9/10
Roxer 2016 dec. 05. - 07:33:52 9/10
(2055/2695)
Az igaz,hogy megvagdalják,de attól még az alapsztori nem lesz más. Csak pár jelenet marad ki/vagy lesz rövidebb. Írtam ezzel kapcsolatban a tv2-nek,de persze csesztek válaszolni.
malvinkicska 2016 dec. 04. - 14:41:02
(2054/2695)
A hétfõi rész az utolsó a második évadból aztán kezdõdik a harmadik, ez már ilyen sorozat nem akarom magam ismételni, a törököknél testvér harc, aztán bíróság,rendõrség, nélkül nincs sorozat, ami én rájöttem mivel sok fordítást nézek néztem, itt szabdalják, meg hagynak ki is belõle, és nem mindig olyan amilyennek szeretnénk.

OFF a másik fórumon is megoszlanak a vélemények a V SZ, mert ott borzasztó a szinkron aztán nem tudom , hogy van megvágva, mivel annak számtalan országban milliós a rajongója az azért már mond valamit, mert teljesen más eredeti hangon , mint így, meg egy 140p egybe, abba bele fér sok minden.
A sorozatok nézését mindenki maga dönti el kinek ez tetszik kinek az szíve joga mindenkinek mit néz.
A FB--on fordítanak annyit képtelenség nézni mindet. Az idõ igényes is ,mert én sem néztem amíg dolgoztam azt sem tudtam mi fán terem, most idõ töltésnek jó.
Szép hétvégét neked.
offtopic
ildimix 2016 dec. 04. - 13:06:27
(2053/2695)
Malvin ez a történet teljesen átmegy bûnügybe. Cihannal sem értek egyet 1 nagykorú lányt nem zárhat be a szobájába. Hazalt viszont jól kiosztotta jól teszi, hogy nem adja oda neki a részvényeket mert azt is elherdálná. Dzsandan karaktere nem tetszik régen 1 talpraesett nõ volt most meg nyivákol össze vissza.

Valahogy már nekem sincs ebbe a sorozatba kedvencem.

Azért belenézek a 3. évadba.

Nem tudod véletlenül a sorozatbarátra kb hány órakkor kerülnek fel az aznapi részek?

Elolvastam a hétfõi rész tartalmát jó izgalmas lesz.
7/10
napraforgó 2016 dec. 03. - 03:53:21 7/10
(2052/2695)
Nem tudom, Szevincs anyja mit gondol, ha ló nincs, jó lesz a szamár is? Mert Özkán szegény is, meg hülye is, és pénzhez maximum csak úgy juthatnának, ha Dzsanszu támogatja õket anyagilag. Így hát Szevincs megjátsza a szerelmest....Ennek a kapcsolatnak nincs nagy jövõje, mert Özkán nem fog egy megbízható, családját mindig, minden körülmények közt eltartó pasivá válni. Szevincs pedig egy mádsodik Nuráj lenne, aki parancsolgat a hülye férjének...

Májde valóban szereti a hozzátartozóit, õrzi Hayal emlékét (mégha nem is túl jó), igyekszik Harunnak segíteni (még ha nem is mindig jól), de hajlandó volt elmenni bocsánatot kérni és a felvétellel meg valóban tisztázta az unokaöccsét, hogy az nem tudott a machinációiról (bár ez meg nem az õ érdeme). Ezzel együtt Harun nem vétlen, mert hagyta a banyát elhatalmasodni, intézkedni a háta mögött, hisz már a legjobb embere, a jobbkeze, Csagatáj is a banyának dolgozik az õ háta mögött! Harun 20 évig baromi jól elvolt a vidéken gazdálkodó nénikéje nélkül, talán meglátogatta minden 5. évben, de kb. ennyi lehetett a kapcsolatuk. Aztán magához vette, hogy ne legyen egyedül (hogy egyikük se legyen egyedül!) és nagyvonalúan rábízta a házát, meg a háztartását. Ehhez képest mit látunk? Májde intézkedik a háta mögött, eltünteti Dzsandant, akit õ halálra keres, Dilara gyerekének származását kutatja, most meg egy 20 milló dolláros részvénypakettet vásárol - szintén a háta mögött és igen gyanús körülmények között.

