gigi1 2016 okt. 16. - 15:13:49
(1575/2695)
kb. 1 hónapja már megy a 3. évad. Most hétfõn lesz a 76. bölüm (III. évad 5. része).Nekem tetszik. Sok változás lesz benne.
gigi1 2016 okt. 16. - 14:38:06
(1574/2695)
"Amikor Dilara telefonon beszél Dzsihánnal (a férfi épp az irodájában dolgozik késõ este, nyilván, mert a nappal nem elég), Figyelmezteti a feleségét, hogy Dzsanszu lánya épp vígasztalásra szorul, de akkor a frissen szült Dilara épp nem ér rá a lányával törõdni, mert tekeregni készül, elmegy otthonról Harunhoz a kórházba."

Na ez egy nagyon rosszindulatú ferdítés. Amikor Dilara elment harunhoz, akkor semmit nem tudott Cansuról. Cihán semmit (!) nem mondott neki a lányuk bajáról, semmire nem figyelmeztette õt.
2 (!) db. telefonbeszélgetésük volt. Elõször Dilara hívta Cihánt, ekkor szedte le a pasi a 10 körmérõl, hogy hogy mer a nõ érdeklõdni utána. Egy szóval nem mondta neki, hogy Cansunak balesete volt (ez fura, hogy szted nem gond, ez a minimum lenne a szülõk között, de C már nem elõször csinálja ezt, korábban is sok mindent eltitkolt D. elõl) vagy hogy bmilyen gondja lenne. Ekkor szólt dilara, hogy elmegy 1 barátját meglátogatni, C meg lekezelõen lerázta.
Mikor D. hazaért, akkor C. hívta fel, hogy mi van Cansuval, és számon kérte tõle, hogy miért nem tud a gyerekrõl. Amikor pont õ nagy apa nem számolt be neki semmirõl. Dilara nagyon meg is ijedt. Ha a hétfõi részbe se megy be a lányához hanem helyette a pasijához siet, akkor igazad lesz. De addig az amit leírtál egy fals info.

"Mint ahogy Dilara a többi gyerekével is "foglalkozik". Tud valamit Ozanról? Nem, semmit. Dzsihán küldte Rahmit utána, az öreg pénzeli, fõz rá, eteti, sõt pénzeli Dzsihán megbízásából. stb. "

Úgy látszik nagyon elkerülte a figyelmed, hogy a lakás kulcsát Dilara adta oda rahminak. Õ mondta, hogy vigye oda a fiút. próbálta is hívni a fiát, de az most szégyelli az anyját. sokat nem tud tenni. Korábban is amikor elköltözött kereste õt. (mhelyén, lakhelyén). Õ volt az egyetlen aki vmire nevelni is próbálta õt. Cihán meg csak a jófej apucit játszotta. Pl. kocsi vétel a jogsival nem rendelkezõ gyereknek anyuka tudta nélkül stb.

"Az ominózus házbérlésnél egyébként az volt a magyarázat, hogy miután Hazal beköltözött a villába, Dzsanszu is több idõt akart tölteni a szülõanyjával. Az, hogy egy milliomos villát bérel a lányának (mert hivatalosan a lányának !!! bérelte), miért oly meglepõ?)."

A házat nem azért bérelte, hogy Cansu több idõt töltsön a szülõanyjával, hanem azért, hogy vele éljen(!). A kettõ között óriási nagy különbség van. Mindezt tette Dilara háta mögött. Úgy, hogy a nõ sokáig nem is tudta hol lakik a lánya. Cihánt baromira nem érdekelte hogy ez milyen hatással lesz dil. és Cansu kapcsolatára. Míg Hazalt folyamat lecseszte, mert nem beszélget eleget a nevelõanyjával (gyakorlatilag csak ezért szidta meg, minden más aljasságárt csak 1 buksi simit kapott). Addig Cansut erre vmiért soha nem figyelmeztette. Most meg számon kéri, hogy miért nincs bizalmas kapcsolatuk. amikor õ mindent megtett annak érdekében, hogy cansu több idõt töltsön a szülõanyjával, közelebb kerüljön hozzá, mint ahhoz aki felnevelte.Cihán sokat tett azért, hogy dilt a gyerekeik semmire ne tartsák, ne tiszteljék.
(az a része, hogy cihán mennyi idõt töltött a házban, meg mi volt köztük güllel már baromira nem érdekel. Az újságírók hittek a szemüknek, és azt írták meg. Jobban kellett volna a párocskának bujkálnia. :))

"Most a kicsi mellett sok saját dolga lenne./lehetne. Nekem bizony nem elég, hogy Szendvics cica, na jó, Szevincs, idõnként értesíti, hogy meg kéne szoptatnia a fiát. Nekem ez valahogy nem ez újszülöttel való foglalkozás...."

