9/10
Roxer 2016 nov. 03. - 07:51:55 9/10
(1755/2695)
Oké abban egyetértünk,hogy Harun nem teljesen százas.De ezt most teljesen normálisan reagálta le. Nem esett neki Dilarának amiért becsapta és nem is õ Demir apja.Szép csendben hagyta,hogy elmenjen,nem szólt elhamarkodottan semmit.Majd elment,hogy megbizonyosodjon róla igaz-e a hír.Majd miután igaznak tûnik,magába zuhant.Ez melyik férfival nem történt volna így,aki elõtte boldog apának érezte magát?
Majd ha magában átgondolja, nyilván beszélni fog Dilarával is. Az nem csak rá jellemzõ,hogy nem beszélget. Dilnek és Cihannak 20 évnyi házasság kevés volt ahhoz,hogy megbeszéljék miért is vannak még együtt? Az új kapcsolatukról sem beszélnek. De ezek a dolog igazából a forgatókönyvírók sara.Ha mindenki õszinte lenne és mindent elmondana a másiknak,mibõl lennének a bonyodalmak?
7/10
napraforgó 2016 nov. 03. - 04:56:31 7/10
(1754/2695)
Ami nekem furcsa, az, hogy Deniz milyen hamar elfogadta Burhán apukát, aki pedig a fél életét börtönben töltötte. Az anyja tisztességre nevelte, de ez egy perc alatt feledve lett, mert megtudta, hogy az anyja valamikor bárénekesnõ és konzumhölgy volt, ami ugyan még nem jelent feltétlenül prostitúciót, de már elég ahhoz, hogy a "rendes" férfiak megvessék. Azok a rendes férfiak, akik ilyen helyekre járnak, meg ilyen és még ilyenebb hölgyek szolgálatait veszik igénybe.... És a fiú kicsit sem csodálkozik azon, hogy apuciját fegyveres testõrök védik, meg hogy lövöldöznek abban az étteremben, amit apucitól kapott. És hangyányit sem gondolkodott azon, hogy apuci több, mint 20 évig börtönben ült, vajon mibõl telik neki az étteremre, meg a többi luxusra.... Mert úgy általában a fegyencek nem keresnek túl jól....
7/10
napraforgó 2016 nov. 03. - 03:15:07 7/10
(1753/2695)
"Gondolom az lett volna a normális viselkedés Haruntól, hogy miután megtudja, hogy az imádott gyerek nem az övé, élete szerelme pedig átverte mosolyogva, vidáman nevetgéljen. Tán még táncra is perdüljön. :)"
Hahaha. :))) Nem, nyilván nem ez lett volna a normális viselkedés, hanem az, hogy beszél Dilarával! Hogy is van ez, szívecském? Most enyém a gyerek, vagy nem, mi is van azzal a DNS teszttel? Miért nem azt mutatja, hogy enyém a gyerek!!! Ezek nem beszélgetnek egymással!!!! Csak a gyere velem, meg a viszem a gyereket... De hogy hogy is képzeljük el majd a közös életünket, még véletlenül sem került szóba. Hol fogunk élni, hogy fogunk élni, a nagyobb gyerekeid velünk fognak élni, vagy csak látogatnak minket? Mit szólnak a mi közös terveinkhez? Elfogadnak minket? Támogatni fogják a féltestvérüket, vagy majd megvetik, rá sem néznek? A világon semmit sem tisztáztak, de nemhogy Dzsihánnal nem, meg a felnõtt gyerekekkel sem, de még egymás között sem!!!! Volt egy gyertyafényes vacsora, némi zene, egy kis vitorlázgatás, aztán Dilara már teherbe is esett és se azelõtt, se utána soha nem is beszélgettek! Na jó, egyszer, vacsorázás közben valamennyit, de könyörgöm elég ennyi egy közös élethez? És Dilara is csak könnyedén átlépne azon, hogy Harun tönkre akarta tenni az egész családját? Dzsiihánt anyagilag - no jó, bár ez Dilara anyagi helyzetét is piszkosul érinti, tehát azért nem mindegy, de a fiát is! Harun bosszúhadjáratot folytatott mindenki ellen, akit Dzsihán szeretett, vagyis a gyerekei ellen is. Ez vajon mindegy Dilarának? ah, szóra sem érdemes, lépjünk túl rajta....