Dzsihán valóban bunkó módon viselkedett. Mert lehet, hogy Törökországban szokás a võ, leendõ võ, illetõleg az udvarló pofonokkal való nevelgetése, de ezért itt a sorozatban ez eléggé visszatetszõ. Odamegy Deniz éttermébe, ahol õ a fõnök és az alkalmazottai meg a vendégek elõtt megüti. Nem tudom, õ mit szólna hozzá, ha valaki beállítana az irodájába és jópár alkalmazottja szeme láttára felpofozná? Hát azért tudjunk már disztingválni! Biztos van abban az étteremben is egy iroda, oda elvonulhattak volna, az ilyen kitöréseket nem széles nyilvánosság elõtt kell megejteni!
Az meg szintén elég röhejes - nekünk, hogy Dzsihán nem is lakik a villában, nincs is a családdal, de mégis intézkedik és fegyelmezi a felnõtt gyerekeit. Azt én megértem, hogy addig, amíg a szülõ tartja el a gyerekeit, bizonyos fokig van beleszólása az életükbe, különösen nem sokkal a nagykorúvá válás környékén. Mert azért 30-on túl már kicsit fura lenne, ha apuci mondaná meg, kive barátkozz és kivel ne.... Mert a szülõ feladata mégis leginkább az, hogy ne csak fölnevelje, hanem a saját lábára állítsa a gyermekeit.

Ez a "szerelmem" dolog meg már a kezdetektõl baromira irritált, szerintem jó nagy fordítási, szinkronizálási hiba. Mert lehet, hogy Törökországban szokás a lánygyeremeket így titulálni - ezt nem tudom - de nálunk ez olyan pedofil és aberrált dolog. Egy jó fordító biztos talált volna egy olyan kifejezést, ami nem visszatetszõ. (mi is tudunk kapásból 2 tucatot)
Sok török sorozatban még a fõszereplõk nevét is megváltoztatják, olyanra, ami az adott országban inkább elfogadható, vagy jobban kifejezi a lényeget. Nálunk is a Gümüs-bõl (ezüst) Gyöngy-öt csináltak, vajon miért nem voltak képesek ebbõl a "szerelmembõl" valami olyasmit gyártani, ami nem aberrált, beteges apa-lánya szerelemre utal, hanem csak egy normális apai szeretetre????

Ozannak meg épp lenne az ideje, hogy megjöjjön az esze. Mondjuk azt nem is értem, hogy Dzsandan mi a fenének kereste meg újra, mi a fenét akarhat egy 35-40 éves nõ egy 20 éves sráctól? Én tartanék tõle, hogy megint akar valamit...
Érsekvári 2016 dec. 02. - 20:23:53
(2051/2695)
Szia ! Sok érdek pénzhajhász van ebben , mint Szevincs az anyjával együtt , most arra ácsingóznak késõbb talán leesik majd valami pénz Özkannak is , ezért megy a pasihoz a lány békülni . Mahide is felkeresi Dilarat bevallja õ a hibás mindenbe Harun ártatlan , de Dilara nem hallgatja tovább elzavarja a nõt .
Szerencséje van mert Hatidzse hangfelvételt készített amit elküldött Dilaranak és ez tisztázza valóban Harunt , így Dilara kibékült vele . Hatidzsének jó pont jár ezért .
Hazal szemétkedik Cihannak beárulja Cansut hova megy , az apja oda is megy Deniz éttermébe a lányt is leordítja a srácot meg pofon vágja . Cihan tényleg beteges ezzel a szerelmem dumával amit Cansunak mond és rettentõ agresszíven tud viselkedni még ha igaza is van .
Özgür csaja megtartotta a babát lesz még itt veszekedés e miatt . Hazal pénzügyi stiklijei Cihanig eljut és magához hívatja a lányt aki pofátlanul szemtelenül beszél vele .