Jó, hogy azt nem írod, hogy eldobta magától a gyerekét. Mégis mit kéne egy újszülöttel csinálni. Orvoshoz viszi, eteti, dajkálja. Egyenlõre többet van vele mint a szitter. Egy pár hetes gyerek többet alszik, mint amennyit ébren van.

A házassági szerzõdést, meg azt, hogy miben állapodtak meg felesleges felhozni. Ilyen nem volt a filmben minden csak feltételezés. A nyilvános megcsalást, meg Cihán gyakorolta eleget korábban...:) Nem árt ha kicsit fordított eset is feláll. Mondjuk õ kapja a telóra a képeket, hogy a felesége kivel, mikor és hol vacsorázgat.
A cégvezetéses sztori egy lerágott csont. Akkoriban millió 1 eljárás volt cihán ellen. Dilara meg volt gyõzõdve róla, hogy Gülszeren miatt elhanyagolja a férje a munkáját+ nem akarta, hogy a vagyonba az új nõ beleüljön. nem akarta õ, hogy a cégük tönkre menjen, pont, hogy féltette. Úgy látta biztosnak, ha kézbe vesz mindent. A bizonyítékok alapján, amiket akkor tudott, igaza is volt.

Lehet még rúgozni Dilara szemét húzásain, nem is kell õt kedvelni, de attól még a fals dolgok nem lesznek igazak...
9/10
Roxer 2016 okt. 16. - 14:33:19 9/10
(1573/2695)
Facebook vagy Twitter a hivatalos Paramparça oldalon van egy csomó kép/videó. Meg aki tud törökül annak infó is. Ott most a 76.résznél tartanak. Ahogy számolom mi meg úgy a 60.-nál ha az Õ epizódszámozásukat nézzük.
9/10
Roxer 2016 okt. 16. - 13:53:19 9/10
(1572/2695)
Ahogy írtad,Cansu balesete szóra sem volt érdemes.Amikor Cihan odarohant hozzá vígan szaladt a saját lábán. Mégis Cihan utólag nagy ügyet csinált belõle,csak,hogy Dilt felelõsségre vonja.De amikor Dil elõször felhívta nem érezte szükségesnek,hogy szóljon róla. Dilara a szülés óta ki sem mozdult a házból,most egyszer elment egy órára,nagy dolog.
Amúgy ha otthon van sokszor akkor sem találkoznak egymással,mindenki ül a szobájában és elvan.Esetleg reggelinél ülnek össze. Ami meg Ozant illeti,õ nem hajlandó szóba állni az anyjával,nem kiváncsi a testvérére sem.Dilnek kellene futkosnia utána?
7/10
napraforgó 2016 okt. 16. - 13:43:27 7/10
(1571/2695)
Rosszul írom, 71-es bölüm.
Mi hír van a 3. évadról? Vagy még csak most forgatják?
7/10
napraforgó 2016 okt. 16. - 13:39:30 7/10
(1570/2695)
A youtube-on a 171. bõlümmel van vége a második évadnak és 175-ig vannak fönn a részek, tehát már egy pár a 3. évadból.
Emine még föltûnik, azt láttam.
offtopic
ildimix 2016 okt. 16. - 12:01:53
(1569/2695)
Valaki azt írta november végéig tart a 2. évad. Szerintem felesleges volt a 3. évad forgatása már lerágott csont ez a történet. A 3. évadban mit tudnak még kitalálni ami új? Lehet mire vége a 2. évadnak nálunk kezdik vetíteni a 3. évadot. Nem tudja valaki azt hány részre tervezték?

Nekem Emine hiányzik a sorozatból kedveltem a karakterét.

