7/10
napraforgó 2016 okt. 27. - 19:05:55 7/10
(1715/2695)
Harun egy pillanatra megingott, mikor Dzsanszu felhívta rá a figyelmét, hogy gonosz dolgot tett egy anyával.
Sajnos a vén múmia meggyõzte az ellenkezõjérõl. Én nem lacafacáznék, rájuk küldeném a rendõrséget gyerekrablás miatt.
Ilyet nem tehet senki, még akkor se ha olyan fene nagyon szerelmes, meg meg akarja kapni a nõt. Ha velem ilyet csinálna egy férfi, soha többé nem bíznék meg benne és inkább elhagynám, mintsem hogy utána menjek, meg összekössem vele az életem.

Azt megtehette volna, hogy ha Dilara nem akart, vagy nem mert Dzsihánnal beszélni, vagy félt, vagy ilyesmi, hogy akkor õ keresi meg Dzsihánt és õ mondja el, hogy felújították a viszonyukat az asszonnyal, és engedje el, váljanak el, mert õk együtt akarnak élni. Dzsihán biztos õrülten dühös lett volna, de azt biztos nem mondta volna, hogy õ nem válik, meg ragaszkodik a gyerekhez is.
Kíváncsi vagyok, hogy holnap visszaadja-e önként a gyereket. Az biztos, hogy Dilarának most már mindenképpen õszintén beszélnie kell Dzsihánnal.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 18:14:44
(1714/2695)
Dil és Cansu nem sok mindent tettek hogy a gyerek haza kerüljön, Harun elég tétova egyszer így gondolkodik, máskor, meg másképp, ez is beteg, a nénje meg tesz neki rá egy lapáttal, valami borzalmas a banya.
Keriman szeretné ha össze jönne a szomszéd asszony a Özkan barátjával, nevetséges amiket csinálnak.
Aztán Özkan kiöltözik kölcsön ruhába a más kocsijával és elmennek Szenviccsel, egy kávézóba, itt mindenkibe benne vana nagyzási mánia, õ is több akar lenni, mint valójában.
Burha ahogy beszélget Rahmival az csúcs volt, a vén piszok kitálalt, hogyan szedte szét a fiatalokat, a férfi meg csak hallgatott, szerintem lesz ennek folytatása, én nagyon szeretném ha valaki már észhez térítené.
7/10
napraforgó 2016 okt. 27. - 17:57:14 7/10
(1713/2695)
Dilaráék a vidéki nyaralóban sem találják Harunt és a babát. Dzsanszu hazudik Dzsihánnak a telefonba, azt mondta, kirándulni mentek a babával. Majd felhívja Harunt és próbál hatni rá, adja vissza a testvérét, ha valóban szereti Dilarát. Harun ráébred, hogy rosszat tett. A banya persze most is ellentmond neki, ne adja vissza a gyereket, mert szerinte most Dilarának kell bizonyítania a szerelmét, Harun már bizonyított azzal, hogy megmentette a nõt a gázolástól.
Burhán felkeresi Denízt, látja, hogy a fia még mindig Dzsanszu után veszkõdik.
Kerimán kiöltözteti a barátnõjét és elmennek Engin mûhelyébe, rá akarja sózni a nõt Enginre. A férfi húzódozik, de a két nõ nagyon rámenõs.
Özkán egy turkálóból felöltözik és elmegy Szevincshez, meghívja egy kávézóba. Özkán adja az urat, felvág, mintha nagymenõ lenne.
Ayse még mindig magát sajnálja, a zabálás után a boxzsákot püföli. Ekkor beállít hozzá Dzsihán, meg akarja magyarázni. A nõ nem hisz neki, megvádolja, hogy hazudott neki. Dzsihán fölháborodik, otthagyja.
Harun végre fölveszi Dilarának a telefont, de azt akarja, hogy a nõ menjen el vele és a gyerekkel. Dilara kétségbeesik, Dzsihánhoz akar fordulni, de Dzsanszu leállítja, várjanak még. Szerinte Harun döntésre akarja kényszeríteni az anyját.
