Érsekvári 2017 jan. 30. - 18:06:39
(2395/2695)
Fatmagül sorozat szünetében új elõzetes volt a Megtört szíveknek és abból úgy tûnik mégsem a banya raboltatta el a gyereket . Feltûnik egy új férfi szereplõ aki minden bizonnyal Harun régi ellensége lehet és ez a férfi tehette . Harun neki esik , hogy azonnal add vissza a fiamat !
Ez az új színész az Ezel sorozatban is szerepelt !
7/10
napraforgó 2017 jan. 30. - 11:09:01 7/10
(2394/2695)
Amúgy meg mi a fenétõl lenne kizárva? Mint az elején mondták, Dzsihán CSAK azért vette el Dilarát, mert terhes lett, és ha vele lefeküdt, miért ne tehette volna meg Harunnal is? Mondjuk közel egyidõben? Egy szappanoperában semmi sem lehetetlen....
7/10
napraforgó 2017 jan. 30. - 11:05:51 7/10
(2393/2695)
Oké, akkor te elõrébb vagy. Én csak gondoltam, hogy talán ezt is megjátszák.... Én akkor most izgulok azon, hogy mi volt azon a papíron, no meg azon, hogy kik rabolták el a kisgyereket. És akkor most elõhozzák azt, hogy Dilara nem is az apja lánya...
9/10
Roxer 2017 jan. 30. - 09:58:50 9/10
(2392/2695)
Teljességgel kizárt,hogy Harun legyen Ozan apja. Mert semmi nem utalt arra,hogy Dil és Harun között lett volna bármi is. Azonkívül,hogy Harun szerelmes volt Dilbe,de csak barátok voltak ,mert Dil Cihannal járt. Testi kapcsolat meg fõleg nem lehetett köztük,házasság nélkül hát hogy gondolod.:) Írom ezt józan ésszel. De mivel ahogy korábban is beszéltük ebbe a sorozatban menet közben változtatnak a történeten,így bármi lehetséges. Mondjuk én tudom,hogy mi lesz,így próbáltam úgy írni,mintha nem tudnám...
7/10
napraforgó 2017 jan. 30. - 04:47:09 7/10
(2391/2695)
Bennem már régóta él a gyanú, amit már az elsõ évadban is felvetettem, hogy Ozan talán nem is Dzsihán fia, hanem Haruné. Valahogy úgy gondolom, hogy kihasználják a két színész közti némi hasonlóságot - mindketten szõkék és kékszemûek - és kitalálják, hogy Dilarának anno egyszerre volt viszonya Dzsihánnal és Harunnal is. Talán még õ maga sem volt biztos benne, ki a fia apja. Lehet, hogy épp ezt írta meg a noteszében, de aztán kitépte a lapot. Ászumán van olyan gonosz, hogy ezt megírja Harunnak...
(Mondjuk szép ez a világ, senki nem annak a gyereke, akinek hiszi magát. Dilarának más az apja, anno Alpernek is ez volt a hiedelme... A sors iróniája, lehet, hogy õ valóban Tersioglu papa fia... Dzsanszu, Hazal elcserélése, na egyszóval semmi sem az, aminek látszik...) És akkor most még találtak egy ugyanolyan szöszi, kékszemû kisfiút Alaz szerepére, aki Ozanra nagyon hasonlít.

Bár lehet, hogy a papíron tényleg csak az van, hogy Dilara "nem az apja lánya", és ez valóban Ászumán mesterkedése. Talán erre érti Harun, hogy nem akarná világgá kürtölni.
Egy hét múlva megtudjuk....
offtopic
ildimix 2017 jan. 29. - 21:35:05
(2390/2695)
Vajon milyen papírt olvasott el Dilara a rész végén? Kíváncsi vagyok rá.

Megjelent az az új szereplõ aki összekeverte Asut Dilarával és azt mondta neki én vagyok az apád. Vajon milyen szerepe lesz ennek a férfinak a sorozatban? A gonoszok vagy a jók táborába fog tartozni?

Furcsa, hogy nincs a villában 1 dada aki vigyázni tudna a gyerekre. Én eddig úgy tudtam Emine házvezetõ nõ volt a filmben most meg rá bízzák a gyereket.