Hazalból már nagyon elegem van azt várom a dajkával együtt kidobják a villából.
7/10
napraforgó 2016 okt. 16. - 08:57:14 7/10 Előzmény gigi1
(1568/2695)
"A példát nem azért hoztam fel, hogy Gülszerenre legyen kihegyezve, inkább cihán húzásaira akartam felhívni a figyelmet. De ha már említetted sztem az újságírókat nem Dilara küldte a házhoz. Talán Rahmi keze benne volt, de ha jól rémlik, még Cihán is mondta Ozannak, hogy az anyjának nem volt köze hozzá . Az újságírók onnantól kezdve kezdték el a családot figyelni, hogy Cihán közleményt adott ki a válásról + Gülszeren bekerült a tvbe, amikor puszta kézzel megemelte az autót (Hazal baleseténél). Az, hogy az újságíróknak volt mit lefényképezni (Cihán gyakorlatilag csak aludni járt a saját lakásába, végig Gül.nél volt sõt alkalmanként az éjszakát is ott töltötte), már csak az õ hibájuk."

Én erre úgy emlékszem, hogy Dzsihán sûrûn megjelent ugyan ebben a bérelt villában reggelente, hogy suliba vigye Dzsanszut és valóban sokszor elfogadott valami reggelit. És igen, estelente is benézett, hogy minden rendben van-e, és akkor megvacsoráltatták. De nem maradt ott éjszakára sohasem!!!!
Csak egyetlen egyszer aludt ott, valami kanapén, és az is akkor volt, amikor Hazalt is odavitte Gülhöz, mert az autóban lévõ társaságát lemészárolták.! Hazal akkor elég rossz idegállapotban volt, Gül vele aludt és nyugtatgatta rémálmaiból. Na azért erre alapozni egy házassági cirkuszt..., sajtóban, meg miegymás...
Azért ezt ne vegyük egy kalap alá az együtt hálással....
És egy olyan tropára ment, évek óta döglõdõ házasságnál már igazából az se lehetett volna akadály, hogy ténylegesen akár le is fekszenek egy másik személlyel. nevetséges...
-----
Azt látom, tapasztalom, hogy a török szappanopárákban kb. olyan erkölcsi elvek vannak érvényben, amilyenek nálunk úgy 100-150 évvel ezelõtt, fõleg a nõk megitélését illetõen. A férfiak azért sokkal többet megengedhettek maguknak, lásd Rahmi életvitelét. Nekik még "megjavulni" sem kellett az elfogadáshoz. Bezzeg Nergisz, hiába élt több, mint 20 éve rendes háziasszonyi, özvegyi életet, õt megbélyegezték.
----
Egyébként meg malvinnak van igaza, itt már mindenki úgy megváltozott, semkit nem lehet hibátlannak tekinteni, csak sajnos az a baj, hogy mindenkinek több van a rovásán, vagyis kevesebb, a jó cselekedet, amiért becsülni, tisztelni lehetne, sokkal több az, amit kifogásolni lehet.
-----
itt van pl. ez a Májde. Fölnevelt egy gyereket, aki nem az övé, odafigyelt az unokaöccsére és húgára is valamelyest. Most baromira örül, hogy úgy néz ki, hogy az unokaöccse mégiscsk új életet tud kezdeni az imádottjával, gyereke is lett, és ahelyett, hogy szépen hátradõlne, megelégedetten; még mindig forral valamit Dzsihán ellen. És még nem is tudja, hogy a nevelt lánya pont ebbe a pasiba szeretett bele!.

A lényeg a lényeg, senki nem tökéletes, mindenkiben lehet valami kifogásolni valót. És reméljük, hogy végére minden zsák megtalálja a foltját.....
7/10
napraforgó 2016 okt. 16. - 06:34:59 7/10
(1567/2695)
Dilara asszonynak azért volt még egy néhány húzása, de a legérdekesebb számomra az volt, hogy cseppet sem bánta, hgy Dzsihán birodalma megingott. Semmit sem tudott arról, hogy mindez Harum mûve (mert ekkor Dzsandan tartott a markában õt), de az biztos, hogy nagy boldogan használta ki Dzsandan segítségét, hogy elfoglalhassa Dzsihán helyét az elnöki székben!
Nem érdekelte volna az sem, hogy a cégbirodalom összeomlásával õt is komoly anyagi veszteségek érnék, hiszen az õ pénze is ebben a cégben volt....Az, hogy ez a nõ még valamit értett is volna a cégvezetéshez, és ha nem is az elnöki pozicióban, de valahol a plafonon neki is kellett volna munkát biztosítani, az egy dolog. A terhessége elõtt, a sok felnõtt gyerek mellett ez nem is lehetett volna akadály. Nem is értem, miért vonult el megint az irodájából a háziasszonyi posztra? Na mondjuk ez is csak névleges, hisz van neki jázvezetõnõje, aki a melót elvégzi helyette....