"Ozan egy hímsoviniszta gyökér. Már az sem tetszett neki, hogy az anyja egyáltalán rá mert nézni egy férfira a válás után. Bezzeg õ futhat minden féle nõcskék után. Most épp a családját többízben eláruló candan a kiszemeltje. Gondolom ez szerinte rendben van..."
Ozan sem komplett, olyasmiért ítéli el az anyját, amit pedig õ is mûvelt egy hasonlóan elvált asszonnyal. Nem riasztotta az a lehetõség sem, hogy az elvált férj kétszer is meg akarta ölni. Ilyen veszély Dilarát nem fenyegette Dzsihán részérõl Harunt, legalábbis úgy gondolom. De az valóban furcsa, hogy amit nem szabadna az anyjának, azt szabad Zeynepnek, és még az sem számít, hogy a kis csaj azért nyerészkedni akart a szakításon.
Az meg egy baromság, hogy az anyánkat csak akkor lehet tisztelni, ha szûzi életet él, rá sem néz a férfiakra, még akkor sem, ha a férje már rég messze jár.
Hogy Ozan fut, vagy nem fut Dzsandan után, azt nem tudom, de talán nem olyan hülye és valóban csak a nõ mesterkedései érdeklik. Persze a nõ csinos, és ezt egy férfi sohasem szokta figyelmen kívül hagyni.... De ezt majd meglátjuk.
7/10
napraforgó 2016 nov. 03. - 02:54:05 7/10
(1752/2695)
Nem, nem vagyok pszichiáter, csak gondolom, hogy Harun családjában van valami terheltség. Örökletes, vagy halmozódó, vagy a bánat tudja mi. De nem normálisak, az tuti. A húgáról megállapították a bipoláris zavart, Harunnál sem normális ez a 20 éven átívelõ bosszúszomj, és a nagynéni se százas, ahogy hergeli az unokaöccsét, ahogy szervezkedik a háttérben, meg a többi... Azért valljuk be ez a hétköznapi haragnál azért jóval több mindannyiuknál.
gigi1 2016 nov. 02. - 21:16:19
(1751/2695)
Van 1-2 önjelölt pszichiáter a fórumon. :)

Gondolom az lett volna a normális viselkedés Haruntól, hogy miután megtudja, hogy az imádott gyerek nem az övé, élete szerelme pedig átverte mosolyogva, vidáman nevetgéljen. Tán még táncra is perdüljön. :)

Ozan egy hímsoviniszta gyökér. Már az sem tetszett neki, hogy az anyja egyáltalán rá mert nézni egy férfira a válás után. Bezzeg õ futhat minden féle nõcskék után. Most épp a családját többízben eláruló candan a kiszemeltje. Gondolom ez szerinte rendben van...
9/10
Roxer 2016 nov. 02. - 19:54:19 9/10
(1750/2695)
"Nyilván bipoláris ez is, mert most tiszta depresszióban gyalogolt a világ végén egy világítótoronynál, egy napja meg még fülig érõ szájjal hurcibálta a fiát."
És ettõl bipoláris? :D Az az apróság kimaradt,hogy közben megtudta mégsem övé a gyerek? Remélem nem vagy pszichiáter. :)
9/10
Roxer 2016 nov. 02. - 19:50:31 9/10 Előzmény malvinkicska
(1749/2695)
Inkább azt mondanám Ozan egy tipikus f*sz. Várható volt,hogy nem lehet vele beszélni.Õ nem bocsájt meg,hálátlan kis hülye gyerek mit képzel magáról? Az anyja elvált szabad nõként,tette amit tett.És igen neki nagyon is nagy haverja volt Harun, míg rá nem jött,hogy együtt van az anyjával. Én míg Dil helyében hozzávágtam volna azt is,hogy azért ne haragudjon az apjára,mert a gyereket a nevére vette,mert hamarosan úgyis Erguvannak fogják hívni.

