7/10
napraforgó 2016 márc. 18. - 04:56:37 7/10
(255/2695)
Bevallom, tegnap, amikor láttam a szenvedõ Gülserent sokadszor is vándorolni az utcán világfájdalmas arckifejezéssel, már egy kicsit sok volt nekem ez a szenvedés. Azért ilyen nincs a való életben, hogy valakinek soha semmi sem sikerül, mindig csak csapások érik.
És még mindig nincs vége, ahogy itt olvasok elõre, látom, hogy xxx Spoiler xxxx Dilara kirúgatja az új munkahelyérõl is, amit Cihán szerzett neki titokban.
Azért ez már sok, se állás, se lakás, se gyerek, ráadásul a börtöntöltelék férje is hazajön mindjárt, a becsülete sárba tiporva, szóval ennyi már sok.
Valahol valami sikerülhetne ennek a szerencsétlennek, mégha újabb sorscsapások is érnék, néha lehetne kicsit jobb.

De itt mindenki boldogtalan. Gülseren szerencsétlen, Cihán boldogtalan, Dilara boldogtalan, a gyerekek mind zavarodottak, nem tudnak boldog gyerekek/fiatalok lenni, Rahmi és Kerimán szar alakok, van az egyszál barátnõ, Derija , aki rendes, na dehát õ csak egy mellékszereplõ.
malvinkicska 2016 márc. 17. - 20:52:16
(254/2695)
Szia most értem rá, hogy megnézem, ebben aztán vannak kavaró gépek bõven, minden korosztály képviselve van, kezdi Hazal Dilara , és az öreg az a legnagyobb, nem az adáságával foglalkozik, hanem a fia családját is tönkre teszi, mint a sajátját, sajnos én az ilyen embereket csúszó, mászó férgeknek tartom. Cihan beszélt Ozannal , és a félreértést tisztázták, ami Gülserent illeti. G sorsa nem könnyû ennyi tûz közt ember legyen a talpán aki tudná a helyes utat, el is hiszem teljesen meg van zavarva. A sógornõt kihagytam az egy vipera. Rahmi most a felvételt akarja hamisítani ott aztán erre vannak emberek, de csak a rosszra. Az a Solmáz egy pletyka gép, rondábban viselkedik, mint egy piaci kofa, azzal a szemét alpar, még mindig nem értem, hogy nem jött erre rá Cihan és az ügyvéd, ki a hír forrás az újság írónak. Nagyon õszinte leszek ez a történet nekem nem nagyon jön be, nem szeretem a karaktereket.
Érsekvári 2016 márc. 17. - 19:12:59 Előzmény malvinkicska
(253/2695)
Szia egyenlõre csak ezt néztem meg , a másikat nemsokára fogom . Csak jelzem nem vesztem el !
Ebben a részben is bõven volt áskálódás , kavarás , rosszindulat . Nehéz helyzetben van Gülseren a körülményei miatt nem tudja Cansut még pár napra sem magához vinni . Dilara megint átnézett rajta hozzá sem szólt nemhogy megköszönte volna Cansu elõkerült . Rögeszméje Cihan miatta hagyta el . A férfi többször hangsúlyozta nem Gülseren a válás oka .
Rahmi disznóságai kiderültek nagy adóssága van , de Dilara szó nélkül fizet helyette . Újra Gülseren ellen készülnek egy aljas húzással . Nem csoda ha a kamaszok nem értenek meg mindent ebben a zavaros helyzetben , hiszen a felnõttek sem látnak egészen tiszta képet . Hazal most tetteti a kedvességet a szeretõ testvért játsza , de vajon meddig bírja ? Cihan tisztázta a félreértést a fiával .
Keriman hazug és érdek nõ most elõadta a nagyjelenetet Gülserennek , persze az érdeke úgy kívánja meg .
7/10
napraforgó 2016 márc. 17. - 18:04:56 7/10
(252/2695)
Hazal milyen álszent módon "örül" Cansu hazajövetelének. De látszik, hogy sem Cihán, sem Cansu nem hisz ennek a váratlan kedvességnek.
És ott az a képmutató Solmaz. Hiába abriktolja a férje rendszeresen, a nõ csak szállítja neki a pletykákat.
Rahmi meg egy gonosz öregember, aki teljesen tönkre akar tenni egy számára szinte ismeretlen nõt, de azt hiszem, valójában a fián akar ütni, mert az elutasította a kérését korábban. Az öreg saját magából indul ki, mivel neki számtalan szeretõje volt, azt hiszi, a fiának is viszonya van ezzel az asszonnyal. Ennyire nem ismeri a fiát, nem veszi észre, hogy õt másféle fából faragták! Milyen aljas húzás, hogy meg akarja hamisíttatni a beszélgetésükrõl készített hangfelvételt.
Na és végszóra befut Kerimán is és eljátszik egy ócska bohózatot, hogy visszaszerezze Gülszerent. Õ is azt hiszi, hogy a nõ Cihán kitartottja, és így némi pénzhez juthat majd õ is általa.
7/10
napraforgó 2016 márc. 17. - 03:10:21 7/10
(251/2695)
Csodálkozom a nagypapán, Rahmin. Korábban hogy bújtogatta a menyét, ide kell hoznod a lányodat, õ a mi vérünk, blabla, most meg, hogy ott van Hazal, õ is csak mindig belerúg. Ozannak azt mondja, hogy majd elüldözik innen, olyat tesznek, hogy a kislány önként szalad vissza, oda, ahonnan jött. Na szép, most már nem az õ vére?
Persze Hazal modora, stílusa nem a legjobb, de ahelyett, hogy szépen tanítgatnák "az úri modorra", csak elintézik azzal, hogy "annak a nõnek a nevelése", mit várhatnánk tõle?
És ebben sajnos van is némi igazság, mert Gülseren is majomszeretettel szerette Hazalt, minden kívánságát teljesítette, soha nem követelt tõle semmit. Egy 14-15 éves lányt miért nem lehet befogni a házimunkába? miért nem lehet vele megértetni, hogy nekünk nem telik a flancra, márkás cuccokra?
Azt meg, hogy ne nyúljon kézzel a tálba, ha van villa, már minimum 10 éves korára tudni kellett volna. Ha meg nem tudja, kérje, hogy szedjen neki valaki. (Rahmi rászólt, hogy mire való a villa?, mikor belemászott a salátástálba). De Dilara agyában a törõdés a gyerekkel egyet jelent a bevásárlással. És még ezt sem csinálja tisztességesen, mert Hazal látja, hogy Cansunak értékesebb holmijai vannak, tehát Dilara anyu neki csak másodrangú cuccokat vett.
malvinkicska 2016 márc. 16. - 21:38:21
(250/2695)
Azt sajnálhatod, nem nézed az Éjszaka Királynõjét, az még ettõl is jobb, igaz a török sorozatok teljesen mások.
offtopic
ildimix 2016 márc. 16. - 21:14:17
(249/2695)
Nagyon megható volt Gülseren levele amit a lányának írt. A találkozásuk is szép volt kíváncsi vagyok hova fog menni Cansu haza vagy az igazi anyjával?

