PMate01 2016 jún. 14. - 21:45:25
(755/2695)
Holnap tényleg 2. évad? (Nekem Hazal itt szimpibb) ☺
Érsekvári 2016 jún. 14. - 21:15:47
(754/2695)
Most néztem meg a soros részt , de ezúttal nem írok semmit , megtartom magamnak amit gondolok.......bocsi .
7/10
napraforgó 2016 jún. 14. - 18:20:38 7/10
(753/2695)
Hazal, ha valami baja van, mindig az "anyjáért" nyafog, de ha minden rendben, meg se akarja ismerni Gülszerent.
Özkán pórul járt, a felbõszült atya lelõtte. Most lehet izgulni, hogy vajon túléli-e azt a két golyót. Gondolom Nuráj nem köszöni ezt meg az apjának, ha most özveggyé tette, mielõtt férjes asszony lehetett volna. Na és a kisgyerek, az árván nõjön fel? Mert ez az õrmester-természetû Nuráj úgyis elérte volna, amit akar. Pont egymáshoz is illenek.
Ozant is jól csõbehúzták, kábszert csempésztek a zsebébe egy éjszakai bárban, aztán razziát küldtek rá.
Arra kíváncsi lennék, honnan tudta meg Dzsandan, hogy Dilara mikor érkezik haza? Hiszen azt még Dzsihán sem tudta.
Dilara tényleg elmebeteg, ahogy hazaér, nem a beteg lányához siet, nem felõle érdeklõdik, hanem nekiáll hisztizni Gülszeren jelenléte miatt. Annyira érthetetlen a féltékenykedése, mert már évek óta nem is volt hajlandó lefeküdni Dzsihánnal. Csoda, hogy az még nem kerített magának szeretõt.
Hazal meg örökölte az anyja elmebaját, azért olyan hisztis õ is.
A bombával vajon kit akartak felrobbantani? És ki volt az a titokzatos férfi, akivel Alper találkozott? Kivel beszélt Dzsandan a telefonban?
Úgy tûnik, itt többfrontos támadást intéztek a Gürpinár család ellen.
Sajnos valószínû, hogy ezekre a kérdésekre csak a második évad ad majd választ.
malvinkicska 2016 jún. 14. - 18:02:32
(752/2695)
A mai részben amit össze nyavalygott Hazal az azért már sok, mindenkit ugráltat, én erre nem leszek vevõ, ennyi lehetetlen dolgot írni bele, nem értem miért, de biztos meg van vágva, mert olyan hirtelen történtek Özkan lövése, az a nagy dáma Dilara hazajött, aztán az is kiverte a dilit, ezek most sokkal rondábban viselkednek, mint a Mexikói szappan operákban. Az a félcédulás beleesett a vízbe, aztán felrobbant a kocsi, épp ésszel elég ezt követni, ha tv-t nézünk itt ezt ölték meg ott azt sorozatot, nézek ilyen dolgok történnek benne, ez azért valami észbontó legalább is nekem, csak borzalmak vannak. Az elsõ évadnak mindjárt vége továbbra sem javul abba hagyom.
audrey38 2016 jún. 14. - 17:59:35
(751/2695)
Tudja valaki mennyi rèszes ez a sorozat?
Érsekvári 2016 jún. 13. - 22:45:49
(750/2695)
Az biztos nem egy szépfiú Baris Falay . A török legújabb részek egyikébe belenéztem elég érdekes dolgokat látni .
!!! SPOILER !!! Dilarának gyereke születik , akkor ettõl a fogós Alitól ? Jobb pasit is találhattak volna a szerepre . Ugyanakkor Cihan is ott sertepertél a nõ körül , na ez így elég zagyva .
Ennyi volt többet belesem nézek , mert lehet el is megy a kedvem.......
Maradok inkább úgymond a jelennél .
10/10
édesmaya 2016 jún. 13. - 21:34:17 10/10 Előzmény RózsákKirálynõje
(749/2695)
Szia , én is láttam már valami elõzetesben a Fogós Alit. Annyira abszurd, hogy õ lehet Dilara pasija! Szörnyû a kinézete ilyen dámához!
offtopic
ildimix 2016 jún. 13. - 20:39:01
(748/2695)
Szerintem Derja családja kilépett ezzel a sorozatból de írjátok meg ha tévedek.

