öletni az apját. Dil visszautasítja a vádakat és elküldi a fiát. Ozan elmenet még leveri az "Erguván villa" táblát a kapunál. A hazaérkezõ Harun már csak a tábla darabjait látja a földön.
Dzsanszu és Deníz látogatóba mentek Burhánhoz. Deníz láthatóan nagyon aggódik a feleségéért. Kerimán meg otthon keresi a fiatalokat, de hiába.
Családi vacsora Erguvánéknál. Dilara élénken érdeklõdik, hogy Ászumán hol tervezi az életét Amerikában? (épp csak azt nem kérdi meg, hogy mikor megy már el...) Aszu még nem tudja - de inkább úgy néz ki, esze ágában sincs elmenni. Hazal persze rákattan, akkor õ is vele megy. Aztán meg megy a csipkelõdés, áskálódás az asztalnál.
Harun visszanézi a biztonsági kamerák felvételeit és látja, hogy Ozan verte le a táblát. Aztán amíg a felesége a fürdõben van, leellenõrzi Dilara híváslistáját. Végül keresztkérdéseket tesz föl a nõnek, mit csinált azanap, miért jött haza hamarabb, volt-e látogatója, stb. Dilara nem tesz említést Ozanról. Harun sötéten néz.
Kerimán beállít Burhánhoz, félretolja Indzsit, jött a fiatalok után. Burhán erre fölhívja Özkánt, jöjjön el õ is. Kerimán kifogásolja az ételt, ezzel bõszíti Indzsit.
Ászumán Ozannal is felveszi a kapcsolatot, neki is feltesz néhány kínos kérdést, pl. miért nem jön lel soha a villába?
Ozan titokban nyomoztat Bahtiárral, hogy ki vitte el a pénzt a gyerek családjának, de még nem derült ki semmi.
Harun Dilara távollétében elmegy a munkahelyére és az ott takarítgató Kerimánt megbízza, hogy figyelje meg a feleségét napközben és õ ezt majd honorálja. Közben megjön Dilara. Harun ebédelni hívja, de a nõ nem ér rá, valami fontos tárgyalása lesz külföldi ügyfelekkel. A nõ úgy érzi, Harunnak van valami gondja-baja, de a férfi elaltatja a gyanakvását kis udvarlással.
Dzsandan megbízója jelentkezik, új útat kell megtennie. Közben Ászumán akarja õt meglátogatni. Megpróbálnak úgy tenni, mintha Dzsandan nem lenne otthon, így Ászu elmegy. Ill. csak úgy tesz, így lebuknak a nõ elõtt.
Kerimán valami galibát csinál, Dilara ideges lesz, rákiabál. Bár korábban Kerimán nem akarta elárulni Dilarát, most mégis elvállalja Harunnak a kémkedést.
7/10
napraforgó 2016 dec. 14. - 03:25:29 7/10
(2127/2695)
A banya sokkal bûnösebb, mint a nagyon gyûlölt Dzsihán. Annyira nagyon felrója Dzsihánnak az unokahúga halálát, pedig a nõ öngyilkos lett. Aysét meg véletlenül találta el a golyó, amit Rahmi saját magának szánt, de Májde ezt is Dzsihán számlájára írja. A banya pedig maga adta ki a parancsot a gyilkosságra, igaz, õ Dzsihánt vette célba, de helyette egy gyermek halt meg, így rosszabb, mint az, akit vádol. A baj az, hogy nem fo sokáig tartani nála ez az önvád és a rosszullét, mert nyilván azt hiszi, apénzzel jóvátett mindent és hamarosan még gonoszabb lesz, mint eddig.

Dzsihánt meg szimplán hülyének tartom, ott a két hülyegyereke, Ozan még csak-csak, no de Hazal kezelhetetlen és akkor õ pont Dzsanszun akad ki, aki pedig csak szerelmes volt és nem hagyta magát lebeszélni a szerelmérõl olyan ostobaságok miatt, hogy mit csinált a fiú anyja egykor (igazából a maffiózus módszerekrõl meg nem is igen tud). Érdekes, hogy Dzsihán a fegyveres fenyegetõ módszereken nem is akad ki annyira, mint az anya egykori foglalkozásán, inkább csak azon, hogy Deniz miért vitte veszélyes helyre az õ kis "szerelmét".

Fura világ ez a török világ.
9/10
Roxer 2016 dec. 13. - 20:22:47 9/10
(2126/2695)
Cihan idóta,mit játssza az eszét ennyi idõ után? Cansunak már gyereke is lesz biztos nem hagyja el Denizt. Asuman keveri a szart Dil és Harun között,meg Hazalt is fûti.
