9/10
Roxer 2017 jan. 18. - 07:25:23 9/10
(2335/2695)
Hogy miért nem küldte Eminéhez Alazt haza? Azért mert egy hülye picsa lett. Semmi oka nem volt rá amúgy. Harun kihozta az öregasszonyt igen,mert nem akarta,hogy ott haljon meg és õ legyen a hibás. Elõtte viszont mindent megtett amit Dilra kért. Feljelentette a rendõrségen,meg bezáratta,gyámság alá helyeztette. De mivel látta,hogy ez a picsa így sem bízik benne,hát gondolta tökmindegy ,de legalább az öregasszony ne patkoljon el miatta.
Az õszinteség meg egyik szereplõre sem jellemzõ,senki nem mond el semmit a másiknak amíg ki nem derül,ez sem csak Harun sajátja.

Látod ezt pofázom folyamatosan. A Cihánt játszó színész elüldözött minden nõt maga mellõl.Így jobb híjján megint sodorják Dilara felé. Ez egy óriási nagy hülyeség az elõzõ két évad történései alapján,teljesen irreális.Könyvet lehetne írni mennyi rosszat tettek egymás ellen Dilara és Cihán, az hirtelen el lett felejtve. Dehát aki csak rosszat látja Harunban,Cihánban meg csak a jót,tapsikol ennek és nem zavarja,hogy a forgatókönyvírók hülyének nézik.
7/10
napraforgó 2017 jan. 18. - 05:18:48 7/10
(2334/2695)
Azért érdekes, hogy amikor Dzsihán szólt Dilarának, hogy küldje haza a kisgyereket, véletlenül sem Harun jutott az eszébe. Sõt, Harunt egyszerûen nem engedte oda a kórházba - én valahol megértem, nem lett volna energiája még a két kakas összeugrásához is. Mert valamelyik biztos kezdeményezett volna valami szócsatát.... Na és miért nem mondta Hazalkának, hogy vigye haza a kicsit a villába és bízza Eminére? Õbenne maximálisan megbízik, sõt nappalra, amikor õ dolgozik, Alaz rá van bízva, most nincs Szevincs-féle szitter. Nagyon is ott bújkál a nõben hogy nem ismeri eléggé a férjét és pláne nem bízhat benne igazán. Hisz a háta mögött szabadlábra eresztette megint a bosszúszomjas fúriát és még meg is próbálta eltagadni. És hogy Harun nem az az ártatlan amorózó, hanem inkább az a sötét maffiózó, azt már most látjuk Szelma kutatásai, megy a rendõrség vizsgálódásai alapján. Akárhogy is, Harun nem egyenes jellem, én ezt nem tudom megbocsátani neki, akármennyire szerelmesen bámul is Dilarára.
9/10
Roxer 2017 jan. 17. - 20:50:06 9/10
(2333/2695)
Miért tüntetné el? Komolyan nem is tudom ez,hogy jut eszedbe,szerintem Dilnek sem ez járt a fejében amikor Hazalra bízta.Odavan Dilaráért,nyilván amikor az a kórházban az egyik gyereke életéért aggódik,nem tünteti el a másikat... Egyébként ha már gyerekeltüntetésrõl van szó...........nem spoilerezem el inkább.

Nagyon igaza volt,hogy megkérdezte a múltkor Diltõl,hogyha neki lenne egy volt felesége és ennyi idõt töltene vele,õ mit szólna?
Szent Cihán elment Robinsont játszani egy évre,akkor valahogy nem volt jó apa és jó ex(férj). Nem érdekelte kivel mi van. Visszajött, szétcseszte a Dilara-Harun és a Cansu-Deniz kettõs életét és játssza a jó fiút.
7/10
napraforgó 2017 jan. 17. - 20:47:44 7/10
(2332/2695)
Amúgy Harun ha gondolkozik kicsit, erre magától is rájöhetett volna. Mégis kire bízta volna a gyerekét? Egy idegenre semmiképp, csak a családon belül valakire. Dzsanszu a kórházi ágyon, marad Ozan és Hazal, Dzsihánra mégse bizhatná, meg aztán az is ott aggódik a "szerelméért". Rahmi elõkerülésérõl még Harun nem tud. Kerimán nem igazi rokon, és annak is ott van egy kisgyerek, akit pesztráljon. Dilarának ugyebár nincsenek barátnõi, a nõvérét meg jobb szeretné a világ másik felén tudni, nemhogy szívességet kérjen tõle. Na, ha ezt végiggondolja, ki a legvalószínûbb jelölt? De annak a hülyének is könnyebb volt cirkuszolni, mint gondolkodni.