Én azért várom a jövõ szombati részt.
9/10
Roxer 2017 jan. 28. - 20:47:20 9/10
(2389/2695)
Az öregasszony egyre õrültebb,lehet súlyosbodik a tumor az agyában.
malvinkicska 2017 jan. 28. - 18:42:44
(2388/2695)
Harun nem tudja már leállítani a banyát, ilyen nincs ide nevelés oda.
Az lehet valaki rossz akarója , mert azért õ sem egy ma született ártatlan valaki.
Az a papír Asuman mûve de már annyira nem tud ez a sztori érdekelni.
A karakterek szinte Hazal kivételével, mind rossz irányban változtak, valahogy nem tudok ezekkel azonosulni.
Érsekvári 2017 jan. 28. - 18:33:41
(2387/2695)
Eltudom képzelni amíg tart a sorozat végig ilyen lesz egyik jobban keresztbe tesz majd mint a másik .
Ez a Mithat fiú eddig is rejtély volt , de szerintem õ egy tégla és vagy rendõr vagy nyomozó lesz . Az lehet , hogy Harunra hajtanak Szelmával , de lehet még más is e mögött.
Amikor Rahmi a rendõrségen van és találkoznak a folyosón Mithattal Cihan és Ozan is furának találja mit keres ott Mithat . Viszont a végén Harun nem volt a megadott helyen, de a gyerek még azért ott lehet . Harun Dilarához ment a villába és valamilyen papírt ad neki amirõl azt kérdezi akarja e, hogy ez kiderüljön ?
Vajon mi lesz az ? 1 hetet kell várni a válaszra .
7/10
napraforgó 2017 jan. 28. - 18:25:09 7/10
(2386/2695)
Én valahogy nem hiszem, hogy Harun rabolta volna el a gyereket. A banya esélyesebb, bár én nem tartom lehetetlennek, hogy Harunnak valaki ellenfele, rosszakarója. Nyilván nem Dzsihán az egyetlen ellenlábasa, lehetnek még mások is rajta kívül.
9/10
Roxer 2017 jan. 28. - 18:18:21 9/10
(2385/2695)
Hát igen,most megint a mindenki Harun ellen rész folytatódott. Nem értem miért hiszik,hogy Harun vitte el a gyereket, sokkal inkább a banyára gyanakodnék.
Asuman tovább kavarja a kakit,most mindent ráfogott Harunra,hogy csak az volt oda érte. Ráadásul biztos felhasználja majd Dil ellen,hogy meg tudta nem közös az apjuk. Cihán már gyanakszik,hogy Mithát körül sem minden tiszta. Nagyapa feladta magát,mindenki odavan érte,minden bûn megbocsájtva...
malvinkicska 2017 jan. 28. - 18:02:03 Előzmény Érsekvári
(2384/2695)
Az biztos ez a sorozat egy agy rém lett, mikor mentek a gyereket elrabolni, csak néztem mi lesz most itt elég gagyi volt.
Harun ezzel a húzásával nálam végképp kiverte a biztit, igaz olyat lehet olvasnia török lapok közölték le elmegy ebbõl a sorozatból, nem lesz érte kár.
Amúgy a mai rész egy semleges, nem sokat mondó a megszokásos mocskolódás, a banya és Asuman részérõl.
Rahmi feladta magát, gondolom ez enyhíti a büntetését.
7/10
napraforgó 2017 jan. 28. - 17:58:31 7/10
(2383/2695)
Dzsanszu a hiszti után lenyugodva meghallgatja a szülei magyarázatát, nem merték neki korábban megmondani, hogy elvesztette a babát, mert féltek, hogy visszaesik, rosszabbul lesz megint.
Rahmi úgy dönt, feladja magát, Dzsihán és Ozan bekísérik a rendõrségre. Dzsihán és Ozan már épp távoznának, amikor összefutnak Mitháttal, aki azt lódítja, hogy azért volt a rendõrségen, mert betörtek hozzá.
Májde a szokottnál is jobban örjöng, elõször azért, hogy meg kell találni Rahmit, azután, amikor megtudja, hogy föladta magát, akkor meg azért, hogy a börtönbõl nem jöhet ki élve. Hatidzse nyugtatgatja, de hiába.
Ászumán visszamegy a villába a cuccáért, Dilara mérges rá, mert azt hiszi, viszonya van Harunnal. Ászu magával viszi Dilara naplóját, amibõl az utolsó lap ki van tépve. Ászu késõbb megpróbálja a következõ lapot grafittal besatírozni, hogy kiderítse, mi volt azon az oldalon. Távozóban egy idõs férfi szólítja meg, azt hiszi, õ Dilara és elmondja neki, hogy õ az igazi apja.
Dilara elmegy otthonról, hogy a válóperes ügyvédekkel egyezkedjen. Emine egyedül marad a kisgyerekkel, amikor a tenger felõl maszkos férfiak behatolnak a villába és elrabolják a gyereket. Az õröket leütötték, Eminét kloroformmal elkábították és megkötözték. A hazatérõ Dilara csak a megkötözött Eminét találja. Harunt nem éri el, Dzsihánt értesíti. Harunra gyanakszanak, félnek, hogy kiviszi az országból a gyereket. Hazal épp Mithátnál van, amikor felhívják a hírrel. Mithát rögtön elkezdi keresni és Harun titkos telefonját bemérve megtalálja a férfi tartózkodási helyét. Dzsihán rendõrségi kommandósokkal megy oda, behatolnak a villába...
Eközben Harun fölkeresi a villában Dilarát, egy papírlapot nyújt át neki: akarod, hogy ezt mindenki megtudja? kérdi. Dilara átolvassa a papírt és döbbenten néz...
7/10
napraforgó 2017 jan. 23. - 08:17:54 7/10
(2382/2695)
Én azt szeretném inkább, ha Dzsanszu lenyugodna, ha valahogy megtalálná a helyét a világban, akármeddig is élhet a betegségével. Mert amennyire én tudom, a Parkinson kór bizony nem gyógyítható, csak kezelgethetõ valameddig. Még nagyon fiatal, még élhet akármennyit, bejárhatná a világot, aztán, ha nem lehet saját gyereke, örökbe fogadhatna egy kisbabát, vagy akár egy nagyobb gyermeket, és akkor megélhetné az anyai érzéseket. Ehhez kellene Deníz támogasa, ha mellette állna, Dzsanszu rendbejönne. Mivel Denízt is nevelõapa nevelte, talán nem utasítaná el az örökbefogadást, így boldog család lehetenének. Ja, és ne felejtsük el, hogy Dzsanszu sem a vér szerinti szüleinél nevelkedett, így szerintem õ is el tudna fogadni egy örökbefogadott gyermeket...
De hát most nem tudjuk, hogyan is folytatják a sorozatot, mert nagyon menet közben van....
7/10
napraforgó 2017 jan. 23. - 03:23:16 7/10
(2381/2695)
Ez igaz, valóban, már el is felejtettem.
De az is igaz, hogy elõtte Dzsandant pont ez a Dzsihán próbálta megmenteni Haruntól, mert Harun meg akarta ölni. Bújtatta titkos helyeken, meg hasonlók. Amit a nõ azzal hálált meg, hogy elcsábította Yildrimet, és ellopta Dzsihán üzleti titkait, aztán visszaszaladt vele Harunhoz, hogy az elhappolhassa elõle az üzletet. Dzsihán segítségét a nõ azzal "hálálta" meg továbbá, hogy elcsábította Ozant is, elszakítva a családjától.
És az is nagyon valószínû, hogy Dzsihán azért nem lökte volna le a nõt a szikláról, ha nem ígéri meg, hogy békén hagyja Dilarát, meg Ozant, akkor se. És hát hiába is ígérte meg, mert ugye nem tette...
9/10
Roxer 2017 jan. 22. - 18:35:03 9/10
(2380/2695)
Candant nem rabolták el és vitték a szikla szélére fenyegetni?
7/10
napraforgó 2017 jan. 22. - 14:13:44 7/10
(2379/2695)
Ezt hogy értsem? Dzsihán elraboltatott valakit talán? vagy eztán fog?
9/10
Roxer 2017 jan. 22. - 14:11:05 9/10 Előzmény napraforgó
(2378/2695)
Sõt ha szent Cihán raboltat el valakit és fenyeget pisztollyal tõle az is belefér...
offtopic
ildimix 2017 jan. 22. - 13:28:41
(2377/2695)
Én sem sajnálom, hogy 1 héten 1 alkalommal adják a sorozatot.