Most a kicsi mellett sok saját dolga lenne./lehetne. Nekem bizony nem elég, hogy Szendvics cica, na jó, Szevincs, idõnként értesíti, hogy meg kéne szoptatnia a fiát. Nekem ez valahogy nem ez újszülöttel való foglalkozás....

Mint ahogy Dilara a többi gyerekével is "foglalkozik". Tud valamit Ozanról? Nem, semmit. Dzsihán küldte Rahmit utána, az öreg pénzeli, fõz rá, eteti, sõt pénzeli Dzsihán megbízásából. stb.
Hogy Dzsanszu nem fog hamar túllépni az udvarjóján, azt Dilara sethette, mint ahogy õ se lépett túl Harunon.... de Dilarát érdekli? Nem, õt csak a maga baja érdekli.
Hazal meg úgy bolond ahogy van. Vele minden percben van valami, nagy könnyelmûség, hogy nem követik a nap bármely percében. a lényeg, hogy lenne közös feladatuk, de mostantól megint nem fognak összedolgozni...... Dzsihán viheti a lányát akárhová kezelésekre, mert Dilarát ez már nem fogja érdekelni....
7/10
napraforgó 2016 okt. 16. - 05:20:48 7/10 Előzmény gigi1
(1566/2695)
Az ominózus házbérlésnél egyébként az volt a magyarázat, hogy miután Hazal beköltözött a villába, Dzsanszu is több idõt akart tölteni a szülõanyjával. Az, hogy egy milliomos villát bérel a lányának (mert hivatalosan a lányának !!! bérelte), miért oly meglepõ?). A munkahelynél az igaz, hogy Dzsihán szerezte neki, és Gül eleinte nem értett a számítógéphez, de aztán megtanulta, belejött. Késõbb Csidemnél ez már semmi gondot nem okozott neki (igaz, oda meg Harun szerezte be...) És az is igaz, hogy a nõ sokszor elmászkált a munkahelyérõl magánügyben, ezt pont én kritizáltam leginkább.

Na de ezeknek a világon semmi közük a mostani szituációhoz! Szóval ezek a múltbeli események nem oly fontosak most. Szóval hagyjuk is most.
-------
Az új házasságnál Dzsihán és Dilara azért megegyeztek pár alaptételben - habár ezt sajnos nekünk nem mutatták. Sajnos Yildrimet Dzsihán nem vonta be, pedig számíthatott volna az ügyvéd titoktartására, és az is biztos, hogy akkor egy megfelelõ házassági szerzõdést is köthettek volna. Ez nem volt szerelmi házasság, tehát a szabályok lefektetése nagyon is elvárható lett volna.
Nyilván az volt az ó szóbeli egyezség, hogy egy tûrhetõ idõt töltenek ismét házasságban, ahhoz, hogy Dilara zabigyerekét ne szólhassák meg. Aztán talán újra elválnak és akkor Dilara emelt fõvel távozhat ebbõl a házasságból, Amerikába, vagy akárhová. Nyilván volt egyezségük, hogy egymást nem ellenõrizgetik, ki hová megy, mit csinál, de ebben benne lehetett, hogy egyikük sem járatja le a másikat. Bármit tesznek, a látszatra ügyelnek. A sok feltétel nyilván Dilarát köthette jobban, azért azt Dzsihán mégse tûrhette (azok után, hogy olatalmat és nevet adott Dilarának), hogy a nõ nyíltan csalogassa. Mondjuk az nyilván fel sem vetõdött benne, hogy a nõ visszaoldalaz Harunhoz.
Nos szóval most majd megint várhatjuk a Dzsihánt valahol oldalba kapó akciókat, Dilara asszony lelép a francba, a felnõtt gyerekek problémáit meg Dzsihánra hagyja...

