Pera60 2016 nov. 24. - 19:53:02
(1955/2695)
Ma megnéztem a Dunán kezdõdõ sorozatot. Kíváncsi voltam,van-e benne ismert arc a többi török sorozatból.A Tiltott szerelembõl a nevelõnõ akit megismertem. De nem is ez a lényeg. Ami talán meg sem lepett: az erõszakosság. A gazdag pasi agyba-fõbe verette a szintén gazdag lány barátját. Igaz tévedésbõl. Ott ennyire megszokott ez a stílus? Ja. és tisztára olyan volt az öltözéke mint a Dzsihánnak. Olyan formája is van,csak talán fiatalabb. Nem tudom,egyre furcsább lesz a Megtört szívek. Senki sem egyenes,semmit sem tisztáznak,aki szerintem meg normális,az elõbb-utóbb kikerül a sorozatból. Nem írom le,mert nem tisztességes a többi nézõvel szemben,de meghökkentem,amikor belenéztem a sorozat török részébe.Gondolom náluk a III.évad. Olyan mintha az író csak az emberi rosszra fókuszálna.Mindenesetre várom mindig,már csak a vége miatt is.
malvinkicska 2016 nov. 24. - 19:30:19
(1954/2695)
Harunak nincs esze egyáltalán nem gondolkodik ez a vén banyára hallgat valóban nem normális, Cihan ha feljelenti gyerek rablásért nézhet magán két felõl nagyon jól tenné.
Azért ez már mesébe is rossz eza szevincs mindent tesz büntetés nélkül annyira hiteltelen már.
Denizbõl maffiát csináltak pillanatok alatt, mikor az egy normális egyetemista szorgalmas ember volt.
Hazal vajon hova fogja tenni a részvényt azt is elzenéli, mint a kár térítést.
Ozan keveset van szóba. Keriman ma egy kicsit sok volt amit követett, nem tudtak más szöveget neki csak állandóan a pénz ez is uncsi már.
7/10
napraforgó 2016 nov. 24. - 18:59:48 7/10
(1953/2695)
Harun hülye, a nénikéje meg méginkább. Ha Dilara azt akarta volna, hogy náluk legyen a gyerek, megírta volna, vagy a reptérre menet elvitte volna hozzájuk. De ezek nem normálisak, már hanyadszor rabolják el a kicsit. Tisztára olyan már az a gyerek, mint a pingponglabda, ide-oda dobálják.
Remélem Dzsihán most csakazértis följelenti õket gyerekrablásért. Nekem már nagyon a bögyömben van ez az ellenszenves banda, fõleg az öregasszony, az egy gonosz banya.
9/10
Roxer 2016 nov. 24. - 18:41:04 9/10
(1952/2695)
Hát ez a Deniz nem piskóta,elég hamar átment maffiózóba. Mondjuk törököknél nem ritka az ilyesmi,de gondolom ott sem ilyen gyorsan lesz konszolidált egyetemistából,fegyveres bandavezér :)
Harun most elég hülye volt,nem tudja,hogy Cihán már nem lakik a villában,mit félti a nézésétõl is a gyereket :)
Persze õ elhozta volna nyíltan legalább,de az öregasszony inkább a rablásra szavazott. Szevics meg megérdemli Özkánt,õ is legalább annyit hazudik.
7/10
napraforgó 2016 nov. 24. - 17:51:54 7/10
(1951/2695)
Deníz építkezni akar a megvásárolt telken, de jön egy öreg muksó, el akarja zavarni, azzal, hogy ez az õ földje, menjen innen. PIsztolyt ránt, Deníz is, aztán jönnek még emberei, fegyverrel (!) és a muki eltakarodik. Dzsanszu elmegy Dzsihánhoz, elmondja neki, hogy az anyja elutazott a beteg nagymamához. Beszél Deníz új cégérõl is, Dzsihán nem érti, mibõl lett a fiúnak hirtelen ennyi pénze, nemrég még a lakását kellett eladnia... Dzsanszu szerint a fiú apja eddig külföldön volt, most bukkant föl, az segíti. Dzsihánnak gyanús az ügy. Yldrimet is ráállítja, tartsa nyitva a szemét.