Na most nem lesz pénzforrás Özgür így is imádni fogja ? A gyûrû árából egy darabig eléldegélnek majd .
Kíváncsi vagyok Ozan elhitte amit Dzsandan elõadott neki .

Mivel írtátok a fórumon hétfõn az évadzáró rész lesz , elolvastam a tartalmát tömény izgalom várható .
9/10
Roxer 2016 dec. 02. - 18:27:09 9/10
(2050/2695)
Hazal nem értem minek vette a drága gyûrût magának,ha mindig dugdossa? A kis szemét,most röhög Cansun,de majd nem fog sokáig ha kiderül a pasija kettõs játéka Cihán nem normális ezzel az "n jobban szerelmes vagyok Cansuba,mint te "szövegl .Tiszta beteg. A pofonnal meg jól megalázta a srácot,az apja ezt nem fogja hagyni.
Az meg érdekes,hogy bezárja Cansut,de telefonon tarthatják a kapcsolatot.
Az öregasszony most legalább enyhített kicsit a szemétségein,hogy segített Harun és Dil békülésében. Szép jelent volt,ahogy szavak nélkül is kifejezták az érzéseiket :)
malvinkicska 2016 dec. 02. - 18:11:14
(2049/2695)
Szia a mai részben elõször sajnáltam Harunt ahogy magába volt roskadva, annyira bántotta ami történt.
A vén banya elment Dilhez bocsánatot kérni, de az már azt sem tudja kinek higyen, el is hiszem a történtek után.
aztán elõkerül a felvétel Ayse anyja felvette, mikor veszekedtek, és ezt átküldik Dilnek mire jók ezek az okos telefonok, békítõ szerepet is vállalnak.
Aztán Dil megkeresi Harunt kibékülnek.
Hazal milyen szemét volt figyeli Cansu minden lépését, és telefonált C-nek az meg ugrik, és elment a kávézóba jól megalázta Denizt mivel megütötte, de milyen jogon ez nem az õ gyereke, és ha vissza kapta volna, akkor mit szól ha nem d-tõl hanem valamelyik kidobó legénytõl, kap egy taslit neki is érik már egy mivel nagyon hamar eljár a keze.
Azon nem vagyok már felháborodva, itta szülõk bele szólnak nem is kicsit a gyerek házasságában, a török sorozatokban ez mindben benne szinte még durvább dolgok is.
Aztán csak tartják a kapcsolatot D és Cansu, mert szeretik egymást, ez normális, és kiállt az akarat mellet C nem titkolta az apja elõtt sem, megmondta nem hagyja el D-t.
Aztán aza nem normális Hazal nem fizettet a klip forgatásért és azt hiszi ott is elég ha õ Gürpinar ,nem mert felkereste Cihant és elmondta mit csinált a kedves KLeányzó, és még hazudott a bankba a pénz, és el tapsolta Özgürékre költötte, annak meg a barátnõje ikrekkel terhes , nem vetette el nagyon jól tette.
Azt figyelem a gyûrût mindig lehúzza az újáról, innen is látszik agyilag zokni.
Dzsan nagy szerelmet mutat Ozan iránt, de O mintha most egy kicsit átlátna a dolgokon.
A vén banya kiszemeltje, Hazal ezek ketten ha össze jönnek ott aztán lesznek ügyek. A két vipera csipnek majd.
7/10
napraforgó 2016 dec. 02. - 18:01:08 7/10
(2048/2695)
Szevincset az anyja bujtogatja, lehet, hogy Özkán mégsem gazdag üzletember, de azért eddig is szépen költött rá és a lányától csak csurran-csöppen neki. Szevincs erre szépen kirittyenti magát és elmegy Özkánhoz a mûhelybe. Most õ hazudik jó nagyokat, neki a pénz nem számít, csak a szerelem! Özkán boldog!
