pilótakeksz_ 2017 jan. 17. - 15:20:26
(2315/2695)
Sziasztok!
Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, és sajnálom, hogy csak heti egyszer lesz, az ember egy hét alatt már el is felejti, mi volt az elõzõben. Vagy akkor legalább adjanak heti dupla részt.
9/10
Roxer 2017 jan. 17. - 10:47:18 9/10
(2314/2695)
Meg a vagdosásra...
7/10
napraforgó 2017 jan. 17. - 10:24:57 7/10
(2313/2695)
Elképzelhetõ, hogy a fordításra, meg a szinkronizálásra is kell egy kis idõ... Viszonylag kevesen tudunk itt törökül...
holdember 2017 jan. 17. - 09:51:33
(2312/2695)
a tv2 most tart a 80. bolumnel törökországban pedig a 87.bolum ment le egy heten pedig lemegy kb 1.5 bolum. Még legalább egy hónapig simán adhatták volna napiban a sorozatot.
9/10
Roxer 2017 jan. 16. - 20:47:09 9/10
(2311/2695)
Azért azt furcsállom,hogy Cihánnak az elmúlt 20-25 évben nem jutott eszébe,hogy a húga férje után nézessen.mert már akkor is tudta,hogy miatta halt meg,amikor még azt hitte,hogy öngyilkos lett.
A banya lemeze rossz helyre került a két szarkeverõ picsához.Nem hinném,hogy Dilara látja majd valaha.
Mondjuk õ is elég hp. lett mostanában,állandóan Harunt cseszteti,már a szerelmét is kétségbe vonja.
Azon jót nevettem ahogy Selmával beszélt Harun,mégsem olyan hülye sejti mit akar a nõ.
Apuka mire elõkerül,már senki nem fog emlékezni a bûneire csak örülnek,hogy nem halt meg. Cansu abortusz vagy sem kérdéskör ezennel sajnálatosan lezárul.
Érsekvári 2017 jan. 16. - 20:33:15
(2310/2695)
Tulajdonképpen nem sajnálom , hogy hetente 1 x lesz , kitudja az is meddig , mert még mit tudnak kitalálni , amikor már most sem nagy szám a sorozat .
Sokszor már érezhetõ felesleges dolgokkal töltik ki az idõt .
Most Harun az ügyeletes rossz fiú minden baj amit tesz , Dilaranak már nem kell . Szelma meg egy kémnõ ott liheg a nyakukban .
Rahmi szentté lesz a végén még avatva . Most , hogy lecsutakolta magát megborotválkozott 10 évet fiatalodott .
Cansunak nagyon kegyetlen sorsot szántak , nem elég ami van , most még ez is jött .
malvinkicska 2017 jan. 16. - 18:58:54
(2309/2695)
Nekem a mai rész mese habbal volt, mert mennyi idõt töltöttek az autóba a sérültek, jó hogy nem egy bányában rendezték meg ezt a gagyi balesetet, elég gyengus a harmadik évad. Aztán a banya elküldi a papírt más kapja meg, ez is egy mondva csinált .
aztán Harun van mindig szélen ez is unalmas már egy kicsit,mindenért õ ahibás, nem is baj a jövõ héten már csak egyszer altatnak bennünket,
7/10
napraforgó 2017 jan. 16. - 18:33:54 7/10
(2308/2695)
Tudod, a ló, meg az õ másik oldala.... A mexikói szappandömping után most itt a török cunami.
Mert ha a nagyérdemûnek megtetszik valami, akkor addig etejük vele, amíg bele nem fullad.
7/10
napraforgó 2017 jan. 16. - 18:00:46 7/10
(2307/2695)
Dzsanszu és Burhán ájultan hevernek a szakadékba zuhant kocsiban. Dzsanszu félig-meddig magához tér, majd újra elájul, így nem veszi föl a telefont sem. Deníz keresi, mert várja egy szülésre felkészítõ tanfolyamon, ahová beíratkoztak. Késõbb labdázó gyerekek fedezik fel a szakdékba zuhant autót, és mentõt küldenek hozzá.
Ozan azon filózik Dzsihánnak, hogy hiányzik a nagyapja. Legalább azt tudnák, él-e még. Dzsihán haragszik az öregre a húga halála miatt, de Ozan rámutat, hogy csak Burhán verzióját ismerik, õ meg nem az igazmondás bajnoka. Dzsihán erre elárulja, hogy Deníztõl megtudta, hogy Rahmi ártatlan Nergisz asszony halálában, az is Burhán volt. Ezen febuzdulva Dzsihán utasítja Azmit, hogy nyomozzanak a néhai húga férje, Önder után, sõt jelzi, hogy annak volt egy bátyja is, keressék meg õket.
Rahmi eközben bébiszittert játszik Dzsan Hasmet mellett és aggódik, mikor kerül vissza az utcára, mert Kerimán végnélküli vendégszeretetére sem számíthat örökké.