Az öregasszony immár gyilkos is lett.
Érsekvári 2016 dec. 13. - 19:57:21
(2125/2695)
Jól indult az évad , de most vannak részek amik nem annyira köt le . Cihannak most ez a szerepe a kõszívû apa nem bocsájt meg Cansunak a lány ettõl nagyon odavan plusz még a betegsége sem túl biztató . Aszu egy gonosz nõ mindenáron összeakarja ugrasztani Dilarárát és Harunt . Erre játszik tudja milyen féltékeny Harun . Szegény fiúcska mégiscsak meghalt , legyen is rosszul a banya miatta történt .
7/10
napraforgó 2016 dec. 13. - 18:39:14 7/10
(2124/2695)
Burhán egy kocsit visz javítani a mûhelybe, javítsák meg a nagy adósságból majd levonja.
Dzsanszu találkozni akar az apjával, Deníz odaviszi, de õ nem megy be vele. Dzsihán rá sem akar nézni a lányára, nem beszél vele. Dzsanszu nagyon sír, de Dzsihán nem akar megbocsátani neki. Dzsanszu sírva megy el az anyjához, kéri beszéljen az apjával. Dilara felhívja Ozant, beszélni akar Dzsihánnal. Odamegy a hajóra és gyõzködi a férfit, de Dzihán hajthatatlan.
Harun lelkesen ér haza egy csokor virággal, vacsorázni akarja vinni a feleségét és a sógornõjét. Aszumán gonoszul befeketíti Dilarát, õ épp Dzsihánnal van, vele találkozik. Sikerül is felkeltenie Harun féltékenységét. A hazaérkezõ Dilarát Harun számonkéri, hol volt, kivel, miért nem mondta neki, stb. Dilara kikéri magának és elmagyarázza, hogy a gyerekei miatt õ mindig is tartani fogja a kapcsolatot az apjukkal. Harun észhez tér és bocsánatot kér a bizalmatlanságért, a féltékenykedésért.
Májde a tabletjét nézegeti és megtudja, hogy Dzsihán hajóján egy kisfiú odaveszett. Nagyon megrendül (csúf pofákat vág) és rosszul lesz. Hatidzse mondja is, hogy a vér nem mossa le a vért, és hogy most õ is gyilkossá lett, hogy békél meg a lalkiismerete ezzel a tudattal?
Dzsihán beszámol Yildrimnek Burhánról, hogy mindent tud a családjáról, az apjáról, a húga meggyilkolásáról, ez az ember egy nagyforámtumú bûnözõ. És az õ lánya engedély nélkül hozzáment, és most még gyereket is vár tõle, ez olyan, de olyan borzasztóóóó...
Dzsanszu sírva megy haza, Deníz aggódik érte, fõleg, mikor Dzsanszu elájul. A lány próbálja megnyugtatni, elõfordul ilyesmi a terhes asszonyokkal. Aztán orvoshoz viszi a feleségét. A kórházban az orvos infúziót ír elõ és javasolja a neurológiai viszgálatok elvégzését is minél elõbb.
A vacsoraasztalnál Harunéknál Aszumán megint alakít, szórakozni hívja Hazalt, majd álnokul gratulál ahhoz, hogy nagynéni lesz, Dilara meg nagymama. Hazal iszonyú féltékeny Dzsanszunak nemcsak jóképû, gazdag férje van, de most még gyerekük is lesz....
A banya ágyba kerül, és amikor megtudja, hogy egy szegény halász egyetlen gyermeke halt meg miatta egy rakás pénzt küld a szüleinek kárpótlásul.
Dzsihán is visszamegy a kis halászfaluba és Ozan is elkíséri. Dzsihán sajnálja, hogy nem nézette át a hajóját, csak úgy hajókázott vele. Kifejezik részvétüket a gyászoló családnak és ismerõsöknek és Dzsihán meghagyja a telefonszámait szükség esetére. A halász és a helybeliek azt hiszik, hogy tõle kapták a sok pénzt, megköszönik. Dzsihán meglepõdik.
malvinkicska 2016 dec. 13. - 18:06:59
(2123/2695)
Cansunak nem bocsát meg az apja hova lett a nagy szerelmem, meg egyebek, Deniz vigasztalja orvoshoz viszi aggódik, azt még nem fordították ki teljesen, csak félig az apja miatt. Burhan elég egy durva fickó az biztos õtõle minden kitelik.