Deníz romantikus gesztusként piros lufikat ereget Dzsanszunak, aki piszkosul elolvad ettõl. Szerelmet vall a lánynak, nincs nála fontosabb a számára....
Kerimán érdeklõdik Szevincstõl ki a pasija, aki villog, hogy egy jóképû, gazdag üzletember a pasija... Kerimán meg röhög magában... Özkán közben ömleng Enginnek, hogy Szevincs mennyire édes kis nõ, akinek nem számít a pénz.... Kerimán megint pénzt akar Özkántól, márcsak a halgatásáért is, megy is a szervízbe, hogy megvágja az öccsét. Megzsarolja az öccsét, hogy elárulja Szevincsnek és Enginnek is az igazat, ha nem ad neki pénzt. A nõ a melltartójába rejti a pénzt...
Dzsihán Ozanon töri a fejét, merre lehet, mi van vele. Hazalon is agyal, nem bízik benne, Yildrin szerint õneki is adni kéne a részvényekbõl, egyenlõen kell bánni a gyerekekkel. Dzsihán rábólint, hívatja is a lányt. Hazal hercigeskedik, hogy mennyire hiányzott neki. Az apja közli, hgy õ is kap részvényeket, mint a testvérei, de kéri, viselkedjék rendesen.
Harun megkapja Dilara üzenetét, rögvest megy is, hogy elhozza a gyerekét, nem tûrheti, hogy Dzsihán csak ránézzen is. Májde utasítja Szevincset, vigye ki a parkba a gyereket, onnan aztán Csagatáj kocsiba ül és elviszi a kicsit. Szevincs Dzsanszunak telefonál, persze nem mond neki semmit Harunékról. Dzsanszu kétségbeesetten hívja Dzsihánt.
Harun élvezkedik, a kezében a gyerek. Harun állítólag üzenetet küldött Dilarának, hogy elhozta a gyereket. Hatidzse és Szema tanakodik, ki az anyja a gyereknek? Harunt elhívják, az építkezésen baleset történt.
Szevincs hazudik a gyerekrablásról, két fegyveres férfiról beszél. Rahmi és Dzsihán sejti, ki áll a gyerekrablás mögött, úgy dönt, megy és visszahozza a gyereket. Átmegy a gorillák során, kéri vissza a gyereket. Májde visszautasítja, Dzsihán közli, a gyerek hivatalosan az õvé, hívja a rendõrséget, ha nem adják vissza.
7/10
napraforgó 2016 nov. 24. - 08:57:11 7/10
(1950/2695)
Dzsihán most nem gondolkodik logikusan, azt hiszi, hogy Ayse éppoly dörzsölt, mint pl. Dzsandan. Végül is akár el is hitethette volna, hogy odavan Dzsihánért, miközben meg nem is. Habár akkor biztos nem mondta volna le Hazal kezelését, hisz rajta keresztül minden családi dologról értesülhetett volna. No, majd meglátjuk jobb eszükre térnek-e.
malvinkicska 2016 nov. 23. - 19:38:17
(1949/2695)
Ronda volt Haruntól ahogy neki rontott Aysenak, de Cihan egybõl arra gondolt össze esküvés van ellene mivel, ugye már volt része sok mindenbe H által.
Aztán a banya azt mondja feledje el A C-t, állítom ezek nem is tudom mit képzelnek az emberek érzéseirõl, csak mindig a rosszon agyalognak, sosem ülnek le szépen, mint egy család, és megbeszélnék a dolgokat.
Dilaranak nincs elég gondja most meg az anyukája beteg, és egyértelmû utazik, a gyerekre van aki vigyázzon, ezen kap Keriman és egybõl a villába terem attól is akasztottak már jobbat, nagyon szemét egy nõ csak jól eladja magát, viccesre veszi a figurát.
Hazal ahogy ma viselkedett az egyszerûen nem minõsíthetõ, mindenesetre fiatal létére nagyon szemét ahogy alakoskodik.
A banya elment Aysehez, meggyõze arról hogy mondjon le C-rõl.
Azt figyelem hetek óta csak marás van, családok így mûködnének akkor már annyi sem lenne a mennyi van, most.