Hatidzse elmegy a villába, de Dilara nincs otthon, így Ászunak adja át a banya által küldött lemezt azzal, hogy adja át a testvérének.
A banya légszomjjal küszködve, de eljut az asztma-pipájához, így megmenekül. Mire Hatidzse hazaér, a banya újra a régi, megint bosszúra szomjazik. Elmeséli Hazal látogatását és nagyon dühös a lányra. Szeretné visszaszerezni a lemezt. Biztatja Hatidzsét, menjen vissza érte.
Szelma szeretné, ha Harun rendes munkát adna neki, De Harun csak gúnyolódik és azt mondja: A mondás úgy tartja, hogy tartsd közeledben a barátaidat, az ellenségeidet meg még közelebb. Te pedig nem vagy a barátom...
Dilara bemegy Harunhoz és számonkéri, miért hozatta ki a nénjét. Harun eleinte próbálja letagadni, de Dilara tudja, hogy a banya otthon van. Meggyanúsítja a férjét, hogy talán nem is szereti, csak felhasználta õt is. Ha ez így van, ne is menjen haza. Harun ezen nagyon kiakad.
Hazal még mindig zaklatottan Mithátnak meséli el a történetet a banyával, fél, hogy talán meg is halt a nõ, mert õ nem adta oda a gyógyszerét. Mithát egy telefonnal leellenõrzi, a banya él, majd feltesz egy kérdést: Biztos vagy benne, hogy Harun jó ember? (naná, õ már tud a pénzmosodáról, meg arról, hogy hazalt is kihasználta.)
Késõbb felveszi Szelmával a kapcsolatot, teljesítette a nõ megbízását. Szelma pedig küldi a pénzt.
Megérkezik a mentõ a baleset színhelyére. Deníz fölhívja az apósát, nem éri el Dzsanszut. Aggódik, mert csak pár perces út lett volna, de a nõ nem érkezett meg.
Ászu Dzsandanhoz megy és javasolja, hogy nézzék meg azt a lemezt, amit Dilarának küldtek. Végignézik a banya vallomását, majd tanakodnak, mit tegyenek vele? Küldjék el a rendõrségnek? adják át Dilarának? Ászu úgy gondolja tartsák meg, még jól jöhet nekik.
Dilara hazamegy és elmereng a Harunnal kötött esküvõjükön. Majd a Dzsihán elleni merényleten, és a banya Hazallal mûvelt tettein gondolkodik, hogy azokról vajon mit és mennyit tudott Harun, mennyire volt benne a keze. Rájön, hogy mennyire nem ismeri Harunt igazából.
Denízt (nyilván az apja mobiljáról) értesítik a mentõsök, hogy az apja autóját szakadékban találták, mellette egy fiatal nõ volt. Deníz épp Dzsihánnal beszélt a másik telefonon, kihangosítva a mobilját mindenki hallja mi történt. Rohannak azonnal a kórházba. Útközben Dilarát is értesítik, aki épp a játszótéren van a kisfiával, na õ is ideges lesz és megy azonnal õ is a kórházba. Dzsanszut a mûtõbe viszik belsõ vérzés gyanújával. Az egész család ott nyüzsög, éppúgy, mint egy mexikói szappanoperában, csak nem óbégatnak hangosan, mint ott szoktak.
Hatidzse visszamegy a villába a lemezért, de most már Ászumán sincs otthon, Emine meg nem hajlandó a dolgai közt kutatni a borítékért. Szema felismeri a távozó nõt, elmondja Eminének, hogy ez a nõ Májde asszony házvezetõnõje, és nagyon gyanús neki az ittjárta.
ildike0716 2017 jan. 16. - 17:41:38
(2306/2695)
Hány ilyen török hülyeség lesz még?(ha jól láttam, nemsokára indul egy újabb, Fatmagül címmel).Hagyják már abba, nagyon rossz mindegyik!!!
Érsekvári 2017 jan. 16. - 15:51:42
(2305/2695)
Pardon !! Elírtam a Meneksét nem , hanem ami most aktuális én nézed a Kara Sevda - Végtelen Szerelmet is Hilal Saral rendezte .
Szerintem jó rendezõnõ . Azon csodálkozom a Tiltott Szerelmet - Aski Memnu nem láttad ? A Tv2 - n ment jó pár éve az igaz , de nagyon jó sori az is .
Fatmagül esete a a gerince a sorozatnak , de több szálon fut a történet és betekintést nyújt a különbözõ társadalmi rétegek életébe .
Nem szeretnék kampányolni a sorozat mellett , mert úgyis Te döntöd el , de szerintem ne hagyd ki .
Minden résznél ahogy halad a történet egyre jobb lesz , de mint tudjuk lassan mûködik ez a Tv2 - nél .
holdember 2017 jan. 16. - 13:59:17
(2304/2695)
Hanyadik bolumbel tart a tv2?
suxel2.0 2017 jan. 16. - 13:18:39
(2303/2695)
Erre most azért van kivételesen szükség, mert nagyon beérték a török premier epizódokat, és idõ kell a magyar szöveg és a szinkron elkészítéséhez is. Így nem veszik le a képernyõrõl, csak lelassítják a történet adagolását. A törököknél a sorozatból 1 héten 1 epizódot vetítenek, nálunk meg 5 42 perces magyar nyelvû részt, ami valamivel kevesebb mint heti 1,5 török epizódnak felel meg.