Az öregasszony jól behúzta Harunt a csõbe,de jobb is így, ha majd késõbb Dil önként lesz vele és nem "kényszer" hatására.
Bár Dilnek ez úgy tûnik bejött,mert szinte megsértõdött amiért mégsem mentek el :D

Cihanon meg felröhögtem amikor azt mondta,hogy rohamosan halad a kapcsolatuk.Tán már egymás kezét is megfogták :)
7/10
napraforgó 2016 nov. 02. - 19:47:15 7/10
(1748/2695)
Újra látom, hogy ez a Harun nem százas. Hol elrabolja Dilarát a gyerekkel, hol csak a gyereket, aztán rákényszeríti a nõt, hogy egy szál ruhában menjen vele ki tudja hová???, aztán gondol egyet és még a hívásait sem fogadja. Ez a pali éppoly pszichopata, mint a néhai húga, nyilván bipoláris ez is, mert most tiszta depresszióban gyalogolt a világ végén egy világítótoronynál, egy napja meg még fülig érõ szájjal hurcibálta a fiát. Beszélgetni meg ez sem szeret,mmármint megbeszélni a dolgokat. Most majd megint kigondol valami hülyeséget, remélem Dilara megint berág rá és elküldi valahová...
Érsekvári 2016 nov. 02. - 19:36:16 Előzmény malvinkicska
(1747/2695)
Egészen biztos Haruné a gyerek , de valamivel fel kell dobni a sorozatot . Mahide bekavart a cumival , mert az nem Demiré lesz .
Harunék nem repültek el és mivel Harun nagyot csalódott fel sem veszi Dilara telefonját . A nõ nem tudja mire vélni semmit nem sejt az egészbõl . Mahide jól összezavarta Harun fejét . Valószínû kiderül majd és remélem Harun a nénikéjét visszaküldi vidékre a lovaihoz .
Azért lehet szórakozni Kerimánon mindenképpen ahogy bolondozik Rahmival .
Hadzser külsõre tisztára Edit Piaf török változata .
Deniz éttermét megkörnyékezték a rosszfiúk , ráadásul Burhan megsérült a dulakodásban , meglõtték a lábát .
Érsekvári 2016 nov. 02. - 19:21:47 Előzmény napraforgó
(1746/2695)
Ez jó hasonlat .....a jóból is megárt a sok ! Én csak török sorozatot nézek , / függõ vagyok , de abból is csak a jókat nézem /, de a Tv2 rájött erre van igény . Bizonyos oldalakon lehet olvasni milyen mûsorok várhatók ott láttam az új koreai sorozatot . A Duna tv -n,
pedig amikor a Hegyi doktornak vége novemberben akkor indul ott is egy új török sorozat Végtelen szerelem címmel .
Mi már páran jó elõre tartunk a 41.résznél , de gondolom újra bekapcsolódunk majd , mert nagyon jó .
7/10
offtopic
napraforgó 2016 nov. 02. - 18:29:41 7/10
(1745/2695)
Off
Úgy látom, most meg a ló másik oldalára esnek a mûsorszerkesztõk, mert egyik török sorozat a másikba ér és a koreaiból több fut egyszerre. Szeretem, szeretem õket, de hát a rántott csirkét is megúnja az ember, ha soha nem kap mást.....