Érsekvári 2016 nov. 23. - 19:10:59
(1948/2695)
Jó kis félreértések , Dzsihan azt hiszi Ayse szándékosan tervelte ki , szerencsétlen lány semmirõl se tehet , pedig látszólag sok minden ellene szól ....ez a véletlen mûve . Mahide és Harun úgy irányítják ezt felnõtt nõt mint egy gyereket . Yildrin az egyetlen aki higgadt fejjel átlátja az egész kacifántos helyzetet .
Dialara utazása Kerimannak kapóra jött megint ott fogja tenni venni magát addig a villába . Ez a bolond Rahmi folyton azt a választ adja Dilarának amikor Ozanról érdeklõdik hogy van , hogy édesdeden alszik .....naná ,de mitõl azt bezzeg nem árulja el .
Burhan mire jut majd Dzsandannal szövetkeznek együtt Dzsihan ellen ? Mahide azt várja Aysetõl szakítson Dzsihannal .
9/10
Roxer 2016 nov. 23. - 18:26:45 9/10
(1947/2695)
Mindkét pasi Aysénak esik,szegény lányt komolyan sajnáltam. Azért Cihán sem gondolkozik logikusan,hiszen Harun nyilván nem használná a saját unokahúgát csalinak.
Megint azért volt a balhé,mert senki nem õszinte a másikhoz.Ayse is hányszor érdeklõdött,hogy ki Cihán ellensége.És Harun is kérdezõskõdött Ayse pasija felõl.
Hazal óriási színész,egész másként beszélt Szevicsnek,mint késõbb Dilarának. Bár szerintem Dil is látta,hogy kicsit túltolja az aggódást soha nem látott nagymamamája miatt.
Harun elhagyta a telefonját,így Dil nem éri el,csak sms-en értesíti,hogy elutazik Amerikába. Kerimán Özkan nevében sms-ezik Szeviccsel :D
7/10
napraforgó 2016 nov. 23. - 18:05:28 7/10
(1946/2695)
A port hu megint hülyéskedik, elszállt minden, amit írtam.

A lényeg röviden: Dzsihán azt hiszi, hogy Ayse szövetkezett Harunnal ellene. Harun meg azt hiszi, hogy Dzsihán szándékosan hálózta be a lányt. Ayse meg van rendülve, õ nem tudta, hogy ez a két pasi ellenség. Dzsihán hallani se akar róla, hiába akarná megmagyarázni. Harun hazaviszi a lányt és közben gyalázza Dzsihánt.
Burhán fölkeresi Dzsandant, szövetségest keres benne Dzsihán elle. A nõ megpróbál kitérni, neki semmi köze a Gürpinárokhoz.
Dilarát értesíti a nõvére, hogy az anyjuk agyvérzést kapott, ezért a nõ Amerikába utazik. Szevincs Özkánnak írt üzenetébõl errõl értesül Kerimán nagysága és már csomagol is, megy vissza a villába Hawaiiozni. Dzsanszut rögvest biztosítja, hogy addig marad, míg az anyja haza nem jön. Szevincset meg cukkolja, miért nem ment még férjhez, még a végén vénlány lesz...
Hazal örül, hogy az anyja elutazott, így nagyobb lesz a szabadsága.
Májde meg fölkeresi a bánatos Aysét és némi múltidézgetés után arra kéri, hogy szakítson Dzsihánnal.
9/10
Roxer 2016 nov. 23. - 11:40:25 9/10
(1945/2695)
Itt szerintem megint az eltérõ kultúra játszik szerepet.Egy popzenész léha életet él,nem való egy "úrilányhoz". Meg talán nem is illõ kimaradni éjszakára a szülei tudta nélkül.
Nyilván Deniz új élete sem fog tetszeni Cihannak,csak még nem tud róla.
7/10
napraforgó 2016 nov. 23. - 07:36:12 7/10
(1944/2695)
"Hazalt nem nevelték egész életében,persze,hogy már nem hallgat a szép szóra,csak az anyagiakkal tudják zsarolni,más úgysem számít neki."
Én úgy gondolom, hogy sok más gyerek is nõl föl úgy, mint Hazal, hogy kevés nevelést kap, hogy muszájból egy szülõ neveli és nincs rá sok ideje, de azért nem lesz annyira dilis, mint ez a lány. A legtöbb gyerek normálissá válik, és amikor már elég nagy, meglátja, hogy mit segíthet az anyjának és a bevásárlással, mosogatással, stb. Normális gyereknek látnia kell, hogy a szülõje mennyi áldozatot vállal érte és nem tetézi a bajait, hanem próbál segíteni. Fõleg egy lánygyerek, bár szerintem ilyesmi egy fiúnak sem ártana meg.