Csagatáj informálja Májdét, Harun a hajóján van és nem enged senkit a közelébe. Erre Májde elmegy Dilarához, bocsánatot akar kérni, tisztázni szeretné Harunt, õ nem tehet semmirõl. Dilara elküldi, mérges, mert miattuk vesztette el a nagyobbik fiát. De a kicsit távol tartja tõlük.
Ozant Dzsandan megkeresi, veszekszenek, a nõ meg akar magyarázni mindent. A szerelmét bizonygatja a fiúnak, de Ozan nem hisz már neki.
Májde észreveszi Hazalt egy videoklippben, fölhívja Szevincset és utasítja, hogy ezentúl Hazal minden lépésérõl számoljon be neki.
Szevincs látogatóba megy Özkánékhoz. Kerimán nem érti, mit eszik az öccsén.
Hatidzse átadja Májdénak a felvételt, amit Harrun és Májde veszekedésérõl készített. Májde elküldi a felvételt Dilarának, aki épp a szokásos búbánatba merülést gyakorolta. A felvétel hatására Dil elmegy Harunhoz a hajójára és kibékülnek.
Hatidzse biztatja Májdét hívja föl Aysét, de a banya nemet mond.
Dzsihán és Ayse a kanapén a szokásos, Dzsihán reméli, hogy Ozannal rendezõdni fog a kapcsulatuk, most, hogy széttépte az orvosi szakvéleményt.
Deniz és Dzsanszu találkozni készülnek, Hazal rögtön beárulja az apjának. Dzsihán rögtön indul is balhézni. Jelenetet rendez, felpofozza Denízt, elcibálja Dzsanszut. Felháborítónak tartja, hogy a fiú abba az étterembe hívta a lányát, ahol pár napja még lövöldöztek, hogy ilyen veszélyeknk teszi ki. Megtiltja a lányának, hogy találkozzanak, de Dzsanszu kijelenti, hogy nem szakít a fiúval.
Hatidzse Májde íróasztalában kutat, talál egy régi fotóalbumot. Egy fényképen két géppisztolyos férfi kisér egy fejkendõs nõt, alighanem ez az õ egykori letartóztatásánál készülhetett. Nem tudni, mi a célja a fényképekkel.
Hazal balhézik valakivel, aki pénzt kér, hogy a Tv-csatorna leadja Özgürék klippjét. Özgür barátnõje nem hajlandó elvetetni a gyerekeit, merthogy ikrek lesznek. A fiú nem akar felelõsséget vállalni értük.
Egy produkciós iroda tulajdonosa felkeresi Dzsihánt, mivel Hazal nem fizeti ki a tartozását. Dzsihán rögtön berendeli magához Hazalt ezzel megszakítva az Özgürrel tervezett közös jövõrõl való álmodozását. Kiderül, hogy a lány már zömmel elköltötte a pénzét. Hazal visszavág, õ még nem kapta meg a részvényeit. Követelõzik, szemtelenkedik, hogy mit törõdik az apja azzal, hogy õ mire költi a pénzét,meg effélék. Dzsihán fölháborodik, nem is ad neki, mert õ folyton hazudik, nem engedi, hogy hülyeségekre költse a pénzt.
7/10
napraforgó 2016 dec. 02. - 12:41:21 7/10
(2047/2695)
Hétfõn lesz a 2. évad utolsó része. És keddtõl már a 3 évad megy...
malvinkicska 2016 dec. 02. - 09:54:22
(2046/2695)
A Sorozat Baráton lehet megnézni, de közölték is.
7/10
jakibabu 2016 dec. 02. - 09:26:20 7/10
(2045/2695)
Az e heti epizódok nincsenek fent a TV2/sorozatok oldalán! Tudja valaki, hol lehet visszanézni? Meg akartam nézni, de nem lehet! Múlt heti epizódokkal bezárólag semmi változás az oldalon!
9/10
Roxer 2016 dec. 02. - 07:21:57 9/10
(2044/2695)
Ilyen se sûrûn van,de mindenben egyetértek veled!