Sajnálom, hogy a kávézónak vége jó kis üzlet volt szerintem.
offtopic
ildimix 2016 jún. 13. - 20:30:52
(747/2695)
Én a mai részben sem díjaztam Hazal hisztijeit. Semmit nem tesz a gyógyulása érdekében már elõre sajnálom az ápolót akit mellé fogadtak.

Dilarának rosszul jött ki, hogy Amerikába kellett utaznia így nem lehet a lánya mellett de ott lesz Gülszeren ahogy mindig is ott volt amikor Hazalnak szüksége volt rá.

Cansut nagyon sajnáltam Hazal bunkó volt vele.

Jó volt amikor Öszkan barátnõje megjelent a gyerekkel Cansu aranyos volt ahogy lelkesen mondta megfogta a kicsi az úját.

Az ügyvédnõ megint elõre tart 2 lépéssel most eltüntette a babát és a mamát Cihan ügyvéde elõtt még a telefont is kikapcsoltatta.

Jó kis rész volt várom a folytatást.
malvinkicska 2016 jún. 13. - 18:53:09
(746/2695)
Ez is meg van vágva azért olyan esetlen a Seyt Sura harmadában leadva, nem tudom miért kell értelmetlenné tenni. Az elõbb már írtam ez nekem nem nagyon jön be amiket beleírtak.
Érsekvári 2016 jún. 13. - 18:39:22
(745/2695)
Szia ! A hétvégén elkaptam a TV2 ajánlóját amiben a sorozat részeit dióhéjban mutatta . Lesz itt minden a javából , robbantás , lövöldözés ahogy írtad a krimi határát súrolja .
Mai részben Hazal reakciója várható volt , Canszu bocsánatkérését nem fogadja el . A cukrászdának vége eladta Derja .
Cihanéknak jól jött , hogy Nuraj elment a villába így kiderült Özkan zûrös élete a nõ meg a gyerek . Oszman is leadja a jelentést errõl Dzsandannak . Hazal most Gülserennel közel kerültek egymáshoz , igaz sokat törõdik a lánnyal ott van vele , lelkileg támogatja . Dilara kevésbé , most el is utazik .
A vágás olyan értelmetlenné teszi a végét mindig , sosem figyelnek erre .
7/10
napraforgó 2016 jún. 13. - 18:24:06 7/10
(744/2695)
Ez igaz, Gül többszöris volt már a temetõben, mutatták is az anyja sírját, meg a nevét, és az évszámokat is lehetett látni, de sajna nem jegyeztem meg.
Bár szerintem nincs olyan nagy jelentõsége pár évnek ide-vagy oda. Számomra zavaróbb, hogy a most feltûnt Mehmet sem úgy néz ki, mint egy Gülszerennel egykorú ember, de még a volt férj, Özkán is jó pár évvel idõsebbnek látszik a mondjuk 35-nél.
--------
Hazal mit összehisztizik a kórházban, ahogy kizavarja Dzsanszut és aztán mindenkit. Aztán a fizioterápián is. Megértem, hogy el van keseredve, de attól még szörnyen modortalan.
Kerimán most is alakít, elküldi Naurájt a villába," hogy Dzsanszu megismerje a testvérét." (Vagyis nem õ volt, aki a Gürpinárék tudtára hozta a szülést....) Oszmán rögtön jeletést tesz, így Dzsandan azonnal lép, eltünteti Nurajt a gyerekkel együtt egy bérelt lakásba és így Yildrim már nem találja meg õket.... Remélem, azért a kórházat csak megtalálják, ahol a nõ szült. Gondolom, ha a bíróság rákérdez, hogy valóban született-e gyereke, Özkán csak nem tagadja le.
Derja eladta a kávézóját és utazik az apósáékhoz. Gondolom a gyerekét is viszi. Gülszeren vajon az õ lakásában lakik most? Ha Derja nem adja föl a lakást, akkor legalább van hol laknia.
Derja és Dilara most eltûnik egy idõre és az elsõ évadnak is mindjárt vége.
malvinkicska 2016 jún. 13. - 18:06:02
(743/2695)