Hazalt ebben a részben egyáltalán nem sajnáltam jól beolvasott neki a nagyapja.

Cihan fia tényleg kezelésre szorul nagyon erõszakos a jelleme.

Isa teljesen egyetértek veled ennek a sorozatnak én is a rabja vagyok. Nem hagynék belõle ki 1 részt sem ki. Nagyon várom a holnapit.
kikelet54 2016 márc. 16. - 20:53:28
(248/2695)
Nagyon örültem, hogy Gülseren hamarabb odaért, mint Dilaráék. Az meg különösen jó volt, hogy egymás karjaiban látták õket, még Cihan is meglepõdött. Az a sznob liba megérdemelte ezt a pofont, és elgondolkodik a helyzeten, habár amilyen felsõbbrendûnek érzi magát, nem hiszem, hogy eljut a tudatáig.

Hazal mindig is nagyravágyó volt, hiába próbálta Gülseren a jó út felé terelgetni, a vérében van ez a fennhéjazás. Igaza van a barátnõjének, hogy ezzel a viselkedéssel mindenki csak megutálja, de még õ sem tudja letéríteni errõl a rossz útról.
Érsekvári 2016 márc. 16. - 18:55:10
(247/2695)
Kiakaszt állandóan ez a Hazal annyira sötét ez a lány csak a márkás rongyok az egyetlen érdeklõdési köre . Inkább a viselkedésére modorára adna valamit , de Dilara sem izgatja magát holott látja hallja hogyan viselkedik a lány . Nem sok érzelem van iránta nem foglalkozik vele , abban merül ki anyai mivolta , hogy elviszi a butikba bevásárolni neki göncöket meg kütyüket .
Gülseren egyszerû nõ pénze sincs sok , de érzései szívbõl szeretetbõl jönnek Cansu is érzi ezt a különbséget .
7/10
napraforgó 2016 márc. 16. - 18:29:18 7/10
(246/2695)
Amíg Dilara és Cihán Cansut keresik, Hazal már Cansu szobáját nézegeti, nyilván azt hiszi, hogy hamarosan az övé lesz. Cansu szekrényében turkál, majd az anyja gardrobjában kutakodik, az ékszereit vizsgálgatja. Az éppen hazaérkezõ nagyapja rajta is kapja, meg is szidja, sõt gyanúsítgatja is, hogy talán õ üldözte el Cansut.
A kis képmutató az apjának, anyjának sírdogál, de ha maga van, akkor nem szomorkodik, hanem dühöng, meg a cselédeket vegzálja. Már a barátnõje is figyelmezteti, hogy legyen kedvesebb, mert kirakják a szûrét.
Ozan végre bevallotta, hogy nem az apja látta el a baját. De azért nem hajlandó tisztességesen bocsánatot kérni, mert sárba tiporta a családja becsületét. De legalább ezt tisztázták, bár ettõl Gülszeren becsülete még nem állott helyre, mert errõl Cihán még most sem mond semmit a családnak. Mibõl állt volna neki, ha legalább annyit mondana, hogy félreismertétek Gülserent, nem olyan nõ, mint ahogy gondoljátok, stb, stb.
Derja kisfia nemigen lehet 9-10 évesnél nagyobb, és õ segít a felnõtteknek a számítógép kezelésénél, e-mail küldésénél. Gülserennek így sikerült tisztáznia magát Cansu elõtt.
malvinkicska 2016 márc. 16. - 18:13:16
(245/2695)