Szent Cihán pedig szállóige lesz :)
7/10
napraforgó 2016 dec. 02. - 03:52:08 7/10
(2043/2695)
No és még valami eszembe jutott. Hát nem tegnap kritizáltuk meg Szent Dzsihánt, hogy vagy féltucat fegyveres pasival ment elrabolni Dzsandant? Kivitték egy elhagyatott tengerparti sziklára, ott ígértette meg vele - életveszélyes fenyegetésekkel körítve - Dzsihán, hogy békén hagyja a fiát. Itt Dzsihán is maffiamódszereket alkalmazott, az õ embereinél is pisztolyok voltak. Milyen jogon vonja akkor kérdõre Denízt, aki szintén csak annyit tett, hogy védte a sajátját? védte az éttermét, védte a megvásárolt telkét? Na jó, õ is éppúgy elment a támadójához egy rakás fegyveressel, meg õ is fenyegetõzött mindenfélével, no de hát, ezzel együtt akkor miért is rosszabb Dzsihánnál? Ennyi erõvel Dzsihán saját magától is eltilthatná egyetlen kis szerelmét, Dzsanszut, hisz pont ugyanazt mûveli, mint a fiú!!!
-----
Kezdem azt hinni, hogy most Dzsihán a rosszabb fiú, Harun meg most az ostoba hülyét alakítja, aki nem tudott semmirõl.... Hja, így viszont nem lehet cégbirodalmat építeni, meg vezetni, hogy egy öreg nyanya kijátsza õt. Dilara õnagysága viszont végre a lábára állt, jól beolvasott neki. Kár, hogy szegény pasi szinte semmiben se volt vétkes, csak a tudatlanságban...
Amúgy azt tényleg nem értem, hogy Dilara hogy mer bárkit is kritizálni, az õ elõéletével? Sokat szekálják Dzsanszut, hát a lány majd fogja magát és elköltözik otthonról õ is, mint Ozan. Elvégre nagykorú, és ráadásul Gülszeren vére folyik benne, õ sem fogja hagyni, hogy megalázzák, lenyomják.
Mondjuk azt nem bánnám, ha Deníz megszakítaná az apjával a kapcsolatot, mert az csak bajt hoz rá. Szépen visszamehetne asztaloskodni, meg kijárhatná az egyetemet, Burhán meg csak rendezgesse a viszonyait a maffiával a fia nélkül.
7/10
napraforgó 2016 dec. 02. - 02:08:48 7/10
(2042/2695)
Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogy is történt azoknak a részvényeknek az eladása. Korábban arról volt szó, hogy Dzsandan csak arra kapott meghatalmazást, hogy kezelje a részvényeket, arra nem, hogy eladja. Fõleg Dilara részvényeit nem adhatta el. (Dil nyilván rögvest vissza is vonta a fiának adott meghatalmazást, és akkor tényleg csak Ozan 10 %-a maradt). Persze ezen Ozan változtathatott a saját részvényeire adott meghatalmazáson miután kijött a kórházból. Eladhatta persze saját maga is, de valami olyasmirõl volt szó, hogy Májde Dzsandanon keresztül szerezte meg. (Sõt, talán Dzsandan is további közvetítõt vett igénybe). Na már most hol a pénz? Mert azok a részvények több, mint 20 millió dollárt értek! Ozannál van a pénz? Vagy Dzsandan a pénzzel együtt lépett le? Mert ha Ozan a nõre bízta a pénzt is, akkor tényleg nem normális, már mehet is vissza a diliházba. Akkor bottal üthetik a pénz és a nõ nyomát. Ennyi pénzbõl Dzsandan asszony élete végéig szépen megél majd a Bahamákon, vagy a Schechelle-szigeteken.....
Amúgy arra is kíváncsi lennék, hogy tudott Májde ennyi pénzt leemelni Harun számlájáról észrevétlen? Meg nem is hiszem,hogy egy üzletembernek ennyi likvid tõkéje lenne, azt nyilván föl is kell szabadítani. Csagatáj Harun jobbkeze, de ekkora fölhatalmazása neki se lehet.... Kíváncsi vagyok, a részletek kiderülnek-e.