Magenta99 2017 jan. 16. - 13:02:42
(2302/2695)
Köszi!
A tv2, jó szokásához híven, összevissza változtatgatja a sorozatok idõpontját.
A szultánából is hirtelen heti 4 lett az ötbõl, az 1 órás adás helyett 20 percben.
Gondolom, elõbb-utóbb ebbõl is heti egy adás lesz.

Nem értem, ha egyszer megvették a Megtört sziveket, miért nem adják végig, minek
kell másik sorozatba belecsapni - vagy pedig pihentessék egy ideig, aztán vegyék újra elõ.
suxel2.0 2017 jan. 16. - 12:40:21
(2301/2695)
Nem láttam az egészet, mert még jelenleg is tart Törökországban. Innentõl kezdve az lesz, hogy csak heti 1 részt kapnak szombatonként a magyarok.
Magenta99 2017 jan. 16. - 12:07:35
(2300/2695)
Látom, jövõ héttõl Fatmagül lesz a Megtört szívek helyett, viszont jövõ szombaton, a hétköznaponként megszokott
idejében lesz még egy rész.
Aki eredetiben nézi, látta az egészet, meg tudná mondani, hogy az lesz az utolsó rész?
Köszi!
7/10
offtopic
napraforgó 2017 jan. 16. - 04:32:37 7/10
(2299/2695)
OFF Köszi!
Most feladtad a leckét. A Kuzey Güneyt és a Kurt Seyitet láttam, de nem szerettem egyiket se. A másik kettõt nem is láttam.
Alapjaiban nem szeretem a "kampányfilmeket". Elismerem õket, meg nagyon hasznosak, de... félek itt is sok-sok részen át a fõszereplõnõt ért erõszakot fogják csócsálni, meg a szxarházi férfiak alkotta véleményeket lehet majd hallgatni. Gyûlölöm, amikor a férfiak igazolni próbálják a nõk iránti erõszakot, pl. túl kihívóan viselkedett, kiprovokálta, stb., a nõket okolják érte. Jó kétszáz részen át....Nem hiszem, hogy nézni fogom. Habár jóképû a férfi fõszereplõ... Na, majd még meglátom.
Érsekvári 2017 jan. 15. - 18:22:09
(2298/2695)
Nem akarom lelõni a poént , ez a sorozat a törököknél annak idején kiverte nagyon a biztosítékot be is akarták tiltani a téma miatt , de aztán mégsem és hatalmas sikere lett , rengeteg díjat nyert . A törökökkel szomszédos országokban a nõk akkor kezdtek feleszmélni és az ilyen erõszak ellen fellázadni .
2010-2012 ig készült és a rendezõnõ Hilal Saral aki a Kuzey Güneyt és Menekse és Halil -t meg a Kurt Seyit Ve Sura , Tiltott szerelem /Aski Memnu /sorozatot is rendezte .
Nekem tetszett és másodszorra nézem jelenleg . Nagyon sok ismert jó színész szerepel benne , 80 részes .

OFF !!!!!! A vége jó !!!!
7/10
napraforgó 2017 jan. 15. - 16:59:04 7/10
(2297/2695)
Off
Milyen a Fatmagül? Neked tetszik? Nekem van egy ellenérzésem a kezdeti erõszakolás miatt, valahogy nem hiszek benne, hogy ezek után minden szép és jó lesz. Ha meg nem... hát akkor minek nézzem? A sok bánatból, nyomorúságból, na meg a bûncselekményekbõl már elegem van, abból van itt a Megtört szívekben is bõven.
Érsekvári 2017 jan. 15. - 14:29:20 Előzmény napraforgó
(2296/2695)
Jól összefoglaltad a lényeget tetszett . Mint láttuk a banya az otthonba nem érezte jól magát duzzogott meg a gyógyszereit sem vette be , neki ez megalázó helyzet volt és fõleg Harunra fújt , hogy ezt merte tenni vele .
Mithátról is amit írtál tényleg érdekes , hogy a nagymamája idõs otthoni díját nem tudta fizetni , akkor le volt égve , de most ahogy Szelmának mondta drágán dolgozik .
Azért furcsa lesz a váltás a Fatmagülre arra is rá kell hangolódni , egész más témájú .
Már a 14. teljes résznél tartok . Belenézek azért az 1 részbe a szinkront lecsekkolom . Olvastam ugyan a szinkron színészeket kik lesznek , de az eredetivel nekem jobban tetszik hitelesebb .
Cihanék heti 1 x jönnek szombaton , azért remélem már nem húzzák sokáig a törökök és befejezik .