Cansu nem látott más kiutat elment otthonról, milyen kétségbe esett volt a család, mindent mozgósítottak csak meglegyen. Hazal addig a lakásban kutakodott egy kimondottan rondán viselkedik mindenkivel, ez valami érdekes, mindenkit bánt, Ozan az igaz nem egy üveg szentelt víz de most valahol értem, hogy nem nagyon tudja elfogadni, lehet nem is akarja. Gülseren egyszerûen viselkedik a barátnõ segíti azt csinálja a mit mond, nagyon hatásos volt a levél. Attól a férfitõl rendes volt, felhívta Cihant, hogy meg van a kislány nála. Dilara egy hisztis nõ egyedül nem nagyon tud megoldani semmit, mert nem jól gondolkodik, mindenkiben rosszat lát. Nagyon várom mi lesz holnap, mert együtt vannak, mi lesz a téma.
7/10
napraforgó 2016 márc. 16. - 04:21:30 7/10
(244/2695)
Köszönöm, hogy föltetted, bár itt sem írnak túl sokat az ellentéteikrõl.

Off

Máskor és máshol is elõfordul, hogy egy színész és egy színésznõ szerelmes szerepet játszanak, de civilben nem kedvelik egymást.
Talán mások is olvasták, de a Dirty Dancing sztárja Patriyk Swayze kifejezetten utálta partnernõjét, Jennifer Greyt, aki csak azért kapta meg a szerepet, mert épp a rendezõ szeretõje volt. Táncolni egyáltalán nem tudott, így lábdublõrt alkalmaztak, amikor a táncos jelenetekben csak a lábakat mutatták, ilyenkor az a táncosnõ táncolt, aki egyébként a teherbeesett táncoslányt alakította, akit Baby apja ment meg a rosszul végzett abortusz után.
Vagy ott van Lauren Grahem és Scott Peterson a Szívek szállodájából (Gilmore Girls), akik kimondottan utálták egymást, amely utálat a sok évad alatt egyre fokozódott, holott a sorozat részben az õ barátságukra, szerelmükre épült.
De itthonról is tudok példát, köztudott volt, hogy a híres táncos komikus Feleki Kamill utálta Honti Hannát, mégis fergetegeset alakítottak együtt a Csárdáskirálynõben.

Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem a színész azért színész, hogy el tudja játszani a szerelmest, a gyûlölködõt, vagy akár a közömböst, stb, nem szükségszerû, hogy magánemberként is szeressék egymást.
Nyilván egy szerelmes szerepnél dob egy kicsit az alakításon, ha civilben is szeretik egymást - erre is tudok példát: Kútvölgyi Zsike és Kalocsai Miklós, a sajnos fiatalon elhunyt jóképû színész civilben is szerelmespár voltak, amikor a Rómeó és Júlia címszerepeit rájuk osztották még nagyon fiatal kezdõ színész korukban.

Visszatérve a Törött szívekhez, nagyon sajnálom, ha a fõszereplõk nem jönnek ki egymással és igen remélem, hogy ez nem jön le a vászonról, vagyis mi nézõk nem fogjuk ennek nyomait látni a történet során.
kikelet54 2016 márc. 15. - 22:59:44
(243/2695)
Azt, hogy a nyilatkozatokból mi igaz, mi nézõk soha nem fogjuk megtudni, de az biztos, hogy nem egymáshoz valók a sorozatban.
Gülseren ugye egy dekoratív nõ, míg Cihan... hát nem akarok senkit megsérteni, de szerintem nem egy jó fej. Valami mindig is taszított benne, csak nem tudtam, hogy mi. Lehet, hogy igaz, amit írnak róla???
Érsekvári 2016 márc. 15. - 19:55:57
(242/2695)
Ez a link és ha megnyitod menj lefele , mert frissül mindig az oldal és lejjebb került .
Ott megtalálod külön külön , elõbb a színésznõét majd arra reagál a színész .