Én Denizt sajnálom nagyon biztos Cansu elhagyja õt. Én már azt se bánnám, ha Cansu elutazna jó messzire és kilépne a sorozatból.

Harun és Dilara elválnak vége a nagy szerelemnek.

Én az új sorozatot nézni fogom.
7/10
napraforgó 2017 jan. 22. - 10:54:08 7/10
(2376/2695)
Az emberi gyarlóságokat elviselem, tolerálom. A kis stiklik még szórakoztatóak is. Nem ezekkel van bajom. A "jó-emberséget" úgy értem, hogy azért nem követ el lépten-nyomon bûncselekményeket. Komoly, nagy súllyal latba esõ bûncselekményeket. Itt azért elõfordultak olyasmik, amiktõl föláll a szõr a hátamom. Rommá lõtték Deníz éttermét. Felrobbantották Dszihán hajóját, egy kisgyerek az életét vesztette emiatt. Hazal leszúrta a barátját, a banya meg eltûntette a fiút. Korábban lelõtték Ozan, Gülszerent, Aysét is, meg Vedatot is, ez utóbbi kettõt csak véletlenül, na de azért mégis. Felgyújtották Szuát kamionjait (na õ is eltûnt a süllyesztõben...), szóval volt itt szép számmal mindenféle bûncselekmény. És akkor Harun fehérgalléros disznóságait a paraván-cégekke, az off-shore ügyleteivel már ne is említsem. Sõt a többízbeni ember- és gyerekrablásos kis ügyeit sem. Haj, mert annyira szerelmes volt Dilarába, meg oly nagyon meg akarta kaparintani a fiát. Na ezért aztán már el is nézzük neki....
Ezek azért nem olyan kis hétköznapi kis hibácskák.
Azt elviselem, ha Dzsihán, vagy bárki más megveri azt, aki bántja a szeretteit. Önbíráskodás, de azért valaholérthetõ. Azt is humorral veszem tudomásul, hogy Kerimán ingyen akar belakni jobb éttermekben mindenféle stiklivel. Hogy özkán is csinál hülyeségeket. Meg a forrófejû Ozan is. De ezeknél azért nem lehet tapasztalni olyan jellembeli torzulásokat, mint pl. a banyánál és hát bizony néha Harunnál is.
És igen, én is tudom, hogy nem lehetnek itt habtiszta karakterek, meg velejéig romlottak, mert akkor tényleg mirõl szólna a sorozat? Azt én se szeretném, ha teljesen mexikói jellegû lenne a sok gonosz boszorkánnyal, meg Hamupipõkével.