Na és mit vethetünk MOSt Dzsihán szemére? Azt, hogy nem szól Dzsanszu szóra sem érdemes balesetérõl (mert azért, aki lovagol, néha talán le is eshet néha a lóról ez mindenki tudja. És mi, az amiket Dilara eltitkol???? hogy megint felvette a kapcsolatot Harunnal, szerelmesen nyavajog a betegágyánál, elárulja, hogy a gyereke Haruné!!!, megígéri, hogy meg is mutatja neki!!!, épp csak azt nem ígéri meg, hogy vele megy akárhová a világba.!!???!!!
És tény és való, hogy Hazallal megint nem törõdik egyik sem, pedig tudják, milyen problámás. Hol az a lány? mi van vele? otthon van- e egyáltalán? Mert mesélhet Hazal akármit, ott vannak a villa biztonsági felvételei, akok azért rögzítik, ki mikor megy, ki mikor jön!!!

Amikor Dilara telefonon beszél Dzsihánnal (a férfi épp az irodájában dolgozik késõ este, nyilván, mert a nappal nem elég), Figyelmezteti a feleségét, hogy Dzsanszu lánya épp vígasztalásra szorul, de akkor a frissen szült Dilara épp nem ér rá a lányával törõdni, mert tekeregni készül, elmegy otthonról Harunhoz a kórházba.

Szóval elemezgethetjük mindannyiukat, senki sem hibátlan...
Tudom, hogy Dilara és Harun újra összejön, meg azt is hogy ez se lesz annyira felhõtlen kapcsolat... Én nem is kívánok nekik semmi jót, mert egyikük sem érdemli meg... Remélem, hogy azt kapják, amit megérdemelnek....
gigi1 2016 okt. 15. - 19:44:44
(1565/2695)
"Azt, hogy Gülszerennek házat bérelt, én nem nagyon emlegetném, mert ott nem sokáig laktak Gül és Dzsanszu épp Dilara nagyságos asszony miatt, aki betetette a sajtóba, hogy a férje villát bérel a szeretõjének, meg figyeltette, hogy Dzsihán ott alszik-e, vagy se. Azért volt Dilinek, apukának, meg dzsandan asszonynak néhány olyan csúnya húzása Dzsihán és fõleg Gülszeren ellen (Pl. állásából kidobatta, stb), hogy nem kezdem el most sajnálni a számonkérés miatt."

A példát nem azért hoztam fel, hogy Gülszerenre legyen kihegyezve, inkább cihán húzásaira akartam felhívni a figyelmet. De ha már említetted sztem az újságírókat nem Dilara küldte a házhoz. Talán Rahmi keze benne volt, de ha jól rémlik, még Cihán is mondta Ozannak, hogy az anyjának nem volt köze hozzá . Az újságírók onnantól kezdve kezdték el a családot figyelni, hogy Cihán közleményt adott ki a válásról + Gülszeren bekerült a tvbe, amikor puszta kézzel megemelte az autót (Hazal baleseténél). Az, hogy az újságíróknak volt mit lefényképezni (Cihán gyakorlatilag csak aludni járt a saját lakásába, végig Gül.nél volt sõt alkalmanként az éjszakát is ott töltötte), már csak az õ hibájuk. Nem túlságosan bujkált a párocska, Dilara barátnõi is többször "elkapták" õket. Dilnek nem is állt volna érdekében, hogy kiderüljön a férje egy Gülszeren típusú nõre cserélte le õt. Õ végig azon volt, hogy fenntartsa a látszatot. A történet alapján pedig sztem jó pár hónapot ott tölthettek, nagyon sok minden történt akkoriban, az nem pár nap- hét cselekménye volt. A lényeg, hogy Cansu, az apja támogatásával, végig távol volt Diltõl (sokáig a nõ nem is tudta, hogy hol a ház, hol lakik a lánya).
A munkahelyes sztori meg vicc. Az állásra cihán protekcióval rakta be Gült. A nõ nem is értett hozza, 0 szakmai tapasztalata volt. Még a számítógépet sem tudta kezelni. Ráadásul alig járt be, folyamat elkésett stb. Nagyon zúgolódtak ellene már a kollégái is.Ha nem Cihán pártfogoltja lett volna a fõnöke már hamarabb is kirúgta volna. Dilara "besegített", de az is azután volt, hogy Cansut elvették tõle + sokáig nem maradt Gül munka nélkül. Cihán a sütõdébe is beszállt úgy, hogy a Dillel közös cégük lett a fõmegrendelõ, persze a feleségét ebbe sem avatta be.