Dzsandan a laptopját bújja, amikor beállít hozzá Ozán és megkérdi, mit akar tõle? A nõ azt mondja, meg akarja õt szerezni, hogy megörjítse Dilarát, bosszút álljon, amiért elvette tõle Harunt.
Burhán nagyon barátkozik Rahmival, aki mesél a családi dolgaikról, Dzsanszu "méltatlan" exbarátjáról, akinek "olyan nõ" volt az anyja.
9/10
Roxer 2016 okt. 27. - 13:09:44 9/10
(1712/2695)
Cihan tud meg mindent utoljára mindig :)
malvinkicska 2016 okt. 27. - 12:51:25
(1711/2695)
Szia tudod ez egy régebbi sorozat kosztümös csak nem vették meg.
Amor Real Tiszta Szível, Adela Noriega, Fernando Colunga, Mauricio Islas, Ana Martin ezek játszanak benne, akkoriban nagyon sokan szerették volna ha itt nálunk is megveszik, most utána néztem sokan várják, és örülnek ennek a sorozatnak. Aztán majd meglátjuk.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 12:51:25
(1710/2695)
Szia tudod ez egy régebbi sorozat kosztümös csak nem vették meg.
Amor Real Tiszta Szível, Adela Noriega, Fernando Colunga, Mauricio Islas, Ana Martin ezek játszanak benne, akkoriban nagyon sokan szerették volna ha itt nálunk is megveszik, most utána néztem sokan várják, és örülnek ennek a sorozatnak. Aztán majd meglátjuk.
kikelet54 2016 okt. 27. - 11:24:30
(1709/2695)
offtopic
ildimix 2016 okt. 27. - 08:47:32
(1708/2695)
November 9-én indul 1 95 részes sorozat tiszta szívvel a címe az izaura tévén. Remélem nem 1 kaptafás sorozat lesz az elsõ 2 részébe belenézek.

A feketén fehéren részeit nem töltötték fel valahova? Nekem az idõpont korai.
7/10
napraforgó 2016 okt. 27. - 08:40:16 7/10
(1707/2695)
Na, mondjuk én se bírom ezt a két nõt, Aysét, meg Leylát. Õk állítólag orvosi egyetemet végeztek!!!, meg pszichiáteri szakra szakosodtak!!!, de mindkettõ olyan hülye, mintha bolti eladónõ, vagy kávéházi felszolgálónõ lenne. Egy hangyányit se okosabbak. Én tuti nem bíznám rá magam egyikre sem, meg a gyerekem se!
offtopic
ildimix 2016 okt. 27. - 08:35:26
(1706/2695)
Emra 1 bolond alak nem is értem mit gondolt Hazal majd vele fog járni? Remélem hamar lebukik és kilép a sorozatból. Ezt a pszichiáternõt egyre jobban nem bírom az a nyafogása már kikészít. Cihan mikor tudja már meg, hogy Dilara szeretõjének rokona a nõ?

Már várom a sorozat végét.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 07:14:05
(1705/2695)
FÓRUMTÁRSAK a FB-on ma reggel olvastam november végén a Duna TV, adni fogja a Kara Sevda Végtelen Szerelem, címû török sorozatot, amit jelenben fordítanak, a FB-on.
7/10
napraforgó 2016 okt. 27. - 06:03:40 7/10
(1704/2695)
Itt is elmondom: Ismétlik a Feketén-fehéren c. brazil sorozatot ma 8.35-tõl a Duna TV-n. Aki nem látta, de szereti a történelmi, kosztümös, romantikus sorozatokat, annak tudom ajánlani. Én már belefáradtam az egy kaptafára készült mexikói nyálas "ezer részes" sorozatokba, de ez kicsit más, se nem nyálas, se nem idõhúzó, van benne romantika és szerelem is, de némi társadalomkritika kis történelmi háttérrel, egyszóval kellõképp élvezhetõ.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti a hasonló történeteket.