És ha már az anyagiakkal próbálták kordában tartani ezt a lehetetlen leányzót, akkor azt nem most kellene elkezdeni, hanem már jó 3 évvel ezelõtt, amikor odakerült, lehetett volna idomítani. Mert Hazalt nevelni nem lehet, csak idomítani. Ha elvégzi a feladatot, jutalmat kap, ha meg nem, hát megvonást.
Dzsihánt meg nem értem. Miért akad ki, hogy a nagykorú lánya egy popzenekat társaságában tölti az idejét? Hogy a lánya valamelyik zenész fiúhoz közel került? Mesélhetne neki arról, hogy ez neki nem tetszik, ezért, vagy azért, de hogy kategorikusan megtiltja? Miért? Miért olyan borzasztó, hogy ilyen zenész társasággal lóg? Miért is vetne ez rájuk rossz fényt? Egyébként röhögnöm kell, mert már száz más, sokkal súlyosabb ügy miatt kerültek õk címlapra, nehogy már egy feltörekvõ zenekar legyen az újabb ok...
És Hazalnak is volt sokkal zûrösebb ügyei is voltak, én nem tdom megbocsátani neki az istálló felgyújtását. Aztán ott volt a színlelés, hogy béna, csak azért, Dzsanszut bántsa és hogy hogy sajnálatból megkaphasson mindent.
És Ozan hülyeségeihez képest ez a pop-zenekar sokkal kevésbé ciki....
Én még a Deníz fiú maffia-életét is zûrösebbnek érzem...
9/10
Roxer 2016 nov. 22. - 20:23:22 9/10
(1943/2695)
Ez az Emrah totál nem normális kicsit nagyobb verést érdemelt volna,szerencséjére Özgürt lefogták.
Hazalt nem nevelték egész életében,persze,hogy már nem hallgat a szép szóra,csak az anyagiakkal tudják zsarolni,más úgysem számít neki.
Jót nevettem az öregasszony és Harun elképedt fején amikor várták Ayse meglepetését és sokkal nagyobb lett,mint gondolták volna.
Most majd Harun jól szétcsap a szerelmesek között. A család egyik lánykája már meghalt Cihán miatt,nem engedhetik,hogy a másik is a karmai közé kerüljön.
Érsekvári 2016 nov. 22. - 19:58:46
(1942/2695)
Dzsihan és Ayse nagyon szép helyre utaztak , de ott sincs nyugta a férfinek , mert Hazallal kapcsolatos problémák megtalálják . Emra aki követi a lányt a fotókat elküldte Dzsihannak . Ez a srác a nyakára jár , hívogatja Hazalt éppolyan beteg agyu mint Hazal lehet éppen ezért tetszik neki . Özkan tovább szédíti Szevincset éppen hajókázni viszi a "saját" jachtján a lányt .
Deniz stílusa meglepõ ahogy azzal az idõsebb üzletember / talán maffiózó / tárgyalt . Ozan kezd éledezni és kiveri a balhét miért van ott , de újból benyugtatozzák , mindezt Rahmi végignézi , mekkora szemét ez az ember a saját unokájával teszi ezt .
Ayse fotózgat magukról is készít képet és küld magukról Mahidénak , aki Harunnal együtt látja kivel van a lány , szóhoz se jutnak . Képes volt helikopterrel Harun odarepülni .
Ayse éppen azt mondja Dzsihannak - Olyan békés ez itt - amikor megjelenik a felbõszült Harun ......csak néz Dzsihan és a lány .
Mi lesz itt !!
malvinkicska 2016 nov. 22. - 19:08:15
(1941/2695)
Cihan Ayse elmentek piheni a nagy fáradalmat, vesztükre , mert a képek láttán szólni sem tudott a banya meg Harun sem.
Hazal elmegy otthonról senkinek nem mond semmit, az még nem jogosítja arra, hogy nagykorú, mert amíg a szülõi házban él igen szóljon, még történhet is vele valami, és nem tudnak róla. Szerintem nem az a gond, hogy elment csak nem szólt és feszt hazudik, aztán a pénzét is költi, de mikor Dil közölte vele az anyagi dolgokat lejjebb adott a Gürpinar lányocska, már nem vergõdött annyira.