na mindegy. hála az égnek Gülszeren már nincs. Ayse klasszisokkal szimpatikusabb nõ. Remélem visz egy kis életet Cihán életébe és a pali egy kicsit lenyugszik. Megint nagyon kezd bedurvulni...
gigi1 2016 okt. 15. - 19:18:52
(1564/2695)
spoiler
on
ha jól láttam a 2. és 3. évad között kb. 2 éves ugrás volt. A kis Alaz (demir) olyan 2- 2,5 éves nagy fiú lett már, nagyon cuki. Mindenki nagyon sokat változott. Csak az a szegény Can Hasmet nem akar növögetni. Míg dilara fia, akinek kb. 1 évvel legalább fiatalabbnak kéne lennie, már fut, mondatokban beszél stb. Can még alig totyog....
off
7/10
napraforgó 2016 okt. 15. - 14:08:44 7/10
(1563/2695)
Ebben van jó adag igazság. Én is csodálkoztam anno, hogy miért engedte el Dzsihán olyan készségesen a 15 éves lányát, meg a nem egész 18 éves fiát hétköznap, iskolaidõben este 10-kor, vagy még késõbb szórakozni az éjszakába. Tette ezt rendszeresen, épp amikor Dilara nemet mondott.
De azért az is igaz, hogy a kezdetekben Dilara nem sokat törõdött a gyerekei lelki életével, amikor "beszélgetett" velük, az inkább kihallgatás volt, ahogy Dzsanszu fogalmazta meg egy alkalommal. Dzsanszu már akkor is az apjával beszélt meg mindent, ehhez képest mostanában néha Dilara is beszélgetett vele, normálisan, anya-lánya módra. legutóbbis õt vígasztalta Hazal csúnya húzása után.

Azt, hogy Gülszerennek házat bérelt, én nem nagyon emlegetném, mert ott nem sokáig laktak Gül és Dzsanszu épp Dilara nagyságos asszony miatt, aki betetette a sajtóba, hogy a férje villát bérel a szeretõjének, meg figyeltette, hogy Dzsihán ott alszik-e, vagy se. Azért volt Dilinek, apukának, meg dzsandan asszonynak néhány olyan csúnya húzása Dzsihán és fõleg Gülszeren ellen (Pl. állásából kidobatta, stb), hogy nem kezdem el most sajnálni a számonkérés miatt.