A sorozat most már Hazal nyavalygása a fõszempont, és annyi sok mindent írtak köré, ennyi baj nem történik egy kisebb településen. Dilara anyja a kórházba elutazott, itt hagyta azt a kényes bolond Hazalt, megint Gül van szélen neki kell a rövidebbet húzni sajnos, mert annak a szak ápolónõ sem jó. Cansut nagyon sajnálom, mert az most teljesen kiborult, magát vádolja nem lehet meg vigasztalni, olyan bánata van. Aztán nagyon közönséges ez a Nuráj, keriman még dob a sok butaságával valamennyit a sztorin. azon gondolkodom, még egyik évad sem ment le és már sem tetszik akkor miket fognak a másodikba, csinálni, remélem nem lesz sok esztelenség benne. Az elõzeteseket olvasva jó nem várható, csak ilyen krimi szerû.
PMate01 2016 jún. 13. - 17:38:25
(742/2695)
Hazalt (AZÉRT) NAGYON SAJNÁLOM! Volt ilyesmiben részem sajnos!!
mijud 2016 jún. 13. - 17:34:13 Előzmény napraforgó
(741/2695)
Egyszer mondta Gül hogy 2 éves volt mikor az anyja meghalt és halványan emlékszik rá. Egy másik részbe mikor a temetõben volt az anyjánál ott ki volt írva mettõl meddig élt. Szóval ki lehetett számolni hogy akkor most hány éves. Akkor kiszámoltam de már nem emlékszem. Bár néha akkora marhaságokat mondanak. Anyukám 5 volt mikor meghalt az anyukája mégis csak pár mozdulatára emlékszik.
malvinkicska 2016 jún. 13. - 09:31:07
(740/2695)
Az elõzeteseket olvasva egyre rondább dolgok lesznek benne át megy krimibe, na majd látjuk.
netticicaadacs 2016 jún. 12. - 21:37:16
(739/2695)
Ez tipikusan az a sorozat,aminek lassan nincs egy pozitív szereplõje.
7/10
napraforgó 2016 jún. 12. - 11:30:56 7/10
(738/2695)
Ha egy török oldalon írták, akkor is hülyeség. ha egy lány 17 évesen ismer meg valakit és rögvest le is fekszik vele, meg még teherbe is esik, akkor is már inkább 18, mire a gyerek megszületik, figyelembe véve a terhesség 9 hónapját. Egy 15 évet betöltött gyereknél, aki már a 16. évében van, akkor az anya már minimun 33 éves, nem gondolod?
No de mindegy, a színésznõnek így is inkább 40 éves arca van, nem 30 körüli.
A mexikói sorozatokban sokszor olyan jól sminkelik a színésznõket, hogy sokszor azt se tudom, ki az anyja, ki a lánya....
amúgy meg annyira nincs jelentõsége, hogy ki hány éves... szerintem, amennyinek látszik és pont.
RózsákKirálynõje 2016 jún. 12. - 11:16:53
(737/2695)
Török fórumon mondták, de aztán késõbb láttam a hivatalos "Paramparca" oldalon. :)
Én is furcsáltam, hogy nem volt semmi különleges szülinapi buli a két kislánynak, pedig ugyebár mennyi mindent össze lehetett volna ott hozni, de gondolom mivel már írtak egy hasonló jelenetet Ozannak ezért gondolom inkább pörgették az eseményeket.
Õszintén szólva Dilara karaktere nekem egyenesen taszító, a külseje az egy dolog, látszik rajta hogy egy "dáma" aki sosem dolgozott életiben (Nehezen képzelem el ahogy egy nyolc órát legürizett hölgy majd tûsarkúban fog mászkálni pláne a saját házában)de egy rideg nõnek tartom, egy társasági pillangócskának, akinek a szociális élete a legfontosabb, a család...Nem, inkább azt mondanám hogy az igazi érzelmek és értékek számára annyira nem fontosak, mint az hogy õ legyen a "legjobb" mindenben. Zaklatott egy lélek az biztos.
Speciel most nem vagyok képben, de már feltûnt Harun? Harun az egyik fõszereplõje a sorozatnak, Cihan riválisa és aki annó nézte az Ezel-t, felismeri Ali-t Harun személyében :)
offtopic
ildimix 2016 jún. 12. - 08:08:45
(736/2695)
Én valahogy Hazalt nem tudom sajnálni a baleset miatt annál jobban sajnálom viszont Cansut teljesen magába zuhant. Elolvastam a jövõheti részek tartalmát tiszta akciófilmet csinálnak a sorozatból. Spoiler: annak viszont örülök, hogy Hazal lába már a jövõhéten rendbejön bár mindenki elõtt titkolja, hogy tud járni. Remélem ezt a folyamatot nem fogják sokáig húzni.