malvinkicska 2016 nov. 02. - 18:15:44
(1744/2695)
Az öreg banya bekevert a cumival, mert annak idején az Özkan fiáét hozta el, biztos ki fog derülni csak akkor nem lett volna benne ez a csavar. Aztán Cihan és és Ayse beszélgetnek és nem derül ki az aki felnevelte, ez is olyan hiteltelen, meg a Harun neve is el van hallgatva. Aztán Keriman adja a formáját ahogy szokta az a kis szemét Szevincset hamar megtanítaná ami kellene is mert sokat képzel magáról. Cansu teljesen együtt van Dillel, az tud hallgatni. Hazal és Özgür játéka egyáltalán nem tetszik ennek a nõnek nem áll jól ha egy kicsit jónak kell lennie. Aztán Deniz nem ijedt meg attól a szemét társaságtól , hogy lefejelte, de az apját lábon lõtték, nem volt még benne elég kórház jelenet, gondolom ne felejtsük, milyen az ellátás.
Ozan egy kemény fejû igazi török férfi típus a kék szemével, nem akar az anyjának meg bocsájtani, pedig eleinte , hogy istenítette H-t.
7/10
napraforgó 2016 nov. 02. - 17:59:31 7/10
(1743/2695)
Májde valóban azt közli Harunnal a telefonban, hogy a gyerek nem az övé. Harun erre törli a repülést, Dilarának azt mondja, a géppel van valami gond. Dil megkéri, hadd menjen el, beszélnie kell a gyerekeivel, nem mehet el magyarázat nélkül. Harun elengedi, így elmennek Dzsanszuval.
Harun hazatérve megnézi a Májde által készíttetett DNS tesztet, hitetlenkedik kicsit, de Májde meggyõzi, csak a kicsi az egyetlen cumis gyerek a villában. (majdnem az ellenségük gyerekét vették magukhoz, oh borzalom!)
Kerimán a kis Dzsannal beállít a villába rokonlátogatóba, de csak Rahmi van otthon, meg a személyzet. Kerimán böreket sütött és azt hozta el reggelire, hát egyék meg. Eminét, meg Szevincset rögtön kommandírozni kezdi, hozz teát, te meg vigyázz a gyerekre....
Ayse és Dzsihán kibékültek, a nõ gyerekkoráról beszélgetnek, a csodás Májde nénirõl, aki fölnevelte a szülei halála után, majd sétálni mennek a tengerpartra. Arról beszélgetnek, hogy viharos gyorsasággal halad a kapcsolatuk, ideje, hogy Dilarának is beszámoljon róla.
Hazal nem ment haza éjszakára, Özgürnél töltötte az éjszakát, õk is szerelmesen évõdnek. Szevincs persze falaz neki szükség esetén.
Dilara és Dzsanszu hazaérnek Demírrel, Dzsanszu megígéri, hogy nem árulja el a kalandjukat az apjának. Dil azon töpreng, miért mondott le róla Harun olyan hirtelen? Fõleg, hogy a férfi onnantól nem veszi fel neki a telefont.
Kerimán és Rahmi épp huzakodnak, amikor megérkeznek. Kerimán már a vacsorát tervezi ..., vagyis maradni akar.
Deníz éttermébe betér 3 pasas, elég kötekedõ magatartással, találgatják, mibõl vette meg a fiú az éttermet. Késõbb ki is derül, hogy a 3 pofa egyike a "környék ura", itt is védelmi pénzt akar a tulajtól. Deníz a számlájuk kiegyenlítését kéri, erre verekedés tör ki. Megérkezik Burhán papa is, elõkerül egy pisztoly és a kavarodásban meglövik Burhánt.
Májde és Harun azon filózik, hogy vajon Dilara azt hiszi, hogy Haruné a gyerek, vagy tudja, hogy nem? Elõfordulhatott bármi a férjével is, hisz egy házban élnek.... Biztos azért nem akart elmenni Harunnal.... Harun ideges lesz, elrohan a tengerparton sétál feldúltan.
Ozan beugrik a villába a nyári ruhatáráért. Dzsanszu megörül neki, majd Dilara is elõkerül, beszélni akar vele. Ozan húzódozik, de Dzsanszu kedvéért hajlandó meghallgatni. Dilara szeretné, ha megértené, ha megbocsátana neki. Ozan azt mondja, soha nem bocsát meg neki, már nem tudja tisztelni az anyját. Oda a méltóságuk, az apjának sem bocsátja meg, hogy a nevére vette a gyereket. Dilara erre végre kimondja, igen, szeretem, Harunt.