Aztán az az Aszuman nagy sárkány még a hang is találó, a testvérét befeketítette Harun elõtt . de Dil a sarkára állt és megmondta az õszintét, és igaza volt, neki muszály C-vel a gyerekei miatt beszélni. A vén mumiának most lelkiismeret furdalása van a gyerek meghalt a hajón, de gazdagék pénzzel mindent el akarnak intézni, mert emberi érzéssel nem rendelkeznek. Hazal nagyon irigy Cansura mivel annak babája lesz, de õ egy igazi vipera, mindenkirõl, hogy beszél.
Nekem már nem a sztori, hogy várjam.
7/10
napraforgó 2016 dec. 13. - 08:25:03 7/10
(2122/2695)
Burhán nem csinált túl jó üzletet Özkánnal. Nem tudom, hány török lírát szeretne kapni havonta törlesztõrészletként, mondjuk, ha Özkán képes lenne mondjuk havi 200 lírát törleszteni (hisz nemigen keres 1000-nél többet), akkor röpke 166 év alatt le is telik az adósság - persze csak akkor, ha kamat nincs.

A banya vajon miért nem jótékonykodással tölti ki a napjait, miért keveri-kavarja a trutyit minduntalan? Hagyná már élni az unokaöccsét békében, nyugalomban, a halottakat úgyse hozza vissza semmilyen bosszú.

Birtam Yildrim szövegét Hazalhoz, "akkor kislányom csak egy cím leszel egy névjegykártyán". Na igen. Így kellett volna eredetileg is, mi a fenének bíztak rá bármit is? Még akkor is nehéz lenne a cégbirodalmat vezetni két ilyen képzetlen, félnótásnak, mint Ozan és Hazal, ha mindenben egyetértenének. De így, hogy egymás ellen dolgoznak... gyakorlatilag lehetetlen.
Érsekvári 2016 dec. 12. - 19:52:02
(2121/2695)
Burhan sem annyira jótékony behajtja Özkanon amit kölcsönadott . Hazal vívja a napi harcát Ozannal . Ez a hisztérika csaj nem is értem hogyan lehet ilyen pozícióban , az emberekkel nem tud bánni , ordít megállás nélkül , Yildrimet sem kíméli .
Keriman párjára akadt Indzsi személyében , jó kis jelenet volt !
Özgür él és virul a boszi pénzeli , de valamire még jó lesz még neki a srác .
Cihan ezzel a szakállal meg a tarka ingben lezüllött külsejû . Azon az állásponton van nem foglalkozik semmivel .
Dilara nagyon nem örül Mahide közeledésének , hogy a Alaz körül legyeskedik kiakarja tessékelni , de az a nõ válasza ez már Erguván villa - ergo akkor jön ide amikor akar .
Viszont Harun közel sincs olyan jó viszonyba már vele .
A váratlan Aszu és Candan találkozása volt , már ismerték egymást régóta . Hasonló karakter biztosan megértik majd jól egymást .
9/10
Roxer 2016 dec. 12. - 19:19:06 9/10
(2120/2695)
Na Candan és Asuman együtt keveri a szart,az öregasszony meg egyedül(illetve Hazallal) Harun és Dilara szerelme nem kis ellenszélben van és majd jön Cihan is....
7/10
napraforgó 2016 dec. 12. - 18:30:49 7/10
(2119/2695)
A vén boszi még most is szervezkedik, nem hiszem, hogy merõ szívjóságból taníttatja Özgürt - amúgy mi van a fiú ikreivel?, na és Hazalt is rendesen irányítgatja.
Harunnak csak jót tett, hogy a banyával leépítette a kapcsolatát, jószerivel csak a temetõlátogatásra korlátozta. Bár fulladna meg a mérgében a banya.
malvinkicska 2016 dec. 12. - 18:11:02
(2118/2695)
Burhan még szép nem semmiért segített, Özkannak megérik a pénzüket.
Hazal nagyon dilis, hogy lehetett azt egy ilyen helyre tenni aki írta sem normális, az biztos.
Azt sem tudja a munka mi.
Azt figyelem ebben a sorozatban vagy dilisek, vagy nagyon rosszak lesznek a karakterek, egyszerûen, Cihanból most egy topis buta embert csináltak, mint aki nem gondolkodik. Normálisan gondolkodó szerethetõ jelenben most Dil, az még jelenben de meddig nem tudni.
Azt jól gondoltuk, hogy Özgür életben van az is a vén boci mûve.
Ozan mintha néha rendesen gondolkodna, de nála is múló állapot az ilyesmi sajnos.