7/10
napraforgó 2017 jan. 17. - 20:41:07 7/10
(2331/2695)
Tök mindegy, hogy házasok, vagy sem, ha eltünteti a gyereket. Amúgy Dilara valóban elmondhatta volna, hogy a lányára bízta Alazt, legfeljebb Hazalt kellett volna figyelmeztesse, hogy ha megjelenne nála Harun, ne adja oda neki a kicsit.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 19:38:22
(2330/2695)
Abban igazad van Cihan é Dilnek van kapocs a gyerekek, de azért amit Harunnal követ D az egy kicsit sok vajon melyik férj tûrné ezt a dolgot amit ezek követnek, eddig meg akarták enni egymást , most meg állandóan pusz- pusz, ez olyan nem normális dolog.
Az öreget jókor hozták színre mikor ilyen nagy gond van a családban, mert az is csinált elég sok rosszat, most hirtelen homály fedi.
Az biztos nem tisztem a minõsítés de ez egy elszúrt harmadik évad.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 19:38:22
(2329/2695)
Abban igazad van Cihan é Dilnek van kapocs a gyerekek, de azért amit Harunnal követ D az egy kicsit sok vajon melyik férj tûrné ezt a dolgot amit ezek követnek, eddig meg akarták enni egymást , most meg állandóan pusz- pusz, ez olyan nem normális dolog.
Az öreget jókor hozták színre mikor ilyen nagy gond van a családban, mert az is csinált elég sok rosszat, most hirtelen homály fedi.
Az biztos nem tisztem a minõsítés de ez egy elszúrt harmadik évad.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 19:38:21
(2328/2695)
Abban igazad van Cihan é Dilnek van kapocs a gyerekek, de azért amit Harunnal követ D az egy kicsit sok vajon melyik férj tûrné ezt a dolgot amit ezek követnek, eddig meg akarták enni egymást , most meg állandóan pusz- pusz, ez olyan nem normális dolog.
Az öreget jókor hozták színre mikor ilyen nagy gond van a családban, mert az is csinált elég sok rosszat, most hirtelen homály fedi.
Az biztos nem tisztem a minõsítés de ez egy elszúrt harmadik évad.
9/10
Roxer 2017 jan. 17. - 18:46:59 9/10
(2327/2695)
Azért abban sem csak Dilara volt a hibás.Mert bár Cihannal is sokszor úgy viselkedett,mint most Harunnal.Azért ne feledjük,hogy Cihán szeretett bele mindig más nõkbe.Elõször Gülseren aztán Ayse. Most,hogy Dilara nem az õ felesége hirtelen érdekesebb lett számára.
Egyébként erõltetett forgatókönyvírói húzás,hogy a Gürpinar család hirtelen imádja egymást,míg Harunt kiközösítik.

Kórházas jelenet meg lesz még bõven,a legújabb török részben is valaki életéért aggódnak.
9/10
Roxer 2017 jan. 17. - 18:42:05 9/10
(2326/2695)
Pontosan Harun is hiheti,hogy Dilara rabolta el Alazt és nem mondja meg hol van.
Érsekvári 2017 jan. 17. - 18:37:15
(2325/2695)
Ez a rész meg gondolom a következõk a kórházban játszódnak . Sajnálom Cansut a családja jó , hogy kivan . Csak amikor az egész familia meg az ismerõsök ott tolonganak ismerõs már . Deniznek is kijut , de hiába utálja az apját csak aggódik érte , mint ahogy Rahmiért is Cihan . Most kibékültek eljött az öreg is .
Dilara és Cihan egyre közelebb kerülnek egymáshoz õk már lelkitársak , a bajban és a gyerekeik miatt sem tudnak igazán elszakadni . Dilara már rájött erre a közös múlt az emlékek és Cihan jó apa , szerintem férjnek sem volt rossz , de Dilaranak semmi nem volt jó .
9/10
Roxer 2017 jan. 17. - 18:36:01 9/10
(2324/2695)
Azért álljunk már meg. Harun amikor "elrabolta" korábban a gyereket akkor még nem voltak házasok, most azok. És egyáltalán nem olyan súlyos köztük a helyzet aminek Dil beállítja,miért is rabolná el. De az apja, joga van tudni hol van,ha nincs otthon. Dilara meg oké,hogy foglalkozik a többi gyerekével,de azért illene szólnia a férjének nem??