Az már látható volt Deniz is maffiózó lesz, nincs itt rendes ember már.
Ozan mikor ébredt kapta az újabb adagot érezze jól magát aludjon a sok butaságára, nem ez lenne a megoldás de itt most ez van.
Burhan is tudni akar mindent, most meg a Cihan húga is bele keveredett, itt mindenki vagy öngyilkos, v megölték azt várom, mikor lesz olyan rész valakinek levették a családból a körmét, v tyúk szem van a lábán, annyira húzzák de miért mikor más értelmes dolgokat is írhattak volna bele.
Andó Gertrúd 2016 nov. 22. - 18:43:19
(1940/2695)
Azt hiszem a mediaklikk.hu oldalon a videoknäl a Duna müsorai közt meg lehet mär nezni aznap estetöl a sorozatok egyes epizodjait 10-12 napig.
7/10
napraforgó 2016 nov. 22. - 17:58:10 7/10
(1939/2695)
Dzsihán Alanyába viszi pihenni Aysét. Ayse fotózgat, selfiket is csinálnak magukról.
Hazal csak reggel megy haza, Dilara ezt zokon veszi. Most kezdené el nevelni a lányt, aki nem vevõ rá, már nagykorú. Elköltözhet, ha nem hajlandó betartani a szabályokat, de a hitelkártyáit, meg a kütyüjeit nem viheti magával, mondja Dilara. Hazal a szobájában hisztizik.
Özkán tovább játsza a nagymenõt, most hajókázni viszi Szevincset.
Hazal ismét a barátaival van, Emrah titokban állandóan most is fotózza Hazalt, meg videózza. Özgür követeli a fiútól, hogy szálljon le a barátnõjérõl, nyomatékul jól megveri. Emrah bosszúból elküldi a felvételeket Dzsihánnak, aki telefonon keresztül hazaparancsolja a lányt. Nem érintkezhet ilyen mindenféle népséggel (Mondjuk nem tudom, hogy egy pop, vagy rock zenekar miért olyan nagy bûn?) Eztán el kell kéredzkednie az apjától, ha el akar menni. Hazal hisztizik, Szevincs csillapítja.
Deníz, mint egy igazi maffiózó egy telekre alkuszik apja egyik "üzlettársától". Burhán pedig Rahmi régi dolgairól érdeklõdik Szuáttól. Szuát elmondja, hogy Rahmi lánya gyanús körülmények között halt meg, öngyilkosnak mondták, de szerinte nem volt ott minden rendben....
Májde asszonyhoz az alapítványi hölgyek jönnek vendégségbe. Utána Harunnal Ayse képeit nézegetik a neten. Rögtön felismerik a lány mellett Dzsihánt. Harun helikopterre pattan és megy, hogy véget vessen a bûnös viszonynak. Sötét képpel trappol magasított talpú cipõjében a törpe maffiózó, egy móló végén lévõ szabadtéri étteremben meg is találja a párt, aki eléggé döbbent képet vágnak, mikor meglátják.
Magenta99 2016 nov. 22. - 17:19:11
(1938/2695)
Na kezdõdik megint a dráma.
Nem értem, mi a gond azzal, hogy egy 18 éven felüli lánynak barátja van?
Másrészt szép kis szülõk ezzel, egyetlen nevelési módszerhez értenek, a fenyegetéshez - ha ez vagy az nem úgy van, akkor elzavarlak, kitagadlak....
malvinkicska 2016 nov. 22. - 13:06:14
(1937/2695)
Felkészültem a legrosszabbra is most már csak azért is végig nézem, milyen baromságokat tettek bele, mert van benne bõven.
9/10
Roxer 2016 nov. 22. - 12:24:42 9/10
(1936/2695)
^^^^SPOILER~~~~ Aki kezd kiakadni ettõl a sorozattól,az most meneküljön ,mert ennél csak durvább dolgok lesznek. Egy gyerek származása volt eddig biztos a Gürpinar családban,de a legújabb török részben ott is titkok derülnek ki ~~~~SPOILER VÉGE~~~~~~