Érsekvári 2016 nov. 02. - 16:16:55
(1742/2695)
November 14 . indul a Duna Tv-n egy új koreai sorozat A CSÁSZÁRSÁG KINCSE címmel . 51 részes lesz .
Lehet , hogy ez talán jobb lesz .
8/10
Elhaym 2016 nov. 02. - 14:12:05 8/10 Előzmény vienetta18
(1741/2695)
Napra pontosan nehéz megmondani melyik nap ér véget a 2. évad, de kb. december 1 és 6 között.
malvinkicska 2016 nov. 02. - 14:02:26
(1740/2695)
Fórumtársak az Epizód 45-ös számában az olvasható, Ayse nem hajlandó tovább dolgozni Cihannal, így a második évad végén távozik, ez azért már valami ez a férfi nõ gyûlölõ, hogy nem állja a partner nõit akkor miért nem õt cserélik le.
7/10
napraforgó 2016 nov. 01. - 09:24:39 7/10
(1739/2695)
Nekem nagy kedvencem a bemutatott sorozatok közül a Silla királyság ékköve, amely szinte végig háborúskodásról szól, mégis végtelenül izgalmas.

A fény hercegnõje szerintem is haloványabb, csak megy a duma és alig történik valami, szinte végig csak beszélgetés az egész.
Ami nekem ezen furcsa, az az, hogy beszélnek ugyan, de a valódi szándékok mindig rejtve maradnak. Persze az is elég érdekes, csak hát jó 50 rész sok hozzá.
Lehet, hogy csak nekünk furcsa az ilyen tipusú sorozat, mert nem ilyenekhez vagyunk szokva. A nyugati filmekben nemigen beszélgetnek, a történésekbõl kell levonni a szándékokat, ebben talán van némi hasonlóság is, de a cselekmény legalább pörgõsebb.
Az Empress Ki-t többen dícsérik, remélem az kissé mozgalmasabb lesz.
offtopic
ildimix 2016 nov. 01. - 08:45:27
(1738/2695)
Kíváncsi leszek Cihan mit szól majd amikor megtudja a lányától az anyja lelépett Harunnal. Mondjuk õ Ajsével szeretne új életet kezdeni de ismerjük a török vérmérsékletet lehet utánuk fog menni. Mindegy nem tudom már 1 kicsit várom a következõ részt.

Of téma: Napraforgó én bánom, hogy elkezdtem nézni a fény hercegnõjét én többet kóreai sorozatot biztos nem kezdek el. Csalódtam a sorozatba nem ilyennek képzeltem ez a háborúskodás nem érdekel.

Malvin köszi, hogy írtál a tiszta szívvel sorozatról nézek belõle 3 részt utána eldöntöm mi legyen a sorozattal.
gigi1 2016 okt. 30. - 10:48:48
(1737/2695)
Sztem is így lehetett. Nekem úgy rémlik, hogy amikor elhozta a villából a cumit, akkor Majde már akart DNS tesztet csináltatni. Harun mondta neki, h nem kell, õ biztos volt benne, hogy az övé Alaz. Utána feledésbe merült a cumi. Majde most amikor meglátták a videot, akkor vette elõ a zacskóból és nézegette. Harun nem, csak a nénikéje bizonytalanodott el a gyerek származását illetõen.
Pera60 2016 okt. 29. - 20:23:33
(1736/2695)
Onnan gondolom csak,hogy amikor beszélt telefonon,igen elnyúlt az arca és többször nézett Dilara és a gyerek felé.Nem üldözte senki,az összes ellensége éppen jó helyen volt,ki a barátnõnél,ki a barátjával.Az elképedt arcát látva nekem valahogy így jött össze.