Érsekvári 2016 dec. 01. - 19:02:07
(2041/2695)
Szia ! Mindenki hazudozik alig van itt egy õszinte ember . Mahide nem igazán kapta meg Haruntól a magáét és Cagatay is egy kétszínû fazon . Most is leadta a drótot az öreglánynak és mire Harun odaér már nem éri váratlanul magyarázkodik neki . Kár amiért még tovább tûri a jelenlétét a nõnek .
Dzsihan nem örül , hogy Cansu gyûrût kapott Deniztõl és mivel megtudta a lövöldözést most kifejezetten eltiltotta a Denizt a lánytól .
Hazal hiába vigyorgott kárörvendõen várható , hogy Özgür zûrös dolgai neki is okoznak majdnem kis gondokat .
Dzsihan megint bebizonyította a fia neki többet ér a vagyonnál , remélem értékeli a fiú apja gesztusát és észhez tér .
9/10
Roxer 2016 dec. 01. - 18:31:25 9/10
(2040/2695)
Ozan tényleg úgy nézett a dokira,hogy gondoltam egybõl ott is fogják :)
Deniz meg oké,hogy szégyelli az apja börtönös múltját,de õ most a nyomdokaiba is lépett olyan lett,mint õ. Csak még embert nem ölt.
Szegény Harun most tényleg a legtöbb dologról nem tehet amit Dil a fejéhez vágott. De legalább végre megtudta,hogy mennyit kever az öregasszony a háta mögött és ki is osztotta a banyát.
malvinkicska 2016 dec. 01. - 18:09:07
(2039/2695)
Végra a vén banya lebukott Harun elõtt, jól tönkretette, Dil és az õ kapcsolatát, nagy baj keverõ az biztos, vajon a továbbiakban is ilyen szemét lesz.
Dilnek teljesen igaza volt, de most kivételesen H késõbb értesült a dolgokról, ez most mellette szól.
Özkan felkeresi Cihant és informálja Deniz, milyen ember lett és ki az apja, persze attól még Deniz és Cansu szeretik egymást.
Cihan , közölte Denizzel hagyja békéna lányát, mert olyan társaságban keveredett, persze az nem nyugszik bele, és addig hívta Cansut,az elment és beszélgettek, és most õ valóban az igazat mondta el ami történt eddigi életében, és persze nem dicsekedni való , hogy az apja börtönbe volt, mert az elõtt már az anyja miatt voltak bajok ott Rahmi volt a kirobbantó. Ozan mikos elment az orvoshoz meglepõ módon úgy nézett, az orvosra, mint egy zavart ember , a szeme olyanról árulkodott, kikérte a papírt, hogy vissza szerezzék a részvényt de Cihan eltépte nem érdekli a vagyon a gyermeke nem lesz hûje. Ozan meglepõdött, ezek után hogy fog viselkedni várom.
Azt figyeltem mikor Cansu az anyja, apja , csatároztak Hazal a háttérben kár örvendõen mosolygott, nagyon szemét egy kis nõ, de akkor mi lesz mikor kitudódik a baba dolog Özgürt illetõen.
7/10
napraforgó 2016 dec. 01. - 17:54:51 7/10
(2038/2695)
Dzsihán miután megtudja Dzsanszu eljegyzését, magához rendeli Dzsanszut. Özkán aggódva kérdi Denízt, mi lett volna, ha Dzsanszu is itt lett volna???
Dzsanszu közli Dzsihánnal, hogy õk nem akarnak most még összeházasodnik, most ez csak szimbolikus, egy szép kapcsolat szimbóluma. Dzsihán lehiggad, elfogadja a magyarázatot.