És igen, Dzsihánnak jeleznie kellett volna, hogy Hazalt a doktornõnél hagyta egyedül, mert Dzsanszut baleset érte, de rögvest meg is kellett volna nyugtatnia az asszonyt, hogy ne aggódjon, a lánya jól van. Sõt rá kellett volna kérdeznie, hogy Hazal hazaért-e a megbeszéltek szerint, de Dzsihánt sem érdekelte, hogy a problémás, mondhatni elmebeteg lánya hazament-e, vagy épp tekereg valahol. Szóval neki sincs joga számonkérni, ha õ is hanyagolja a kommunikációt.
9/10
Roxer 2016 okt. 15. - 13:27:13 9/10
(1562/2695)
###SPOILER###### Nem tudok semmi konkrétat,csak nézegettem a sorozat Twitter oldalát.Van egy csomó tök jó kép.Hát ahogy látom ott jócskán elõttünk járnak az idõben.Vagy volt egy idõugrás,mindenesetre Dilara fia már elég nagy.Szerintem 2-3 éves lehet.És mintha a pszichiáter csaj eltûnt volna?Viszont van egy másik aki talán Harunnal van? ########SPOILER VÉGE#####
gigi1 2016 okt. 15. - 07:54:19
(1561/2695)
Na nem kellett sokat várni, hogy Cihán ugyanolyan lekezelõ stílusba beszéljen Dilarával, mint régen. Számon kéri rajta, hogy Cansuval miért nem beszélget, amikor õ volt az aki anno mindent megtett, hogy anya és lánya minél távolabb kerüljenek egymástól. pl. lakást bérelt Gülinak, hogy Cansu vele és ne Dillel éljen. Szándákosan a gyerekek elõtt hurrogta le az anyjukat, Dil bármit mondott Cihán mindig az ellenkezõjére buzdította õket stb. Lehet akármilyen jó apa a feleséget soha semmibe sem vette. Az, hogy még azt se mondta el neki, hogy Cansunak balesete volt, majd felhozza, hogy a nõ miért nem tud róla, nagyon szánalmas. Pedig dil. még fel is hívta, akkor nyugodtan elmesélhette volna neki, ahelyett, hogy azon problémázik, hogy meg merte tõle kérdezni, h mikor ér haza. ....
Dil. megérdemli, hogy szeressék, remélem Harunnal összejönnek.
Érsekvári 2016 okt. 14. - 20:57:03
(1560/2695)
Harun megmaradt és a nénikéje nem hagyja annyiban kifogja deríteni kitette ezt . Azt még nem sejti az orra elõtt van Dzsandan aki még a kórházba is betolja a képét , de a Mahide elzavarja . Hazal egy klubba viszi újdonsült barátnõjét pasizni akarnak .
Dilara ideges mi lehet Harunnal Dzsihannak jelzi elmegy otthonról , de nem az igazat mondja , hogy a Harunhoz megy .Yildrim pedig közben viszi a hírt Harunnal mi történt . Dzsihannak elege kezd lenni abból, hogy kötelesek egymás magánéletérõl beszámolni .
Szevics minden lehetõséget kihasznál , hogy a hallgatásáért lenyúlja pénzzel Hazalt most is ezt tette , mert falaz a lánynak .
Dilara bevallja Harunnak aki magához tért , hogy szereti és övé a gyerek . Mahide ennek tanúja lesz és örül .
Nem biztos , de mintha ezzel a boldogsággal szinte Harunból kihunyt volna a bosszúlángja . Amikor Mahide felemlegeti a régi dolgokat nem is reagált rá . Persze most az állapota nem olyan , hogy ez legyen a fõ gondja .
Deniznek minden bizonnyal Burhan lesz az apja , kérdés mit szól majd a fiú , lehet inkább árva maradna !
9/10
Roxer 2016 okt. 14. - 19:22:39 9/10
(1559/2695)
Azért Dilara már a napló olvasásakor is megingott,meg elég sokat álmodozott Harunról a terhesség alatt és a szülés után is.Szóval nem most lett szerelmes,csak eddig elfojtotta az érzést.