7/10
napraforgó 2016 okt. 27. - 05:08:29 7/10
(1703/2695)
Mindig röhögnöm kell, amikor látom, hogy Dilara a pipaszár lábaival billeg a 10 centis tûsarkakon, de nem ám, csak ha elmegy valahová, hanem otthon is, napi 24 órában. Én meghalnék, ha nekem még otthon is magassarkút kéne viselni és nem bújhatnék kényelmes papucsba. (nem mintha bármikor is viselnék magassarkút, de mondjuk, ha valahová mégis kellene). Na ilyen tûsarkakon valóban nem is lehet futkosni sehová, pláne lépcsõn le, lépcsõn fel, mint itt a villában. Nem csoda, ha állandóan elpotyog a szerencsétlen.
-------
Én úgy látom, hogy Dil hiába takarózik a gyerekeivel, hogy velük szeretné rendezni a viszonyát, ez eléggé reménytelen. Ozan úgyse fogja elfogadni Dilara választását Harunt illetõen, még akkor sem, ha Dzsihánnal is rendezetlen a viszonya. Hazalnak meg tök mindegy, csak szórhassa a pénzt, õ úgyis a gazdagabbik fél mellé áll majd. Meg ahol kevésbé korlátozzák a kimaradozási szokásait. Dzsanszu az egyetlen, aki valamennyire megérti Dilarát, meg elfogadja így is, úgy is, szóval ez se nagyon fog megváltozni.
Itt jószerivel csak Dzsihán jóindulatát kell elnyernie, mert ha õ nem ragaszkodik a házasság fenntartásához (és miért is tenné?) akkor gond egy szál se.
9/10
Roxer 2016 okt. 26. - 21:15:53 9/10
(1702/2695)
Jah igen,ez az Emrah gyerek nagyon beteg. Ez alapján még illene is Hazalhoz,de neki nem kell :)
Érsekvári 2016 okt. 26. - 21:11:21
(1701/2695)
Végül is nem Mahide küldte a újságírónõt Dilarához , de az nagyon önhatalmúan cselekedett amikor megjelentette a neten a videót .
Mahide megint olajat öntött a tûzre aminek az lett a következménye Harun tajtékozva elrohant egyenesen Dilara házába . Nem normális ahogy végigszáguld a házon és elviszi a gyereket . Ilyenkor nem gondolkodik egyszerûen megõrül . Persze Mahide az autóban várja . Ennek a nõnek is kár volt betennie a lábát Harunhoz több rosszat csinál mint jót .
Dilara hol találja meg a gyereket hova vihette , ahol megnézték nincs a kicsi .
Ayse is látta a videót Cihanékról milyen idillien nevelik a gyereket . Õ is azt hiszi Cihan nem õszinte hozzá , miközben a férfi telefonon hívja a csaj meg nem veszi fel . Félreértések sokasága ez a sorozat .
Emrah is bekattant Hazal iránti érzelmeit már - már túlzásba is viszi .
9/10
Roxer 2016 okt. 26. - 20:30:37 9/10
(1700/2695)
Hát Harun ma nagy baromságot csinált.Nekem nagy kedvencem,de most szétütném a fejét.Annyira szereti Dilt,hogy meghalna érte,de most nem érdekli,hogy mi érez.Persze már kezdi furdalni a lelkiismeret.Sajnos nagyon irányítja az öregasszony ha tehetné Diltõl is elszakítaná, aztán éldegélnénének hármasban a babával. A felvétel mondjuk eléggé egyértelmû volt,nem csoda,ha nemcsak Harun hanem Ayse is kiakadt. Dil meg továbbra is sumákol,nem tudom,hogy azért,mert fél Cihantól,vagy Harunt félti. Viszont Dilnek nem ártana egy kis futóedzés,azért ahhoz fiatal,hogy ennyire essen-kelljen :)
7/10
napraforgó 2016 okt. 26. - 18:32:53 7/10
(1699/2695)
Hát azért történt valami, mert a gyerekrablás azért nem semmi. Gondolom, hogy holnap, holnaután lesz valami nagyjelentet, mert sehol nem lehet a tartalomismertetõt olvasni.
Kíváncsi vagyok, Dilara megtalálja-e a gyerekét? Dzsihán elõbb-utóbb csak megtudja a dolgot, talán a rendõrséget is ráuszítja a zakkant Harunra, meg a gonosz banyára.