https://www.facebook.com/TorokHiressegekHungarianFanClub/
7/10
napraforgó 2016 márc. 15. - 04:45:40 7/10
(241/2695)
Sajnos nem ismerem az érintett nyilatkozatokat. Beavatnál? Miket nyilatkoztak? Nem kedvelik egymást talán?
malvinkicska 2016 márc. 14. - 19:55:00
(240/2695)
Olvastam nehéz az állás foglalás, mert persze ,mindenki a maga szemszögébõl mondja el, én olvastam, hogy Cihan azt nyilatkozta, neki szégyen volt csókolózni, aztán mi van azt csak õk tudják. Azt áskálódás úgy látszik mindenütt divat.
syuzi 2016 márc. 14. - 18:31:20
(239/2695)
Gülseren és Dzsian szép pár

Kerimat sajnálom amiért kicsalták a pénzét

Hazal csak kihasználja Dilariat

Várom már a következõ részt:)
Érsekvári 2016 márc. 14. - 17:41:44 Előzmény malvinkicska
(238/2695)
Olvastad a két fõszereplõ nyilatkozatát ? elõször Nurgul Yesilcay / Gülseren / aztán reagált Erkan Petekkaya / Cihan / is .
Az ember nem is gondolná , hogy ilyen konfliktus lehet közöttük . Egymást megalázzák , kibeszélik mire jó ez ?
Nehéz elhinni amit olvasott az ember , vajon mennyi valóságalapja lehet . Még ha igaz is a sorozatban ebbõl semmi negatívum nem jön le , csak amit a szerep megkövetel tõlük . Azzal együtt nekem a pasas nem szimpatikus ,de a karaktere megnyerõ és a szinkronhangja sokat lendít rajta .
OFF
A nõ jó színésznõ én már láttam a 2011-ben készült Ask Ve Ceza 62. bölümbõl álló sorozatot és ott a férfi partnere aki az Éjszaka királynõjében Kartal - Murat Yildirim és az a idõsebb színésznõ aki a Seherezádéban Nadid volt a neve Tomris Incer sajnos tavaly halt meg nagyon jó színésznõ volt . Szóval ez a sorozat is fantasztikusan izgalmas , az összes szereplõ nagyot alakít benne . Sajnos csak törökül van a Youtubon .
OFF
malvinkicska 2016 márc. 12. - 16:13:21
(237/2695)
Az elõzõ hozzá szólásomban , már említettem, hogy nekem ez most fura nem erre számitottam mert nem akarom felsorolni, de nézem a Karadayít az egy kemény alvilágról szól dráma sorozat, aztán Végtelen szerelem, az is egy felépített sztori vannak negatív szereplõi, de nem ilyen vulgárisak, mint itt aztán itta fõszereplõk, szinte le vannak butítva, Gülseren és Cihan minden rágalmat eltûrnek nem tesznek ellene, nem beszélve C pénzes is, befolyásos ember én így látom. A karakterek szinte csak negatívak, a fiú az biztos valami elme problémája van azok a düh kitörések, nála, azt kezelni kellene. Az is igaz a téma sem minden napi, de nem egymás torkának kell esni, szépen megbeszélni a dolgokat. A másik itt két család élete fenekestõl felfordult igaz, G itt is hátrányba van nincs mellette a gyerek apja, õ aztán igazán védtelen csak a barátnõ az aki segít neki. Amiket leírtam nem akartam senkit bántani, vagy oktatni, ez a véleményem eddig errõl a nem minden napi sztoriról
7/10
napraforgó 2016 márc. 12. - 14:57:52 7/10
(236/2695)
Én azon is csodálkozom, hogy mehetett bele Cihán - azokkal a feltételekkel! - egyáltalán a TV-felvételbe. Gülserennek sem kellett volna elfogadni azt a hazug idillt a két baráti családról, amirõl ott mutatni akartak. Hiszen a Gürpinar család nagyobbik fele csak megalázta idáig.
És Cihan is mindig olyankor hallgat, amikor nem kéne. Utólag meg vádaskodik, hibáztatja a feleségét, az apját, most meg már a fiát is, de soha semmit nem tesz ellene, hogy ilyen ne történhessen meg.
Tényleg, miért nem áll a családja elé és magyarázza meg, hogy Gülseren nem a szeretõje (az más kérdés, hogy titokban szeretné, ha az lenne...). Miért hagyja, hogy mindenki rosszat gondoljon róla is, meg a nõrõl is?
Így mindenki csak pletykák, meg feltételezések, sõt rosszindulatú rágalmak alapján alkot véleményt. De hát nincs is módjuk összevetni a másik oldal álláspntjával, mert az a kettõ csak hallgat.