7/10
napraforgó 2017 jan. 17. - 18:23:31 7/10
(2323/2695)
Gondolom, azért nem mondta el Harunnak, hol van a gyerek, mert akkor Harun elrohant volna Hazalhoz és elviszi. Én sem bíznék Harunban, párszor már elrabolta a gyereket, most, hogy összezördültek megint, még képes és eltûnik a gyerekkel, akkor meg bottal ütheti a nyomát. Harunnak most türelemmel kellene lennie, meg kell értenie, hogy Dilarának most nem az õ érzékeny lelke a legfontosabb. Persze az is igaz, hogy mostanában mindig van valami baj Dilara elõzõ családjában.... De hát Harun tudta, hogy nem szûzlányt, hanem sokgyerekes anyát vett feleségül, így mindig adódhat valakivel valami, nyilván nem mondhatja, hogy bocs, de ez már nem tartozik rám...
7/10
napraforgó 2017 jan. 17. - 18:13:06 7/10
(2322/2695)
Én csak nézem, hogy mennyire egymásba szerelmesedett a három testvér, Hazal, aki ki nem állhatta Dzsanszut, most sírva aggódik érte, Ozannal se birták egymást még kb. 10 résszel ezelõtt, most meg az õ vállán zokog. Nagypapinak is mennyire megörültek, semmi szemrehányás, csak a puszik.
Harunból viszont egy pojácát csináltak, ahogy ott hisztizik Dilarának, és már nem is elõször, hát én nem is értem, hogy hõsszerelmesbõl miért lett ilyen gyerekes, épp csak nem toporzékol, mint egy hisztis kisfiú.
Pedig jó lesz, ha Dilara ápolja Harun érzékeny lelkét is, még a végén visszamegy a nénike kebelére.
Kórházól tényleg már túl sok van, a másik, amit sokallok, a pisztolyok elõrángatása. Itt már nem is tárgyalnak egymással, csak elõ a stukkert és lövöldözzünk.
----
Malvin, a kitalált cím nagyon találó, tetszik. Már Dzsanszu betegséggel kapcsolatos kórházi jeleneteit is úntam, most meg majd nézzük, ahogy kómában fekszik, a család meg majd ott jajong körülötte.
9/10
Roxer 2017 jan. 17. - 18:10:31 9/10
(2321/2695)
Dilara továbbra is gusztustalanul viselkedik Harunnal. Nem tudom pl. Emine honnan tudta,hogy Cansu kórházban van amikor Harun nem tud róla.Talán Dilnek illett volna felhívnia Harunt,hogy mi történt és hol van Alaz. Egyelõre még a férje,ha még haragszomrádot is játszik. Cihan meg mire fel veszi el tõle a telefont és oktatja Harunt.Azon meg felröhögtem,hogy Dil fél-e Haruntóll. Hát az eddig házasságuk alatt, ez inkább fordítva volt. És Dil miért nem tudta elmondani,hogy Alaz Hazalnál van,annyi idõ alatt ameddig fortyogott a telefonba megtehette volna! Deniz nagyon gonosz volt az élet-halál között lebegõ apjával,nem ilyenkor kell a sérelmeket felemlegítni.Ha majd meghal furdalatja a lelkiismeret. Ha jól belegondolok minden Cihan miatt van,ha nem keveri a szart Burhán és a fia között, akkor nem történik mindez. Bezzeg az õ apukájának minden megvan bocsájtva,könnyes szemmel ugrott a nyakába...
malvinkicska 2017 jan. 17. - 17:58:57
(2320/2695)
A sorozatnak más címet kellet volna adni Kórház a Boszporusz partján, mert ha nem rendõrség, börtön akkor Kórház és nem tudnak belõle kitérni ez azért már sok, nem elég, olyan betegséget írtak neki, most meg ez a súlyos baleset. Akiket bele írnak mind sötét lelkû emberek, csak a gonoszságon törik a fejüket, most Mithattal beszélt ott egy pasi. Aztán Dszandan Asuman egy velejéig romlott alakok olyanok, mint a piócák dolog nélkül akarnak fényûzõ életet élni.
Harun , most olyan, mindenért õ a hibás, semmihez nincs joga.
Akit most sajnálok az Deniz mivel önvádlása van a történtekért.
A vén banya csak az emberek tönkretételén töri a fejét, kinek, hogy tud ártani.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 17:58:57
(2319/2695)
A sorozatnak más címet kellet volna adni Kórház a Boszporusz partján, mert ha nem rendõrség, börtön akkor Kórház és nem tudnak belõle kitérni ez azért már sok, nem elég, olyan betegséget írtak neki, most meg ez a súlyos baleset. Akiket bele írnak mind sötét lelkû emberek, csak a gonoszságon törik a fejüket, most Mithattal beszélt ott egy pasi. Aztán Dszandan Asuman egy velejéig romlott alakok olyanok, mint a piócák dolog nélkül akarnak fényûzõ életet élni.