Cihan meg nem tudom miért szúrta le.Talán rájött,hogy Harunhoz ment vagy a babára féltékeny aki nem az Õ gyereke és Dilara azzal törõdik.Mert Cansunak mindig is az apja volt inkább a "lelki társa" tehát ez nem újdonság.
malvinkicska 2016 okt. 14. - 18:57:31
(1558/2695)
A nagyon elejét nem láttam de Napraforgó jóvoltából képbe vagyok mivel õ egy kitartó fórumozó, és szépen levezeti a dolgokat. a két csaj egy lebujba volt mivel a zenész tetszik Hazalnak, és azt mondta az a lány barát hát igen két dilis egy pár
Az fura most elütötte Dzsan H-t igaz nem õt akarta, és Dil most olyan szerelmes lett egybõl, mint egy tini.
Amit ebben is követnek már rondább minta Mexókói sorozatok azok is szinte nézhetetlen ez is úgy van lassan.
A vén csaj elküldte Dzsant hamar a kórházból.
Keriman az észre vette a bébi csõsz és Hazal egy követ fújnak, nagyon szemét kis gomb szemû csaj.
Rahmi még beszélni akart Cansuval de az nem vele.
A legnagyobb az volt Deniz felkereste Özkannal a helyet ahol van az anyja barátnõje, és az szépen elmondott neki mindent, de ugye közben ott volt a vélt apja is.
Cihan is ki volt kelve miért nem beszélget Dil Cansuval az az anyák dolga.
Szerintem nem sikeresen van megírva, hogy mást fognak szeretni C és Dil, nagyobb képzelõ ereje is lehetett volna aki csinálta.
7/10
napraforgó 2016 okt. 14. - 17:58:26 7/10
(1557/2695)
Az orvos tájékoztatja Aysét és Májdét, hogy Harun mûtétje jól sikerült, nincs életveszélyben. A nõk üveg mögül láthatják. Arról beszélnek, hogy lehetetlen egy olyan kis utcában úgy felgyorsulni, biztos nem volt véletlen az a baleset.
Hazal Mervét valami gyanús, lepukkant helyre viszi, ott próbál Özgür a zenekarával. A fiúk zenélnek, a két lányt meg itatják.
Dilara bejelenti Dzsihánnak, hogy egy barátját akarja meglátogatni a kórházban. Szégyelli magát, hogy hazudozik, de látni akarja Harunt, aki szinte az életét adta érte.
Rahmi próbál beszélni Dzsanszuval, de a lány nem akar vele beszélni, hisz õ marta szét õket Denízzel.
Hazalnak sikerül bejutnia a villába, Szevincs eltávolította Azmit. Hazalnak már van valahonnan telefonja, azon értekezik Özgürrel. Szevncs pénzért pumpolja Hazalt.
Kerimán morgolódik a lányra, nem is Demír szittere, hanem Hazalé, órrákat lóg benn nála.
Yildrim elmeséli Dzsihánnak, hogy Harunnak balesete volt. Dzsandan is érdeklõdik valami sameszától, hogy mi van Harunnal.
Májde éas Ayse Harun ágya melllett üldögélnek. Megérkezik Dilara a kórházba és olyan szerencséje van, hogy épp egyedül találja a pasit. A férfialszik, de mikor Dilara indulni készül, magához tér és szólítja. Dil nem is érti, miért kételkedett a szerelmében. Harun a fiáról faggatja. Majd azt kéri, hogy láthassa a fiát.
Dzsandan is bemegy a kórházba, az ajtó mögül lesi õket, de Májde visszaér a szobához és elrángatja onnan. elzavarja, nem tûri, hogy packázzon vele. Aztán mosolyogva nézi Dil és Harun kettõsét. Harun nem akarja Dilara bizalmát újra kockáztatni. De a múmia megint Hayalt kezdi emlegetni, aki a féreg Dzsihán miatt nem lehet köztük. Jajjez a banya még bajt kever...
Deniz fölkeresi Özkánt, arra kéri, vigye el ahhoz a nõhöz, aki felvilágosítást tud neki adni az anyja múltjáról. Özkán szerint ezen túl kéne lépnie. De Deníz hajthatatlan, lehet, hogy akit apjának hitt, nem is az apja. De nincs egy rokona sem, mert a konzumnõknek nincsenek rokonaik. Özkán végül csak elviszi a lokálba. A fiú odamegy Indzsihez, aki mesélni kezd neki. Közben megérkezi Burhán, nézi õket. A beszélgetés után Deníz azt mondja Özkánnak, érzi, hogy ez a nõ nem mondott el mindent, tudja, hogy ki az õ apja. Burhan is Indzsit faggatja, árulja el, ugye õ a fiú apja?
Dzsihán Dilarát kérdi, hogy van Dzsanszu, a nõ meglepõdik, hisz nem is tudott róla, hogy leesett a lóról. Dzsihán szemrehányást tesz a nõnek, hogy nem törõdik vele eleget, szakítottak Denízzel, a lány ki van bukva, de nem az anyjával beszéli meg a bánatát, ez így nincs rendben.
7/10
napraforgó 2016 okt. 14. - 03:44:18 7/10
(1556/2695)
Nem tudom, hogy ez a Májde asszony mi a fenét akarhat Dzsandannal? Miért titkolta el a felépülését, meg a támogatását a nõvel kapcsolatban? Még Csagatájt is rávette, hogy titkolja el a fõnöke elõl!
(Mahidénak kiejtés szerint írom a nevét, mert a török nevekben néma a 'h' és itt az i is j-vé hasonul - engem zavar is, hogy a szinkronban olyan hangsúlyosan ejtik a h-kat, pedig nem kellene!)
Most jól megszívta Májde asszony, mert a pártfogoltja kis híján megölte az unokaöccsét. És nyilván a banyát nem vígasztalná az sem, hogy Dilarát akarta. Mert ha Dilara meghal, abba Harun is beleroppan.
Dilara meg rögtön megenyhül Harun iránt, elvégre "érte áldozta magát". Ahh. Mint egy mexikói szappanban...