7/10
napraforgó 2016 dec. 12. - 18:00:32 7/10
(2117/2695)
Burhán elhívta Özkánt magához és kis uzsonna mellett váltót írat vele alá a 400 ezres kocsi miatt. Özkánnak a torkán akad a falat. Majd apránként törleszteni kell a kocsi árát., mondja nyájasan Burhán. (Kíváncsi vagyok hányszáz évig kell Özkánnak élni, míg mindent kifizet....)
Hazal megnézi az irodája biztonsági felvételeit és rájön, hogy Ozan járt az irodájában, õ verte át. Beszélni akar Ozannal, de a titkárnõje közli, a fiú ma nem jön be. Hazal cirkuszol, Yildrim meg kioktatja az illõ viselkedésrõl, vagy kirúgja. Megteheti, mint végrehajtó bizottsági tag (vagy ilyesmi).
Kerimán elmegy Burhánhoz, viszi a töltikét, de Indzsi nem engedi be, mert Burhán nincs otthon. A két nõ összevitatkozik, végül Indzsi elzavarja Kerimánt, aki ki van akadva, hogy Burhán szeretõt tart.
Mikor Dilara beér a boltjába, Ászumánt már ott találja. A nõ addigra összebarátkozott Dilara helyettesével és a megérkezõ Kerimánnal is, aki Burhán helyett neki adja a töltött szõlõlevelet. Dil nem örül a testvére váratlan húzásainak.
Hazal elmegy Ozanhoz és vele is ordítozik. Ozan is kiabál vele, mert leadta a drótot Májdénak, de Hazal mindent tagad, nem is érti az egészet. Közben belép Dzsihán, erre Hazal rögvest nyálasan a nyakába borul és örömködik.
Özgür telefonon jelentkezik Májdénél, aki valahol (talán külföldön) taníttatja valami zeneakadémián. A fiú a tandíj miatta keresi a banyát, aki a lelkére köti, hogy ne szerepeljen a közösségi hálón.
Ozan valami kishajón beszélget Dzsihánnal, aki elmondja neki, hogy az õ hajója felrobbant. Ozan elteszi a kérdést, talán csak nem merénylet volt. Dzsihán nem tartja valószínûleg, csak baleset volt.
Valami új fiú bukkan fel, Mithát, aki valami öregotthonban tartja a nagyanyját, de nem tud fizetni, már 2 havi díjjal tartozik.
Dzsanszu terhességi vizsgálaton vesz részt, az orvos szerint a baba szépen fejõdik. Dzsanszu lába remegni kezd, a lány szerint csak elzsibbadt, de Deníz aggódik és az orvos is gondterhelten néz oda.
Hazal megint üvöltözik valakivel a telefonban, mikor felkeresi Mithát, de Hazal kifejezetten goromba és udvariatlan vele, így a fiatalember távozik. Ozan mérges, mert Mithátot õ akarta alkalmazni, de mivel aznap nem ment be, a fiút hazalhoz irányították, aki elszúrt neki mindent.
Dzsihán el akar menni, Ozan csodálkozik, hogy Dzsanszut meg sem látogatja? Dzsihán azt mondja, õ okozta neki a legnagyobb csalódást. Mikor Dzsansu felhívja Ozant és bejelenti, nagybácsi lesz, Dzsihán a fejét fogja. Dzsanszu viszont örül, hogy az apja itthon van és reméli találkoznak. Az orvos közben felhívja Denízt, szeretne vele négyszemközt beszélni.
Májde nyavajog, hogy nem láthatja a kis Alazt (nyilván Harun nem engedi magukhoz a boszorkányt). Hatidzse biztatja, hívja fel Dilarát. De Dil nem veszi föl a telefont, mert értekezletet tart. Végül Májde mégis elmegy a villába. Emine gondterhelten fölhívja Dilt és tájékoztatja, hogy a banya a villában van. Dilara rögtön hazasiet, kiveszi Alazt Májde kezébõl és némi vita után elküldi a nõt. Májde ellenezte Harun házasságát Dilarával, Dzsihán miatt õ is tiltólistára került.
Ászu vásárolgat egy boltban és a számlát Dilara nevére kéri. Aztán elmegy látogatóba Dzsandanhoz, kiderül a két nõ régrõl ismeri egymást. (na ezek ketten támogatni fogják egymást a szarkeverésben)
9/10
Roxer 2016 dec. 12. - 15:48:05 9/10
(2116/2695)
Ma nem lesz új török rész a hétvégi terrortámadás miatt.Így még közelebb kerülünk hozzájuk.