Harun , most olyan, mindenért õ a hibás, semmihez nincs joga.
Akit most sajnálok az Deniz mivel önvádlása van a történtekért.
A vén banya csak az emberek tönkretételén töri a fejét, kinek, hogy tud ártani.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 17:58:56
(2318/2695)
A sorozatnak más címet kellet volna adni Kórház a Boszporusz partján, mert ha nem rendõrség, börtön akkor Kórház és nem tudnak belõle kitérni ez azért már sok, nem elég, olyan betegséget írtak neki, most meg ez a súlyos baleset. Akiket bele írnak mind sötét lelkû emberek, csak a gonoszságon törik a fejüket, most Mithattal beszélt ott egy pasi. Aztán Dszandan Asuman egy velejéig romlott alakok olyanok, mint a piócák dolog nélkül akarnak fényûzõ életet élni.
Harun , most olyan, mindenért õ a hibás, semmihez nincs joga.
Akit most sajnálok az Deniz mivel önvádlása van a történtekért.
A vén banya csak az emberek tönkretételén töri a fejét, kinek, hogy tud ártani.
7/10
napraforgó 2017 jan. 17. - 17:53:16 7/10
(2317/2695)
A család aggódva várakozik a kórházi folyosón. Hazal Ozan vállára borulva sír, Dilara is sír. Berilen keresztül Kerimán is megtudja a hírt, õúk is bemennek a kórházba. Dzsihán hazaküldi Alazt Hazallal, aki a saját lakásába viszi a gyereket. A mûtét közben Dzsanszu szíve leáll, de sikerül újraindítani.
Harun hazaér, Eminétõl megtudja, hogy Dzsanszu balesetet szenvedett.
Májde hiába keresgéli Csagatájt, a férfi nem veszi föl a telefonját. Hatidzse hiába könyörög a banyának, hogy hagyja az embereket békében élni.
Burhánt kihozzák a mûtõbõl, Dzsihán odaküldi hozzá Denízt, mégiscsak az apja.
Dzsandan és Ászu azon rágódnak, hogy nincs pénzük. Ászu azt mondja, nem véletlenül próbál közel kerülni Harunhoz.
Mithát valami titkosügynök, a rendõrséggel áll kapcsolatban. Dzsihán cégét figyeli, illetve Harunét is Szelmán keresztül gyûjtik az adatokat ellene. A fõnöke meg ugratja, hogy beleszeretett a szép Hazalba. A fiú tiltakozik, de nem túl meggyõzõen. (vajon miért volt úgy leégve ez a fedett ügynök, ha rendõri fizetése és a hekkeri jövedelme sem volt elég.
Harun Útban a kórházba fölhívja Dilarát, aki arra kéri, ne menjen oda. Dzsihán is átveszi a telefont, ne foglalkozzon az õ családjával.
Kerimán Hazaér és sírva meséli el Rahminak, mi történt.
Dzsanszut kihozzák a mûtõbõl, de kómába esett. Dilara összeesik, Dzsihán fogja föl.
Deniz sírva megy be az apjához, az sem tért még magához az altatásból és szemrehányást tesz neki: megöltél mindenkit, aki fontos volt nekem, akit szerettem, a nevelõapámat, az anyámat, most Dzsanszu van soron. Gonosz, vagy, szívtelen, minek élsz még? na erre leáll az öreg szíve. Deníz megijed, orvosért kiabál. Újraélesztik.
Ozan felhívja Hazalt, elmondja neki, hogy Dzsanszu kómában van. a szülõk aggódva figyelik az üvegen keresztül.
Harun hazamegy, nem találja a fiát, rátelefonál Dilarára, Alazt keresi rajta, hisztérikusan követeli, hogy Dilara adja vissza a fiát. Dil rendreutasítja, most nem alkalmas az idõ.
Mindenki nagy megdöbbenésére Rahmi állít be a kórházba. Nagy könnyes összeborulások.
Hazal otthon vigyáz az alvó Alazra, nagyon szomorú, de jön Mithát és annak sírja el a bánatát. Önkritikát is gyakorol, elmeséli a 18. születésnapjukat, meg azt, hogy mit tett õ akkor. Mithát vígasztalja, ne vádolja magát, nem õ a hibás mindenért, Deníz apja egyébként is felbukkant volna. Hazal hálás a fiú vígasztaló szavaiért.
pilótakeksz_ 2017 jan. 17. - 15:21:16
(2316/2695)
Jó lenne, ha lenne egy csapat, aki feliratozná ezt a sorozatot, mint a Szulejmánt és a Kösemet ...