Dilara bemegy Harunhoz az irodájába és felelõsségre vonja, hagyjon fel a hazudozással, a nénjével és Dzsandannal való machinációkkal. Nem hiszi, hogy mindent csak a nénje csinált, biztos együtt tervelték ki, fölhasználta a banyát, hogy a közelébe férkõzzön. Kihasználták a fiát is, hogy megszerezzék a részvényeket. Nem hisz már neki, vége a kapcsolatuknak! Nem látja többet se õt, se a fiát!
Harun rögvest kérdõre vonja Csagatájt, mi van a nénje és Dzsandan között? A fiú nyilván beszámol, de aztán értesíti Májdét, így mire Harun örjöngve hazaér, az már mindent tud. Harun felelõsségre vonja, mit tett, mit tett Dilarával, Ozannal és miért fogott össze Dzsandannal?! A banya azt mondja, azt tette, amit kellett!!! Harun jajong, hogy elvesztette a nõt, akit szeret, meg a fiát! Megtiltja, hogy többé beavatkozzon az életébe.
Özkán bemegy Dzsihánhoz és elmeséli, Deníz kávézóját szétlõtték. Dzsihán döbbenten hallgatja a beszámolót.
Deníz is elmeséli, mi történt az apjának. Szerinte a telek miatt volt. Dzsanszu felkeresi Denízt, megijed, mert a fiú homlokán horzsolás van.
Özgür sopánkodik a haverjának, hogy Hazal hozzá akar menni, közben ott a nyakán a terhes lány is. Hazal is beállít a barátnõjével és egy hatalmas esküvõi tortával. Jeliz is becsönget, de Özgür elküldi, mintha eltévedt volna.
Deníz hazakíséri Dzsanszut, Dzsihán meg beküldi a lányát és Deníznek azt mondja, maradjon távol a lányától. Deníz hiába tiltakozik, nem tett semmit, amivel árthatna a lánynak. Dzsihán elküldi a fiút, aztán beszél a lányával is. Elmondja, hogy szabályosan szétlõtték a fiú kávézóját, a fiú meg fegyvert rántott és utánuk rohant. Dzsanszu nem hiszi el, amit mond, õ úgy tudja, csak kis incidens volt, de már minden rendben.
Dzsihán elmondja, hogy a fiú hazudott neki, errõl is, mert Ökán ott volt, látta, mi történt, de hazudott az apjáról is, aki eddig börtönben ült és nem külföldön. Nem engedi, hogy ezek után találkozzanak!
Dzsanszu maga alatt van, nem fogadja a fiú telefonját sem.
Deníz betör a fegyveres embereivel a rivális maffiózók tanyájára és megfenyegeti õket, illetõleg a fõnököt, hogy nemcsak a telket, de mindenét elveszi.
Dzsihán Aysénak panaszkodik, aki szerint a fiataloknak vannak érzéseik, ezekre tekintettel kell lennie.
Dzsanszu beszél Denízzel, hazudott neki, megváltozott, fegyverrel mászkál, stb. A fiú magyarázkodik, a szerelme nem változott. Ígéri mindent rendbehoz, együtt mindennel megküzdenek.
Dzsihán tudja, hogy az eladott részvényeket nem tudja visszaszerezni. Nem érti, hogy tehetett ilyet Ozan, meg azt se, hogy használhatták így ki a fiát? Beállít Ozan, orra alá dug egy orvosi szakvéleményt a beszámíthatatlanságáról, amit a korrupt dilidokitól szerzett meg és bíztatja, használja fel. Dzsihán nagyvonalúan széttépi az orvosi szakvéleményt, az õ fiát nem nyilváníthatják bolondnak!
7/10
napraforgó 2016 dec. 01. - 10:15:08 7/10
(2037/2695)
OKé, mejd meglátjuk.

Én enm bízom Harunban.
9/10
Roxer 2016 dec. 01. - 10:09:14 9/10
(2036/2695)
Egy hét múlva meglátod mi lesz. :) De jobb dolga lesz mint C mellett,ha másért nem azért,mert a férje szereti.
És Harun ha kell ugyanígy megalázkodik és bizony sokat kell majd neki ,mert rengeteg a szarkeverõ a harmadik évadban is.