Mindenesetre azt már borítékolni lehet, hogy nem lesz itt csendes, szép válás nagy titokban, tuti, hogy megint a címlapra kerülnek. Házasságtörés, zabigyerek, gyerekrablás, lesz ott minden. Ez amai fotó semmi ahhoz képest, ami meg fog jelenni a családról.
malvinkicska 2016 okt. 26. - 18:05:06 Előzmény Érsekvári
(1698/2695)
A mai részben annyi történt Harun bekattant és elvitte a gyereket, mert nem gyõzte kivárni, amíg Dil elmondja mi is van valójában. A nénje éppen olyan hárpia , mint Rehmi, mindenkit loval. Aysa le sem tagadhatja , hogy Harun a rokon, olyan gyenge agyilag, amit követ Cihan után az már sok, de miért nem hallgatja meg, hogy is történt az a dolog, hogy lefotózták õket.
Dil most nem hazudott nem tudta a nagy újságíró barátnõ mire képes.
Aztán Hazal szabályosan zülik, kis dilis hódoló jól elbánt a kocsival annak sem igen van sok esze amikor bejutott a villába és miket csinált, Hazal szobájában, nem egy nagy szám, nem sok érdekes történik benne, ez a sok kis töltelék, semmit mondó részek.
7/10
napraforgó 2016 okt. 26. - 17:59:20 7/10
(1697/2695)
Görkem híre miatt Dilara és Dzsihán is felháborodik. A múmia meg Harunt hergeli, ami sikerül is neki. Már száguld is Dilara felé... Dilara gyorsan eltávolítja a személyzetet és idegesen vár.
Még Ayse is kiakad a híren, azt hiszi, hogy Dzsihán becsapta és mégis szép családi életet él. Nyavajog egy kicsit aztán sütit süt.
Harun beront a villába, Dilara tiltakozása ellenére kiveszi Dzsanszu kezébõl a kis Demírt és elrohan vele. A kocsijában ott ül a múmia, annak a kezébe nyomja a gyereket és elszáguldanak. A múmia boldog nagyon. Dialara és Dzsanszu hiába szaladnak utánuk, majd kocsiba ülnek. Dilara megpóbálja elmagyarázni Dzsanszunak, hogy Harun tulajdonképp jó ember... meg hogy joga van a fiát látni, blabla. Harun házához mennek, de ott nem találják õket. Dilara nem engedi, hogy Dzsanszu felhívja Dzsihánt. Harunt hívogatja, aki nem veszi föl a telefont.
Szevincs méltatlankodik, mert Dilara a dadáját bízta rá. Azmi ráncbaszedi a lányt. Eközben Emrah Hazal után kémkedik. A lány a fiújával csatangol, vásárolgat.
Dzsihán Yildrimnek panaszkodik, mert az újságírónõ nem kért engedélyt a kép megjelentetéséhez. Dzsihán ismét a válást fontolgatja.
Dilara Harun nyaralójába tart, nem akarja addig Dzsihánnak elmondani, hogy újra találkozgat Harunnal, amíg rendbe nem teszi a dolgot.
Harun már sajnálja Dilarát, ahogy a kocsi után futott, de a csoroszlya igazolja a tettét, elvégre Dilara nem tett semmit, hogy együtt lehessenek. Még bébiszittert is szerzett a vén banya.
Hazal megint a stúdióban van együtt Hazallal, amikor Merve jön a másik zenész sráccal és észreveszik, hogy Özgür kocsijának valamennyi kerekét kiszúrták. Hazal új gumikat akar venni a fiúnak.
Emrah kihasználja, hogy üres a villa, belopózik a házba, Hazal szobájába, ott befekszik a lány ágyába és szagolgatja a ruháit.
9/10
Roxer 2016 okt. 26. - 17:37:01 9/10
(1696/2695)
Szerintem még azt is nehéz megmondani,hogy a második évad befejezõ része mikor lesz.Szerintem úgy valamikor decemberben. Aztán ha megveszik az új évadot is akkor folytatódik tovább.